سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
اختصاصی/
دوشنبه 9 مهر 1397 / 22:30|کد خبر : 6239|گروه : سیاسی

فرماندار بومی یا غیر بومی برای مریوان؟ / معرفی گزینه های جدید از شایعه تا واقعیت

انتخاب مسئولین و مدیران شهرستانی از میان افراد بومی از خواسته های  مردم استان کردستان بوده است. این مطالبه مردمی سالها بی نتیجه مانده است و خیلی ها معتقدند مسئولین ارشد کردستان هیچ وقت به خواست مردم عمل نکردند و نخواستند در این زمینه صدای مردم را بشنوند.

انتخاب مسئولین و مدیران شهرستانی از میان افراد بومی از خواسته های مردم استان کردستان بوده است. این مطالبه مردمی سالها بی نتیجه مانده است و خیلی ها معتقدند مسئولین ارشد کردستان هیچ وقت به خواست مردم عمل نکردند و نخواستند در این زمینه صدای مردم را بشنوند.

به گزارش خبرنگار زریوارخبر، کمتر از سه روز از وعده معاون امنیتی سیاسی استانداری کردستان جهت تعیین و معرفی فرماندار مریوان باقی مانده است اما تاکنون خبری از معرفی گزینه نهایی فرمانداری این شهرستان نیست. بهمن مرادنیا استاندار کردستان روز گذشته در جمع خبرنگاران ، گفت: تاکنون گزینه نهایی فرمانداری شهرستان مریوان مشخص نشده است.

گفته می شود پس از بی نتیجه ماندن جلسه روز سه‌شنبه هفته گذشته در وزارت کشور برای انتخاب فرماندار شهرستان مریوان گمانه زنی ها در این رابطه بیشتر شده است. اسامی و شرح فعالیت‌های برخی از کاندیدهای مطرح شده جهت تصدی پست فرمانداری مریوان به قرار زیر است:

هیوا رحیمی از گزینه های مطرح برای فرمانداری مریوان است. وی فوق لیسانس مدیریت اجرایی و بومی شهرستان مریوان است. او به مدت 2 سال در آموزش و پرورش مریوان، 11 سال در کمیته امداد مریوان و 5 سال به عنوان مدیرکمیته امداد شهرستان سروآباد و 9 سال معاون توسعه مشارکت های مردمی اداره کل کمیته امداد استان فعالیت کرده است. بسیاری معتقدند رحیمی فردی توانا و مردمی است.

احمد محمدرضایی، در سال 89 به عنوان فرماندار شهرستان سروآباد از سوی استاندار وقت انتخاب شد. وی یکی از نیروهای بومی استان کردستان و اهل شهرستان بیجار است. محمد رضایی از جمله فرماندارانی بود که مردم شهرستان سروآباد از وی رضایت دارند. و فرماندار مردمی شناخته می شود.

جعفر توان، فرماندار دیواندره، دارای کارشناسی ارشد عمران و اهل شهرستان بوکان در استان آذربایجان غربی است. وی در سال 1388 شهردار مریوان بود که بدلیل خودسوزی فردی در مقابل ساختمان شهرداری مریوان، از سمت خود استعفا داد. توان از نظر برخی از شهروندان مریوانی، فردی توانا و باتجربه است.

بنا به اخبار رسیده بعد از بی نتیجه ماندن مذاکرات استاندار و منصور مرادی، نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی تعدادی دیگر از حلقه نزدیکان خود را برای تصدی پست فرمانداری معرفی کرده است. گفته می شود منصور مرادی بنا به پیشنهاد جلال جلالی زاده، غریب سجادی از اعضای شورای شهر سنندج را به عنوان گزینه جدید فرمانداری معرفی کرده است همچنین از برخی منابع غیر موثق شنیده می شود حاج بهمن عرفانی و فیروز عارفی نیز معرفی شده اند.

این روزها در شهرستان مریوان اغلب مردم کم و بیش با گزینه های مطرح شده آشنایی دارند و درباره آنها سخن می گویند . هر کدام از طیف های سیاسی با تحلیل خود گزینه مورد علاقه شان را فرماندار آینده مریوان می داند. اما مردم در این برهه از زمان مطالباتی دارند. دسته‌ای از خواسته‌های مردم شهرستان مربوط به شرایط کنونی است که علاوه بر وضعیت معیشت، مرز و زباله و ...، انتخاب مسئولین و مدیران شهرستان از میان افراد بومی از خواسته های  آنها است. این مطالبه مردمی سالها بی نتیجه مانده است و خیلی ها معتقدند مسئولین ارشد استان کردستان هیچ وقت به خواست مردم عمل نکردند و نخواستند در این زمینه صدای مردم را بشنوند.

دسته ای دیگر از خواسته‌های مردمی به‌طور عام مربوط به عدم توسعه یافتگی شهرستان و ضعف ارائه برنامه‌های راهبردی و تقویت زیرساخت‌هاست. این جنس از مطالبات و عدم پاسخگویی به آنها در دراز مدت شکل گرفته‌اند و نیاز به تصمیم‌گیری‌های کلان دارند. امید است مدیران استانی و کشوری با درایت و بینش و سنجش صحیح شرایط شهرستان مریوان، فردی شایسته و کارآمد را جهت تصدی فرمانداری این شهرستان انتخاب کنند.

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

دانیالدوشنبه 9 مهر 1397 | 22:38

40
19

ان شالله هر کی هست مبترکش بتشه فقط مریوانی نباشه چون شهر رو نابود میکنه مثل رشیدی و فلاحی

8
2
باوکه مریوانی چهارشنبه 11 مهر 1397 | 18:11

درود

پاسـخ

هیوادوشنبه 9 مهر 1397 | 22:39

35
49

به نظر من بهترین گزینه و اصلح ترین گزینه یا آقای محمد رضایست یا بآقای مهندس منصور مرادویسی معاون فعلی فرمانداری مریوان که بیش از ۲۲ سال خدمت در کارنامه خود دارد شخصی است که اشرافیت کامل را بر شهرستان دارد

7
3
رزگار پنجشنبه 12 مهر 1397 | 07:35

آقای مهندس مرادویسی از افراد توانمند و خوش سلیقه و مدیر و مدبر شهرستان است. به نظر من تا افراد توانمندی مثل ایشان یا تعدادی از بخشداران فعلی و سایق هستند نباید از شهرستانهای دیگر یا ادارات دیگر فردی رو بعنوان فرماندار معرفی کنند.

پاسـخ

بهمندوشنبه 9 مهر 1397 | 22:41

36
47

بنظر من هر کسی باشه فقط بومی . نظر من که آقای رحیمی است . مطمن هستم ایشون اهل کار هستن. در کمیته امداد خودشو نشان داده

پاسـخ

محموددوشنبه 9 مهر 1397 | 22:56

16
32

هیوا رحیمی فردی شایسته است

پاسـخ

ناشناسدوشنبه 9 مهر 1397 | 22:57

16
31

هیوا رحیمی بهترین گزینه است،هم خوش اخلاق وخوش برخورده وهم فوق العاده کاری ،درزمانیکه توکمیته امداد مریوان بود اکثر مردم ازش رضایت داشتند وهمیشه سعی در حل کردن مشکلات مردم داشت

پاسـخ

محموددوشنبه 9 مهر 1397 | 22:59

13
30

بنظر من اقای هیوا رحیمی فردی شایسته ومردی است وعمکرد فوق عاده اش در کمیته امداد با مردم تحت پوش ونهاد های مردم نهاد ثابت کرده .

پاسـخ

آرشدوشنبه 9 مهر 1397 | 23:00

10
23

کسی که بومی شهرستان باشه، آشنایی بیشتری با وصعیت فعلی داره و زودتر میتونه به مسایل سروسامان بده

پاسـخ

آرشدوشنبه 9 مهر 1397 | 23:00

11
31

کسی که بومی شهرستان باشه، آشنایی بیشتری با وصعیت فعلی داره و زودتر میتونه به مسایل سروسامان بده

پاسـخ

هاواردوشنبه 9 مهر 1397 | 23:00

42
10

پست فرمانداری مریوان از حساسیت ویژه ای برخوردار است و در این برهه از زمان فقط گزینه وزارت کشوری و غیر بومی میتواند موفق باشد

پاسـخ

مریوانیدوشنبه 9 مهر 1397 | 23:08

8
3

لطفا معاملات خودتان را زودتر انجام دهید هر کسی بیاد برای منافع نماینده و خودش هست اصلا فرقی نمی کند. میشه قوز بالا قوز

پاسـخ

سلامدوشنبه 9 مهر 1397 | 23:10

25
16

با سلام و احترام برای همه گزینه ها
به نظر بنده بهترین گزینه آقای محمد رضایی هست مریوان شهر مرزی و حساس است که باید فردی باشد از بدنه خود وزارت کشور اقای محمدرضایی فردی بومی و از بدنه وزارت کشور با سابقه درخشان است

پاسـخ

آرامدوشنبه 9 مهر 1397 | 23:13

26
20

با توجه به تجربه و شرايط موجود بهترين گزينه آقاي توان هستن

پاسـخ

مریواندوشنبه 9 مهر 1397 | 23:13

20
3

بومی یا غیر بومی مهم نیست.
فرماندار باید متدین و متعهد و دارای توان مدیریتی لازم. برای این شهرستان مرزی بوده و از جناح اصلاح طلبان دور باشد تا بتواند با آزادی عمل و بدور از باند و جناح گرایی به دردهای مردم شهرستان مریوان رسیدگی کند و خود را مدیون هیچ شخصی نداند و فقط خدمت به مردم شریف منطقه مریوان را در نظر داشته باشد

پاسـخ

كيواندوشنبه 9 مهر 1397 | 23:19

27
21

فرماندار اصلح و قاطع براي مريوان فقط مهندس توان

پاسـخ

محموددوشنبه 9 مهر 1397 | 23:26

12
4

اصلا تیتر موضوع شما غلط است ! مردم هم بومی و هم غیر بومی را تجربه کرده اند .مهم آنست که تحصیلات تخصصی وتوان اجرایی و استقلال جناحی وسابقه اش چی باشد؟

پاسـخ

کلانتردوشنبه 9 مهر 1397 | 23:43

22
14

سیاستهای معکوس نماینده و تیم بی علم و کم تجربه دورو برش، ریزو درشت ناتوان و فاقد هرگونه توانمندی در تمامی حوزه ها هستند. ********************
الان هم که نماینده تماما به آب و آتش خواهد زد که گزینه ای را فرماندار کند که انتخابات آینده را براش تضمین کند دریغ از اینکه هیچ قدرتی توان برگرداندن ایشان به صندلی ناحقش را ندارد.
اگر منطقی بیاندیشیم بین گزینه های مطرح شده، با در نظر گرفتن تمامی فاکتورها کارآ و اثربخش ترینشان آقای هیوا رحیمی ست که قطعا زیر بار امرو نهی و هردمیل بودن نماینده نخواهد رفت، از طرفی هم توان و سیاست کنترل ارتباط با نماینده و ارگانهای همسور را دارد.
پس نه به عنوان مدینه فاضله ساختن، اما به نظر میرسد تغییر وضعیت با وجود ایشان حاصل خواهد شد.
پس نسبت دادن آقای رحیمی به نماینده، فقط ابزاری جهت تخریب ایشان از طرف مجموعه تخریب چی احاطه گر نماینده ست.

ممنون از مسئول محترم خبرگزاری ارزشمند زریوار خبر

پاسـخ

كاواندوشنبه 9 مهر 1397 | 23:50

26
15

زريبار خبر نظر موافقان آقاي توان رو هم بذار

پاسـخ

مریوانیسه شنبه 10 مهر 1397 | 00:05

14
31

بنظر میاد رحیمی با توجه به اینکه شغلش مرتبط با آسیب پذیرترین قشر جامعه بوده، بهتر بتواند وضعیت کنونی مردم را درک کند. توان که اگر گزینه خوبی بود در دیواندره میماند. کل دیواندره اندازه فقط محله فرمانداری مریوان میشه اما نتونست اداره کنه و آخرش با دلخوری مردم از اونجا بیرون رانده شد. به هر حال اینکه استانداری و برخی افراد بانفوذ در استانداری دنبال فرماتدار کردن توان هستند باید شک کرد که چرا چنین فردی که باعث ایجاد بدترین خاطرات در ذهن و ضمیر مردم مریوان را به جا گذاشته و به کارگران رحم نمیکرد، را بعنوان گزینه مطرح می کنند. کی میشه که این افراد بانفوذ دست از سر درآمدهای مرز باشماق بردارند. *********، چون بازی کردن رو بلده برای تقسیم درآمدهای مرز.
به هرحال امیدوارم کسی بشه که پاکدست باشه و اهل جناح و جناح بازی نباشه.

پاسـخ

واقعیتسه شنبه 10 مهر 1397 | 00:18

19
22

محمدرضایی فقط,تنها کسی که واسه ما سروابادیا بهترین بوده اونه,واقعا مردمیه,باوجدانه,از همه مهمتر به فکرمنافع شخصی خودش نیست

پاسـخ

همشهریان مریوانسه شنبه 10 مهر 1397 | 00:37

12
6

با سلام . با توجه به فرمایشات جناب آقای مهندس مرادی نیا استاندار محترم نماینده وظیفه اش فقط پیشنهاده نه اینکه بدنبال افراد نزدیک خودش و باند و باند بازی جهت تعیین چنین پست حساس ( فرماندار نقطه صفر مرزی) . و تعیین چنین پستهای باید دولت محترم انتخاب نماید *************با تشکر

پاسـخ

مه ریوانسه شنبه 10 مهر 1397 | 00:56

20
4

نمی دانم چرا زریبار خبر بعضی از افراد ی که توان مدیریت یک اداره در سطح شهر مریوان را ندارند بی خود بزرگ کرده وآب در آسیاب آن ها می ریزد ؟!!!خدا به داد شهر برسه اگه افراد ی که نام آن ها در لیست گزینه های جدید است .سکاندار فرمانداری مر یوان شوند.وای بر ماااااا.

پاسـخ

فاروقسه شنبه 10 مهر 1397 | 01:12

13
28

هر کسی هیوا رحیمی را بشناسند قطعا بر پاکی. صداقت و توانایی او پی خواهد برد. خیلی می گویند غیر بومی بهتره. ولی برای همه ثابت شده که فرقی بین بومی و غیر بومی نیست . تنها فرق بین این دو تنها پاکی و صداقت افراد است . بدون تعصب میگم بیاید یکبار هم شده به خودمان ایمان داشته باشیم. چرا ما کوردها همیشه غریبه پرستیم. ضمن احترام به غیر بومی ها بیاید یکبار هم شده به همشهریان خودمان اعتماد کنیم

پاسـخ

امجدسه شنبه 10 مهر 1397 | 01:27

13
30

به نظر من آقای رحیمی بهترین گزینه هستش چون در کمیته امداد مریوان و سروآباد نمره قبولی رو از مردم کسب کرده است

پاسـخ

امجدسه شنبه 10 مهر 1397 | 01:30

10
26

ای کسی که به فرد بومی نه میگویی برو از اقشار فقیر جامعه راجب هیوا رحیمی تحقیق کن

پاسـخ

امینی از مهابادسه شنبه 10 مهر 1397 | 04:57

8
11

ویرای ریز و سلاوی بی کوتایی
حور مه تی زور بو خه لکی باشی شاری جووانی مریوان
پاش ما وه ی ۱۱ سال ژین له نیو شار و خه لکی زیندووی
مریوان که شانازی به و به شه له ژینی خوم ده که م
و به هیوای باش و باش وباشترین کس بو هه لبژاردن
و اگه ر چی ۲ سال ده بیت له مریوان و خه لکی مریوان بی به شم
به لام به راستی کاک هیوا رحیمی که سیکی به روحم ،
خه لک دوست ، هه ژار دوست و سه ر به خویه
تکایه که به شکم به هیوای خوتان به گه ن
زور سوپاس

پاسـخ

كامرانسه شنبه 10 مهر 1397 | 08:36

11
11

نازانم زريبار خبر بو حمايت له كه سانيك ئه كه ي !!!! ك اصلا سابقه مديريتيان نييه و گشتان خاس ئه زانن بهترين فرماندار بو مه ريوان جعفر توانه

پاسـخ

هاوارسه شنبه 10 مهر 1397 | 09:22

2
10

گزینه اصلی استاندار غریب سجادی رییس شورایشهر سنندجه و به شدت پیکیر قضیه ست ولی منابع موثق اعلام کردن که این موضوع نتیجه نگرفهته

پاسـخ

اسعد مرادیسه شنبه 10 مهر 1397 | 10:22

4
16

شما رویکردتون مشخصه و فقط نظرات مثبت مربوط به یکنفرو میزارید
امیدوارم دکتر سجادی یا محمدرضایی بشه فرماندار

پاسـخ

راشد اخگرسه شنبه 10 مهر 1397 | 10:51

13
10

اولا تشکر از زریبار خبر که بی طرف پا به پای مردم مریوان پیش میرود با این گزینه ها واللهی هیچ کدوم توانمتدتر و مقتدر از شفیعی نیستن شار جوانکم مریوان همیشه آمانج این ترکشها بوده فقط باید بگوییم خدا بخیر کند مریوان هرکسی نمیتواند بچرخاند احساسی فکر نکنیم یکی مثل توان وقتی یک نفر جلو شهرداری خودش را سوزاند از سیاستش بود استعفا داد که غیر این بود مریوان خونبها میخاست چاره نداشت جز کناره گیری خب اون زمان مول تو دستش بود تغییراتی داد اما الان تواین اوضاع بحرانی خندداراین گزینه یا یکی مثل رحیمی که در کمیته امداد بود چه سر در میارد مرز باشماق مدیریت کنه یکی مثل محمد رضایی در شهر سروآباد قبلا فرماندار بود به شهر بزرگتر مثل مریوان بیاید چه کاری از پیش میبرد برام جالبه یه همشهری نوشته مراد ویسی ایسان معاون هستن بدون هیچ سابقه مدیریتی مگر مریوان را چه دیدن هر کس طرفدار شخص خاثی و به دفاع ازش چیزی نوشته بدون پیش بینی آینده مریوان کسی توانمند تر وباتجربتر با سوابق مدیریت بهتر نیاز داره مریوان با این دریاچه میتواند بهترین درآمد را داسته باشد این گزینه ها با سوابقی که پیش پا افتادس جوابگوی این شهر نیستن لطفا چه نماینده چه مرادنیا مریوان هدف خودخواهی ولحبازی خودشون قرار نده کافیه دیگه

2
0
محمدی سه شنبه 22 آبان 1397 | 23:17

با سلام و احترام ،در مورد آقای توان اشتباه نکنیم.توانمندی ایشان در پست فرمانداری و پیگیری ایشان زبانزد خاص و عام شده.

پاسـخ

Sinaسه شنبه 10 مهر 1397 | 12:18

10
3

اگه ی کم ب گذشته برگردیم قبلا فرماندارا غیر بومی بودن از وقتی ک فرماندارها بومی شد کار خاصی تو شهر مریوان ندیدیم الا پارتی و پارتی بازی
زریبار خبر مرسی

پاسـخ

از سروآبادسه شنبه 10 مهر 1397 | 13:02

6
12

کی گفته محمد رضایی مردمی است؟؟؟ کی گفته مردم سروآباد از او رضایت دارن؟؟؟
بدون تعارف بهترین گزینه برای شهر مرزی مریوان فقط افراد بومی هستند یعنی رحیمی یا هرکسی که به مردم مریوان و سروآباد تعصب داشته باشه

پاسـخ

پیاوسه شنبه 10 مهر 1397 | 16:05

6
1

انگار گفتن با رای شما انتخاب میشه، سرخودتونو درد نیارید!
معیارشون نه توانمندیه نه تعهد نە اخلاق....

پاسـخ

هاوریچهارشنبه 11 مهر 1397 | 13:24

12
13

اقای محمد رضایی بهترین گزینه است .فرماندار بومی عملکردش خوب نخواهد بود مانند رشیدی پور و فلاحی هر چند هم دلسوز بودند .اقای توان خوبه ولی اون سابقه شهرداری و حاشیه هاش کارو متاسفانه خراب میکنه .کا هیوا هم ادم خوبیه ولی فرمانداری تجربه وزارت کشوری میخواد .تو مریوان هم با ان همه حساسیت نمی توان ازمون و خطا کرد .پس محمد رضایی بدلیل عملکرد قبلی مناسب .تجربه زیاد و پشتوانه خوب در استان و شورای تامین همراه قطعا مفید تر خواهد بود

پاسـخ

کوردی1چهارشنبه 11 مهر 1397 | 15:28

14
13

بومی قدرتمند مردم دار قانون مند مورد پسند است

11
16
بهروز چهارشنبه 11 مهر 1397 | 16:44

بنظر من آقای رحیمی یکی از توانمندترین وبا ایمان ترین وآشنا به مشکلات قشر ضعیف جامعه وشهرمریوان هستن

پاسـخ

بهروزچهارشنبه 11 مهر 1397 | 16:45

13
9

بنظر من آقای رحیمی یکی از توانمندترین وبا ایمان ترین وآشنا به مشکلات قشر ضعیف جامعه وشهرمریوان هستن

پاسـخ

حسینچهارشنبه 11 مهر 1397 | 16:47

10
15

هیوا رحیمی با توجه به شناختی که اکثر اقشارجامعه نسبت به ایشان دارند

پاسـخ

شهروندچهارشنبه 11 مهر 1397 | 16:49

3
4

با سلام.
برای این شهر آشفته که فقط به لحاظ جمعیتی و جغرافیایی شهر نامیده شده و فاقد ابتدایی ترین زیر
ساختها در بسیاری از زمینه هاست. مدیر بومی را آزمودیم
آزمودن خطاست.
از چهره های بومی اینان که در منصبند فاقد دانش مدیریتند و آنانی که بهر ه ای دارند بیرون از گودند.
به دلسوزان این شهر که با تنگ نظری آنان را دور کرده اید
برگردیم و شهرمان را از وجود آنان و توانایی مدیریت آنان
محروم نکنیم.

3
9
مریوانی پنجشنبه 12 مهر 1397 | 00:05

آمدن یکی مثل توان با شمایل امنیتی فاجعەست برای دولت. در این شرایط استاندار مجبوره با توجه به انتخاب معاون عمرانی غیر بومی که تمایلی به اصلاح طلبا نداره با انتخاب فرماندار متمایل به اصلاح طلبا دلجویی کنه ازشون.
آمدن سجادی به عنوان چهره ای علمی و مردمی میتوانست کمک حال دولت در مریوان باشه ولی خوردن برچسب اصلاح طلبی به ایشان پاشنه آشیله براش

پاسـخ

بيمارستانچهارشنبه 11 مهر 1397 | 16:50

12
8

ضمن احترام براي نظر دوستان مخالف بومي بودن به عرضتان مي رسانم اقاي رحيمي با توجه به سابقه درخشانش در كميته امداد مريوان و سرواباد ثابت كردن كه فردي دلسوز و كاري براي اين شهر مرزي هستن كسي بوده كه در كوچه و محله هاي اين شهر محروم بزرگ شده و محروميت رو با تمام وجود حس كرده پس بي انصافيه كه بگوييم فرد بومي به درد فرمانداري مريوان عزيزمان نميخورد، ايشان به هيچ جناح و گروه خاصي وابسته نيست، در ضمن فرمانداري كه رياست جمهوري نيست تا بتواند تمام شهر را تغيير دهد

پاسـخ

میلادچهارشنبه 11 مهر 1397 | 16:50

12
22

رای ما آقای توان است چون ایشان بهترین مدیریت را دارند و نباید فرماندار بومی باشه چون در اون صورت پارتی بازی های زیادی صورت خواهد گرفت.

پاسـخ

سجاديچهارشنبه 11 مهر 1397 | 16:50

11
19

كار و تعامل و اقتدار
هيوا رحيمي

پاسـخ

شادمانچهارشنبه 11 مهر 1397 | 17:34

17
17

به نظر من بهترین گزینه واصلح ترین گزینه یا آقای محمد رضایست یا آقای مهندس منصور مرادویسی معاون فعلی فرمانداری که واقعا به مردم شهر خود دلسوزانه و آگاهانه خدمت میکند شخصی است که اشرافیت کامل را بر شهرستان دارد

پاسـخ

شهروندچهارشنبه 11 مهر 1397 | 17:43

2
17

بااین گمانه زنی ها ی انجام گرفته مشخص ه که هنوز استانداری و وزارت کشور در انتصاب گزینه مناسب در استیصال بوده و نماینده هم خود بماند.... بنظر بنده آرش لهونی بعنوان یک شخصیت سیاسی دارای سوابق و رزومه کاری موفقمی تواند دراین برهه زمانی پاسخگوی زوال سرمایه اجتماعی از دست رفته در مریوان باشد، خوش فکر و جوان و خلاق فردی ک هنوز در جوانرود مردم از وی به نیکی یاد میکنند. گزینه های پیشنهادی فقط ***************سیاسیون میباشند.

پاسـخ

دانشجوچهارشنبه 11 مهر 1397 | 18:06

11
3

خواهشمندم کسانی که تا حالا که مدیر نبودند را بزرگ نکنید.به نظر من این توهین به شعور مردم مریوان.مریوان مدیران جهادی می خواهد.

پاسـخ

باوکه‌مریوانیچهارشنبه 11 مهر 1397 | 18:09

16
6

ظاهرا هرچی‌ معرف های آقای نماینده شهرمون ،فامیل و اقوام خودشون هستن
جای تاسف داره!
بهترین گزینه برای‌مریوان‌فقط توان هستش
چون تو مدیریت خودشو ثابت کرده،چون واقعا کار بلده

پاسـخ

رویاچهارشنبه 11 مهر 1397 | 18:18

16
23

بنده مریوانی نیستم ولی اقای هیوا رحیمی رو‌کاملا میشنلسم و بهترین و شایسته ترین شخص برای پست فرمانداری هستند چون واقعا دلسوز و‌فداکار برای مردم کرد هستند

پاسـخ

جبارچهارشنبه 11 مهر 1397 | 19:20

14
6

به نظر بندهفرماندار مریوان به خاطر جو امنیتی وریاست شورای تامین ِکه نهادهای سپاه و ارتش و نیروی انتظامی که زیر مجموعه فرمانداری هستندو باید از دستورات فرمانداری پیروی بکنند گزینه بومی به هیچ وجه در هیچ شرایطی جوابگوی فرمانداری مریوان نیست

پاسـخ

جبارچهارشنبه 11 مهر 1397 | 19:21

16
13

بهترین گزینه و کسی که جلوی مسائل گمرک باشماق را خواهد گرفت گرفت آقای جعفر توان است و توانایی وقاطعیت لازم را دارد %

پاسـخ

بهرادچهارشنبه 11 مهر 1397 | 19:27

16
23

اقای رحیمی بهترین گزینه برای این پست میباشند چون اولا بومی هستن دوم اینکه ابشان شخصی متعهد و دلسوز وانسان دوست هستن و‌همیشه یارو یاور محرومان و‌مستضعفان بوده و در هر پست و‌مقامی که بوده ثابت کردن که فردی لایق و شایسته ای هستن

پاسـخ

سید بهرامچهارشنبه 11 مهر 1397 | 19:32

14
18

مردم مریوان از غیر بومی ها خیری ندیدن کسی درد مردم مریوان را می فهمد که رنج کشبده باشد و با همین مردم زندگی کرده باشد چه کسی شایسته تر و لایق تر از اقای هیوا رحیمی میتونه باشه

پاسـخ

محمدچهارشنبه 11 مهر 1397 | 19:43

18
27

همگی کاندیدا ها افراد شایسته و خوبی هستن توانا و کاربلدن ولی اقای رحیمی همواره دلسوز و یار و یاور مردم مریوان بوده و خواهند بود در هر پست و‌مقامی که هستن

پاسـخ

ژیوارچهارشنبه 11 مهر 1397 | 22:01

11
31

در این شرایط فقط هیوا رحیمی .چون قبلا در هر پستی بوده ثابت کرده وثابت میکند.

پاسـخ

شیرینچهارشنبه 11 مهر 1397 | 23:23

5
16

باسلام و احترام امیدوارم که اقای هیوا رحیمی که شابسته ترین فرد برای این مقام هسنن انتخاب بشه و مسولین امر کارنامه گذشته و‌حال را در نظذ بگیرند چون اقای رحیمی درد دردمندان رو میفمه همیشه در همه حال ممدکار مردم مخروم بوده و خواهد بود وامیدوارم ایشان را بر مسند فرمانداری مریوان ببینیم چرا که لایق ترین کاندیاس

پاسـخ

خانواده رنج کشیدهچهارشنبه 11 مهر 1397 | 23:33

5
15

سلام به نظر ما کسی که در بین فشر اسیب پذیر جامعه زندگی کرده باشه و بادرد امثال ما اشنا باشه و برای حل مشکلات مان از دل جان مایه گذاشته میتونه فرد شایسته این پست باشه و کسی نیست به جز اقای هیوا رحیمی

پاسـخ

اهل سنندجچهارشنبه 11 مهر 1397 | 23:46

5
15

اول اقای رحیمی دوم اقای رحیمی سوم اقای رحیمی

پاسـخ

ریبوار بازاریپنجشنبه 12 مهر 1397 | 11:54

5
5

این گزینه ها باز گرمیه با رفتن مدیریتی لایق وکو شفیعی مریوان توقعش بالاتر رفته تقاضامان له آقایان امسه مریوان نکنن میدان تاخت وتاز... ما با دلار بالا جنس خریدیم مشتری نیست مسافر نیست کسی مثل شفیعی مسافر با فکر مشتری میکشاند مریوان

پاسـخ

عبداللهشنبه 14 مهر 1397 | 11:48

4
12

با سلام و احترام
کاش دست اندرکاران دولت با نظرسنحی مردم فرماندار رو انتخاب میکردن بدون پارتی بازی و جناح بازی و اگر این باشه و نظرات مردم مهم باشه قطعا آقای هیوا رحیمی پیروز خواهند شد چون انسان شریف و مردمی و همراه وفادار مردم دردمند بوده و هست و خواهد بود

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی