سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
پنجشنبه 22 شهریور 1397 / 08:02|کد خبر : 6215|گروه : اجتماعی

تابستان سال آینده تونل های جاده جدید مریوان-سنندج به اتمام می رسند

در سفر یک روزه برخی از مسئولان کشوری و استانی و همچنین مهندس شمعی نماینده معاونت امور ویژه مقام معظم رهبری از پروژه احداث جاده مریوان – سنندج میزان بودجه و همچنین تسهیل  و تسریع در امر احداث ان مورد بررسی قرار گرفت.

در سفر یک روزه برخی از مسئولان کشوری و استانی و همچنین مهندس شمعی نماینده معاونت امور ویژه مقام معظم رهبری از پروژه احداث جاده مریوان – سنندج میزان بودجه و همچنین تسهیل و تسریع در امر احداث ان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، مهندس شمعی معاونت امور ویژه مقام معظم رهبری به مریوان در بازدید از ساخت و احداث جاده مریوان به سنندج بر اتمام این پروژه تأکید کرد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان کردستان گفت : هدف از این بازدید بررسی میزان پیشرفت فیزیکی حفر تونل های موجود در جاده سنندج به مریوان و همچنین بررسی میشزان پیشرفت ساخت این جاده است.


شهرام ملکی عنوان کرد : احداث این جاده نیازمند اعتبارات جدیدی است که در این بازدید میزان اعتبارات نیاز و نحوه تخصیص آن مورد بررسی قرار گرفت که به زودی در جلسه ای که به همین منظور در سنندج برگزار می شود مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

ملکی تصریح کرد : در سنندج جلسه ای برای ارزیابی میزان اعتبارات مورد نیاز برگزار می شود که در این جلسه بررسی می شود که چه میزان از اعتبارات مورد نیاز برای اتمام این پروژه از  اعتبارات رهبری و چه میزانی از آن نیز از اعتبارات دولتی باید صرف شود.

وی در پایان سخنان خود اظهار کرد : خوشبختانه این پروژه از سال 1395 تاکنون از پیشرفت قابل توجهی برخوردار بوده است و امید است با اختصاص اعتبارات مورد نیاز به زودی اتمام این پروژه را شاهد باشیم و بتوانیم در پایان فصل تابستان سال آینده فعالیت های مربوط به تونل ها را به پایان برسانیم.

لازم به ذکر است که در این سفره یک روزه جاده مریوان – سنندج و همچنین جاده کنارگذر مریوان نیز بازدید به عمل امد و همچنین باید عنوان کرد که در این سفر یک روزه جدای از معاونت امور ویژه مقام معظم رهبری مسئولان کشوری و استانی و شهرستانی همچون مدیرکل راه و شهرسازی استان کردستان، معاون وزیر راه و شهرسازی، مسئول شرکت ساخت و توسعه راه های کشور، برخی از پرسنل سازمان برنامه و بودجه تهران، معاونت عمران استانداری کردستان و هیئت همراهی از مسئولان استانی و شهرستانی در این بازدید حضور داشتند.

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

هیرادپنجشنبه 22 شهریور 1397 | 13:40

3
6

ای کاش این جاده رو به قرارگاه خاتم سپاه میدادن که در حرکتی جهادی در کمتر از یک سال تمام می شد همانطور که در کمتر از ۴۰روز پروژه عظیم انتقال آب به شهرهای آبادان و خرمشهر را تکمیل کرد

پاسـخ

کوردی1پنجشنبه 22 شهریور 1397 | 18:51

4
4

خوانندگان زریوار خبر فراموش نفرمائید:
من میگم تابستان سال آینده این مهم(قول) تحقق نمیابد!
زیرا... ... ...

پاسـخ

حسینچهارشنبه 25 مهر 1397 | 11:12

1
1

به سپاه می دادن تا حالا 10 بار افتتاح شده یود.
دولت نا امیدی عرضه این کار ها رو نداره

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی