سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
پنجشنبه 1 شهریور 1397 / 17:59|کد خبر : 6149|گروه : اجتماعی

2 طرح هادی و پروژه آسفالت راه روستاهای کانی سپیکه و پیرصفای مریوان افتتاح شد

دو پروژه آسفالت راه روستای کانی سپیکه و پیرصفای مریوان با حضور مسئولان شهرستانی  مریوان افتتاح شد.

دو پروژه آسفالت راه روستای کانی سپیکه و پیرصفای مریوان با حضور مسئولان شهرستانی مریوان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، محمد شفیعی در این مراسم از افتتاح پروژه آسفالت روستاهای کانی سپیکه و پیرصفای مریوان و طرح هادی این دو روستا با اعتباری بالغ بر 534 میلیون تومان خبر داد.

فرماندار شهرستان مریوان در ابتدای این مراسم اظهارداشت: این دو پروژه به مناسبت گرامی داشت یاد و خاطره 11 تن از شهدای اخیر شهرستان مریوان که به دست یکی از گروهک های معاند به درجه رفیع شهادت رسیدند افتتاح و مورد بهره برداری رسیدند.

محمد شفیعی افزود : این دو طرح به صورت مشارکتی و با حضور مردم انجام شده است و امید است که بتوان با همراهی و همکاری های بیش از پیش مردم با دولت بتوان شاهد افتتاح و بهره برداری از دیگر طرح های هادی در دیگر روستاهای این شهرستان باشیم.

شفیعی تصریح کرد: طرح هادی روستای کانی سپیکه و طرح آسفالت راه این روستا با اعتباری بالغ بر 244 میلیون تومان که شامل جدول گذاری توسط دهیار این روستا به طول 960 متر و با هزینه ای بالغ بر 45 میلیون تومان و زیرسازی نیز با اعتباری بالغ بر 28 میلون تومان صورت گرفته است و آسفالت نیز با 171 میلیون تومان اعتبار انجام شده است.

وی عنوان کرد: طرح هادی و طرح آسفالت روستای پیرصفا نیز با اعتباری بالغ بر 294 میلیون تومان که شامل جدول گذاری 1600 متر با 65 میلیون تومان اعتبار هزینه و زیرسازی روستا نیز به طول 5400 متر با 49 میلیون تومان هزینه و همچنین 5400 متر آسفالت راه روستایی با 180 میلیون تومان اعتبار انجام شده است.

فرماندار شهرستان مریوان افزود: مجموع اعتبار هزینه شده برای طرح هادی و آسفالت راه های این دو روستا 534 میلیون تومان بوده است که به منظور افتتاح طرح هادی در دیگر روستاهای شهرستان نیز از اهالی این روستاها درخواست می شود تا با مشارکت های گسترده خود دولت را در این امر یاری دهند.

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی