سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
معاون سیاسی استاندار کردستان؛
یکشنبه 28 مرداد 1397 / 19:50|کد خبر : 6136|گروه : سیاسی

لزوم تغییر مدیران با سابقه خدمت بیش از پنج سال/اسامی مدیران شهرستان مریوان با سابقه بیش از 5 سال

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان عنوان کرد:فرمانداران نسبت به اعلام لیست مدیران و مسئولانی که دارای سابقه بیش از پنج سال مدیریت در سطح شهرستان هستند اقدام کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان عنوان کرد:فرمانداران نسبت به اعلام لیست مدیران و مسئولانی که دارای سابقه بیش از پنج سال مدیریت در سطح شهرستان هستند اقدام کنند.

به گزارش زریوارخبر  به نقل از پیام کردستان، حسین خوش اقبال بە ایجاد تحول اداری، چرخش مدیریت نخبگان در راستای تحقق خواست عمومی تاکید کرد و افزود: فرمانداران نسبت بە اعلام لیست مدیران و مسئولانی کە دارای سابقە بیش از پنج سال مدیریت در سطح شهرستان هستند اقدام کنند.


وی اضافه کرد: دولت تدبیر و امید مصمم به استفاده از مدیریت جوانان است و لازم است فرمانداران تا پایان شهریورماه سالجاری نسبت به تغییر و جابجایی این دست از مدیران اقدام کنند.


خوش اقبال با بیان اینکه در هفته دولت فرمانداران و مدیران باید از عملکرد دولت  و خدمات آن دفاع کنند گفت: لازم است برای تحقق این مسئله و بازتاب خدمات دولت از تریبون‌های مختلف و از جمله تریبون نماز جمعه استفاده شود.


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان از مدیران کل ادارات و سازمان‌ها خواست عملکرد حوزه کاری خود را به صورت مکتوب در اختیار رسانه‌ها و امامان جمعه جهت استفاده و ارایه در خطبه‌های نماز جمعه قرار دهند.


وی ادامه داد: در ایام هفته دولت با برنامه‌ریزی مناسب  نسبت به افتتاح و بهره‌برداری پروژه‌ها اقدام و بازتاب عمومی داده شود، همچنین ضروری است در هفته دولت از خانواده شهدا سرکشی و تجلیل به عمل آید.

 

گفتنی است سایت زریوارخبر در اسفند 96  لیستی از مدیران شهرستان مریوان با سابقه بالای 5 سال مدیریتی، تهیه و منتشر کرد. این خبر که بازتاب‌های گسترده‌ای در میان مردم و مدیران ارشد داشت، موجب گله‌مندی و رنجش‌خاطر برخی مدیران داخل لیست هم شد.

 

 یکی از موضوعاتی که در سطح جامعه در مورد آن بحث و گفتگو می شود وجود مدیرانی با چندین سال ریاست در پست مدیریتی یک اداره است. زریوارخبر همواره معتقد بوده است، اگرچه نمی‌توان به طور قطع مدیریت طولانی مدت را نشانه‌ای بر فرسایش توان یا ضعف عملکردی در سازمان و نهادی دانست اما جابجایی و ارتقا افراد و اعتماد به نیروهای جوان و خلاق می تواند در میزان رضایتمندی مردم به مسئولین مفید باشد.

 

زریوار خبر اسمی تعدادی از مدیرانی را که چندین سال در پست ریاست خدمت کرده اند، تهیه کرده است و هدف از انتشار اسامی آنها به هیچ عنوان به معنی ضعف عملکرد آنان نیست و ممکن است تعدادی از این افراد شایستگی به مراتب بیشتری از منصب فعلی خود داشته باشند اما بنا به تحقیقات انجام شده اسامی تعدادی از مدیرانی که مدت زمان بیشتری رئیس بوده اند را در ذیل مشاهده می کنید.
 
جبار پیرخضری رئیس آبفای روستایی با 20 سال ریاست  
 
شایسته احمدی مسئول کانون پرورش فکری با ۱۹ سال ریاست 

جلال کریمی رئیس بنیاد مسکن با ۱۴ سال و ۱۰ ماه ریاست 
 
سید عزیز هاشمی مدیر جهاد کشاورزی با  ۱۲ سال ریاست

عثمان اخگر رئیس اداره ثبت احوال با  ۹ سال ریاست

فایق نگاری رئیس اداره ثبت و اسناد با  ۸ سال ریاست

شیرکوه بهمنی رئیس اداره بهزیستی با ۸ سال ریاست

سبحان خدامرادی رئیس صندوق کارآفرینی و امید با  6 سال ریاست

اسماعیل منوچهری رئیس اداره منابع طبیعی با 5 سال ریاست

عثمان باقدم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با 5 سال و نیم ریاست

مسعود کریمی مدیر پایانه مرزی با 5 سالریاست 

 
سید آزاد حسینی رئیس اداره برق با 5 سال ریاست

سیروان محقق رئیس اداره اوقاف با 5 سال ریاست
ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

الهامیکشنبه 28 مرداد 1397 | 20:29

35
10

باسلام ،مریوان نیازمند مدیران جوان ونخبه ودلسوز است،که تعدادشان بسیارزیاداست،باامیدبه اینکه این تغییرهرچه زودترمحقق بشود،

2
0
یادگاری چهارشنبه 7 شهریور 1397 | 23:13

اقای رحمانی پور گمرک هم ۵ساله تشریف دارن

پاسـخ

شهروندیکشنبه 28 مرداد 1397 | 20:49

0
2

لطفا لیست را اصلاح نمایید
تا برچسب حمایت از نماینده به شما زده نشود
زريوار خبر تنها خبرگزاری است که همه دوسش دارند و مستقل عمل کرده است

پاسـخ

بارانیکشنبه 28 مرداد 1397 | 21:01

3
14

سابقه صرفا دليل تغييرنيست!مديران باسابقه ي موفق وكارامد لازمه ي رشدوپيشرفت درسازمان مربوطه مي باشد.زماني كه بعدازچندسال بايدونبايدهاي مديريت موفق درسابقه ي يك مديرنمودپيدامي كند،تغييرنامناسب ترين گزينه مي باشد.اقاي بهمني نمونه ي يك مديركاملاموفق وبابرنامه ي مدون مي باشد كه نظم سازماني كه دراداره بهزيستي ديده مي شوداز نتايج درخشان اين سابقه است.حمايت ازاين چنين مديراني بهترازتغيير مي باشد.

5
5
منتقد دوشنبه 29 مرداد 1397 | 16:36

اتفاقا ایشان از اقوام مدیر کل هستند و فکر کنم این نظرو خودشون نوشتن

پاسـخ

جلالیکشنبه 28 مرداد 1397 | 21:56

2
0

با سلام حضور همه همشهریان محترم بنظر بنده تغییر مدیران اگر به دور از باندبازی باشه و فقط بمنظور سپردن سکان امورات ادارات و خدمت رسانی بیشتر به مردم انجام گیرد همه از آن پیشوازی مینمایند ولی متاسفانه تا حالا اینطور نبوده و از طرفداران هر نماینده میپرسم چرا نماینده این دوره این کارو میکنه در جواب میگه بخاطر اینکه قبلیه این کارو کرد خلاصه امیدوارم این بار مستثنی باشه انشاا...

پاسـخ

منتقدیکشنبه 28 مرداد 1397 | 22:10

4
0

آفت فساد اداري در ايران و استان كردستان علي الخصوص سنندج مديران با سنوات بالا در يك پست و يك مكان است كه مديران زير دست عملا تابع افكار آنها هستند و نه تصميم گير و تصميم ساز مستقل.( با تشكر از زريوار خبر بابت درج اين خبر)

پاسـخ

شهروندیکشنبه 28 مرداد 1397 | 22:30

3
0

فکره خوبیه...اگه اسامی یاد شده پتانسیل و برنامه ای برای شهرمون داشته تا حالا فرصت کافی داشته اند و دستشون درد نکنه ..حالا نوبت ادمای جدید و پر انرژیه

پاسـخ

جوانیکشنبه 28 مرداد 1397 | 22:43

6
0

بسیاری ازاین مدیران در فراسوی مرزبازنشستگی چندین وچندسال بامدیریت سنتی و روزمره در ادارات مشغول بوده و هستند ضرورت ایجاب مینماید مدیریت خلاق و پویا بانگرشی جدید درسبک مدیریت دستگاههای اجرایی بمنظور کارآمدی هرچه بیشتر درراستای پاسخگویی بوجود آورد.

پاسـخ

شهروندیکشنبه 28 مرداد 1397 | 22:49

4
0

متاسفانه سیستم اداری و مدیریت منابع انسانی بسیاری از دستگاهها در راستای رویکردجانشین پروری مدیریت اقدامی ننموده و شاهد چنین مدیرانی هستیم که محکم به صندلی ریاست چسبیده اند، چرخش مسئولیت در برخی از دستگاههای اجرایی محلی از اعراب ندارد.

پاسـخ

مرادیدوشنبه 29 مرداد 1397 | 01:01

8
0

چرابایدشخصی بیش ازده سال مدیریک اداره باشدبایدکاروبه کاردان سپرد

پاسـخ

شهرونددوشنبه 29 مرداد 1397 | 08:43

6
0

لزوم تغییر مدیران و چرخش مدیریت در دستگاه های اجرایی نویدبخش نگرشی نو در عرصه مدیریت منابع انسانی میباشد؛ مدیران شایسته با سنوات خدمتی بالا یا باید ارتقابگیرند وفضا برای مدیران جوان و خلاق وپویافراهم گردد. مدیریت ناکارآمد موج نارضایتی رابین شهروندان بوجودآورده است.

پاسـخ

رزگار ارجمندی ـامور مالیاتی مریواندوشنبه 29 مرداد 1397 | 12:02

3
0

عدم چرخش و پیری مدیریت, بیماری است که می‌تواند بر توسعه تاثیر منفی بگذارد و تصمیم‌گیری را با تردید به تاخیر بیندازد و بااحتیاط بیش از نیاز زمینه ریسک‌پذیری که لازمه تصمیمات مهم و اساسی است را از بین ببرد.وجود سرمایه انباشته انسانی در محیط اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی، برای شکوفایی کشور نیازمند توسعه فناوری و جذب سرمایه است.در جذب، توسعه و بهره‌برداری از فناوری نیروهای جوان‌ و خلاق انگیزه و تلاش بیشتری از خود نشان می‌دهند و با درک بهتر از ضرورت استفاده بهینه از مواهب تکنولوژی، زمینه نوآوری و خلاقیت نسل جوان بیشتر و بهتر از نسل گذشته عمل می‌کند.رشد و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان و نوآوری در خدمات ICT نمونه‌های خوب حضور جوان‌ترها در حوزه فناوری است.شکاف دانش امروز کشور با فناوری روز دنیا در زمینه ict راه سخت و طولانی را پیش روی ما نهاده است و حقیقتا گذر از این سختی، مدیران جوان ریسک‌پذیر و تغییر آفرین نیاز دارد.هر جا که جوان‌ها را باور کردیم و به آن‌ها اعتماد کردیم با حداقل خطا درخشیده‌اند. در این وضعیت بحرانی کشور,در همه حوزه‌ها نیاز به حضور جوانان ریسک‌پذیر و تحول‌آفرین در مدیریت یک الزام است نه یک انتخاب.
به امید ...

پاسـخ

خادم الشهدا ذوالفقارباباییسه شنبه 30 مرداد 1397 | 23:20

3
0

سلام اگر مدیری زیاد یک جا بمونه پاشو از گلیمش فراتر میره پس باید مواظب مدیران ومسولان نالایق در هر کجا که هستیم باشیم ///من فکر میکردم این قانونه که کشور رو اداره میکنه ولی فکرم اشتباه بود چرا چون بعدا فهمیدم که این مردمند هستند که کشور رو اداره میکنند بقیه هیچکاره اند پس مواظب باشیم

پاسـخ

از سروآبادچهارشنبه 31 مرداد 1397 | 12:08

2
0

لطفا اسم مدیران سروآبادی رو هم اضافه کنید

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی