سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
نماینده مجلس در نشست خبری با خبرنگاران،
جمعه 26 مرداد 1397 / 17:50|کد خبر : 6131|گروه : سیاسی

دفاع از عملکرد بیش از 2 سال نمایندگی مردم مریوان و سروآباد در مجلس/ از عملکرد دولت روحانی راضی نیستم/منصور مرادی: در انتخابات 98 مجلس شرکت می کنم

منصور مرادی در جلسه هم اندیشی با اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار گفت: خبرنگاری وظیفه ای خطیر و سخت در جامعه است که راهی  برای انعکاس اخبار تاثیرگذار در راستای توسعه و پیشرفت می‌باشد.

منصور مرادی در جلسه هم اندیشی با اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار گفت: خبرنگاری وظیفه ای خطیر و سخت در جامعه است که راهی برای انعکاس اخبار تاثیرگذار در راستای توسعه و پیشرفت می‌باشد.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، منصور مرادی در جلسه هم اندیشی با اصحاب رسانه که به مناسبت روز خبرنگار در دفتر رییس دانشگاه پیام نور شهرستان مریوان با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان، اداره کار، اداره راه وشهرسازی، معاون مدیر آموزش و پرورش و ... برگزار شد اظهار داشت: خبرنگاری وظیفه ای است خطیر در جامعه و هم شغلی سخت و هم وسیله‌ای برای انعکاس اخبار تاثیرگذار است. اگر چه گاها رسانه می تواند در انتقاد از نماینده و مسئولان مثمر ثمر باشد اما متاسفانه گاها دیده می شود که به جای انتقاد یک سری تخریب از رسانه و فضای مجازی می بینیم و اما اگر اخبار درست منعکس شوند و مشکلات و کم و کاستی های موجود به درستی انعکاس داده شوند می تواند باعث شود مدیران و مسئولان برای رفع آنها اقدام کند.


مرادی عنوان کرد : آنچه که همواره بنده به آن اشاره کرده و برایم اهمیت داشته است بحث جاده ها بوده است و یکی از مشکلاتی که تاکنون داشته ایم. وی افزود: اگر پروژه‌های جاده‌ای به اتمام رسد می توانیم برای ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری در جامعه قدم برداریم که زیربنای توسعه جاده های مناسب است.


وی تصریح کرد : اعتبارات جاده سنندج-مریوان که تا دو سال پیش در مدت 13 سال از فعالیت این جاده تنها 53 میلیارد تومان بود، پس از یکسال، 93 میلیارد تومان اعتبار برای این جاده گرفته شد.از این میزان اعتبار مبلغی حدود 53 میلیارد تومان از آن تخصیص یافته است .


نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد : بر طبق آخرین آمار تونل باغان نیز به طول 1500 متر در طول یکسال گذشته پیشرفت داشته است و تا دو سه ماه آینده شاهد افتتاح حفاری این تونل خواهیم بود. بر طبق قراردادی که با پیمانکار وجود دارد در نهایت تا پایان سال آینده جاده مریوان به سنندج افتتاح خواهد شد.


منصور مرادی گفت : جاده مریوان به کامیاران که پیشتر خاکی بوده، در حال حاضر قطعه چهار آن در حال تکمیل است و قطعه پنج آن نیز نهایتا تا سال آینده اتمام و افتتاح خواهد شد. جاده محور پاوه، نوسود، هورامان، سروآباد به مریوان از مسیر هجیج در سال پیش حدود 15  کیلومتر از آن آسفالت شد و مابقی آن که شامل نه کیلومتر است زیرساخت آن صددرصد آماده است و در روزهای آینده نیز آسفالت آن انجام خواهد شد.


مرادی ادامه داد : پروژه احداث تونل 700 متری هورامان و بهسازی سه راه حزب الله تا روستای سلین که 46 کیلومتر است مصوب شده و بر طبق طرحی که وزارت راه تهیه کرده پیش‌بینی شده است که برای این امر 218 میلیارد تومان اعتبار لازم است که در چهار سال کاری انجام خواهد شد اما هنوز ردیف بودجه ای برای آن گرفته نشده است.


وی اظهار کرد : تعدادی از راه های روستایی در حال انجام است اما با توجه به مشکلات موجود در بحث اعتبارات کشور با مشکل مواجه هستیم. وی عنوان کرد : در کل کشور با این مشکلات روبرو هستیم و در حال پیگیری برای تخصیص اعتبارات ویژه ای برای این امر هستیم و دستور معاون وزیر برای ایجاد اعتبارات ویژه برای جاده های روستایی را گرفته ام.


نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد : قطعه اول کمربندی مریوان به اتمام رسیده و قطعه دوم آن که قرار بود شهرداری انجام دهد به دلیل عدم اعتبارات مالی قرار است از سوی وزارت راه این امر در آینده انجام گیرد و امید است هرچه زودتر شاهد افتتاح آن باشیم.

منصور مرادی در جلسه هم اندیشی با اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار


مرادی با اشاره به پیشرفت در حوزه بهداشت و درمان افزود : یکی از مشکلات سالن مربوط به زایمان بود که خوشبختانه با توجه به اعتبارات مورد نیاز برای تجهیز در روزهای آینده تکمیل خواهد شد و اورژانس بیمارستان بوعلی که قسمتی از آن نیز زایشگاه و اورژانس این بیمارستان است در هفته های آینده افتتاح خواهد شد. در چند روز آینده در جلسه ای که با وزیر بهداشت خواهم داشت امید است که با گرفتن اعتباری جهشی مشکلات و معضلات موجود را بتوانیم رفع کنیم.


وی بیان کرد : در آموزش و پرورش از میزان اعتبارات ملی که در سال گذشته تاکنون گرفته شده است حدود 700 میلیون تومان برای شهرستان های مریوان و سروآباد جذب کرده ام. در بحث هوشمندسازی مدارس و سیستم گرمایش مدارس و همچنین سرانه مدارس اعتبارت تخصیص یافته، مازاد بر اعتبارات خود این امر بوده است.


وی ادامه داد : جذب معلمان حق التدریسی از طریق پیش دبستانی ها یکی دیگر از فعالیت های صورت گرفته است که در سال پیش بیش با جذب 2150 ساعت حق التدریسی معلمان توانستم بیش از 360 نفر از معلمان پیش دبستانی استان کردستان در آموزش و پرورش را جذب کنم و در حال بررسی قرارداد پیمانی هستند و امسال نیز با توجه به این که تعداد سهمی که به استان کردستان در این زمینه تعلق گرفت از 25 هزار نفر 250 نفر بود ما موافقت 500 نفر را از وزیر دستور گرفتیم اما با توجه به این که دفترچه دانشگاه فرهنگیان پخش شده بود قرار است حدود 140 نفر خارج از دفترچه بتوانند تعین رشته کنند و مابقی آن نیز در تکمیل ظرفیت انجام گیرد و اگر حتی در این امر قابل انجام نبود قول مساعد برای جبران آن در آینده داده شده است.

منصور مرادی در جلسه هم اندیشی با اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار


نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی افزود : اینترنت شهرستان ها قبلا 3G بود که خوشبختانه ارتقاء یافته و اینترنت برده رشه و چناره نیز ارتقاء یافته است. دکل های مورد نیاز برای شهرستان های مریوان و سروآباد نیز تامین خواهد شد و اینترنت روستاهای موجود نیز 4G خواهد شد.


یکی از خبرنگاران در ادامه این مراسم با اشاره به شعار "ما مردمیم" که از شعارهای انتخاباتی نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی در دوران نامزدی انتخابات بود اظهار کرد که برای تحقق این شعار آیا فعالیتی در راستای رفع معضل زباله های شهرستان مریوان کرده اید ؟


منصور مرادی در این زمینه اظهار کرد : در طی فعالیت های کاری نمایندگی خود یک شرکت را در تهران به مریوان دعوت کردم که هم با شهردار و اعضای شوراهای شهر و فرماندار سابق دیدار کرده و منجر به عقد یک قرارداد شد که طی آن این شرکت می بایستی درصورت تعین مکان ایجاد کارخانه بازیافت از سوی مسئولان مربوطه به مدت 15 سال از زباله های مریوان برای امر بازیافت استفاده کرده و پس از آن کارخانه بازیافت را در اختیار شهرداری به صورت رایگان برای کسب درآمد قرار دهد.

منصور مرادی در جلسه هم اندیشی با اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار


مرادی افزود : مسئول اصلی انتخاب سایت کارخانه بازیافت و پسماند شهرستان مریوان استاندار استان کردستان و مسئولان ذیربط است و می بایستی این مکان و شرایط و خدماتی را که مورد نیاز است را تحویل شرکت خصوصی مذکور دهند تا این شرکت مشغول به فعالیت شود اما دقیقا بیش از دوسال است که به دلیل سهل انگاری کل مسئولان استان کردستان این شرکت نتوانسته است فعالیت های کاری خود را انجام دهد.


وی عنوان کرد : من به عنوان نماینده وظیفه پیگیری دارم اما وظیفه بنده فعالیت های اجرایی نیست و من تنها می توانم سرمایه گذار را دعوت به شهرستان کنم و این مسئولان اجرایی هستند که وظیفه تسهیل در امورات این سرمایه گذاران را دارند.


مرادی گفت : یکشنبه هفته آینده طی جلسه ای با نماینده انجمن های زیست محیطی، معاونت عمران استانداری و برخی از مسئولان ذیربط برای رفع مشکل مکان یابی برای ایجاد کارخانه بازیافت در سالن جلسات فرمانداری مریوان جلسه ای خواهند داشت.


مرادی در جواب سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر این که آیا تعهدات وزیر راه اجرایی شده اند اظهار کرد : وزیر راه دو سال پیش تعهدی داد اما آقای زاهدی استاندار قبلی استان کردستان دو بار وعده دادند که جاده مریوان به سنندج قرار بود تا سال 95 افتتاح و بار دیگر نیز تعهد افتتاح این جاده در سال 97 را داد اما باید پرسید که آیا همیشه تعهدات مسئولان در وقت و زمان خود اجرایی می شوند؟!


وی بیان کرد : تعهدات وزیر راه تحقق نیافته است اما من به مردم تعهد پیگیری داده ام و هرآنچه که لازم بوده باشد را پیگیری کرده ام و خوشبختانه باید عنوان کرد که با توجه به پیشرفت 1500 متری تونل باغان در سال آینده جاده مریوان به سنندج افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.


وی در جواب سوال دیگری مبنی بر این که طرح سوال از رئیس جمهور از سوی برخی از نمایندگان انجام شده است که شما نیز یکی از این نمایندگان هستید و آیا شما سوال خود را پس می گیرید یا نه عنوان کرد : طرح سوال تحویل هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی داده شده است و کسی نمی تواند آن را پس گیرد.


نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در جواب این سوال که شما تا چه اندازه از عملکرد دولت آقای روحانی راضی هستید عنوان کرد : اگر بحث کیفیت و یا کمیت را در نظر بگیریم از عملکرد دولت راضی نیستم.


مرادی در جواب این سوال که عدم مدیریت واحد در مرز رسمی و بین المللی باشماق مریوان باعث ایجاد نوعی سردرگمی برای تجار، بازرگانان و حتی مسافرینی شده است که روزانه در مرز فعالیت اقتصادی کرده و یا تردد می کنند عنوان کرد : با استاندار استان کردستان بارها در این زمینه گفت و گو شده است و قرار بود که مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری استان کردستان به عنوان متولی امر در مرز مستقر شود و اما موافقت با این کار انجام نشد و متاسفانه نارضایتی در مرز بسیار زیاد است اما این در تعهد استانداری کردستان است که باید آن را انجام دهد.


وی همچنین در جواب این سوال که چرا در طرح پرداخت وام اشتغالزایی از سوی برخی از مدیران موازی کاری شده و سنگ اندازی در برابر طرح ها می گردد اظهار کرد : در سال 95، یک میلیارد و 500 میلیون دلار از صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال تصویب شد که در بانک های موجود سپرده گذاری شود و به همان اندازه بانک ها نیز سرمایه گذاری کرده و در راستای ایجاد اشتغال در روستاها فعالیت داشته باشند.


منصور مرادی افزود : متاسفانه گاها در امر اشتغال زایی دچار معضلاتی می شویم که عدم هماهنگی دستگاه ها و یا سختگیری های از سوی بانک ها که مبنی بر ضمانتی است که منجر به وصول حقوقات شود مانع تحقق این امر می شود.


مرادی در جواب این سوال که تغییر مدیران دستگاه های اجرایی از وظایف نماینده مردم در مجلس نیست پس چرا شما در بحث تغییرات مدیران ورود کرده و برای این امر اقدام می کنید بیان کرد : صحیح است، تغییر مدیران دستگاه های اجرایی از وظایف نماینده مردم در مجلس نیست، اگر مجموعه نارضایتی از مدیران وجود داشته باشد این نارضایتی ها به نماینده ارجاع داده شده و نماینده نیز آنها را به فرمانداری ارجاع می دهد و خواستار بررسی از سوی فرماندار برای تذکر یا جابه جایی است.


وی در جواب این سوال که میزان رضایتمندی شما از فعالیت هایتان در ایام کاری خود به چه میزانی است و به خود چه نمره‌ای می‌دهید، افزود : میزان رضایتمندی از میزان فعالیت های کاری و نمره بنده را باید مردم عنوان کنند.


وی در باره این امر که آیا در دوره بعدی به عنوان کاندیدای نمایندگی مجلس شورای اسلامی شرکت خواهید کرد یا نه، گفت : قطعا در دوره آینده نیز برای نمایندگی شهرستان های مریوان و سروآباد شرکت خواهم کرد.

منصور مرادی در جلسه هم اندیشی با اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار


نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در ادامه این مراسم در جواب سوال مدیر مسئول سایت زریوارخبر مبنی بر این که نقش نماینده در تحولات جامعه را چگونه ارزیابی می‌کنید، اظهار کرد : نقش نماینده در مواردی که نیاز است در قانون مصوب شود در راستای وضعیت رفاه و وضعیت اقتصادی جامعه است.


مرادی ادامه داد : تاثیرات نمایندگان به صورت تصویب قانون و در برخی موارد نیز به نظارت نمایندگان در اجرای قانون نمود پیدا می‌کند. نظارت به این شکل که آیا قانون از سوی مدیران، اجرایی می شوند و نمایندگان در صورت مشاهده تخلف به وزرا و رئیس جمهور و مسئولان دستگاه های اجرایی تذکر میدهند.


وی در پاسخ به سوال دیگر مدیرمسئول سایت زریوارخبر مبنی بر این که اختلاف شما با فرماندار در چه موضوعی است و زمزمه های تغییر فرماندار مریوان در شهریور ماه سالجاری و گزینه های مطرح شده برای فرماندار جدید مریوان چه کسانی هستند عنوان کرد : بنده با فرماندار شهرستان مریوان اختلاف خاصی نداریم. در زمینه انتخاب فرماندار این وظیفه استاندار است اما با نماینده مشورت می شود و درباره گزینه های موجود باید عنوان کرد که به صورت پیشنهاد از سوی استاندار و نماینده مطرح شده اما به نتیجه نهائی نرسیده ایم و اگر نهائی شد مطرح خواهیم کرد.


مرادی در مورد این سوال که صورت محقق نشدن وعده افتتاح جاده مریوان به سنندج آیا داستانی همانند برجام آقای روحانی پیش نمی آید که مردم از شما سوال کنند که چرا انجام نگرفته است، تصریح کرد : من تعهدی برای اتمام این جاده نداده ام و تنها بر اساس وظیفه خود تعهد پیگیری لازمه داده شده است. وی افزود : بر طبق قرارداد پیمانکاری که در جاده مریوان به سنندج فعالیت می کند، این پروژه باید در اسفندماه سال 98 افتتاح شود.

منصور مرادی در پاسخ به این سوال که تغییر جاده مریوان به سنندج می تواند باعث رکود و در حاشیه قرار خواهد گرفتن سروآباد گردد و آیا شما برای این امر برنامه ای دارید یا نه افزود : جاده جدید مریوان به سنندج بنا بر اظهارات معاونت وزیر راه، مقرون به صرفه نیست بدلیل حذف بسیاری روستاهایی که امروزه در مسیر جاده فعلی قرار گرفته‌اند و حتی شهرستان سروآباد که در این مسیر است اما این تصمیماتی است که از قبل گرفته شده است.

مرادی بیان کرد : در راستای توسعه سروآباد پیگیری جاده سلین به هجیج و دیگر جاده و تونل های اورامانات نیز در راستا جلوگیری از به حاشیه رانده شدن شهرستان سروآباد بوده است.

نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به منطقه آزاد تجاری صنعتی، گفت: هشت منطقه آزاد تجاری صنعتی در کمیسیون مربوطه تایید شده است و امیداورایم در صحن علنی مجلس به رأی گذاشته شود و بعد از تایید شورای نگهبان توسط دولت اجرایی شود. وی همچنین در خصوص کمک های نماینده به شهرداری شهر مریوان، گفت: حواله 1050 تنی قیر برای شهرداری گرفته است اما باید شهرداری خود نسبت به تحویل آن اقداملات لازم را انجام دهد.


مرادی در جواب سوال خبرنگار ما مبنی بر نظر نماینده در خصوص کسانی که روسری از سر بر می دارند و به عنوان دختران انقلاب مشهور شده اند، با اندکی مکث، گفت: نظری در این خصوص ندارم و جواب این سوال را نمی دهم. وی همچنین در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر اینکه نماینده خود را در یک کلمه چگونه توصیف می کند؟ بعد از اندکی مکث و لبخند گفت: پیگیر . اگر در یک کلمه خود را توصیف کنم نماینده پیگیری هستم.

این مراسم که با تأخیر نیم ساعته شروع شد، بیش از 2 ساعت و نیم به طول انجامید و در پایان با اهداء لوح تقدیری از زحمات خبرنگاران -به مناسبت 17 مردادماه روز خبرنگار- تجلیل به عمل آمد.


انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

مامر فروشجمعه 26 مرداد 1397 | 18:06

46
54

هههههه
کدام دفاع؟ پس چرا امروز تو نماز جمعه نزاشتن حرف بزنه و تموم مردم براش هو کشیدن
به احترام مسجدش براش گوجه پرت نکردن
*********************
******

53
40
حسین جمعه 26 مرداد 1397 | 19:10

جناب مامر فروش ماهم که بودیم این هی هوی هایی که میگی چرا مانشنیدم و نماینده مردم حدود یک ساعت از عملکرد دو ساله خودش گفت بعد از نماز جمعه وایستادن و به درددل مردم نشستن که مردم حق دارن از مسئولین گله مندباشن
که تمامی گله مندی های مردمم بحث عدم جمع آوری اشغال
و فیش آب و برق و گاز می باشد که چندبار شده در این وضعیت بحرانی
دیگه کجا هووو بود نکنه جنابعالی جایی دیگه ای نماز خواندید امصاف خوب چیزی

15
49
عابد فزضی جمعه 26 مرداد 1397 | 21:03

مردم خودشون بودن نیاز نیست دفاع کنی حقیقت را بگو حسین

پاسـخ

من_خودمم_شما_هم_خودتی_نه _مردمجمعه 26 مرداد 1397 | 18:06

25
49

وا خدا این بشر چقد اعتماد به سقف داره

خدا شاهده اگه من مث ایشون بودم الان رئیس جمهور آمریکا بودم

پاسـخ

شهبازجمعه 26 مرداد 1397 | 18:09

54
6

ایشان در سخنرانی انتخابات 94 قول دادن که دور بعد ستاد تبلیغاتی نزنن و عملکردشان گویای همه چیزه ؛ امید که چنین باشه

16
25
مخالف بودم اما... شنبه 27 مرداد 1397 | 11:03

مرادی قطعا موفق خواهد شد و نماینده دور بعد مجلس خواهد بود درودددد

13
4
دانشجوی دکترای حقوق شنبه 27 مرداد 1397 | 13:35

مرادی باید مردم نظر بدن در مورد عملکردش که ۸۰ درصد مردم حتی حاظرن.انگشتی که بهش رای دادن رو قطع کنن مریوان خیلی لیاقتش از یک بانکدار بیشتره امیدوارم مرادی جرات سخنرانی در شبرنگو فقط داشته باشه که بعید بدونم

پاسـخ

اقبال درخشانیجمعه 26 مرداد 1397 | 19:07

33
31

خدایاخودت به این مردم بی دفاع باچنیین نماینده هایی رحم کن

7
19
عزیز جمعه 26 مرداد 1397 | 22:58

اقای درخشانی چرا شما ازیک نمایندە تشریفاتی دوره قبل حمایت کردی اگراین جوریه

3
0
هه لمه ت شنبه 27 مرداد 1397 | 13:50

باید گفت : پناه می برم به خدا از شر کامنتهای بی سر و ته این نخود هر آش (***** ******* ) !!!

پاسـخ

مریوانیجمعه 26 مرداد 1397 | 19:10

46
15

رو که نیست سنگ پایه قزوینه وجدانن حاظری با این عملکردت دوباره خودتو کاندیدا مجلس کنی میخواهی چی رواثبات کنی مردم زرنگتر ازشما هستن که بخواهند دوباره گول حرفاتو بخورند تحویل دار بانک تنها شغلی هستش که بدرد میخورد

18
6
علی جمعه 26 مرداد 1397 | 22:47

حتما شمااز دوره قبل دفاع می کنید که منطقه ازادسروابادداده شد به بانه که بزرگترین ***** به مردم سروابادکردن اقای کریمیان

پاسـخ

شهروندجمعه 26 مرداد 1397 | 19:41

26
14

نشست صميمي به اين ميگن
ع ا، ع ر، ر ا، ع ب ....الي آخر
ميگفتي نشست ستاد انتخاباتي بهتره
مسوليني هم كه باهات اومدن همگي از حلقه خودت بودن
اين كجاش نشست مطبوعاتيه
گل پسر منتظر حضور سبزت در انتخاباتيم

22
2
یوسف جمعه 26 مرداد 1397 | 22:10

لعنت الله علی المنافقین
لعنت الله علی المکذبین
لعنت الله علی المفسدین
جمع کنید بساط نفاق را
لطفا.....

پاسـخ

سیاناویجمعه 26 مرداد 1397 | 20:05

27
12

نخست باید عرض كنم كە وقتی رای دادن مردم بر اساس لهجە و طایفە و فامیل و روستا باشد انتخابی از این بهتر ازش در نمیاد.كارمند سادە شعبە بانك انتخاب كردین عزیزان، نە استاد حقوق یا عمران دانشگاە تهران. پس گلایە هاتون رو بزارین كنار.از ماست كە بر ماست.
اما جای تعجب دارە كە بە جای اینكە زریوار خبر خواهان روشن شدن هزاران مسئلە مطرح در مریوان و سوال از نمایندە و مطالبە گری، از روسری دختران سوال پرسیدە است!!!

پاسـخ

رشید عزیزیجمعه 26 مرداد 1397 | 21:06

29
12

کسانی که توی عکس هستن گویای همه چیزه آفرین بر این نماینده ههههه

10
17
علی جمعه 26 مرداد 1397 | 22:50

کسانی درعکس بودن هزاران نفرمثل شماتحویل جامعه دادن امامودب ای کاش شماشاگرداینهابودی حالابی ادبانه صحبت وتوهین نمی کردی

8
3
رشید عزیزی شنبه 27 مرداد 1397 | 13:50

هههههه چه جالب علی مردم اینا رو میشناسن نیاز به توضیحات نیست. ههههه اینا ما رو تحویل جامعه دادن.عجب جامعه ایی به به

پاسـخ

شهروندجمعه 26 مرداد 1397 | 21:20

32
11

ضمن احترام به شخصیت نماینده ،ما مردم شهر برده رشه از عملکرد مثبت نماینده سابق چشم پوشی کردیم آمدیم به منصور مرادی رٲی دادیم تا امروز یک بار در مسجد حاضر نشده ، هیچ کمکی به مردم برده رشه نکرده وبرای مردمی که بهش رٲی دادند اصلا احترام قایل نیست بابت رد پیشنهاد گزینه شهردار توسطاعضای شورا به شوراها هم توجه نمی کند براستی عملکردش صفر است اگر کسی برای رد این درددل بنده مدرک یا سندی دارد بگوید تا ما عذر خواهی کنیم .

7
20
احمد جمعه 26 مرداد 1397 | 22:55

** بردروغگو من خودم شاهدبودم اومدمسجد برده رشه بعدش نماینده دوره قبل هیچ عملکردی نداشت برای هیچ منطقه ای تابرای برده ره شه داشته باشد فقط یک کارخوب برای خودش انجام داد اونم رفت کمیسیون اقتصادی ازاونجا هم گفت من چیزی نمی خوام فقط ریس کل مرزهای کشورمیشم چیزهای دیگربماند اگرلازم باشد انشاالله بیان خواهم کرد

9
3
رامان شنبه 27 مرداد 1397 | 00:33

بزرگوار ،مردم برده رشه قدر داشته هاشون را ندانستند،ومتاسفانه تنها چیزی که براشون مهم نبود عملکرد مثبت مسولین میباشد وگر نه جناب دکتر هادی سعیدی بهترین شهرداری بود که برای عمران وآبادانی این شهرزحمات بسیار شایانی متقبل شدند ،واین شهر نوپا رابه عروس زریبار تبدیل نمودن ولی به جای تقدیر وتشکر از ایشان،با کمال تاسف به جای اینکه از ایشان تشکر وقدردانی شود ودر مسولیت خویش ابقا گردد،اولین شهری بودند که اقدام به تعویض شهردار نمودند،اینگونه کارها مسیولین زحمت کش وخادم را دلسرد میکند،اگر کسان دلسوزی هم وجود داشته باشند با این گونه رفتارها دیگر دل به کار نمی بندند،از ماست که بر ماست

پاسـخ

شهروندجمعه 26 مرداد 1397 | 21:23

23
11

جای تاسف است به جای حل معضلات حوزه نماینده گی به و توجه وتلاش برای رفع مشکلات نماینده در فکر دادن مدیریت مدارس به فامیلها و نزدیکان خود است از پسر دای گرفته تا پسر عمو و پسر خاله همه را در این دو سال در مدیریت مدارس جا داد کاش شایسته سالاری هم بود و لیاقتش را داشتند الان می گوید برای دوره بعد هم کاندید می شوم شاید مردم را **** می پندارد اگر این بار هم رای آورد عده ی زیادی او را نمی شناختند متاسفم برای دو شهر که چنین نماینده ای دارند

پاسـخ

شاهوجمعه 26 مرداد 1397 | 21:44

11
10

ضمن عرض سلام و ادب
در جواب دوست عزیزی که گفته نماینده نیومدن برده رشه باید عرض کنم که در اوایل نمایندگی به شهر برده رشه رفتند و یکی از ماشین آلات شهرداری برده رشه توسط آقای مرادی جذب شد اگر اشتباه نکنم یه عدد کامیون بود..با تشکر

9
8
هیمن شنبه 27 مرداد 1397 | 09:44

یه کامیون جذب کرده خسته نباشی. مگر مغناطیسه که کامیون جذب کنه

پاسـخ

هاوریجمعه 26 مرداد 1397 | 21:51

5
18

سلام
بنظر من اولین نماینده ای که بیشترین زحمات را در حوزه راههای سطح دوشهرستان و حوزه بهداشت و درمان میتوانند در کارنامه ی عملکردی خودشون ثبت کنند آقای منصور مرادی بوده اند.
ممنون از کانال خوب زریوار خبر

1
1
سبحان الله استغفرالله یکشنبه 28 مرداد 1397 | 15:47

سبحان الله براي دور و بريات و حضار محترم در جلسه. يا خوابند. ياخندان. يا گوشي بدست. جالب اينجاست همشون كه اهل ستادت هم بودند حاضر نشدند شنواي **** *** باشند
استغفرالله براي اعتمادبنفس كاذبت كه انگار مردم آگاه مريوان رو خودت پنداشتي. بيا بيا جانا به عرصه برگرد تا وزن خودت رو بدوني. خودت هم خوب ميدوني تحويلداريتم برات زياد بود. اما چه بايد كرد اينه ديگه

پاسـخ

کولبرجمعه 26 مرداد 1397 | 22:40

7
4

خوب طبیعیه هرکس ازخودش دفاع کندامادفاعیه بخاطر چی؟بیکارترشدن مردم ؟بستن مرز؟وضعیت داخل شهر؟ دفاعیه خوبه امازمانیکه مردم ازشماراضی باشند زمانیکه حقوق مردم شهرت راپیگیری کنی زمانیکه برای مردم فاش کنی سیاست دولت درقبال به گندکشیدن مرزهادرشهرت چیه؟شماکوردی بایدازحقوق کولبران دفاع کنی.ازحقوق کولبرانی که روزانه قتل وعام میشوند.امیدوارم زریبار خبر عزیزسانسورنکنی چون این حق ملت ومردم کورداست. ممنون

پاسـخ

برایه کی خوتانجمعه 26 مرداد 1397 | 23:11

14
5

پرادو، خانه شهرک غرب، خانه مرزداران، مشاوری مدیر عامل یکی از بانکهای دولتی و گرفتن ********..................................... تنها گوشه ای از زحمات این بزرگوار میباشد که به امید خدا تا پایان دوره لیست بلند بالایی خواهد شد. متاسفم برا مردمی که نماینده شون باید این **** چی بانک باشه................................

پاسـخ

مریوانیشنبه 27 مرداد 1397 | 00:36

7
5

با سلام....آقای نماینده چرا فقط مسئول هایی که زیر چتر شما بودن تو جلسه هستن.....شما فقط اموریکه در حوزه کارتون نیستنو پیگیری میکنید مثل برکناری مدیران...فک کنم به همین خاطر به خودتون نماینده پیگیر لقب دادید

پاسـخ

خبرنگارقدیمیشنبه 27 مرداد 1397 | 07:08

3
4

اجازه بدید قبل ازهمه یادی بکنیم از خبرنگاران شجاع ، مردمی ونترسی که جانشان را چه درزمان جنگ وچه درهنگام صلح برای بیان حقایق به خطر انداختند. وقتی که این به اصطلاح مصاحبه رو میخوانی احساس میکنی که غرض ومرضی درکاراست .ازگیردادن به نماینده تا مقایسه کار او بادولت روحانی.
آنهم نماینده ای که بنده خدا از "بغض عمرنماینده شد نه از حب علی."
دوستان عزیز خبرنگار :حداقل شماباید با ساختار قدرت در ایران آشنا باشید.والله به قرآن مردم شمارو مسخره میکنند.درسی ونه سال گذشته هرآنچه در این مملکت انجام شده بر اساس ضرورت بوده نه برنامه .وقتی برنامه ریزی ای درکار نباشد تمام قولهای داده شده غلط از آب در می آید. به راستی یاد ناصر یمین مردوخ وخبرنگاران شجاعی که شهید شدند،به خیر.

پاسـخ

مه ریوانیشنبه 27 مرداد 1397 | 07:33

11
5

ماشاالله له و افرادی ده ور وبه ره،یا گوشی هابه ده سیانو یا ده سیان هاله لووتیانا!!!!قاقه منصور به خوا ئیتر بوونی پیوه ناکه یت....تازه فیلمت سووتا قربان سوووتا..آخر کابرای رنگ کاری هیچ نه زان مشاور و ده سی راسته و تا دویکه هیچی نه بوو و ئیسه له ***** *** **** *** *****!!!

12
4
وایه شنبه 27 مرداد 1397 | 10:49

کاکه گیان قه دیمی جوانیان وتوه گول ده سه برای پیسه
ده ی معلومه ام کابرای ******* یشه رفیقه کانی هه ر اوانه ی دور وبری بن

پاسـخ

شبکه بهداشتشنبه 27 مرداد 1397 | 07:37

18
5

در حوزه بهداشت هیچ کاری نکردی آقای مرادی زشته دروغ گفتن!!زایشگاه و اورژانس هیچ گونه هیچ گونه ارتباطی با فعالیت شما نداره و خودتون رو قاطی این موضوع نکنید و کلاه سر مردم نزارید...مردباش مرد

8
0
همکار شبکه شنبه 27 مرداد 1397 | 14:03

دقیقا درست فرمودید..یادمه آقای منصور مرادی گفته بود بنر بزنید که آمبولانس براتون گرفتم وبنویسید از اقدامات من بوده!!!قابل ذکر باشد آمبولانسی رو که اصلا ربطی به ایشان نداشت به زووور بنر زدن که آقای مرادی جذب کرده!!زشته آقای مرادی!20 سال کارمند بانک بودی و اینقد کارآیی نداشتی که کلا صندوقدار بودی، که اشتباه کردن و *** *** ***** خوراکت بود قربان!!!

پاسـخ

شهروندشنبه 27 مرداد 1397 | 09:04

13
7

دکتر سایه میری یکی از مدیران خوب شهرستان بودن که شما برکنارش کردیدبجاش........گذاشتید
واسه انتخابات دور بعد دارید مهرهای خودتون و میذارید والا اگه این درحیطه کار شما باشه...نماینده پیگیر

پاسـخ

مریوانه کمشنبه 27 مرداد 1397 | 10:19

13
3

از ی نفر پشت باجه نشین که الان نماینده ی شهر با این مردمان خوب و شریف شدن کاری نمیشه کرد مردم از بین بد و بدتر ایشان را انتخاب کردند انتخاب دیگه نداشتن . برای مریوان متاسفم

پاسـخ

منصور حیدریشنبه 27 مرداد 1397 | 10:25

18
5

نماینده فقط دنبال مهره چینی برای دور بعد است با تغییرات در مریوان در ادارات در مدارس در هر جا که دلت بخواد تغییر میدهد فکر میکند با این کارها میتواند دور بعدی رای بیاورد .

پاسـخ

ایوبشنبه 27 مرداد 1397 | 10:27

19
5

اقای مرادی منتظرت میمونیم تا انتخابات دیگر هر چی بر سر مریوان اوردی جوابشو در انتخابات بهت میدهیم

پاسـخ

واقعا کهشنبه 27 مرداد 1397 | 10:52

16
5

نماینده فرموده که تغییر مدیران کار ایشان نیست
چه میتوان گفت جز اینکه خوا ************

پاسـخ

زریبارشنبه 27 مرداد 1397 | 14:42

8
1

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین زریبار خبر فقط یک حرف برای نماینده جان مادرت دیگه **** تحویل مردم نده دوسال هیچ کاری برای شهر مریوان و سرواباد و روستاهای اطراف نکردید این دوسالم بگذرون چکار به این به قول خودمان ( سرو خوارکه و سرو ژورکه داری)همه نمایندها به مردم مریوان وعده سر خرمن دادن شمام روش تا ببینیم بعد شما چه ***** ******* دیگری انتخاب میکنیم با تشکر

پاسـخ

فرزادشنبه 27 مرداد 1397 | 14:48

6
2

در جواب حمایت بی سند وبی اساس آقای احمد که شهامت نداره نام واقعی خودش رو بگوید. منصور مرادی از اول دوره نمایندگی تا امروز
فقط یک بار اونم برای تشکر بابت رٲی که بهش داده بودن وارد مسجد شده ، اثبات واقعیت را باید از زبان مردم شهر برده رشه و شوراهایی که با جان ومال از آقای مرادی حمایت می کردن شنید نه تو ؟ احمد آقا برای اثبات واقعیت دوره بعد اگر در برده رشه ۵۰ رٲی آورد من آدم نیستم بی دلیل حمایت نکن خاوومیراباد همه باهم حامی *** ****** خواهیم بود میشه جمعه بیایید نماز جمعه برده رشه وثابت کنی که ما دروغگو هستیم وتو راستگو ، محاله بتونی دفاع بی سند آب در هاون کوبیدن است

پاسـخ

ازطرف مردمشنبه 27 مرداد 1397 | 20:56

9
1

جناب خان منصور مرادی ادب دخالتی خوب چیزیه اما شما با چه رویی بر میگردی

پاسـخ

مریوانیشنبه 27 مرداد 1397 | 21:39

12
1

یکی بره *** ****** بگیره داره تبلیغات میکنه اینم از دست گلهای خود ****** بود حالا شده موی دماغ خودش تبریک برای انتصابی که کردی

پاسـخ

وزیر عثمانپورشنبه 27 مرداد 1397 | 21:40

18
2

چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است

برادر جان عملکرد جنابعالی رو همه دیدن و لمس کردن
بماند ...قضاوت با مردم شریف دو شهرستان

اگه امکانش هست و براتون مقدوره لطفا تجدید نظری بفرمایید برای شرکت در انتخابات سال 98
مردم شهر کانی دینار با وجود رای اکثریت اصلا در این دو سال شما رو ندین حتی سخنرانی نکردید و این وظیفه خطیر بر دوش پیرمرد خستگی ناپذیر عرصه سیاست معاون اول شما جناب مهندس اقبال محمدی بود.یکی از درست ترین تصمیمات زندگی بنده و دوستان رای ندان به جنابعالی بود.البته با نهایت احترام

پاسـخ

...یکشنبه 28 مرداد 1397 | 01:18

47
4

واقعا که با چه رویی دارید از شبکه بهداشت حرف میزنید .اورژانس و زایشگاه که نتیجه تلاشها و پیگیریهای دکتر سایه میری عزیزمون بود نه آقای نماینده و غلامی.شما ها کجا و دکتر کجا .مه که ن باریقلای خوتان هوشتان بی.

2
25
شهروند پنجشنبه 1 شهریور 1397 | 01:45

بازم تو ******

0
0
مشیری سه شنبه 6 شهریور 1397 | 16:55

اگر فردی کسی را قبول نداشته باشد آسمان هم پاین بیاره باز رخنه می گیرد تمام محاسن را منفی می بیند وبرعکسش هم هست .برادر ویا خواهر عزیز والله مریوان وسرو آباددو دوره است نماینده واقعی ندارد حقیقت را بیان کن نماینده قبلی آقای کریمیان چه شاهکاری کرده که این نکرده تئرا خدا منصفانه قضاوت کن نمونه مثبت دوره قبلی را در این سایت ذکر کن به جز انتصابات بی جهت وناکارمد ویا برداشتن نیروهای کارآمد*******************

پاسـخ

تقییکشنبه 28 مرداد 1397 | 08:27

16
2

گندی که منصور مرادی به آموزش و پرورش مریوان زده تا انقلاب مهدی - عج - باقی خواهد ماند

پاسـخ

تعجبیکشنبه 28 مرداد 1397 | 15:50

5
0

در تعجبم از زيركي كاك ***** *******\\r\\nپري روز با اقبال محمدي\\r\\nديروز با اميد كريميان\\r\\nتا ببينيم فردا با كي؟؟\\r\\nشده عين الدوله ي هزار چهره

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی