سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
پنجشنبه 25 مرداد 1397 / 11:58|کد خبر : 6129|گروه : فرهنگی

حمایت اداره کتابخانه‌های عمومی از مولفین و مترجمین بومی مریوان و سروآباد

عدنان یعقوبی رئیس کتابخانه های عمومی مریوان عنوان کرد: اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌ مریوان، کتب تالیفی مولفین و مترجمین را خریداری می‌نماید.

عدنان یعقوبی رئیس کتابخانه های عمومی مریوان عنوان کرد: اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌ مریوان، کتب تالیفی مولفین و مترجمین را خریداری می‌نماید.

به گزارش زریوارخبر، عدنان یعقوبی رئیس کتابخانه های عمومی مریوان در حمایت از مولفین و مترجمین بومی شهرستان‌های مریوان و سروآباد عنوان کرد: اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌مریوان ، کتب تالیفی مولفین و مترجمین را خریداری می‌نماید. 


یعقوبی اظهار کرد: با توجه به سیاست‌ها و برنامه‌های مدیر کل محترم کتابخانه های عمومی استان کردستان که حمایت همه جانبه از مولفین و مترجمین بومی  استان کردستان را موجب گسترش و اعتلای فرهنگ مطالعه مفید می‌دانند، در این راستا اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مریوان در نظر دارد بمنظور حمایت از مولفین و مترجمین بومی شهرستان مریوان کتب تالیفی منتشر شده سالهای ۹۶ و ۹۷ را خریداری نماید. 


وی افزود: از کلیه افرادی که کتب تالیفی یا ترجمه شده سالهای مذکور را دارند تقاضا می‌شود جهت هماهنگی‌های لازم تا تاریخ پنجم شهریور ماه به اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مریوان مراجعه فرمایند.

 


انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

سید جمال بارخداجمعه 26 مرداد 1397 | 11:40

12
2

ده ستان خوش بیت روله زه حمه ت کیشه کانی کوردوستانکم

پاسـخ

جمالجمعه 26 مرداد 1397 | 22:08

1
0

این کار یک اقدام مثبت می باشد ولی محدود کردن آن به دو سال اخیر، باعث بی انگیزگی کسانی خواهد شد که در سنوات گذشته ، کتابهایی تالیف یا ترجمه نموده اند مثلا در سال های ۹۵ یا ۹۴ یا ۹۳
به عنوان مثال اینجانب جمال امینی در سال ۹۳ سه عنوان کتاب تالیف نموده ام اما با توجه به محدودیت زمانی در نظر گرفته شده، کتاب های اینجانب مشمول این طرح نخواهند شد.

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی