سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
چهارشنبه 24 مرداد 1397 / 11:46|کد خبر : 6125|گروه : اقتصادی

تولید یکصد کیلوگرم ژله رویال توسط زنبورداران مریوانی

مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان مریوان گفت: 19 نفر از زنبورداران شهرستان مریوان اقدام به تولید یکصد کیلوگرم ژله رویال کردند.

مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان مریوان گفت: 19 نفر از زنبورداران شهرستان مریوان اقدام به تولید یکصد کیلوگرم ژله رویال کردند.

به گزارش زریوارخبر، عزیز هاشمی مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان مریوان عنوان کرد: 19 نفر از زنبورداران شهرستان مریوان در یک رکورشکنی اقدام به تولید یکصد کیلوگرم ژله رویال کردند.


وی با بیان اینکه ژله رویال یا ژله سلطنتی یکی از محصولات فرعی زنبورعسل است گفت: این محصول توسط زنبورهای کارگر جوان برای تغذیه ملکه تولید می‌شود و با تکنیکی خاص توسط زنبورداران جمع‌آوری می‌گردد.


وی افزود: این محصول به‌طور معمول در بسته‌های حداقل 10 گرمی عرضه می‌گردد و قیمت عمده‌ی آن هر کیلوگرم حداقل 5 میلیون تومان می‌باشد.


گفتنی است ژله رویال مشهور به اکسیر جوانی، دارای دهها خاصیت درمانی و پیشگیری از بیماری و عارضه‌های جسمی می‌باشد.


انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

شهروندچهارشنبه 24 مرداد 1397 | 12:15

0
0

آفرین عزیز بو کارکانت

پاسـخ

شهروندچهارشنبه 24 مرداد 1397 | 12:49

3
0

آفرین این یعنی اشتغال و تولید واقعی نه اینکه بیای بگید اینقدر وام دادم پس اینقدر شغل ایجاد کردم مریوان پتانسیل هزاران کار تولیدی در زمینه کشاورزی و دامداری ودامپروری و محصولات فرآوری شده این صنایع را دارد فقط ما نیاز به مدیران و مسئولین دلسوزی داریم که به مردم کمک کنند که به این سمت هدایت بشن نه با دروغ وعوام فریبی ادعای اشتغال و پیشرفت را داشته باشیم مریوان نتنها نباید بیکار داشته باشد بلکه باید از شهرها واستانهای دیگر بیایند در مریوان مشغول بکار شوند

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی