سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
دبیر اجرایی سیزدهمین جشواره تئاتر خیابانی مریوان:
یکشنبه 21 مرداد 1397 / 12:39|کد خبر : 6112|گروه : فرهنگی

10 مکان جهت اجرای تئاترهای خیابانی مهیا شده است/امسال در سروآباد هم اجرای تئاتر خیابانی خواهیم داشت

مدریک قادری دبیر اجرایی سیزدهمین جشواره تئاتر خیابانی مریوان به همراه مسئول انجمن نمایش و معاونت عمرانی شهرداری مریوان از مکان های اجرای نمایش امسال بازید کرد.

مدریک قادری دبیر اجرایی سیزدهمین جشواره تئاتر خیابانی مریوان به همراه مسئول انجمن نمایش و معاونت عمرانی شهرداری مریوان از مکان های اجرای نمایش امسال بازید کرد.

به گزارش زریواخبر، مدریک قادری دبیر اجرایی سیزدهمین جشواره تئاتر خیابانی مریوان به همراه مسئول انجمن نمایش و معاونت عمرانی شهرداری مریوان از مکان های اجرای نمایش امسال بازید کرد و نسبت به اعلام نیازمندی‌ها و انجام تعمیرات این مکان ها جهت انجام آن توسط شهرداری مریوان بررسی های لازم انجام شد.


قادری گفت: با کمال تاسف امسال برای دومین سال است که در پارک ملت، قدیمی ترین پارک و قلب شهر، به علت آماده نبودن آن، اجرای نمایش نداریم.

 


قادری تصریح کرد: شهر مریوان میزبان جشنواره بین‌المللی است که یکی از بزرگترین جشنوارهای ایران در بخش اجرای نمایش در فضاهای بیرونی و محیطی است و مهمترین رویداد فرهنگی است که در این شهر اتفاق می‌افتد. وی افزود: برگزاری مناسب این جشنواره نیازمند همکاری به تمام معنای مردم، مسئولین و روشنفکران و نهادهای مردمی برای کمک به شهرداری در خصوص حل معضل محل دفع زباله است تا چهره‌ی شهر را برای برگزاری این مهم، آذین ببندیم

 

وی افزود: ساماندهی دست فروشان محترم شهرمان نه بیرون راندن آنان از محل کسب روزیشان، جمع آوری سد معبر توسط خود مغازه داران محترم کاری فرهنگی است تا آشفتگی این روزهای شهرمان را زدوده و سیمای واقعی آنرا برای میهمانانمان از سراسر ایران وجهان نشان دهیم.


 دبیر اجرایی سیزدهمین جشواره تئاتر خیابانی مریوان برخی از مکان‌های اجرای نمایش را نام برد و گفت: دریاچه زریوار، میدان استادیوم، میدان باوه‌رشی، میدان سرباز، پارک شانو، پارک کودک مکان‌هایی هستند که نهایی شده‌اند و قله ایمام ، میدان دارایی، شبرنگ نیز در دست بررسی می‌باشند.

 


قادری گفت: بالغ بر ۱۰۵ نمایش در مدت۴روز جشنواره در شهر و روستاهای مریوان برگزار می‌شود این تعداد بجز آثار بخش بین‌الملل می‌باشد که هنوز نهایی نشده است. وی افزود: با همکاری اداره ارشاد اسلامی سروآباد امسال در شهر سروآباد نیز اجرا خواهیم داشت. کارگاه تولید و اجرا نیز توسط کشور ایران و فرانسه بصورت مشترک انجام میشود که خبر تکمیلی آن فردا به‌اطلاع میرسانم.

 

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

باوکه مریوانییکشنبه 21 مرداد 1397 | 12:56

3
0

تئاتر اجرا نکنید،پارک ملت رو بازسازی کنید
فستیوال پیشکش

1
0
موافق کامنت باوکه مريواني سه شنبه 23 مرداد 1397 | 09:53

والله راس

پاسـخ

زانیاریکشنبه 21 مرداد 1397 | 16:57

2
0

بهترین موقعیت برای مریوانه که بشه قطب تاتر جهان و هر ساله شاید بزرگ شدن اون باشیم این فرصت طلایی برای کسی که بتونه سرمایه گذاری کنه

پاسـخ

امیدچهارشنبه 24 مرداد 1397 | 09:04

1
0

ماندو نبن اوه بو خبریکتان له جدو مریوان و مسابقات کشوری پخش نکردو... مدال طلا کم نیه
یا ام ورزشکارانه فرق اکن 0000000000

پاسـخ

كمركپنجشنبه 29 آذر 1397 | 17:05

0
0

تاتر نخواستيم كمرك درست كنيد

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی