سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
واکنش شورای دوره چهارم:
یکشنبه 21 مرداد 1397 / 09:09|کد خبر : 6111|گروه : سیاسی

بیانیه شورای دوره چهارم در پاسخ به برخی مسائل در شهر مریوان/آماده مناظره هستیم

برخی از اعضای شورای دوره چهارم شهر مریوان نسبت به مسائل و مشکلات به وجود آمده در شهر مریوان و آنچه خود تهمت به شورای دور چهارم نامیدند، بیانیه‌ای صادر کردند.

برخی از اعضای شورای دوره چهارم شهر مریوان نسبت به مسائل و مشکلات به وجود آمده در شهر مریوان و آنچه خود تهمت به شورای دور چهارم نامیدند، بیانیه‌ای صادر کردند.

به گزارش زریوارخبر، برخی از اعضای شورای دوره چهارم شهر مریوان نسبت به مسائل و مشکلات به وجود آمده و آنچه خود تهمت به شورای دور چهارم نامیدند، بیانیه‌ای صادر کردند. بیانیه صادر شده به گفته منبع آگاه به امضای اکثریت اعضای شورای دوره چهارم رسیده است. از میان اعضا شورای دوره چهارم آقایان خلیل میرزایی، کاوه باخویشی، عبدالله داس‌برزین، محمد بهرامی، امید حیدری، سوران حسینی، لقمان کریمی‌زاده و خانم آسوس باباخانی این بیانیه را تایید و امضا نموده‌اند و آقای حمزه حمیدی و خانم مژگان محمدی بیانیه صادر شده را تایید و امضا نکرده‌اند. متن بیانیه به شرح زیر می‌باشد:

 

بیانیه شورای دور چهارم شهر مریوان در پاسخ به یک سال تهمت ، فرافکنی و تبلیغات بدون مستندات و مدارک

 

با وجود گذشت بیش از یک سال از آغاز به کار شورا و شهرداری دور پنجم شهر مریوان،  متاسفانه بارها و بارها شورای دور چهارم را مورد هجمه و کم لطفی های فراوان قرار دادید. برخی از اعضای شورا و شهرداری دور پنجم هنوز بعد از گذشت یکسال در پی آنند کم کاری های خود را در لوای هجمه و فرافکنی پوشش دهند، اما غافلند که شهروندان مریوانی از زمره فرهنگی ترین و فهیم ترین شهروندان ایرانی هستند و اینگونه جوسازی ها، آب در هاون کوبیدنی بیش نیست. 


 ما اعضای شورای دور چهارم در این مدت برای هم افزایی و عدم دخالت در سیاست های مدیریتی شورا و شهرداری جدید ، هیچ واکنش رسمی نداشته ایم، البته نه از سر ناتوانی، بلکه در راستای مصلحت شهر مریوان خواهان آن بودیم که سیستم فعلی به دور از هرگونه تشنج و در کمال آرامش به فعالیت های خود ادامه دهند، اما انگار حمله به شورای دور .گذشته برای برخی از حضرات مهمتر از حقوق کارگران، جمع آوری زباله، بستر سازی های این شهر توریستی، آسفالت، خدمات رسانی به محله های حاشیه ای شهر و ده ها مشکل دیگر شهر است، که از هر فرصت و تریبونی جهت هجمه به ما استفاده می کنند.  و به دیگر تعبیر گویا هر چه سکوت کردیم از نظر برخی از عزیزان بدهکار تر شدیم و آنقدر اظهاراتشان را در فضای امن رسانه ای تکرار کردند که حتی خودشان هم باورشان شده است.


 شهروندان فهیم مریوانی که از همان لحظات اول فرافکنی و جوسازی های این عزیزان را دنبال کرده اند می دانند که رقم بدهکاری شهرداری اعلام شده توسط حضرات از  ۲۳ میلیارد شروع شد و طی گذشت یک سال تا بیش از چهل میلیارد تومان رسیده و امروز هم گویا با احتساب ارز ۱۰ هزار تومانی آن را چهل و پنج میلیارد! تومان اعلام کرده اند!( تنها بە دو روش می توان اینگونە میزان بدهی را حساب کرد ، یا بدهی یک سال اخیر را نیز بدان افزودەاید و یا نوسانات ارز را در محاسباتتان دخیل می کنید و بە جای  رسیدگی بە فضای سبزی که ساختیم و شما خشک و ویرانش کردید  هر روز آن را محاسبه می کنید و رقم تازەای بە دست می آید!!). گرامیان اگر اینگونە در فرافکنی و لاپوشانی ناتوانی خود پیش بروید باید ما را مسبب مشکلات ارزی کشور، نقض برجام توسط آمریکا، دور تازه تحریم ها،  جنگ ها و تنش های خاورمیانه  و... معرفی کنند.

 

 اگر اینگونه است ما از محضر ملت شریف و شهروندان فهیم مریوانی عذر خواهی می کنیم که علی رغم تمامی مشکلاتی که داشتیم با تمام توان در پی ساختن شهری زیبا بودیم و آنچه در توان داشتیم دریغ نکردیم.


 شهروندان گرامی ، برخی از اعضای شورای شهر و شهرداری این همه از بدهکاری دوره چهارم حرف زدند،  آیا یک بار هم از طلب شهرداری حرفی به میان آوردند؟ آیا طلبهای پنجاه میلیاردی شهرداری را بخشیده اند که در این باب سکوتی معنادار کرده اند؟ شهرداری مریوان در زمان تغییر تحول قریب به ۲۳ میلیارد تومان بدهکاری داشت و در قبالش قریب به ٥۰ میلیارد تومان طلب خرد و درشت داشته است. آیا همین یازده میلیارد بدهی را که به قول خودتان پرداخت کرده اید از همین طلب های دوره چهارم و تهاتر کردن آن و  ارزش افزوده نبوده است؟ ما امیدواریم که با پرداخت این یازده میلیارد تومان، همه حقوق معوقه کارگران پرداخت شده باشد، اما انگار این فقط امید ما است و علی رغم شعارهای شما عزیزان کارگران شهرداری سهمی از این ۱۱  میلیارد تومان نداشته اند.


 باید به عرض شهروندان گرامی  برسانیم که نه بدهی و نه طلب های شهرداری از ابتکارات  دور چهارم شورا نبوده و نیست (مدارکش در شهرداری مریوان موجود است! ) و مربوط به کل ادوار بوده و در همه ادوار بسته به نرخ تورم، رکود و میزان فعالیت های شهرداری این مقوله وجود داشته است. اما متاسفانه دوستان جهت پوشش ناتوانی خود به نحوی وانمود می کنند  انگار زمانی که ما شهرداری را تحویل گرفتیم همه چیز گلستان بود و شهرداری هیچگونه بدهی نداشته است، دوره ما نیز طلب پیمانکار و پروژه های چند سال قبل خود را پرداخت کرد، و با تمام توان  به جای در بوق و کرنا کردن آن ، به ادامه فعالیت خود پرداختیم و به زعم بسیاری از شهروندان و آمارهای موجود موفقیت نسبی هم کسب کردیم.


 شهروندان عزیز مریوانی ، اگر دوستان محاسبه گر شورا که فقط مشغول محاسبه میزان بدهی ها هستند و هر روز چند میلیارد بر آن می افزایند طی محاسبه ای ساده میزان بدهی و طلب شهرداری در پایان دوره چهارم را تهاتر کنند نه تنها شهرداری یک ریال بدهکار نبوده ، بلکه طلب چند میلیاردی هم دارد و ما با آن حجم گسترده کار که انجام دادیم ، شهرداری را با چند میلیارد طلب و سود تحویل حضرات داده ایم.( البته اگردوستان شورای دور پنجم و شهرداری طلب های شهرداری را نبخشیده باشند و ....!!)


جای تاسف است که برخی از دوستان عمدا و یا از روی ناآگاهی هنوز  این نکته را درک نکردەاند که هر مسئول و مدیری وارث سیستم مدیریتی قبل از خودش می باشد نه فقط زمان تصدی خود ، کە اگر غیر از این باشد سیستم مدیریتی بدون معنا است و سنگ روی سنگ بند نخواهد شد.


 اگر هدف از این همه تبلیغات و فرافکنی ها در خصوص بدهکاری ادوار گذشته، صرفا به  فروش گذاشتن املاک شهرداری است (گرچه با مصوب شما قانونی خواهد شد و حق طبیعی شماست) اما امیدواریم  املاکی به فروش نرسد چون همگان آگاهند املاک به فروش رفته تبدیل به احسن نشود در آینده برای شهر فاجعه خواهد بود. ( اسناداملاک شهرداری هم موجود است)


 ما امیدواریم مانند دور چهارم شورا، به املاک شهرداری افزوده شود وگرنه فروش املاک و به بار آوردن فاجعه مالی برای شهرداری نیازی به انتخاب اعضای شورا ندارد. شهروندان گرامی در جریان باشند دور چهارم فقط در یک قلم  ۱۹ هزار متر زمین در جاده روستای رەشە دی را بە املاک شهرداری افزود. که زیر ساخت های آن هم جهت احداث واحد موتوری آماده شده بود.


 در مورد فعالیت های  عمرانی سال ۹٦ کە اینهمە فریاد زدید ویران کردن و رفتند، باید بدانید که مطمئنا میدانید! سال قبل آن در ردیف بودجه مصوب شده بود و ما به زعم آنکه شورای دور بعد که شما باشید آن را ادامه می دهید فعالیت ها را تا روز آخر کاریمان انجام دادیم تا بدهکار شهروندان نباشیم، غافل بودیم که شما توان ادامه این فعالیت ها را ندارید و حتی از انجام امور روتینگ و روزمره شهرداری نیز ناتوانید. ( ازجمله پارک ملت که در سال نود پنج مصوب گردید، شروع کردیم و شما تعطیل کردید) 


 امیدواریم از این پس بجای این همه هزینه جهت این حجم از تخریب و توهین به دوره چهارم توسط معدود دوستان معلوم الحالتان، یک پارک محله ای بسازید. یا خیابانی را آسفالت کنید، یا به فکر پرداخت حقوق معوقه باشید.


در پایان به عرض شهروندان گرامی  می رسانیم جهت تنویر افکار عمومی و پرهیز از تشویش اذهان و فرافکنی بیشتر  گرامیان  شورا، ما اعضای شورای دور چهارم آمادگی خود را جهت حضور در جلسه پرسش و پاسخ با حضور مردم و مسئولان، در سالن سینما کردستان یا سالن اجتماعات آموزش و پرورش اعلام میداریم و پاسخگویی اعمال خود با سند و مدرک هستیم و امیدواریم شما هم پاسخگو باشید. فرصت خوبیست برای شما و مردم تا همه واقعیات را بدانند. 


 از این رو از کلیه انجمن های مردم نهاد، فرمانداری  و علل الخصوص شورا و شهرداری مریوان تقاضای برپایی چنین جلسه ای را داریم. حال توپ در میدان شما است و به جای فریاد کردن های بی سند و فرافکنی های ناشیانه در پی برگزاری چنین جلسه ای باشید تا شهروندان قضاوت کنند. شکی نیست تمامی تخلفات صورت گرفته در چنین جلسه ای محرز خواهد شد. تا همه بدانند با حقوق ۲ میلیون تومانی کارمندی سرمایه میلیارد تومانی جمع نخواهد شد.


 امیدواریم بجای تخریب ، توهین و تشویش اذهان عمومی، وعده ما جلسه پرسش و پاسخ و شفاف سازی با توجه با در دست داشتن مستندات و مدارک باشد.
سکوت ما احترام به شعور شهروندان بوده است و از این پس جهت احترام به افکار عمومی و شعور شهروندان هرگونه فرافکنی و هجمه شما را در همان جلسه به صورت مستند پاسخ خواهیم گفت.


برخی از فعالیت های انجام شده دوره چهارم شورا و شهرداری به اختصار:

۱. تمام جلسات شورا علل الخصوص دوسال پایانی بصورت علنی برگزار گردید. در دو سال آخر حتی یه جلسه غیر علنی برگزار نشد.

۲. شفاف سازی در خصوص مصوبات. تمام مصوبات شورا در سایت شورا برای بازدید عموم بازتاب داده می شد.

۳. عدم فروش املاک شهرداری و ازیاد آن 

۴. با توجه به برنامه پنجم توسعه اخذ زمینهای منابع طبیعی و الحاق به املاک شهرداری. از جمله پارک جنگلی قلعه ایمام و پارک شنه 

۵. تملک نزدیک به دو هکتار ( نوزده هزار متر) با تلاش شورا و شهرداری در سه راه ره شه ده. و آماده سازی آن جهت انتقال موتوری ( پشت صدا و سیما).
در انتفال موتوری به سه راه ره شه ده، حدود یک هکتار و نیم زمین شهرداری در مرکز شهر جهت احداث بازارچه آزاد سازی شد که با احداث این بازارچه با مشارکت بخش خصوصی تضمینی دائمی برای حقوق پرسنل در نظر بود.

۶. انجام  آسفالت، سنگ فرش، جدول گذاری، پله گذاری محلات و.. بیشتر نسبت به تمامی دوره های گذشته. لازم به توضیح است که در دوره چهارم ۵۹۰ هکتار به محدود شهر اضافه شد یعنی تقریبا محدوده شهر مریوان دوبرابر گردید و متاسفانه با همان امکانات خدمات بیشتری لازم بود.

۷. احداث پارک و بوستان های در سطح شهر. شانو، قلعه ایمام، شنه، بانوان، گولان، شهروند، زریان، ساحلی و....(یادمان باشد فقط پارک ملت را داشتیم) . و امروزه نه تنها شهروندان عزیز بلکه مسافرین محترم از آن ها نهایت استفاده را می برند.

۸.  نیمه الکترونیک نمودن شهرداری. شفافیت در ماده صد نسبت به دوره قبل تغییر ماده صد ،از فعالیت های  چشم گیر شهرداری بود. اسکن تمام مدارک شهرداری هرچند زمان بر بود، اما برای شفافیت و احقاق حقوق شهرداری و شهروندان لازم و مبرم .

۹.مشارکت مردم در امور مربوط به مدیریت شهری.

۱۰. شروع اخذ عوارض سالانه و پسماند. گرچه نارضایتی هایی پیش آمد اما برای زندگی در شهر و شهر نشینی مانند دیگر شهرها و استانها لازم  و ضروری بود.

۱۱. لازم است این نکته را یادآور شویم، در دوره چهارم متاسفانه با دوبرابر شدن محدوده شهر کمک های دولت به شهرداری نسبت به سالهای قبل کاهش چشمگیر داشت.

۱۲. آرامستان بهشت مصطفی 

۱۳. کارخانه جدید آسفالت گاران با ظرفیت بالا
۱۴. مسابقات ورزشی ازجمله بازیهای بومی -محلی، پاراگلایدر، باشگاه ورزشی، ست های ورزشی در پارک ها و...
۱۵.امورات فرهنگی ازجمله فرهنگسرای شهرداری، کتابخانه رو باز و ...


و ...

 

مردم شریف شهر حالا خودتان قضاوت کنید شهر مریوان منهای موارد فوق چگونه شهری بود؟

ما هم آگاهیم با وجود تمام کارهای انجام شده هنوز  کم و کاستی و ضعف های فراوانی وجود داشته و دارد که امیدورارم در این دوره و دوره های بعدی این ضعف ها بر طرف گردد.  امیدواریم بعضا بر توانایهایتان تکیه کنید نه هجمه و تخریب دیگر ادوار بدون هیچ مستندی و صرفا به جهت لاپوشانی ناتوانی ها....


به امید شهری بهتر 

شورای اسلامی دوره چهارم

 

 

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

مریوانییکشنبه 21 مرداد 1397 | 10:06

67
7

باسلام و عرض ادب و احترام
دیشب در برنامه گفتمان در شبکه کردستان معلوم شد که اقای درخشانی و سطح تحصیلات شان به خدا قسم ابروی ما رو بردند اخه واقعه متاسفم برای رای که به انها دادم چند بار مجری درمورد میزان فضای سرانه سبز پرسیدند که چقدر است ؟ که نمیدونستند واقعا برای یک عضو شورای شهر و مدرس دانشگاه زشته که ندونن واقعا متاسفم

20
5
وجدان یکشنبه 21 مرداد 1397 | 15:05

این جوابیه خیلی خوبه ولی آقای فؤاد کریمی هم باید در مناظره باشند ایشان چرا خودشان امضا نکردند

17
38
روژان یکشنبه 21 مرداد 1397 | 20:45

سلام و عرض ادب خدمت زريوار خبر
واقعا فواد كريمي شهردار مريوان يكي از بهترين شهردار ها تاريخ مريوان بود ايشون و آقاي جعفر توان از نمونه تربن شهردارهاي شهر مريوان الانم كه در منطقه ٣سهر سنندج به شدت مسغول خدمت گذاري است واقعا دست مريزاد جناب كريمي و اعصاي شوراي دوره چهارم مربوان را از روستا تبديل به شهر كردن

0
0
رستمی دوشنبه 22 مرداد 1397 | 11:18

همینه دیگه !!!! پس چرا بهش رای دادید !!!؟؟؟؟
همه از روی احساسات عمل کردن 11
این آقا روز آخر **** رو آورد رو سن و *** رو یک ابزار قرار داد تا مردم بهش رای بدن . و این عوامفریبی بود !!
و اونایی که واقعا زبان گویایی داشتن از میدان خارج شدن ( یعنی خارجشون کردن)

107
0
یاد یاران دوشنبه 22 مرداد 1397 | 11:49

ای یادت بخیر احسان سجادی

3
10
مریوان بهشت گمشده ایران دوشنبه 22 مرداد 1397 | 12:50

19 ساله تو این شهر مریوان زندگی می کنم خوا شاهده بدون هیچ تعصبی میگم نه آقای فواد کریمی می شناسم و نه این شهردار فعلی ولی اینو به تاکید میگم تو این 19 سال هیچ یک از شهرداری های قبلی و فعلی اندازه آقای فواد کریمی این شهرو رو آباد نکردند

10
2
زاگرس دوشنبه 22 مرداد 1397 | 12:57

((اتفاقا از شهر تبدیل به روستا شد)).ب خیالت اسمش رو کنار مهندس توان بیاری اعتبارش بالا میره؟؟نه.سبک تر میشه.@آبدارچی ,*******باشی و یک شبه بشی مدیر تاکسیرانی و یک شبه بشی شهردار شهرمریوان@.اگر خبر هارو دنبال کنی میبینی در شهر های مختلف دارن شورا و شهردار متخلف دور های چهارم رو بازداشت و روانه زندان میکنن. با کوچکترین تغییر در راس افراد استان امثالهم فواد کریمی دیگر جایی ندارن .(((((((.مریوان رو همین غیر بومی ها نابود کردن.اگر تدبیر دارن که ندارن چرا کارخانه بازیافت اولویت اول نبود ؟؟؟))))))مریوان که بهشت کورده واری پارک میخواد چیکار.اولویت اول بازیافت پسماند بود.که (((*****کردن با کار های عوام فریبانه شون)))

3
1
علی خان دوشنبه 22 مرداد 1397 | 14:20

فواد کریمی؟؟؟ جعفر توان؟؟؟ شهردار هم مریوان رو با ایتالیا مقایسه کرد

0
0
شار سه شنبه 23 مرداد 1397 | 14:29

از زریبار خبر عزیز خواهشمندم پرونده محکومیت شهردار در پرادخت خسارت به خانواده محترم خرسندی در شورای دوره پنجم را پیگیر شوید
و شفاف سازی کنید .چرا که این پرونده در شورای گذشته رای نیاورده بود

پاسـخ

شهر بی سامانیکشنبه 21 مرداد 1397 | 10:22

45
27

احمدی نژادیه این واکنشهاتون ، مردم اگاه اگاهند بدهی بالا اوردین از جیب دیگران و این مردم فهیم و با چند پروژه چند ده میلیونی و فاکتور چند میلیاردی !؟؟؟؟؟

28
4
شهروند مریوان یکشنبه 21 مرداد 1397 | 12:53

حرف حساب جواب ندارد
واقعا این مناظره تماشایی خواهد بود
اولا احمدی نژاد ادم خوبی بود دوما خوب شورای فعلی مناظره بگزارد تا همه واقعیتها معلولوم شود

7
1
احمدی دوشنبه 22 مرداد 1397 | 08:36

شهروند مریوان ، درود بر شرفت که منصفانه حرف زدین!!1 زنده باشی

پاسـخ

امینییکشنبه 21 مرداد 1397 | 10:25

35
41

الحق والاصاف چ از لحاظ کار چ از لحاظ جوابگویی ارباب رجوع چه از لحاظ سواد و و فهم کاری و چه از لحاظ مدیریتی صد برابر این شوراهای فعلی شماها برتر بودیدین ...یک ساله هیچ عملکردی نداشتند این شوراها تاسف برای روستایمان

پاسـخ

امینییکشنبه 21 مرداد 1397 | 10:26

32
39

الحق والانصاف چ از لحاظ کار چ از لحاظ جوابگویی ارباب رجوع چه از لحاظ سواد و و فهم کاری و چه از لحاظ مدیریتی صد برابر این شوراهای فعلی شماها برتر بودیدین ...یک ساله هیچ عملکردی نداشتند این شوراها تاسف برای روستایمان

پاسـخ

ش.نیکشنبه 21 مرداد 1397 | 10:29

41
43

واقعا قبل ازاین چهارسال ماپارکی بر مهمانان نداشتیم واین رومدیون دوره قبل هستیم

1
2
بی طرف دوشنبه 22 مرداد 1397 | 11:09

.......و خدا میداند در کنار این پارکهای سرسبز ، چقد ****** رو ****** و ******* !!!!

پاسـخ

علی خانیکشنبه 21 مرداد 1397 | 10:30

32
8

سلام مشکلات از روزی شروع شده که شورای شهر آوردن . شما شوراهای مریوان انگار دست به دست هم دادید رفتید خارج کشور آموزش ببینید که فقط مریوان رو تخریب و نابود کنید و به لجن بکشید. نیم کیلو باشید ولی مرد باشید . با مریوان چه کردید خدا ازتون نگذره راستی **** به شعور ملت توهین میکنه شورا جدید و قدیم نداریم ببخشید ولی هیچکدوم یه نمره مثبت ندارید

پاسـخ

نیلایکشنبه 21 مرداد 1397 | 10:30

22
9

کاش بیشتر درمورد طلب ۵۰میلیارد تومانی توضیح وشفاف سازی میشد وریزش رو اطلاع رسانی میکردید۵۰میلیاردتومان پول کمی نیست !بهتره رو دیوار شهرداری تابلو« نسیه نمیدهیم حتی برای شما»نصب کنید خیلی خوبه

پاسـخ

مريوانیکشنبه 21 مرداد 1397 | 10:36

37
63

سلام تشكر از زريوار خبر جهت اقدام شفاف سازي
درووووود بر شوراي دوره چهارم كه واقعا شهر از ويرانه تبديل به شهر توريستي كردن متاسفانه اعضاي شوراي دوره پنجم و ****** ****** تا الان هيچ كار مثبتي انجام نداداند و فقط مشغول تخريب اداوار گذشته بودن ما جمعي از همشهريان تقاضا منديم از سهردار در اسرع وقت استعفا بدهد و اگر شوراي دوره چهارم حضور داشت قطعا الان شهر پاكيزه و مدرن داشتيم ولي افسوسسسسسسسسسسسسسسسس وقتي مردم عزيزمان با ٥٠هزار تومان راي ميدن وضعيت شهر بهتر از اين نميشه آيا ٥٠هزار تومان مشكلات شهر را حل كرد يا نه
آيا شهر دار بك روستا واقعا توان اداره كردن شهر بزرگي دارد

55
11
زاگرس یکشنبه 21 مرداد 1397 | 14:09

شما بیشتر میخوره از کسانی باشید که بکارگیری شدین اونم بدون تخصص. آقای روحانی شده رئیس جمهور اول از کجا شروع کرده؟خب همه از پایین شروع میکنن.این یک افتخار بعد از ۱۵ سال به این پست رسیدن آقای شهردار.یک شبه که مث دیگران شهردار نشدن .از قیامتت بترس

5
0
هیژا دوشنبه 22 مرداد 1397 | 12:00

ای ول واژه بکارگیری رو خوب اومدید . زدید تو خال !!!

پاسـخ

محسنیکشنبه 21 مرداد 1397 | 10:43

16
8

متن زیبا بود و تا اندازه ای بالحق

پاسـخ

مسعود طلا فروشیکشنبه 21 مرداد 1397 | 10:44

26
10

بیانیه جامع وکاملی بود منتها جا داشت که ماجرای زمین های میرزا ***** ******* ***** که در مسیر کمربندی شمالی قرار گرفت هم در این بیانیه گنجانده می شد وهمچنین ماجرای چک های سرگردان وماجرای زمین های اتحاد ** * ** ودها مورد دیگر....هم در این بیانیه ذکر میشد مگر نه اینکه هدف این بزرگواران از صدور این بیانیه شفاف سازی است؟

24
5
شهروند یکشنبه 21 مرداد 1397 | 13:03

لایک
واقعا باید اسناد این قرارداد تفکیک، همراه با زمین های واگذار شده در میدان باوه رشی به خواهرزاده های آقای ی.ش شورای دور پنجم و متراژ زمین پمپ بنزین ****** (جواز و متراژ تصرفی علاوه بر مجوز شهرداری ) همراه با پرونده هایی که طرف شهرداری خانواده آقای ع.ا و جریمه کمیسیون ماده صد منزل آقای ا.د که نصف آن را بخشیدند معلوم شود.

3
0
هیوای میمکه کتان دوشنبه 22 مرداد 1397 | 09:07

به راستی الان دیگر وقت آن رسیده که شورا وشهرداری تمام مدارک ومستندات را رسانه ای کنند

از جمله ماجرای زمین های میرزا محمود ********
زمین های شهرک اتحاد یک ودو
ماجرای شوان ****
ماجرای مبلمان خیابان جمهوری
ماجرای ۴۳دستگاه تویوتا پانکی که در جریان جابجایی پارکینگ جنب ایست بازرسی زریبار گم شدند
ماجرای دستگاه شنود ودوربین های مدار بسته دفتر شهردار
ماجرای قیر مهدی ***
ماجرای گوشی های آیفون
ماجرای جهیزیه وهزینه برگزاری جشن ازدواج عضو شورا درمهمانسرای جهانگردی
ماجرای قرارداد شخصی بنام ********* برای کارت پارک خیابان ها
ماجرای ورود شورا به انتخابات نمایندگان مجلس وحمایت وهزینه های شورا از نماینده فعلی
ماجرای آسفالت محوطه پادگان ارتش
و........
ماجرای پرونده جریمه کمیسیون ماده ۱۰۰ ناصح ****** و............

پاسـخ

شهروند نگرانیکشنبه 21 مرداد 1397 | 11:06

27
19

ده ستان خوش بی به تواو مشکلاتیکو که وجودی بوو و ایسه ش هه س شورای چوارم له تاریخ مه ریوانا ماندگاره.
وه لی من سه رو سوررماوه له که سی که نازانی و ناتوانی کاری بکا بوچی هه و ل ادا مسئولیت بگری. زور به داخه و گشتی خه تایی خومانه و به س

پاسـخ

واقع گرایکشنبه 21 مرداد 1397 | 11:07

30
10

جنابان شورای دوره چهارم وشهرداروقت :\\r\\nبنده به عنوان یک شهروند حاضر به جلسه پرسش وپاسخ درحضور تمامی مردم شریف مریوان هستم تالاپوشانی وفرافکنی جنابان برای افکارعمومی آشکارشودوتمامی این ادعاها به صورت مستند دررسانه ها وسایت های مجازی موجود ودرذهن مردم ماندگار\\r\\n گوشه کوچکی ازاقدامات وعملکرد شورای خدمتگزاردوره چهارم وشهرداروقت\\r\\n۱-علت وجرات شرکت نکردن برخی ازحضار شورای دوره چهارم درانتخابات شورای دوره پنجم جهت خدمت گذاری بیشتر!!!!!!! من جمله ((((خ.م ،

پاسـخ

ع سیکشنبه 21 مرداد 1397 | 11:09

21
26

من فقط اين رو از دوره پنجم ميخوام
گناه داره كارهاي دوره چهارم رو ادامه يا به درستي نگهه نه داشت ،بنده كارگر شهرداري هستم يارو شورا بهم زنگ زده بيا جلو خونه ام رو ابي بگير ما در عوض فضاي سبز مون از روي به برنامه اي خشك شده

پاسـخ

شاهویکشنبه 21 مرداد 1397 | 11:24

43
18

اقایان و خانمهای شورای درور چهارم شما که ادعا میکنید چهار سال به این شهر خدمت کردید و لیستی از فعالیتهای ریز و کلان خود را منتشر کردید دیگر چرا حرص میخورید چرا بعد از گذشت یکسالهنوزم دست بردار مسایل حال و گذشته نیستین.گند کاریهای شما هنوز اثراتش تا سالهای سال باقی خواهد ماند و نه تنها برای جمال شریفی بخت برگشته حل نخواهد شد بلکه برای خودتان هم چاره سر نخواهد گردید.از کجای کار براتون بگم که بهش گند زدین.از ******* *** میلیاردی.از توافق نامه های میلیاردی با افراد معلوم الحال.از پرداخت خسارت به *** ***** ****.از خریدهای کلان چند صد میلیونی از فروشگاه ورزش شراکت **** ***** و **** ***.از تقسیم مغازه های مجموعه ****.از هزینه های دو میلیاردی غذاخوردنها و جشنها و مهمانی های انچنانی از پیمانکاران چند میلیاردی شریک با **** و عوامل *******.از ******* از کجا بگم .پس سرجای خود بشینید و کم سنگ این ملت و کارمندان و کارگران بیچاره چند ماه حقوق نگرفته را به سینه نزنید.خواهشا اموال قبل از شورایتان را با هم اکنون به مردم اعلام نمایید

پاسـخ

امیدیکشنبه 21 مرداد 1397 | 13:03

8
3

عزیزان اقای روحانی تا سه سال اول ریاست جمهوری همه چی رو گردن احمدی نژاد می انداخت حالا تازه فهمید که حرفهای احمدی نژاد ا در مورد امریکا درست بوده کلید مشکلات رفت با امریکا مذاکره کرد دلار ۳۰۰۰ هزار تومانی شد ۱۱۰۰۰ هزار شهرداری مریوان هیچ وقت درست نمیشه الکی هم نظر ندید همه خوبن خوب از اون خوبها که مردم این شهر لیاقتشونو دارن

پاسـخ

زاگرسیکشنبه 21 مرداد 1397 | 13:10

67
11

***بیایید واقع بین باشیم.فقط دقت کنید همشهریان***(((دیشب مجری برنامه آقای پناهی شده بودن قاضی و شهردار و سخنگوی شورا متهم..غیر از این بود؟؟؟)))تمام مشکلاتی که مردم عنوان کردن مربوط به مدیریت و شورای قبلی بود ولی اجازه پاسخگویی داده نشد به شهردار و شورا.(/۱/)نوبهار زمستان ۹۵ بود شهردار وقت همیاری گرفت و هر خونه ۵۰۰ هزار دادن.اسفالت همون بهار خراب شد.(/۲/)پارک نوستالژی و پر خاطره ملت مریوان در روزهای کاری آخر شهردار وقت زخمی و عوام فریبی شد که داریم کار عمرانی میکنیم.دقیقا ۳ ماه آخر شورای چهارم.بدون برنامه و طراحی کارشناسی شده.(/۳/)قله امام که اصلا نیازی به این همه آسفالت معیوب و سیمان کاری نداشت.کوه امام مسیر کوهپیمایی بود نه رالی موتور سواری و ویراژ ماشین!!!!.شما میتونستید با نصف همون هزینه اونجا رو یه رصد خانه معمولی درست کنید.تفریحی آموزشی و مذهبی و گردشگری میشد.یا پیست دوچرخه کوهستان میزدین.تمام طرح های شما بدون مطالعات کارشناسی شده بوده.شهرداری که درآمدش به فرض ۱۰ هزاره شما رفتین ۱۰۰ میلیون هزینه کردین.خب چطوری میخوای چک ها تو پاس کنی؟؟؟؟پارک درست کردین اونم بدون مطالعات.پارک بدون سرویس بهداشتی.بدون درخت و سایه بان .ووو....پارک بدون پارکینگ....هزاران نقض دیگه.شما که سال آخر یه قروون پول کارگر ندارین.همه شاهدن.شما که قومی قبیله ای نفرات وارد شهرداری کرده بودین و فیش حقوقی داشتن و در عوض کاری نداشتن که انجام بدن.انگار ارتش واسه جنگ ذخیره کرده بودین...!!!(**(خب چرا چند ماه آخر دوره خودتان با شهردار برای مردم شفاف سازی و تنویر افکار با حضور اصحاب رسانه و مردم انجام ندادین؟؟؟)**)×طرف پیمانکار بوده و ۳ میلیارد چک داره طلب .الان حکم گرفته و با سود دیر کرد میخواد.این نمونه کوچیک بود×.الان قیمت تمام اجناس چندین برابر شده.توان خرید وجود نداره و مهمتر از اینا دیگر کسی اعتمادی به شهرداری نداره تا قرض بده .×حالا خارج از این همه مشکل چرا ما شهروندان آستین بالا نزنیم و از خودمان شروع نکنیم؟؟چرا عوارض سالیانه رو پرداخت نکنیم؟؟چرا تو کوچه ساختمان درست میکنیم؟چرا اشغال تولید و میپاشیم تو کوچه و خیابان؟؟چرا پارک هارو تبدیل به قلیان خونه کردیم؟؟چرا بعد از تفریح و پیکنیک محیط زیست رو آلوده میکنیم و اشغال رو جمع نمیکنیم؟؟چرا مغازه داران پیاده رو رو تصرف کردن و مردم نمیتونن عبور کنن؟؟چرا واسه ۲ قدم راه ماشین میآریم بیرون و فرهنگ استفاده از تاکسی نداریم؟؟چرا می ریم دریاچه و بچه مون داخل محوطه و آب دریاچه اشغال پرت میکند؟؟؟چرا حق شهروندی خود را ادا نمیکنیم؟؟چرا به فرزندانمان آموزش شهروندی رو نمیدیم؟؟چرا تعلق خاطر ندارید به این شهر؟؟چرا آسفالت و میزاری رو صندوق ماشینت و مث گل ماشین عروس با خودت میچرخونی؟؟؟؟؟چرا تا و هزاران چرااا ..چرا موقع رای دادن قبیله ای رای میدیم و وقتی طرف ما پیروز نشد دیگران رو به باد تهمت و افترا میبندیم و تشویش ذهنی ایجاد میکنبم؟؟؟این همه مشکل از کجاست؟؟؟فکر کنیم.عمل کنیم.تصمیم عقلانی و با مشورت از کارشناسان مربوطه..چی عرض کنم مریوانی های عزیزم.همشهریان...مه ریوان به هشتی کورده واری ...مه ریوان که نایابی جیهانه....هه زاران داخ امیدوارم زریوار خبر پخش کند و معذرت بابت این همه پر حرفی
هی وای سه ر که وتن

41
4
افراسیاب یکشنبه 21 مرداد 1397 | 15:41

دمت گرم زاگرس واقعا به جا بود

23
1
احمد یکشنبه 21 مرداد 1397 | 22:04

عالی بود زاگروس ممنون

1
0
در جواب زاگرس....... دوشنبه 22 مرداد 1397 | 12:31

خودتی آقای سخنگووووووووووووووو !!!

پاسـخ

کارگر شهردارییکشنبه 21 مرداد 1397 | 13:38

49
13

سلام خداوکیلی تمام بدبختی ما کرگران از زیاده خواهی های سما شورای دور چهارم هستش خدا حقمون رو بگیره ازتون

پاسـخ

خباتیکشنبه 21 مرداد 1397 | 13:41

36
8

تخوا چون روتان هە یە قسە بکن

پاسـخ

مریوانییکشنبه 21 مرداد 1397 | 13:41

18
4

جنابان بااین کارتون چی رو میخوای اثبات کنی شورا نبودنش بهتر از بودنشه این هم از دست گلهای دوران خاتمی بود به والا اگر شورا نبود شهر بخوبی اداره میشد شما هم چنان آش دهنسوزی نبودی حالا قد علم کردی جمع کنید بابا بسه دیگر مردم خسته شدن بجای همفکری ورفع مشکلات شهر دارید مردم را از واقعیت ها دور میکنی شما که آدمهای باتحصیلات عالیه بودی

پاسـخ

شهروندیکشنبه 21 مرداد 1397 | 13:56

36
7

جمعش کنید با خودتون این بیانیتان بدبختی ما از زمانی شروع شد که کسی مثل خلیل میرزایی وامثالهم شدن شورای این شهر، الان این دوره هم خیلی شاهکار کنن بتوانن مثل شما باشند مریوانی که می توانست یکی از پر در آمد ترین شهرهای ایران باشد الان به این حال وروز افتاد که مردم باید برای کارگری بروند عسلویه وبندر

پاسـخ

امیریکشنبه 21 مرداد 1397 | 13:56

31
15

اعضای محترم شورای دوره چهارم خواهشا شما هم فرافکنی نکنید شهردار محترم و شورای دوره پنجم با این همه بدهی که شما ها به بار آوردید مسولیت شهر رو قبول کردن آقای شهردار هم تا این حد توانایی داره شورای دوره چها رم هم چندان آش دهن سوزی نبودن که ادعا میکنن ویرانی های داخل کوچه ها و خیابانها مگه از دوره چهارم به دوره پنجم به ارث نرسیده پس خواهشا ادعای الکی نکنید دوره چهارم هم فقط به فکر پر کردن جیب خود بودن

پاسـخ

شهروندیکشنبه 21 مرداد 1397 | 14:00

17
12

ضمن احترام به شوراهای دور چهارم و فعلی. الحق باید دیگه جوابتون را میدادن شما در هر جلسه فقط بحثتون شده بود شورای دوره قبل.
و ساده هم گفتن اگه حرفی هست این گوی و این میدان جلسه پرسش و پاسخ را بذارید. و داریهای میلیاردیتون از کجا آمده؟

پاسـخ

لیایکشنبه 21 مرداد 1397 | 14:03

36
13

اعضای شورای دوره چهارم مگه فیلمی که از جلسه خصوصی شورای دوره خودتون منتشر شد یادتون رفته بحث خوردن کباب در تته و ...........
شماها باچه رویی ادعا میکنید که خدمت گذار مردم بودید؟

پاسـخ

گفتمانیکشنبه 21 مرداد 1397 | 14:14

20
26

با تشکر از زریبار خبر
شورای دور چهارم بسیار متفاوت از شورای دور پنجم هستند از عملکرد و گفتار و رفتارهایشان این تفاوت فاحش قابل احساس است
آن کجا و این کجا
دور قبل مریوان داشت به سمت شهری واقعی پیش می‌رفت اما این دوره با سرعت صد و بیست رو به زوال می‌رود

پاسـخ

زریباریکشنبه 21 مرداد 1397 | 14:16

25
42

دور پنجم مریوان بیست سال به عقب برگشت بی تعارف بهتر است بگوییم مریوان د آن چهار سال بیست سال رشد کرد و این دوره با وجود این انتخاب از راس تا معاونین به دور سوم برگشت واویلا

پاسـخ

بیگانه بیرون رودیکشنبه 21 مرداد 1397 | 14:43

45
7

شما برید جا پای افراد غیر بومی رو پاک کنید تو شهرداری دوره چهارم پر از سیب زمینی فروش همدان استتتتت

پاسـخ

ناشناسیکشنبه 21 مرداد 1397 | 14:57

50
17

متاسفانه اقدات شما وشهردارتون شهرمریوان رو به ویرانه تبدیل کرد،اقداماتی که شما وشهردارتون فوادکریمی درطول دوره چهارم انجام دادید تاابد به عنوان لکه ننگ برپیشانی شهرمریوان خواهد ماند،همه مشکلاتی که الان وجود داره ازسایه سرشماهاست،مطمئن باشید بااین حرفا چیزی رو نمیتونید عوض کنید ،مردم آگاه شدن که بهتون رای ندادن وتاابدهم بهتون رای نخواهند داد؛بس کنید ؛کافیه،همین بحث زباله هم به خاطر گندیه که شماها زدید

11
3
ناشناس یکشنبه 21 مرداد 1397 | 15:56

لابد اینا الان اومدن خیلی خوبن؟و خیلی دارن زحمت میکشن.کلا شورای شهر همه و در همه ادوار کارشون ******* بوده که اتفاقا این دوره از همه ی دوره ها بدتر و بیشتر مشغول *******

پاسـخ

ناشناسیکشنبه 21 مرداد 1397 | 14:57

27
2

متاسفانه اقدات شما وشهردارتون شهرمریوان رو به ویرانه تبدیل کرد،اقداماتی که شما وشهردارتون فوادکریمی درطول دوره چهارم انجام دادید تاابد به عنوان لکه ننگ برپیشانی شهرمریوان خواهد ماند،همه مشکلاتی که الان وجود داره ازسایه سرشماهاست،مطمئن باشید بااین حرفا چیزی رو نمیتونید عوض کنید ،مردم آگاه شدن که بهتون رای ندادن وتاابدهم بهتون رای نخواهند داد؛بس کنید ؛کافیه،همین بحث زباله هم به خاطر گندیه که شماها زدید

پاسـخ

شهروندمریوانییکشنبه 21 مرداد 1397 | 15:44

17
31

آفرین به شورای دوره قبل آفرین برفوادکریمی
شورای جدید چه کاری کرده اید بغیرتخریب شورای دوره قبل
متن وبیانه اشان به حق بود

پاسـخ

Farid.marivanیکشنبه 21 مرداد 1397 | 15:50

19
33

سلام \\r\\nواقعا شهردار جدید و شورا های دوره پنجم مریوان بجز خرابکاری و گند زدن به شهر چیز بلد نیستن. جای تشکر داره از‌ش شورای دوره چهارم و شهردار فواد کریمی تقدیر و تشکر کرد چرا که فواد کریمی حداقل در فکر مردم و راحتی آنها بود و به ایجاد پارک و فضای سبز شهر پرداخت واقعا شهردار دلسوزی برای مریوان بود ولی متاسفانه با سرکار امدن شهردار و شورا های جدید شهر مریوان در وضعیت بدی به سر می برد

پاسـخ

ناشناسیکشنبه 21 مرداد 1397 | 16:12

35
5

سلام خدای با چه روی میگید که کار کردیم که پارک درست کردیم بابا به خدا همه این بدهی ها بد بختی ها تقصیر شوارا دوره چهارم که مریوانو اینجوری کردن اخه تا کی اگاه نشیم مردم مریوان تاکی دوتا پارک درست کنن ۶ ملیارد بودجه بیاد بعد ****** هیچکی نفهمه اخه کی به داد کارگرهای بد بخت شهرداری میرسه اینا چی بخورن تو این گرونی خدا ازشون نگذره

پاسـخ

وفایکشنبه 21 مرداد 1397 | 16:16

12
31

جا داره از شوراهای دوره قبل تشکر کرد ..چون واقعا به اندازه 20 سال گذشته برای مریوان زحمت کشیدن...بخدا هیچ نسبتی با هیچکدام ندارم فقط از لحاظ تحصیلات و زحماتی که کشیدن آنها را می‌شناسم. ..

پاسـخ

کباب تتهیکشنبه 21 مرداد 1397 | 16:22

25
7

این فرد فرافکن و سفسطه کاری که این مطلب رو برا دفاع از شورای دوره چهارم نوشته همه میشناسن، جناب دکور خ م تو که به ۴واحد دانشگاه آزاد مریوان هم رحم نمیکنی تو که برا خودت و آقا فوادت با کمک و لابی نماینده جناب مرادی در سنندج برو و بیا درست کردی الان میخای جلسه پرسش و پاسخ بزاری؟؟؟؟؟؟ تو و دوستای دوره چهارم میخاید از حق مردم دفاع کنید؟؟؟ مردم چقدر مظلوم شدن در مریوان که باید طعمه ی سناریوی تلخ تو و دوستات در دوره ی چهارم و حتی پنجم بشن، چطور میخای دوستات رو جمع کنی بیاری برا مناظره یکی باغ دار شده یکی مشاور اول شده یکی شهردار سنندج میشه یکی هیات علمی فرهنگیان میشه با ۴۵سال سن و ۳۰سال سابقه آموزش و پرورش و یکی و یکی فلان کار
برو عزیز برو بزار ثمر باغی که درست کردی مردم بخورن البته از میوه ی تلخش

5
5
سید جمال بارخدا دوشنبه 22 مرداد 1397 | 04:56

ای ول، خوشم اومد....

4
0
سه رم سوور ماوه دوشنبه 22 مرداد 1397 | 11:14

شیرت مادرت حلال با حال

0
5
شهروند سه شنبه 23 مرداد 1397 | 16:59

جناب بارخدا
نخبه کشوری
عقده شهردار نشدن برده رشه را خالی کن برادر نخبه
خخخخخخخخخخخخهخهه

6
0
بشیر معازی بانک ملت پنجشنبه 25 مرداد 1397 | 15:11

دس خوش بلام دوره ی چهارم زحمتیشیان کیشا

5
0
آموزش و پرورش جمعه 26 مرداد 1397 | 14:19

اين نوشته(تشكر از نوشته) مربوط به جمال بارخدا نيست

پاسـخ

دڵسوزیکشنبه 21 مرداد 1397 | 16:33

11
6

سڵام
من موندم این شهرداری و شورا مشغول چی هستن
نە آسفالتی نە آشغالی و ...
راستی تا حالا مراجعەکردید برای جواز چه بهانە های واهی و دور از ذهنی میگرن از بس پول میخوان
اینهمه پول عوارض و جواز از مردم گرفتن چکارش کردن
همه شوراها از اول تا به امروز اینگونه بودن و شورای دوره قبل با نوشتن طومار هم دین این ملت بدبخت از سرشون کم نمبشه و پیشگاه خداوند منان بدهکار و باید پاسخگو باشن

پاسـخ

ناشناسیکشنبه 21 مرداد 1397 | 16:34

10
1

شوراهای کە باباندبازی بە بالاآمده اندویاتحصیلاتی که باسهمیه دردانشگاه قبول شدند ***************************************انسانلت می کشیدازحرف زدنش نمی دونم کجامدرک گرفته وباچه سهمیه ای قبول شده

4
0
رسولی دوشنبه 22 مرداد 1397 | 12:07

ای گفتی . مث آقای الف د !! میدونم جای کی رو گرفت . حق یه بنده خدایی رو دادن به اون .
همونی که تو شبکه استانی نتونست دو جمله درست و حسابی حرف بزنه !!!
ای روزگار !!

پاسـخ

بیطرفیکشنبه 21 مرداد 1397 | 16:55

14
1

کاش تعهد و مسوولیت پذیری، پاسخگویی، اخلاق مداری سرلوحه کار شوراها بود نه سواری بر موج پوپولیستی و عوامفریبی... متاسفانه در این دوران انتخابات شوراها درمریوان هیستری توده یی بود و بس

پاسـخ

ریبواریکشنبه 21 مرداد 1397 | 17:59

34
1

اون خیابون شهرک گلشن رو هم بزارید خیابان شیخ عطاری

0
0
سهرابی دوشنبه 22 مرداد 1397 | 10:17

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

1
0
شاهو دوشنبه 22 مرداد 1397 | 11:10

شیخ بی خطر ، شیخ ممتنع ، شیخ خنثی !!!!!!!!!

پاسـخ

شهروندیکشنبه 21 مرداد 1397 | 17:59

11
1

حالا چرا خانم مژگان محمدی و اقای حمزە حمیدی امضا نکردند. چی رو میخوان بگن .بخدا همه سروتە یک کرباسید.همتون ب فکر جیبتونید.

پاسـخ

وزیر عثمانپوریکشنبه 21 مرداد 1397 | 18:21

23
2

با تشکر از زریبار خبر
(کاری کنیم که بماند نه کاری کنیم که بمانیم)متاسفانه همه به فکر آینده و منافع خودشون هستند و می خواهند با عوام فریبی توپ را میدان طرف مقابل بفرستند ولی کم کاریهای شورا و شهرداری دوره پنچم در طول یک سال کاری گذشته از شهردار و شوراهای سابق قهرمانانی خواهد ساخت همانگونه که نماینده محترم فعلی با عملکردش نماینده ی سابق را به قهرمانی در میان مردم تبدیل نمود.

پاسـخ

حقیقتیکشنبه 21 مرداد 1397 | 20:00

25
2

یعنی یک میلیارد غذادو شیرینی دوره قبل دروغ بود . یعنی بدهی 40 میلیارد بلوف بود براستی کدامیک حقیقت را می گویند چرا شورای شهر و شهردار سکوت کردند اگر دروغه بگید . مردم از شما حقیقت را می خواهد اون هم با مدرک نه حرف خالی ؟........

پاسـخ

Sbیکشنبه 21 مرداد 1397 | 21:41

8
0

هم شورا وهم شهردارهای قبلی و جدید همگی به این شهر و مردمش خیانت کردن اینو همه ی مردم و حتی خودشون میدونن دیگر احتیاجی به بیانیه نیست

پاسـخ

بي طرفیکشنبه 21 مرداد 1397 | 22:28

1
34

من شخص فواد كريمي نميشناسم
فقط به عنوان يك شهروند
ناظر كارها دوره وي بوده ام
الحق شخصي توانا زيرك و متين و كاردان بود
به راستي اقتدار داشت بين مسولين استان

2
0
ز...ز دوشنبه 22 مرداد 1397 | 12:16

چرب بوده واست .

9
0
شهروند مریوانی دوشنبه 22 مرداد 1397 | 23:22

آره واقعا خیلی زیرک بود، هرجوری که دلش خواست ازمنابع وامکانات شهرداری به نفع خودش واطرافیانش *******کرد،40 میلیارد بدهی گذاشت رودست شهرداری،حقوق یک سال کارگران بیچاره شهرداری رو پرداخت نکرد،کسانی رو که میدونست به دردش میخورند سرکارآورد ویه عده بدبخت رو اخراج کرد،اون اگه باهوش نبود یادش نمیرفت که پدرش چه شغلی داره وبه کارگران بدبخت شهرداری رحم میکرد نه اینکه ازهمه پروژه های اجرا شده شهرداری *****ومیز اتاقش پرازکارتهای هدیه باشه وبه خاطر اینکه دوربعدم شهردار بمونه به این واون بده اون کارتها رو تابه نفعش تبلیغ کنند و....

پاسـخ

سامانیکشنبه 21 مرداد 1397 | 22:52

19
0

متاسفم براتون شوراهای دوره چهارم.
همین شماها بودید که تا تونستید ناحق در مورد شوراهای دوره قبلتون گفتید حالا انتظار ندارید مورد نقد قرار بگیرید.
هزار تا کار درخشانتون با یکی از اون ********* که خودتون لو دادید پاک شده.
اونجا که داشتید توی تته کباب گوسفندی *** *** میکردید یادتون بود که تا سر این جیک جیک مستانتون نمیمونه و فرداش میشه سرمای زمستان.
بخداوندی خدا ****** به قول کردی گفتنی برای گه رولی میشه

پاسـخ

کارۆیکشنبه 21 مرداد 1397 | 22:55

24
0

یکی از اعضای شورای دورە قبل موقع انتخابات میگفت ماشینمو فروختم کە این دکە رو اجارە کنم و تبلیغات انجام بدم، یعنی الانم اونجوریە یا سرمایە میلیاردی دارە؟ من نمیگم وضع مالیش هیچ تغییری نکردە باشە ولی در حد میلیاردی نباشە دیگە
بقیە هم همونجورین
آقای *** هم کە با نوشتن این بیانیە شاهکار کردە چون خیلیا ظاهرا گولشو خوردن
پسر عموم کارگر شهرداریە بندە خدا نزدیک دوسالە حدودا چهار میلیون پول ازم قرض گرفتە کە خرج زن مریض و بچش کنە، یە مدت خونمون نمیومد پیگیر شدم زنش میگفت والا بە خاطر قرضا گفتە روم نمیشە برم.
آخە چرا باید این قشر زحمت کش رو اینجوری شرمندە کنید خدا شرمندتون کنە.
حالا این یکی از فامیلش قرض گرفتە خیلیاشون زیر بار قرض سوپر مارکتها هستن بە خدا

1
0
ریباز 23 دوشنبه 22 مرداد 1397 | 10:26

خدا بتعث و بانی این وضعیتشون رو خجالت و رو سیاه دنیا و قیامت کنه !!!
ممنون از زریوار خبر ، به خدا نعمتی برای مردم ما ، هر چند خیلی وقتها جهت گیری خاص داره و امیدوارم عمدی نباشه !!
حالا میدونم برخی از این موضعگیری ها از فوت و فن های خبر نگاری هست ولی هم خدا و هم رسالت و هم انصاف رو نباید فراموش کرد !!!
هر کاری که انجام میدیم و هر موضعگیری که داریم امید است فقط برای رضای خدا و مصلحت مردم و شهرمان باشد .

1
0
شهروند دوشنبه 22 مرداد 1397 | 11:06

آها منظورتون همون ****** که 12 میلیون پول مردم رو به حساب خانمش واریز کرد !!!

پاسـخ

فاتحدوشنبه 22 مرداد 1397 | 00:50

26
2

به نظر شما کسی که برای تبلیغ ستاد و بنر خود پر و بال درخت جلو ستاد خود را میچیند و تنه درخت بیچاره باقی میماند میتواند شورای دلسوزی برای شهر باشد. شرمنده که این حرف را میزنم اما ** به این و **** به اون . در شهر ما (مریوان)بعضی کسا که به مقامی میرسند اول و آخر به فکر پر کردن جیب خود هستند. شهرا تعفن بر داشته تازه اینا دارن دنبال چی میگردن؟

پاسـخ

شهرونددوشنبه 22 مرداد 1397 | 02:24

13
0

متاسفانه شورای قدیم و جدید نداره همتون مثل هم هستید هیچکدوم کارنامه پاکی ندارید حدود ۱ میلیارد و خورده ایی بده کار غذا خوردن خودتون بودید که نصف شبی برای مهمامان شخصی تون از رستوران ***** ۵۰ پرس چلومرغ و چلو کباب سفارش دادید به حساب شهرداری بده کاری صدها میلیونی شما به مهمانسرای ******* که فقط به جای ۳۰۰ میلیون تومان جاده رو برایشان اسفالت کردید یا کباب ماهی های زریبار بماند که شهردار و شورا هر روز نهار و شام برای خود و خانواوه و مهمانان شخصی شما پیش کا **** و کا **** ***** بودید که فاکتور اونها هم خیلی میلیون میشودو جلو کارگر هاتون میخوردید و....شورای جدید هم دقیقا همان کار شما رو ادامه میدن تمام کارگران فقیر رو بیرون کردید و *** * ***** خودشون رو سرکار گذاشتید که چندتا درامد دارن متاسفانه قصر در رفتید میبایست محاکمه بشید هم جدید و هم قدیمتون یادونه تو انتخابات میگفتید هر کس به ما رای بده استخدام میشه ایم نویسی نیکردید و یا رای میخریدید شما میخوایید به مردم خدمت کنید یا مردم رو برنجونید متاسفانه دیگه حناتون رنگی نداره و اعتماد مردم رو از دست دادید

پاسـخ

دلسوزدوشنبه 22 مرداد 1397 | 03:45

28
2

پیشنهاد میکنم جلسه ی پرسش و پاسخ در قله ی تته برگزار بشه

2
1
2358 دوشنبه 22 مرداد 1397 | 10:19

ته ته ، سیخ ، کباب ، جلسه ( دروو و ده له سه )، شورا ، ****.......!!!

پاسـخ

علی مریوانیدوشنبه 22 مرداد 1397 | 08:19

32
1

باسلام خدمت زریوار خبر لطف کنید حتما پیام بزارید **** شورای دوره قبل قبل از اینکه شورا بشید خونه پدرت کجا بود حالا چند طبقه است و کجاست که بیانیه صادر میکنید مگر چقدر درآمد دارد شورا که این خونه خرید تو دوره شما مگه شماره حساب خودتان را ندادید به مراجعه کننده شهرداری 16 میلیون واریز کرد پرونده **** شهرداری از آقای ***** چطوری که حالا تو این دوره به مشکل خرد و..... ..

پاسـخ

مسعود د. ن. ادوشنبه 22 مرداد 1397 | 08:52

31
4

در صف شوراهای دوره قبل میشه گفت آمدند و****** وبردندورفتند یعنی کاری که مغول وتیمور لنگ نکرد آخه شما شوراهای دوره چهارم که ادعای تحصیلات عالیه داشتیدحل معضل زباله مهم بود یا قله امام که الان مردم بیله مسدودش هم کردند آدم منصف باشه این شریفی بیچاره شده وارث 40میلیارد بدیهی شوراهای دوره چهارم وبحران زباله و...... باچه رویی ادعای مناظره دارید آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است اصلا به قیافه خودتون دراین عکس نگاه کنید ببینید درسال اول چه چهره های لاغری بودید الان چی خجالت هم خوب چیزیه

پاسـخ

9789640207963دوشنبه 22 مرداد 1397 | 12:09

1
0

جنس همون جنسه !! فقط بسته بندیش عوض شده و رو بسته بندیش به جای چهارم ، پنجم زدن !!
***
حاین خط اینم نشان !!
حالا میبینیم !!
سکان دسته 0102إّ0001490
حا.......................

پاسـخ

نه به زدوشنبه 22 مرداد 1397 | 12:14

3
0

جنس همون جنسه !!
به خدا فقط بسته بندیشون عوض شده !!!
و عدد چهارم رو برداشتن و پنجم رو گذاشتن !!!
اگه قبلیا کباب خور بودن ، اینا ****..............
***** هم دست حا......................

پاسـخ

رحیمیدوشنبه 22 مرداد 1397 | 12:15

4
0

همشون سنگ پای قزوینن !!!! اون رو رو برم الهی !!

پاسـخ

خود کرده را تدبیر نیست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!دوشنبه 22 مرداد 1397 | 12:43

11
2

چهارم و پنچم نداره که !!؟؟
از کسی که با دادن بنزین مفتی ، رای سربازان ...... پادگان ، افراد تحت پوشش فلان اداره ، تبانی زمین خواران معروف شهر ، تخلف عوامل اجرایی فرهنگی حاضر در شعبه ها ، و قول نمره دادن فلان استاد به خانمها و آقایان دانشجو ، پخش گونی های برنج و حلب های روغن در محله های چهار باغ و .....وارد شورا میشه ، نباید بیش از اینا انتظار داشت !!!!!!!!!!
قبلا هم گفتم : از ماست که بر ماست !!!

پاسـخ

علی خاندوشنبه 22 مرداد 1397 | 14:35

7
0

از روزی شورای شهر اومده مریوان دروغ های انتخاباتی و تخریب رقیب و رقابت و آشکار سازی تخلفات رقبای انتخاباتی بوده و ادامه دارد . یکی از کاندیداتور های دوره های دوم بود میگفت از فیله قدس به قله امام و از میراجی به فیله قدس تلکابین میزنم این مخترع دروغ ها بود و ادامه دارد چون کسی نبود بزنه تو دهنش برا دروغش که همه تون مردم رو مسخره میکنید . بخدا شورا بودن کار شما نیست . هیچکدوم ندیدم کسی گلی به سر مریوان بزنه. به قله امام افتخار میکنید؟؟؟ زشته حرف نزنید . راستی شورا های محترم و شهر دار عزیز استعفای شما و جای خودتون رو به نیروی متخصص و متعهد بدید خیلی به مردم مریوان و خودتون خدمت کردید پله های طرقی تونم سر جای خودش میمونه . خدا خیرتان ندهد آمین

پاسـخ

ايازىدوشنبه 22 مرداد 1397 | 14:56

7
0

باسلام ، تو رو به اون خدايى كه خالق همه ماست اين حرف ها رو كنار بگذاريد ، و الان ديگه اين حرفها هيچ دردى از دردهاى مردم اين شهر رو دوا نميكنه . اگه اعضاى جديد شوراى اين شهر كه آنها هم دارن قديمى ميشن راست ميگن از امروز شروع كنن ، خلاصه بايد از جايى شروع كنند اگر واقعا به خدا ايمان دارن و خود را خدمتگزار مردم اين شهر ميدونن . اين حرفها فقط نمك رو زخم پاشيدن است ، همديگر رو متهم كردن فقط بذر كينه پاشيدن است و آخرش هم نابودى شهر ، پس اگر تا الان اين پيام ها به گوش اين اعضاى محترم شوراى شهر كه منتخب همه ما هستند ( چه بپذيريم و چه نپذيريم) رسيده باشند زمان دارند تا به خودشان بيايند و شروعى كنند كه تا سالهاى سال فعاليت آنها تو ذهن همه ما مريوانى ها بماند ، ضمنا من هم يك نقدى از كانال تلگرامى مريوان خبر و زريوار خبر دارم و آن هم اينكه چندين مورد در خصوص خاكى بودن كوچه هاى موسك ٢ براشون خصوصا كوچه هاى نارين ١ تا ٧پيام دادم كه در كانال هاى خود منتشر كنند كه نكردند گفتم شايد از اين طريق پيام شهروندان زودتر به مسولين شهردارى برسه كه نرسيد ...

پاسـخ

ولاتدوشنبه 22 مرداد 1397 | 16:06

7
0

زور به داخوه وه ها بیر ده کینو خه لکی ام شاره نیین ته نانه ت بوو ویران کردن ام شاره هاتوون
سه رکه وتوو بوون

پاسـخ

بی طرفدوشنبه 22 مرداد 1397 | 20:22

18
0

کدام طلب پنجاه میلیارد ی!!!!؟؟ حتماً بیشتر از سی میلیارد ش مربوط به برگه های عوارض پسماند می باشد که غیر کارشناسی برای مردم بیگناه صادر نمودید به طور ی که حتی صادر نمودن چنین برگه هایی در پایتخت کشور هم سابقه نداره،قبل آز این که ماموران شما به محله ی ما تشریف بیاورند یک سه چرخ با دو کارگر استخدام کرده بودیم که یک روز در میان زباله ها رو انتقال می دادند و ماهیانه ۳۵۰۰ تومان برای هر خانوار پرداخت می نمود یم یعنی سالیانه ۴۰۰۰۰ تومان ،حالا شما رو چه اصولی برای یک منزل مسکونی به متراژ ۹۰ متر ۱۲۴۰۰۰ تومان تعیین نمودید ،به فکر نان باش خربزه آب است ،از اعضای دوره ی چهارم هم این سوال را دارم دلیل ارجحیت کمر بندی شمالی ( میرزا محمود) بر کمر بندی غربی شهر در دوره ی چهارم چه بوده است ؟ مردم شهر چه گناهی دارند که تانکر های سوخت عراقی از روی شکم شأن هر روزه رد بشه ؟ لطفاً جواب ،وکیل مدافعان حاضر در اینجا هم می توانند جواب دهند

پاسـخ

ارباب رجوعسه شنبه 23 مرداد 1397 | 18:57

2
0

باسلام هر چیزی در مناظره و گفت و گوی رو در رو معلوم میشه برای کاری به جلسه شورا رفتم که جوانی را دیدم که به گفته خودش قبل از شورای دوره چهارم سر کار اومده و با اومدن این شهردار و شورای دوره پنجم از کار اخراج کردن به بهانه تعدیل نیروی اضافی که مشکلات شهرداری حل بشه در حالی که خبر دارم بیشتر از 30 نفر بکار گیری کردن بدون اینکه هیچ کاری هم انجام بدن اون دو نفری که بیانیه را امضا نکردن آقای حمیدی و خانم مژگان محمدی دلیل دو رویی و نان به نرخ روز خوردنه همیشه اینطور بودن(ممتنع خانم) .
شما اگه نمیتونید ول کنید هیچ کاری نتونستید بکنید هر کاری هم که بوده خرابش کردید کار من هم انجام نشد و گرفتارم کردن خدا کنه منحل بشه شهرداری رو بحال خودش رها کنید بهتره

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی