سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
سرهنگ حیدری:
چهارشنبه 17 مرداد 1397 / 12:20|کد خبر : 6103|گروه : اجتماعی

اقدامات پنج ماهه نیروی انتظامی مریوان/پنج نفر از اراذل و اوباش دستگیر شدند

سرهنگ حیدری فرمانده انتظامی شهرستان مریوان روز سه‌شنبه 17 مرداد ضمن تبریک روز خبرنگار به همه‌ی تلاشگران عرصه رسانه و به‌ویژه دستاندرکاران سایت خبری تحلیلی زریوارخبر گفت: خبرنگاران چشم بینا و زبان گویای جامعه هستند.

سرهنگ حیدری فرمانده انتظامی شهرستان مریوان روز سه‌شنبه 17 مرداد ضمن تبریک روز خبرنگار به همه‌ی تلاشگران عرصه رسانه و به‌ویژه دستاندرکاران سایت خبری تحلیلی زریوارخبر گفت: خبرنگاران چشم بینا و زبان گویای جامعه هستند.

به گزارش زریوارخبر، سرهنگ حیدری فرمانده انتظامی شهرستان مریوان روز سه‌شنبه 17 مرداد ضمن تبریک روز خبرنگار به همه‌ی تلاشگران عرصه رسانه و به‌ویژه دستاندرکاران سایت خبری تحلیلی زریوارخبر گفت: خبرنگاران چشم بینا و زبان گویای جامعه هستند. آنها جهت اطلاع‌رسانی و منعکس کردن مشکلات و مسائل از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند و با روشنگری‌های خود سطح آگاهی را در جامعه روز به روز ارتقا می‌بخشند.


سرهنگ جیدری افزود: در چند روز گذشته دو فقره قتل در شهرستان مریوان اتفاق افتاد که بلافاصله  با ورود سریع و انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی عاملین اصلی شناسایی و نسبت به دستگیری آنها اقدام شد.


وی افزود: پنج نفر از اراذل و اوباش دستگیر و تحویل مقامات قضایی شده‌اند و اقداماتی جهت دستگیری و بازداشت شش نفر از اراذل و اوباش در حال انجام است. در این مورد با دستور مقام محترم قضایی، قرار بازداشت نیز برای این افراد صادر شده است. 


سرهنگ حیدری با بیان اینکه شهرستان مریوان رتبه پنجم استان کردستان در رابطه با سرقت دارد گفت: سهم مریوان از کل سرقت‌های انجام شده در استان کردستان، 3.7 درصد می‌باشد. وضعیت شهرستان مریوان نسبت به سال گذشته مطلوب‌‌تر است و عمده‌ی سرقت‌ها به‌صورت خرد بوده است.


فرمانده انتظامی مریوان افزود: گفت: شهرستان مریوان رتبه سوم نزاع و درگیری‌های استان را دارد. مسئولین و معتمدین و ریش‌سفیدها در بسیاری از موارد می‌توانند با وساطت و میانجی‌گری از بروز این مشکلات و مسائل جلوگیری کنند.


سرهنگ حیدری گفت: در رابطه با کشف مواد مخدر شهرستان مریوان، جایگاه هفتم را در استان دارد.  وی افزود: هفت کیلوگرم انواع مواد مخدر در سطح شهرستان کشف شده است.


وی افزود: امسال ده نفر در حوادث رانندگی جان خود را از دست داده‌اند که در واقع با توجه به آمار استانی، 7 درصد از کل جان‌باختگان استان کردستان در مریوان هستند. در مجموع از این تعداد 20 درصد در داخل شهر و 80 درصد در جاده‌های بین‌شهری جان خود را از دست داده‌اند.


انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

کوردی1جمعه 19 مرداد 1397 | 21:37

1
0

این(سرهنگ حیدری) فرمانده انتظامی مریوان، انسان خوبیست...
بنده واسه ی کاری شخصی خدمتش رسیدم با نهایت احترام ازم پذیرای و با آگاهی و دانش راهنمایی فرمود، چنان برخورد میکرد نه انگار او فرمانده و من شخصی عادی هستم، درود بشریت مرد

مردم : قدرش رو بدانیم

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی