سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
یکشنبه 14 مرداد 1397 / 14:10|کد خبر : 6094|گروه : اجتماعی

سایت بازیافت پسماند شهرداری مریوان در شارانی احداث می شود

شهردار مریوان اعلام کرد  سایت بازیافت پسماندشهرداری مریوان در اطراف روستای شارانی بعد از مجوزات کلیه دستگاهها در حال احداث است.

شهردار مریوان اعلام کرد سایت بازیافت پسماندشهرداری مریوان در اطراف روستای شارانی بعد از مجوزات کلیه دستگاهها در حال احداث است.

به گزارش زریوار خبر به روابط عمومی شهرداری وشورای شهر مریوان سایت بازیافت پسماندشهرداری مریوان در اطراف روستای شارانی در حال احداث است.

پس از پیگیری های مدیریت شهری واخذ مجوزها وموافقت های لازم در خصوص تعین جایگاه کارخانه بازیافت زباله شهر مریوان شهرداری مریوان با همکاری دستگاه های ذیربط عملیات اجرایی سایت مذکور را آغاز نموده ودر حال حاضر عملیات اجرای جاده دسترسی وتسطیح عرصه کارخانه به پایان رسیده وبه زودی مرحله دوم پروژه از قبیل حصار کشی ، محوطه سازی واحداث سوله ومخزن شیرابه و...آغاز می شود.

لازم به ذکر است کارخانه بازیافت پسماند شهرداری مریوان با همکاری شرکت پترونا احداث می شود که تمامی قرارداد های لازم باشرکت مذکور انجام شده و کلیه دستگاه ها و ماشین آلات مورد نیاز کارخانه از سوی شرکت مذکور خریداری شده است.

لازم به یاد آوری است که کارخانه درحال احداث فاقد هرگونه آلایندگی زیست محیطی می باشد که علاوه بر اشتغالزایی معضل پسماند شهرستان مریوان را برای همیشه برطرف خواهد کرد.
 
 
 
 
انتهای پیام/
ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

شهروند مریوان...یکشنبه 14 مرداد 1397 | 14:29

5
0

کاش در مورد پترونا کمی توضیح می دادید

پاسـخ

A✔ nیکشنبه 14 مرداد 1397 | 14:46

17
0

می بایست پیش از دفع زباله کارخانه آماده به کار شود از کارگران ونیروهای بومی روستا استفاده شود قسمتی از درآمدش نصیب مردم و جهت درختکاری در منطقه استفاه شود وبا ساخت منبع آب از خشک شدن ٱن ها جلوگیری کنندو با ساخت انبار های بزرگ زباله از بو وشیرابه آن جلوگیری کنند در غیر این صورت این هایی که می گوید تنها خیال پردازی است.

پاسـخ

هه ورامییکشنبه 14 مرداد 1397 | 15:17

5
14

با سپاس از عکس هایی که در کانال و سایت گذاشتید معلومه که تخریب و آلودگی زیست محیطی نداد

پاسـخ

زاگرسیکشنبه 14 مرداد 1397 | 15:48

6
3

به راستی که شهرداری تنهاست.با این وضع بدهی و مطالبات شهروندان ، گمان نمی کنم کاری از پیش بره.چون دیدگاه مردم به شهرداری نگاهی خادمانه است.بله؛وظایف تمام ارگان ها خدمت است ولی شهرداری صرفا ارگان خدماتی نیست.مدیریتی است.تمام ارگا نها باید با شهرداری هماهنگ باشند.فرمانداری به عنوان نماینده دولت وظیفه پشتیبانی و حمایتی دارد.جناب شفیعی؛فرماندار محترم؛لطفا با تمام توان همکار و حامی شهرداری باشید.(((ما تمام شهروندان مسئولیم.شهر شهر ماست.پس بی تدبیری از خود ماست.)))پس همکار باشیم
با تشکر

پاسـخ

دلیاهدوجخکوودرمێسه شنبه 16 مرداد 1397 | 16:58

5
4

این خبر فقط برای توجیه این همە آشغالیه کە تو بازاره

پاسـخ

ناشناسجمعه 19 مرداد 1397 | 14:45

2
0

مطمنم کارخانه بازیافتی در کار نیست و انتقال محل زباله ب روستایی شارانی مشکل رو بیشتر میکند اگر امکانش هست نقشه هوایی محل زباله دانی رو نشان بدید ک در چن‌صد متری رودخانه مریوان‌ در صد متری جاده مریوان و سرواباد و نزدیک چندین واحد مرغداری و‌تهدیدی برای روستاهای همجوار ک قطب واحدهای تولیدی مریوان و روستای شارانی ک‌ یکی از قطب های دامداری مریوان‌میباشد

پاسـخ

وطنم آرزوستدوشنبه 22 مرداد 1397 | 09:09

1
0

اگر قراره بازیافت بگذارید همون عصرآباد بهترین گزینه است حداقل این همه ظلمی که در این چندسال تحمل کرده اند تااندازه ای براشون جبران میشه ،

پاسـخ

< ° ° >شنبه 27 مرداد 1397 | 21:58

0
0

بهتراست شورای دور پنجم به جای گذشته شورا وشورای گذشته در فکر حال واحوال مردم باشد زیر زباله دفن شدیم

هیچ کاری ک انجام نداده اند، هیچ .....

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی