سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
یکشنبه 14 مرداد 1397 / 10:43|کد خبر : 6089|گروه : ورزشی

سرانه فضای ورزشی در کردستان 3 دهم مترمربع است

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: سرانه فضای ورزشی در استان 0،3 متر مربع (سه هزار سانتیمتر مربع) است در حالیکه سرانه استاندارد فضای ورزشی در جهان یک مترمربع است.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: سرانه فضای ورزشی در استان 0،3 متر مربع (سه هزار سانتیمتر مربع) است در حالیکه سرانه استاندارد فضای ورزشی در جهان یک مترمربع است.

به گزارش زریوارخبر به نقل از ایرنا، حامد جولایی اظهار داشت: اگر چه فضای ورزشی در کردستان مطلوب نیست اما با این وجود به میانگین کشوری نزدیک هستیم.


وی همچنین به فعالیت 400 باشگاه ورزشی خصوصی در استان اشاره کرد و افزود: این باشگاه ها اغلب در رشته های بدنسازی، ورزش های رزمی، کاراته و بیلیارد فعالیت دارند.


مدیرکل ورزش و جوانان کردستان یادآور شد: اغلب اماکن ورزشی زیر نظر این اداره کل در اختیار هیات های ورزشی است تا به نوعی برای هیات ها درآمدزایی داشته باشد.


جولایی از انعقاد قرارداد با اساتید دانشگاه برای تالیف کتاب اطلس ورزش استان کردستان خبر داد و تاکید کرد: در این اطلس برای تمام بخش های ورزشی امکان سنجی شده است تا نقشه راهی برای سرمایه گذاری در ورزش استان باشد.


وی گفت: با کمک این اطلس نیازها و توانمندی های هر شهرستان ارزیابی و برنامه ریزی برای ایجاد پروژه های ورزشی براساس آن تعریف می شود.


در حال حاضر 48 هیات ورزشی و بیش از 62 هزار ورزشکار سازمان یافته و بیمه شده در کردستان فعالیت دارند.

 

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

امیدیکشنبه 14 مرداد 1397 | 13:14

3
8

درودبو جناب جولایی . به هموکمو کوریشو مدیر و سرکوتون ..آفرین بو ورزشکارانی استان کردستان

پاسـخ

وزیر عثمانپوریکشنبه 14 مرداد 1397 | 13:53

13
0

به سایه ی سر جنابتو جناب جولایی هیشتا هه ر فره خاسه 0.3 متاسفانه له شار کانی دینار یک هزارم متر سرانه ی ورزشیمان نیه ئه ويشه که هه سمان قه بضه کراوه ها له انحصار ......خوزگا هه ر چی مدیره غیره بومی بوایه هیچ خه یره کمان نه بینی بو خه لک مریوانو سه ولاوا له مدیران و مسؤلان بومی

پاسـخ

مریوانییکشنبه 14 مرداد 1397 | 20:45

10
0

دلمان خوش بو مدیر کل بومی داریم جناب تمامی اعتباراتی تاکنون هزینه کردی از پروژه های سفر رهبری وریاست جمهوری هستش بایستی انجام میشدن بجای ایستادن هرروز جلوی اتاق استاندار ومعاونین ایشان ودنبال ابقای خود یه کمی همت کن دوران مدیریت جنابعالی هم داره تموم میشه ما که چیزی از شما ندیدیم

پاسـخ

هیمن حقمرادیدوشنبه 15 مرداد 1397 | 01:03

4
1

امیدوارم که جناب جولایی نظرات مردم را بخوانند
جناب جولایی کسانی دوروبر شماهستند که شما آنهارا یار باوفایه خود می دانید و همیشه و همه جا ودر همه کارها با شما هستند،ولی همین نفرات معدود جلوی دید شما را گرفته اند و مانع شما هستند و حتی بجای اینکه باعث موفقیت شما شوند سبب ضعف شما شده اند.
شهر(کانی دینار) ما۱۵هزار نفر جمعیت داره اما هیچ فعالیتی از طرف اداره شما در ان صورت نگرفته است،یک سالن دارد که آن هم در انحصار یار غار شماست و هیچ گونه دستاوردی برای ورزش کانی دینار نداشته جز منفعت برای ان بزرگوار

پاسـخ

صادقیدوشنبه 15 مرداد 1397 | 02:49

7
0

از روزی که آقای جولایی مدیر کل شده اند فضای ورزشی مریوان 21 سانت بوده بعد از 5 سال مدیریت ایشان الان هم همان 21 سانت است . مریوان کمترین فضای ورزشی استان را دارد و متاسفانه به جای پیشرفت پسرفت کرده ایم .

پاسـخ

هاوریشنبه 20 مرداد 1397 | 12:37

0
0

آخ به ده س ...............

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی