سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
ماموستا شیرزادی در خطبه‌های نماز جمعه:
جمعه 5 مرداد 1397 / 20:00|کد خبر : 6070|گروه : سیاسی

هوس های شیطانی پنجره‌ای‌ست رو به جهنم

حاج ماموستا مصطفی شیرزادی در خطبه های نمازجمعه این هفته خود گفت : تمام رفتارهائی که انسان مؤمن را به سمت و سوی گناه برده و فرد را مرتکب کاری کند که خداوند متعال از آن نهی کرده است حرام بوده و گناهی است که فرد از سوی شیطان  برای این امر تشویق می شود.

حاج ماموستا مصطفی شیرزادی در خطبه های نمازجمعه این هفته خود گفت : تمام رفتارهائی که انسان مؤمن را به سمت و سوی گناه برده و فرد را مرتکب کاری کند که خداوند متعال از آن نهی کرده است حرام بوده و گناهی است که فرد از سوی شیطان برای این امر تشویق می شود.

به گزارش زریوارخبر، حاج ماموستا مصطفی شیرزادی در خطبه های نمازجمعه این هفته خود گفت : تمام رفتارهائی که انسان مؤمن را به سمت و سوی گناه برده و فرد را مرتکب کاری کند که خداوند متعال از آن نهی کرده است حرام بوده و گناهی است که فرد از سوی شیطان  برای این امر تشویق می شود.


امام جمعه مریوان عنوان کرد : شیطان همواره با روش های مختلف و راه های گوناگون مشغول به ترغیب افراد مسلمان به انجام گناه و روی آوردن به انجام رفتارهائی است که خداوند متعال ما را از انجام آنها نهی کرده است.


ماموستاشیرزادی افزود : گناهان چه گناه بزرگ و چه گناه کوچک شیطان را خرسند می کند و باعث می شود که دل انسان نیز سیاه گردد و سپس با زیادشدن گناهان فرد راه رستگاری را از دست داده و به سمت و سوی عذاب الهی خواهد رفت.


شیرزادی بیان کرد : انسان مؤمن هیچگاه نباید فریب شیطان را خورده و مرتکب گناه گردد چراکه راه رستگاری در انجام فعالیت هائی است که موجب رضایت خداوند متعال بوده و می تواند قلب انسان ها را پاکیزه نگه دارد.


وی تصریح کرد : من در عجب هستم از انسان های مؤمنی که گاها آیات خداوند را به سخره گرفته و آنها را مورد هجمه های توهین خود قرار می دهند مگر نه این که روز قیامت فرا خواهد رسید و هیچ فردی نمی تواند از مرگ رهایی یابد.


امام جمعه مریوان خاطرنشان کرد : آیا آنانی که امروزه از راه راست منحرف شده اند نمی دانند روزی قیامت فراخواهید رسید و برای تمامی اعمال و رفتاری که انجام داده اند مورد مواخذه قرار گرفته وباید جوابگوی تمام رفتار و اعمال خویش باشند.


حاج ماموستامصطفی شیرزادی ادامه داد : زندگی هر فردی زمانی به اتمام خواهد رسید و آنچه که از وی می ماند نامی است که در نتیجه اعمال و رفتارهای نیک و یا بد وی در بین مردم انجام داده است لذا امید است که مسلمانان با در نظر گرفتن این امر که روزی دنیا را به سمت و سوی آخرت ترک خواهند کرد همواره مشغول به عبادت باشند.


ماموستا شیرزادی در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه این هفته خود با اشاره به این امر که با توجه به پیش بینی نجوم شناسان امشب ساعت ۲۱ و ۴۴ دقیقه پدیده خسوف (ماه گرفتگی) رخ می دهد اظهار کرد : پدیده خسوف یکی نشانه از نشانه‌های پروردگار است و خداوند متعال با آن بندگان خود را متوجه قدرت عظیم خود می کند.


شیرزادی ضمن درخواست از مردم برای حضور در مسجد جامع مریوان برای خواندن نماز خسوف اظهار کرد : نماز خسوف پس از نماز عشاء به جماعت در مسجد جامع مریوان برگزار خواهد شد و لذا از تمام مردم این شهر درخواست می شود در زمان اذان عشاء در مسجدجامعه این شهر حضور یابند.

 

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی