سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
ماموستا فایق رستمی:
دوشنبه 1 مرداد 1397 / 16:09|کد خبر : 6059|گروه : سیاسی

مردم کردستان جنایت ضد انقلاب را محکوم می کنند

نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت : مردم استان کردستان به ویژه شهرستان مریوان از جنایات و ترورهای ضدانقلاب بیزارهستند.

نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت : مردم استان کردستان به ویژه شهرستان مریوان از جنایات و ترورهای ضدانقلاب بیزارهستند.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، ماموستا فایق رستمی در مراسم گرامیداشت یاد وخاطره 11 شهید حمله تروریستی یکی از گروهک های ضدانقلاب که در مسجدجامع شهرستان مریوان و با حضور استاندار استان کردستان، سردار رجبی فرمانده سپاه بیتن المقدس استان کردستان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد اظهار داشت: مردم استان کردستان و به ویژه شهرستان مریوان از ترور بیزارهستند و جنایات اخیر عواملین ضدانقلاب را محکوم می کنند.

ماموستارستمی افزود: حضور گسترده مردم مریوان در مراسم تشیع پیکر شهداء عملیات تروریستی یکی از گروهک های ضدانقلاب که در دو روز پیش صورت گرفت نشان از میزان تنفر و انزجاری بود که از گروهک های تروریستی و عملیاتی که منجر به شهادت 11 تن از فرزندان پاکدامن این ملت شد.

رستمی بیان کرد: ابتدا باید تسلیتی گفت به تمام خانواده شهداء که در عملیات تروریستی چند شب گذشته فرزندان خود را از دست دادند و باید عنوان کرد که این ترورهای جانیان و جنایتکاران و از خدابی خبرانی که این گونه بر خون بیگناهان میتازند به زودی به سزای کار خود خواهند رسید.

وی عنوان کرد : مردم شهرستان مریوان با حضور گسترده خود در مراسم تشیع پیکر پاک شهداء که از مسیر میدان شهید فهمیده تا گلزار شهداء بود آن هم با پای پیاده میزان تنفر و بیزاری خود را از ترورهای اخیر به جهانیان نشان دادند.

نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری با عنوان این نکته که مردم مریوان میزان تنفر و انزجار خود را نسبت عملیات تروریستی در مراسم تشیع پیکر شهداء نشان دادند عنوان کرد : شهداء اخیر با چشمانی به سوی خداوند رفتند که برای دفاع از این آب و خاک باز بوده و مشغول به نگهبانی از این میهن اسلامی بودند.

ماموستا فایق رستمی تصریح کرد : دو چشم را خداوند متعال در آتش جهنم هرگز نخواهد سوزاند یکی چشمی است که به خاطر خداوند متعال اشک بریزد و دیگری چشمی است که در راه پروردگار نگهبانی دهد.

ماموستارستمی ادامه داد : شهداء درس عزت، کرامت و شرافت را به ما دادند و همچنین این پیام خود را به جهانیان اعلام کردند و جهانیان باید بدانند که این مردم همواره با اهداء خون خود از آب و خاک و ناموس خویش و این میهن اسلامی محافظت کرده و در این راه حتی یک لحظه دریغ نخواهند کرد.

ماموستارستمی خاطرنشان کرد: ایران اسلامی همواره دست دوستی و رفاقت به تمام کشورهای جهان داده و هیچگاه به هیچ یک از کشورهای جهان تهاجم و تجاوز نکرده است و همواره از شرافت و کرامت انسان های مؤمن محافظت می کند.

رستمی افزود : پیامبر مکرم اسلام (ص) همواره از ترور و کشتار مؤمنان بیزار بوده است و می فرماید اگر تمام اهل آسمان همه شریک باشند در کشتن مسلمان خداوند متعال همه آنها را دچار عذاب الهی خواهد کرد.

وی در پایان سخنان خود با عنوان این نکته که این جنایات در هیچ مکتبی نیست الا در جنایات جانیانی که هیچ دینی را به رسمیت نمی شناسند اظهار کرد : تا اتحادی بین مردم و نظام وجود داشته باشد هیچ دشمنی نمی تواند کوچکترین خدشه ای به میهن اسلامی ما وارد کند لذا از مسئولان می خواهم همان گونه که این مردم صبر پیشه کرده و همواره در تمام عرصه های موجود همراه و یاور نظام بوده اند مسئولان نیز برای معیشت این مردم اقدام نموده و بیش از پیش خدمات را به این مردم عزیز ارائه دهند.

مردم کردستان جنایت ضد انقلاب را محکوم می کند

مردم کردستان جنایت ضد انقلاب را محکوم می کند

مردم کردستان جنایت ضد انقلاب را محکوم می کند
انتهای پیام/
ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی