سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
رئیس صنعت و معدن مریوان:
شنبه 30 تیر 1397 / 20:56|کد خبر : 6052|گروه : اجتماعی

مجوز نانوایی‌های طرح آزاد جهت ارتقای کیفیت و بر اساس قانون صادر شده است

رئیس اداره صنعت و معدن شهرستان مریوان گفت: مجموعا در شهرستان مریوان برای 180 نانوایی طرح آزاد، پروانه کسب وجود دارد و برای 12 نانوایی لواش مجوز جدید صادر شده است.

رئیس اداره صنعت و معدن شهرستان مریوان گفت: مجموعا در شهرستان مریوان برای 180 نانوایی طرح آزاد، پروانه کسب وجود دارد و برای 12 نانوایی لواش مجوز جدید صادر شده است.

به گزارش خبرنگار زریوارخبر، در پی انتشار خبر اعتراض برخی از خبازان مریوانی در کانال زریوارخبر، خبرنگار ما در این رابطه با رئیس اداره صنعت و معدن شهرستان مریوان به گفتگو پرداخت. ناصح دولتیاری اظهار داشت: مجموعا در شهرستان مریوان برای 180 نانوایی طرح آزاد، پروانه کسب وجود دارد و برای 12 نانوایی لواش مجوز جدید صادر شده است. 

 

وی افزود: بر اساس بخشنامه‌ای که از وزارت صنعت، معدن و تجارت ابلاغ شده است، درخواست متقاضیان مجوز کسب و کار باید مطابق شرایط دریافت و بررسی گردد و نباید به‌دلیل اشباع‌بودن بازار از پذیرش تقاضا یا صدور مجوز کسب و کار آنان امتناع گردد.

 

دولتیاری با بیان اینکه صدور مجوزها به‌حدی نبوده است که بازار را اشباع کند، عنوان کرد: بر اساس این بخشنامه کلیه بخشنامه‌های مغایر با آن لغو و بلااثر شده است. وی افزود:  پیش از این در شهر مریوان تا ساعت دو بعدازظهر دسترسی به نان وجود داشت اما اکنون تا ساعتی از شب نیز این امکان فراهم است. 

 

رئیس اداره صنعت و معدن مریوان تاکید کرد: ارتقا کیفیت دلیل عمده صدور مجوز نانوایی‌های آزادپز بوده است و امیدوار هستیم ایجاد حس رقابت بتواند هرچه بیشتر کیفیت را بهبود بخشد و رضایت مردم را در پی داشته باشد.

 

 

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

برچسب ها

نانواییمجوزنانوایی آزاد

بازدید ها : 787

نظرات بینندگان :

dddشنبه 30 تیر 1397 | 22:32

5
1

اقای دولتیاری اسامی کسانی که مجوز به اسمشون صادر شده بنویسید. ببینیم با **** مجوز دادید یا نه
جرات دارید پخش کنید

پاسـخ

زریبارشنبه 30 تیر 1397 | 22:41

4
1

با سلام لطفا در تیتر خبر تجدید نظر کنید چون در سطح شهر تعداد نانوایی ها به حدی زیاد شده است که هر کسی هر جوری میخواد کار می کنه و هیچ نظارتی هم صورت نمی گیره وباعث بی نظمی شده افزایش تعداد نانوایی ها باعث شده که هیچ خبازی درامد مناسبی نداشته باشه پدر بنده که یکی از قدیمیترین نانواهای داخل شهر بود کارش به جایی رسیده که میخواد جمع کنه در واقع باید گفت که اینم یه جور ****و ***** **** چون هر کی دلش میخواد **** رو میده و اداره بازرگانی هم مجوزشو میده و اما اینکه هر چیزی که بگین تو این مملکت افزایش قیمت داشته جز قیمت نان یعنی نانوایی ها نه تنها درامد ندارن بلکه با این تعداد نانوایی دارن ضرر هم می کنن چرا باید این تعداد نانوا فقط در شهر مریوان باشه هیچ جای استان این تعداد نانوایی وجود نداره امیدوارم زریوار خبر بدون هیچ سانسوری تمام مطلب رو بزارن

پاسـخ

شهروندیکشنبه 31 تیر 1397 | 17:20

4
3

ایجاد جو رقابت در ارائەی خدمات، یکی از بهترین سازوکارهای ارتقای کیفیّت (نان) است. اگر نانوایی نان بی کیفیّت تحویل مردم می دهد چرا باید نگران کاهش درآمد آن بود؟!
بسیاری از نانوایی های آزاد پز کیفیّت بسیار بهتری دارند. نانواهای سهمیە بگیر بهتر است اندکی هم بە فکر هزینەهای مردم جهت تامین نان بی کیفیّت آنان باشند.
اگر روزی مردم بە کیفیّت پایین نان آنان معترض شوند تعدادشان ۲۰ نفر نخواهد بود؟!!!
دادن یک کیسەی پلاستیکی بە قیمت یک نان در چند نانوایی صورت نمی گیرد؟!
قضاوت با خوانندگان فهیم کانال
ضمن احترام بە نانواهای دست سوختە نە نان سوختە و آرزوی توفیق برای این گونە انسان های شریف

2
0
محمد دوشنبه 1 مرداد 1397 | 17:44

للللللللللللللاااااااااااااااااااااایییییییییییییییییییییکککککککککککککککککککککک
کیفیت نان زمانی بالا و بالاتر خواهد رفت که حس رقابت و ایجاد انگیزه برای کار (خصوصا نانوایی ها) در اثر وجود تعداد نانوایی ها و نظارت موثر تر برآنها ایجاد شود.

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی