سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
در دیدار اعضای شورای نگهبان با امامان جمعه مریوان مطرح شد
چهارشنبه 20 تیر 1397 / 19:23|کد خبر : 6025|گروه : سیاسی

نه فرماندار نه نماینده و نه شورا به فکر مردم مریوان نیستند/ مریوان تنها شهر بدون کنارگذر است/ خبر دارم آقایان در مرز چکار می کنند

به مناسبت سالگرد تاسیس شورای نگهبان تنی چند از اعضای شورای نگهبان به همراه حاج غفور رستمی رئیس دفتر این شورا با ماموستا عثمان کریمی، ماموستا مصطفی شیرزادی و ماموستا فایق رستمی دیدار کردند.

به مناسبت سالگرد تاسیس شورای نگهبان تنی چند از اعضای شورای نگهبان به همراه حاج غفور رستمی رئیس دفتر این شورا با ماموستا عثمان کریمی، ماموستا مصطفی شیرزادی و ماموستا فایق رستمی دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار زریوارخبر، پیش از ظهر روز چهارشنبه ۲۰ تیرماه به مناسبت سالگرد تاسیس شورای نگهبان تنی چند از اعضای شورای نگهبان به همراه حاج غفور رستمی رئیس دفتر این شورا با ماموستا عثمان کریمی، ماموستا مصطفی شیرزادی و ماموستا فایق رستمی دیدار کردند.


ماموستا عثمان کریمی رئیس مرکز بزرگ اسلامی مریوان در این دیدار با اشاره به جایگاه مهم شورای نگهبان در انتخابات، گفت: هیچ انتخاباتی به اندازه انتخابات ایران مردمی و قانونی نیست. وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران در راه آرمان‌هایش خون داده گفت: مردم اسلامی هیچ وقت از آرمان های انقلاب دست نخواهد کشید.


ماموستا کریمی افزود: نظارت شورای نگهبان در انتخابات اخیر با صلابت در چارچوب قانون، انتخابات سالمی را برگزار کرد. وی تصریح کرد: شورای نگهبان با هیچ کسی تعارفی ندارد و این رمز موفقیت آن است.


در ادامه این دیدار ماموستا مصطفی شیرزادی، اظهار داشت: شورای نگهبان مرجع همه مردم است و اگر بعضی افراد اعتنایی نمی کنند در واقع اهمیت شورای نگهبان را می دادند؛ چرا که شورای نگهبان در انتخابات فصل الخطاب است .


ماموستا شیرزادی افزود: شورای نگهبان مکانی امن برای آحاد مردم است. وی در بخشی دیگر از سخنان خود با انتقاد از عملکرد مسولین شهرستان مریوان، گفت: این شهر را باید تبدیل به مدینه فاضله کنیم و همه مسولین و مردم باید تلاش کنند . مسولین به جای برخی مسائل به فکر معیشت مردم باشند .


وی ادامه داد: هیچ کس در مریوان به فکر مردم نیست نه فرماندار، نه نماینده و نه شورا به فکر مردم و مشکلات مردم این دیار نیستند. حادثه شب گذشته در مرکز استان و جان باخته تعدادی از هموطنان زنگ خطری برای مریوان است چرا که اغلب این تانکرهای حمل سوخت در خیابانها و از میان مردم این شهر تردد می کنند.


امام جمعه مریوان با انتقاد شدید از عدم پیگیری کمربندی این شهر، گفت: مریوان تنها شهری - با ویژگی ها و جایگاه این شهرستان- که کنار گذر ندارد. چرا نباید مسولین پاسخگو باشند.


وی تصریح کرد: چرا مرز باشماق مکانی برای برخی مسائل شده است چرا به فکر مردم نیستند. ما خبر داریم در مرز چه اتفاقی می افتد. به جایی این کارها به فکر این جاده و کنار گذر باشند.


ماموستا شیرزادی با انتقاد از منتخبین مردم، افزود: شورا و نماینده مجلس تا زمانی که رای می خواستند مردم، مردم می کردند اما وقتی رای گرفتند دیگر به فکر مردم نیستند . چند سال است که اعلام می‌شود مشکل زباله و پسماند داریم اما همچنان این مشکل برقرار است. شورا و شهردار بگویند در این چند ماه که از فصل کاری گذشته، چکار کردند. مسولین نظارتی باید پیگیر باشند . اگر نمی توانند کاری انجام دهند بروند.


ماموستا شیرزادی افزود: انقلاب اسلامی به این سادگی به این مرحله نرسیده است. هزاران نفر خون دادند، شهید دادیم تا به اینجا رسیدیم. امروز برخی مسولین کار نکنند و بی تفاوت باشند، زحمات چندین ساله انقلاب هدر می رود.

 


ماموستا فایق رستمی نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری در جمع تعدادی از اعضای دفتر شورای نگهبان مریوان،ضمن تسلیت حادثه شب گذشته به مردم کردستان، این مصیبت و داغ بزرگ را به خانواده های داغدار این عزیزان تسلیت گفت.


وی افزود: شورای نگهبان رکن رکین در جامعه و بزرگترین پایه و اساس کشور است. خدماتی که شورای نگهبان در طول سالهای اخیر در انتخابات انجام داده است، قابل چشم پوشی نیست. با وجود ایجاد فضای مسموم معاندین، شورای نگهبان توانسته است فضای امن و قابل اطمینان در انتخابات ایجاد کند و موجبات برگزاری انتخابات سالم را فراهم آورده است. 


ماموستارستمی در این دیدار گفت: شورای نگهبان وظیفه خطیری دارد و باید بسیار مراقبت کنیم و با تقویت این نهاد انقلابی اجازه خدشه دار کردن انتخابات را ندهیم و این امر مهم در مریوان بر دوش شما بزرگواران است.


گفتنی است مراسم سالگرد تاسیس شورای نگهبان بعدازظهر روز سه شنبه 26 تیرماه در سالن اجتماعات آموزش و پرورش شهر مریوان برگزار می شود.

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

ارمانچهارشنبه 20 تیر 1397 | 19:45

50
4

باعرض سلام وخسته نباشید.خدمت تمام اعضای دلسوز شهر...ولی خواهشمندیم.پیگیری کنید که چرا اشغال ها جمع نمیشود مگر مریوان با بقیه شهر ها استان چه فرقی دارد..بعدش اقای مسول فضای سبز بنظر خودتون نفری چن سانتی متر فضا سبز داره پنج سانتی متر هم.نمیشه همه خشک و یا تبدیل به خاک شدن...مشکل آب که نداریم مریوان در حد شهرای شمال کشور از نظر پرآبی ست ولی متاسفانه فضا سبزی نداریم

پاسـخ

مخاطب خاصچهارشنبه 20 تیر 1397 | 19:50

39
0

اميدوارم تلنگري باشه واسه اعضا كه سريع جريان اين كنار گذر زود بر طرف شود ، واقعا بايد قبل از تكرار همچين حادثه دلخراش اين مسئله مهم حل شود

33
0
ریباز پنجشنبه 21 تیر 1397 | 07:50

ته له نگوری چی برا ! به خوا به زرموو کوتیش خه به ر نابنو یه مانه !!!!

پاسـخ

حسينچهارشنبه 20 تیر 1397 | 20:53

36
0

سلام
درووووود بر رسانه زريبار خبر مسولين و اعضاي محترم شوراي شهر چي شد قول وعدوعيدهاتون

پاسـخ

ساوجیچهارشنبه 20 تیر 1397 | 21:00

61
2

ده س خوش ماموستا , قسه ی دل ئیمه ت کرد

پاسـخ

شهروندچهارشنبه 20 تیر 1397 | 22:19

49
2

ای دم خوش حاجی ماموستا گیان

پاسـخ

امیرچهارشنبه 20 تیر 1397 | 22:36

53
6

دمت گرم ماموستا شیرزادی که وقایع رو روشن کردی

پاسـخ

فرامرزچهارشنبه 20 تیر 1397 | 23:00

66
4

فرماندار در این مدت هیچ عملکرد نداشته ماموستا حق داره

شفیعی فقط تونسته ده روز مرز را باز کنه اون هم برای *******

پاسـخ

مهدیپنجشنبه 21 تیر 1397 | 01:04

63
2

امید درخشانی قول داد برنده بشه تو انتخابات شوراها بیاد به مشکلات شهر رسیدگی کنه الان که شورای ش۶ر شده جدیدا عکس گرفته رفته حرم معصومه اقای درخشانی شما دقیقا دارید چیکار میکنید؟ شمایی که ادعای با سوادی جامعه را دارید !

پاسـخ

بلبلپنجشنبه 21 تیر 1397 | 09:22

49
3

آقای فرماندار چه خبر از اتحادیه صادرکنندگان***** چه خبر از*****

پاسـخ

آسوپنجشنبه 21 تیر 1397 | 14:59

13
0

دس خوش ماموسا گیان هیوادارم هروا لسر ام قسانته بردوام بیت تا شاره کمان نابود نویت له امه زیاتر

پاسـخ

شهروپنجشنبه 21 تیر 1397 | 16:12

13
0

واقعا حرف دل تمام مردم مریوان ورو به گوش همه رسوندی,پاینده باشی ماموستا اینها جواب رای مردم مظلوم رو خوب دادند,**** خان با رفتن به زیارت معصومه چه **** ** در سردارند بس کنید,امیدوارم روزی برسه که خدا حق این مردم ورو ازشما ها بگیر ه ورسوا بشید

پاسـخ

کوماسیپنجشنبه 21 تیر 1397 | 16:28

11
0

سلام،درود برماموستا شیرزادی ک حرف دل مردم و زد،وهمچنین درود بر رسانه زریوار خبر ک این خبرها را بازتاب میدهد مردم انتظار بیشتری ازامام جمعه دارن ....

پاسـخ

مارکوپنجشنبه 21 تیر 1397 | 18:04

10
0

سلام خدمت دوستان وهمشهريان عزيز ازآقاي ******* چه انتظاری داريد آدمی که به فکر سفر وگردش است میخواهي به فکر شهرش باشه اوقبل از **** شدن به مردم قولهاي زيادی دادکه صدرصد مسله پسماند راحل کند الحق خوب حل کرد

پاسـخ

ریزبینپنجشنبه 21 تیر 1397 | 18:18

14
0

سلام آقای درخشانی زیارت قبول.الحق شایدبااین زیارت مشکلات شهرحل شه.

پاسـخ

مخاطب خاصجمعه 22 تیر 1397 | 02:29

8
0

زريبار خبر واسه كل ذحمات و اطلاع رساني هاي به موقع ممنون

پاسـخ

مسعودشنبه 23 تیر 1397 | 08:21

4
1

نقد ماموستا شیرزادی بجا ومقبول .ولی تو این شهر وامانده معلوم نیست شهریار کدام است ؟ هرکه آمد قولی داد و رفت .ولی خداییش این مرز خوش خط وخال و دلفریب و پر پول حواس خیلیها رو پرت کرده .شهرکدومه ؟ مرزو بچسپن بهتره که.....

پاسـخ

دل پردوشنبه 25 تیر 1397 | 23:15

1
0

****خان یک کیلو ریش گذاشته معلوم نیست چی زیرشه

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی