سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
جمعه 15 تیر 1397 / 13:17|کد خبر : 6009|گروه : فرهنگی

همایش آموزشی دوره ارتقای مدیریتی سازمان اوقاف در مریوان

نائب رئیس هیات مدیره مؤسسات قرآنی استان کردستان از همایش دو روزه اردوی آموزشی دوره ارتقای مهارتی ویزه مدیران مؤسسات، تشکلهای مردمی فرهنگی قرآن و عترت استان کردستان در شهرستان مریوان خبر داد.

نائب رئیس هیات مدیره مؤسسات قرآنی استان کردستان از همایش دو روزه اردوی آموزشی دوره ارتقای مهارتی ویزه مدیران مؤسسات، تشکلهای مردمی فرهنگی قرآن و عترت استان کردستان در شهرستان مریوان خبر داد.

به گزارش زریوارخبر، میثم عباسپور در گفت و گو با خبرنگار ما ضمن ابراز این خبر اظهار کرد : همایش هم افزایی و ارتقای سطح مدیریت مدیران مؤسسات قرآنی و مربیان طرح حافظان قران کریم کردستان به مدت دو روز در شهرستان مریوان برگزار می شود.


عباسپور افزود : در این همایش35 نفر از مدیران مؤسسات قرآنی و مربیان طرح تربیت حافظان قرآن کریم حضور دارند و این همایش به صورت دو روزه با اساتیدی از اتحادیه تشکل های قرآن و عترت تهران و اساتید استان کردستان همانند اساتید جهاددانشگاهی و اساتید دانشگاه کردستان در دو روز آینده برگزار می شود.

 


وی تصریح کرد : کلاس های مختلفی در این همایش با هدف آشنایی هرچه بهتر و بیشتر این مربیان با مسایل مربوط به فضای مجازی، رسانه ها و بحث ارتقای سطح دانش مدیران درباره مالیات و پرداخت بیمه برگزار می شوند.


نائب رئیس هیات مدیره مؤسسات قرآنی استان کردستان خاطرنشان کرد : ارتقای سطح دانش مدیریتی مدیران و ایجاد برنامه های کارشناسی از دیگر اهداف این همایش است که پس از اتمام این همایش یک اردوی گردشگری نیز برای این مربیان از سطح شهرستان مریوان برگزار خواهد شد.

 


میثم عباسپور افزود : بحث دیگر این همایش ترویج و ترغیب امر حسنه وقف در بین مردم است که به عنوان یک نوع سرمایه و درامدپایه دار برای تشکل های قرانی به شمار می آید چراکه برنامه های قرآنی متاسفانه بودجه خاصی ندارد و دولت نیز در این راستا هیچ گونه اعتباری را تخصیص نداده است.


عباسپور ادامه داد : با انتقاد از عدم تخصیص اعتبارات به مسائل قرآنی در کشور اظهار کرد : متاسفانه چه مسائل قرانی و چه مساجد درآمد بسیار اندکی دارند و به همین دلیل سازمان اوقاف و سازمان تبلیغات اسلامی به منظور ایجاد درامد پایه دار برای تشکل های اسلامی بحث وقف با نیت انجام فعالیت های قرآنی در کشور را ایجاد کرده اند.


وی در پایان ضمن اشاره به اهمیت برگزاری این همایش دو روزه در شهرستان مریوان اظهار کرد :  در این همایش وقف جدید و وقف مشارکتی قرآنی مورد آموزش برای مدیران قرار می گیرد.

 


لازم به ذکر است که این همایش با همت انجمن تشکل های قرآن و عطرت استان کردستان و با همکاری و تعامل اداره کل اوقاف استان کردستان و شهرستان مریوان برگزار می شود.


انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

....جمعه 15 تیر 1397 | 16:21

0
4

ماشالله چقدم باشکوهه

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی