سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
سه شنبه 12 تیر 1397 / 17:12|کد خبر : 6000|گروه : اجتماعی

درگیری شدید فیزیکی در شهرداری مریوان+جزییات

پیش ازظهر روز سه‌شنبه 12 تیرماه، در دفتر شهردار مریوان بین یکی از پیمانکاران و یکی از کارمندان شهرداری مریوان درگیری شدیدی رخ داد.

پیش ازظهر روز سه‌شنبه 12 تیرماه، در دفتر شهردار مریوان بین یکی از پیمانکاران و یکی از کارمندان شهرداری مریوان درگیری شدیدی رخ داد.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، پیش ازظهر روز سه‌شنبه در دفتر شهردار مریوان بدلیل آنچه مسائل مالی خوانده شده بین یکی از پیمانکاران و یکی از کارکنان شهرداری مریوان درگیری شدیدی رخ داد.

این درگیری که مدتی به طول انجامید و موجب بی نظمی در این نهاد شد با وساطت نیروی انتظامی و شهردار به پایان رسید.

یکماه پیش نیز میان یکی از اعضای شورای شهر مریوان در دفتر شهردار با یکی از معاونان سابق شهرداری درگیری فیزیکی رخ داد که منجر به جابجایی معاون سابق شد.

در سالهای گذشته با وجود اختلافات و مشکلات شهرداری هیچ وقت شاهد درگیری فیزیکی به اینصورت نبودیم. تنها موردی که مردم مریوان از دعوا و درگیری شهرداری به یاد دارند درگیری در دوران شهرداری جعفر توان است.

امید است شهردار و شورای شهر مریوان با تدبیر و مدیریت صحیح، شهرداری را که با مشکلات عدیده مالی و ساختاری مواجه است از فضاهای تنش زا دور کنند.

انتهای پیام/
ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

نادرسه شنبه 12 تیر 1397 | 17:21

62
5

حتما سر این بوده که کی چقد ****** کنه به تفاهم نرسیدن

پاسـخ

نوژاسه شنبه 12 تیر 1397 | 17:24

33
4

عجججججججب!!!!!!

16
0
ریباز پنجشنبه 14 تیر 1397 | 12:41

درود بر شرفت !! از خیلی ها این موارد رو شنیدم !!! ولی چکار میشه کرد ! دیگه کار از کار گذشته و برای چهار سال سکان این شهر دست ایناست !! آخ اگه همه میدونستن اینا چجوری **** شدن !!!!
این حرفها نوش داروی بعد از مرگ سهراب است !!! به قول ما کوردها :
جا وه ختی چه رمه که سه گ بردی ، چغه چغه به ده رد چی ئه خوا !!!؟؟؟؟؟

18
1
هاوری پنجشنبه 14 تیر 1397 | 12:43

با این شوارا و شهرداری که شهر داره اصلا جای عجب نیست !!!
اگه بجز این بود ععععععجججججججججببببببب داشت !!!!!

پاسـخ

شهروند قادریسه شنبه 12 تیر 1397 | 17:31

41
4

شهرداری مریوان ما را به یاد مجموعه ی برره می اندازه صد رحمت بر مهران مدیری ..... وجدانا مریوان لیاقت بهترین ها رادارد . تو را خدا دیگه بسه .

16
1
وجدان چهارشنبه 13 تیر 1397 | 13:54

خود کرده را تدبیر نیست
لیاقت این شهر همین است .
اقای ***** فقط نقش یک عروسک را دارند

پاسـخ

دزد مریوانسه شنبه 12 تیر 1397 | 17:38

42
6

متاسفنانه خود این اقایون ***** و ******* همه اهل ****** هستند از جمله اقایانی که در دانشگاه های مریوان تدریس می کردند با کم کردن شهریه دانشجویان و دادن نمره به انها و هزینه از بیت المال تونستن **** بشن، و یه ****** اوردن که تونست در مدت چندین سال کانی دینار و شبی به کشورهای اروپایی کنه
و خوشبختانه مریوانم داره شبیه کانی دینار میشه
مردم خوب نگاه کنن واقعا داره شبی دینار میشه

پاسـخ

خباتسه شنبه 12 تیر 1397 | 17:52

37
4

شهردار که کاره ای نیست . این شوراها هر روز اونجا پلاس افتادن. اصلا انگار خودشون ساختمان شورای ندارند. کاک *** **** چند روز پیش اومده بود انگار نه انگار شهردار هم داریم

پاسـخ

اداکسه شنبه 12 تیر 1397 | 18:02

57
4

برخورد کارکنان ادارات از جمله شهرداری مریوان با مردم اصلا خوب نیست و نگاه بالا به پایین نسبت به مردم را دارند
حالا که بحث مالی در شهرداری باعث درگیری شده از مقامات امنیتی و قضایی تقاضا داریم نسبت به وضعیت مالی کارکنان شهرداری و اعضاء شورای شهر سابق و کنونی قبل و بعد از رسیدن به پست و مقام رسیدگی عاجل به عمل آورند
مگر می شود با حقوق کارمندی بعضی ها آنقدر سرمایه بدست آورند؟؟؟

پاسـخ

شهروندمریوانیسه شنبه 12 تیر 1397 | 18:31

33
3

به نظــــرمن کاررابایدبه کاردان سپـــــرد خوشبختانه یامتاسفانه فضــــاسبز شهرهم این روزها حال وروزخوشی نداره خشک شده که اصلا نیازی به بودجه ندارد اما به علت نبودمدیریت مشکلات این شهرماروزبه روز افزایش می یابد وبه نظـــــرمن مدیریت این شهروشهرداری راباید به کسانی دیگرسپرد که ازمنابع کدهای درامدی درامدوکسری بودجه راخودشان تامین بنمایند نه اینکه منتظــــربودجه دولتی بنشیننددراین شرایط بداقتصادی
این شهر لیاقت مدیران کارآمدترازاین مدیران فعلی رادارامیباشد

7
31
آزاد سه شنبه 12 تیر 1397 | 19:06

اول اینکه من با اجازتون با اسم مجازی انتخابیتان شدیدا مخالفت میکنم و عنوان \" انسان شریف مریوان\" را برایتان انتخاب میکنم.
در ثانی دوست عزیز، اتفاقا اینکه کسی که از سطح مدیریتی پایینتر به سطح بالاتر مدیریت برسد بهترین نوع پیشرفت بدون رانت است و انشاالله تمام مدیران با استفاده از روند طبیعی پیشرفت به مراتب بالاتر دست یابند و ریشه هر چه رانت و آقازادگی است خشکانده شود.
از شما خواهش میکنم بدون عصبانیت و منطقی قضاوت کنیم، کانی دینار قبل از شهرداری آقای شریفی و در دوران آقای شریفی را منصفانه قضاوت کنیم. بگذریم از زیرساختهایی که ایشان در دوران شهرداری شامل ایجاد پارک جنگلی و سرو سامان دادن به معبر اصلی شهر انجام داد و تنها از نظر ساخت و ساز به این شهر حاشیه ای بپردازیم؛قبلا هر کسی هر طور دلش میخواست ساخت و ساز میکرد و اصلا شهرداری شهرک هجرت را حساب نیمکرد و شهرداری را صرفا مانع و مزاحم می دانست(که انصافا در بسیاری موارد هم به حق همینطور بود) اما با چند سال مدیریت ایشان در شهرداری شهرک هجرت و رفتار بسیار خوب و دلسوزانه اشان و درک بالای ایشان از مسائل اجتماعی باعث جلب اعتماد همشهریان شاید ضعیف از نظر مالی اما یقینا غنی از نظر انسانیت و شرافت شد، الان تقریبا تمام ساخت و سازها با برنامه شهرداری پیش میروند و این مسئله بسیار مهم است و کاری است قابل تقدیر و شاخص.
بنده بر خلاف نظر شما امیدوارم مدیریتشان در مریوان هم به مانند شهرک هجرت باشد بلکه مشکلات ساخت و سازهای بسیار سریع و بی قاعده شهرمان که بدون شک آینده همه شهروندان را از هر نظر تحت تاثیر قرار میدهد و همه ما را دچار زیان و خسارت از همین ناحیه خواهد کرد دلسوزانه و بدوناعمال فشار و خشونت به شهروندان و بلکه با راهکارهای اصولی و کارشناسی شده و با دریافت عوارض منطقی و نه عوارض نجومی شهری لایق شهروندان را بسازد و همچنان پله های ترقی را با اتکا به عملکرد خود طی نماید و همچنان محبوب بماند.

19
6
عثه سه شنبه 12 تیر 1397 | 21:33

خخخخخخ

26
4
كاني دينار سه شنبه 12 تیر 1397 | 21:46

آقاي آزاد متاسفانه شما يا از پشت كوه اومدي يا از نزديكان شهردار هستي شما تشريف ببري داخل شهر كه با گذشت يك سال از مديريت شوراي و شهردار هيچ عملكردي نداشته فقط دنبال تخريب و حاشيه رفتن كاني ديناري كه شما الان بحث ميكني روستاي بيش نيست جناب آزاد خواهشمند قضاوت بدون احساس كنيد آقاي شهردار عملا ******* هست فقط و فقط اعضاي شوراي بهش دستور ميدن و مثل **** انجام ميده

25
5
حق گو سه شنبه 12 تیر 1397 | 22:08

برادر من چرا با بازی کلمات داری دفاع غیرواقعی میکنی کدوم زیر ساخت کدوم کار و کدام ساخت و ساز بنیادی؟ به خدا قسم جز لج و لجباز چیزی نداشته. چرا از مردم محلی اینارو که بیان کردی نیپرسی جز اختلافات چه چیزی عاید مردم شده؟
اشکال نداره دفاع کن اصلا خودش باش ولی لااقل در گفته‌ها و نوشته‌هات دقت کن

17
1
حمه ولی سه شنبه 12 تیر 1397 | 23:28

جناب آزاد خوب شدیادآوری کردی که مریوان شهردارداره چون آغایان شهرداروشوراعین مجسمه نشسته به گمانم مشغول دیدن جام جهانی و *** و *** هستندچون شهردرحال ویرانی است وهیچ کس نیست پاسخگوباشد ودلش بحال چمنهای خشک شده شهربسوزد.ازکجابگویم برات؟سکوت کامل جنابان وناشناختگی آنهابرای مردم؟پیاده روهای فوق پیشرفته وباکلاس سطح شهر؟آسفالت؟کمربندی غربی مریوان؟کوچه های یک متری ونیم متری؟بی نظمی بازار؟ بی ****** و****دردرون شهرداری؟وضعیت فضاهای پارکهابخصوص پارک ملت که یکسال تمام عین جنگل وحشت بحال خودرهاشده وهزاران مشکل دیگر.بجای کارهای بیهوده ونصب المانهای الکی شهرداری به وضعیت پارک ملت برسدکه خودش ویران کردورهایش کرده.هیچوقت شهرداروشوراهای ***** دارنداشتیم ونخواهیم داشت. همه ******.شمااگرکارت بیافته شهرداری ابتدابه **** نگاه میکنندبعدسراغ کارتومیگیرند اینودیدم که میگم

9
6
آزاد چهارشنبه 13 تیر 1397 | 05:34

اول توضیح بدم که بنده در پاسخ بشخصی که اسم مجازی خود را دزد مریوانی انتخاب کرده بود نوشتم و منظورم پاسخ ایشان بود نه پاسخ به اسم شهروند مریوانی.
در پاسخ به عثه: باعث خوشحالی است متن بنده خنده بر لبان دوس داشتنیتان آورد. امیدوارم همیشه خندان و خرم باشید.
در پاسخ به کانی دینار : بله دوست عزیز کاملا قبول دارم که در یکسال گذشته در مریوان و با شهرداری ایشان عملیات فیزیکی بسیار کمی انجام شده و از این نظر با شما موافقم.و همچنین قبول دارم متاسفانه شهردا ی جولانگاه اعضای شورا شده و چون خود را صاحب اختیار شهردار میدانند متاسفانه اکثرا در دفتر شهردار هستند و باعث اختلال در امورات شهردار هم میشوند و کار مردم هم به علت حضور همیشه در صحنه اعضای شورا در محل بسیار کند و یا به روز و روزهای دیگر منتقل میشود،که بنده از این نظر منتقد کامل شهرداری هستم لطفا به شورا بگویید که دفترشان جنب آتشنشانی فاز یک بهاران هست و اگر برنامه ای دارند در جلسات بعد از ظهر حل کنند و زحمت بکشند شهرداری را برای رتق و فتق امور مردم و شهر بگذارند ، لطفا پرستیژ خود را حفظ و پادو شهرداری نشوید ناسلامتی شورا هستین.
در رابطه با بی اطلاعی بنده،من به هیچ عنوان اشراف بر امورات شهرداری ندارم و اگر شما مشکلاتی را در رسانه به طور شفاف مطرح کنید کمک شایانی به معلومات این حقیر و بسیاری از شهروندان کرده آید که از شما بسیار تشکر خواهیم کرد.و اینکه مطمئن باشید بنده از نزدیکان حتی با درجات بسیار بالای شهردار نیستم و نسبت و قرابت بنده با شهردار در حد نسبت و قرابت شهردار با شماست.
و در آخر دوستانه خدمتتان عرض میکنم در دیالوگهایتان همیشه از گفتار زشت پرهیز فرمایید چون اون ستاره ها معنی خوبی در معرفی شخصت نظر دهنده ندارند . پیروز باشید.
در پاسخ به حق گو: قربان بنده پارک جنگلی و معبر اصلی شهر را که جاده سنندج مریوان باشد مثال آوردم و از ساخت و سازها سخن گفتم این کجاش بازی با کلماته؟
خوب حالا که شما از مردم محلی کانی دینار هستید اگر مشکلی داشتی و شهردار به شیوه های نادرست برخورد کرده همین‌جا بفرمایید تا هم امثال بنده مطلع بشیم و هم ایشان به عنوان شهردار مریوان در رفع ضعفها تلاش و انتقاد عملی شما به پیشرفت هر چه بهتر شهر منجر شود
اتفاقا من با عملکردشان دارم ایشان را مورد سنجش قرار میدم دوست من و لطفا بفرمایید در کدام گفته و نوشته ام دقت کنم سرتاپا گوشم در مقابل شما دوست عزیز بفرمایید:

پاسـخ

حەمە بێ خەمسه شنبه 12 تیر 1397 | 19:00

23
3

بەخوا برا خۆشە

پاسـخ

نادرسه شنبه 12 تیر 1397 | 19:26

29
3

اینکه به راستی چرا تا حالا نیروهای امنیتی و نظارتی و دولتی در خصوص مشخص کردن منبع ثروت و دارایی های شوراهای قبلی و کارمندان شهرداری و شهرداران و در مجموع روسا و کارمندان ادارات دولتی شهرستان مریوان اقدامی انجام نده اند و بر عملکرد ادارات نظارت کافی ندارند برای مریوانیها جای سئوال است.
امیدوارم دیگر این درگیریها در شهرداری تکرار نشود

پاسـخ

کوسالانسه شنبه 12 تیر 1397 | 19:37

23
3

مقصر اصلی استاندار کردستان و مسئولان رده بالا هستند که اصلا براشون مهم نیست اگه شهردار و شورای شهر مریوان مثل ***** به جان هم بیفتند.

پاسـخ

شهروندسه شنبه 12 تیر 1397 | 19:42

29
3

شهردار و عواملی که اینحوری کردن با فضای شهر ، نبودنشون هزار بار بهتر بودن شونه.
از خودشون چطور نمی ترسن که اینقد بی وجدانن...

پاسـخ

خبات امیدوارم آقای معصومی معاون دفترامورشهری وشوراهای استانداری کردستان شخصا این موارد را پیگیری کنند.سه شنبه 12 تیر 1397 | 20:23

11
8

پاسـخ

جبارسه شنبه 12 تیر 1397 | 21:13

22
4

واقعا شهردار مریوان لیاقت چنین پستی را ندارند اینم شاهکار ***** ***** و شواراهای **** هست

پاسـخ

جبارسه شنبه 12 تیر 1397 | 21:13

20
4

واقعا شهردار مریوان لیاقت چنین پستی را ندارند اینم شاهکار ***** ***** و شواراهای **** هست

پاسـخ

امیدسه شنبه 12 تیر 1397 | 21:21

25
2

هیچکدام از کارمندان ******* لیاقت کارمندی رو ندارن . همه شون بی فرهنگ و بی شعووووور و ************* و *****.

پاسـخ

باوکه مریوانیسه شنبه 12 تیر 1397 | 21:31

21
3

ایشه لا ******* بده نه بر شه ق

پاسـخ

بالیدهسه شنبه 12 تیر 1397 | 21:32

17
2

سلام
خطاب ب شهردار محترم
جهت خشکیدن فضای سبز وپارکها
اگ اجازه بدن مردم خودشون برای پارکا ی نفر اجیر میکنن و حق زحمت ان از پارک نشینان تهیه میکنیم
اقای شهردار ی نگاهی ب مسجد هژاره بندازه
ی بچه میتونه پارک بانش بشه ویکی از پارکهای ست ک تمام مردم اونجا ازش استفاده میکنن در حالی ک مثل یکی از زمین های مباح و متروکه شهری ست
قک نکنم اقای شهردار اصلا ب پارکها برود حتما اوقات فراغت خود در جاهای دیگه سپری میکند
اقای شهردار بیدارشو لطفا .....

8
0
شهروند سه شنبه 12 تیر 1397 | 23:21

فقط همین رو کم داشتیم که برای استراحت کردن در پارکها هم پول بدیم یا جات گرمه یا پول زیاد داری اغای ******
واقعا دیگه نوبره

پاسـخ

مریوانسه شنبه 12 تیر 1397 | 21:38

26
2

خب معلومه به قول معروف ک میگن سالی ک نکوست از بهارش پیداست. شهرادر عزیزو تیمش از وقتی ک اومدن سرکار همش بدهی های دور قبلو گوشزد میکددن ب مردم ک اگه ما کاری نمیکنیم مثلا داریم سروسامون میدیم اوضاع رو یکی نیست بگه برادر من شما اول بیا نیروهاتو سروسامان بده خیلی زشته دیگه اگه واقعا شهردار بودن شهر کوچکی مثه مریوان ک صد البته از کانی دینار بزرگتره در توانت نیست استعا کن جناب بذارید اینقدر آبروی مریوان هم جلوی شهرهای دیگه ی استان نره ما ازت تشکرهم میکنم

پاسـخ

کسی نمیداند مریوان شهردار دارد یانهسه شنبه 12 تیر 1397 | 21:40

22
4

خدایی در این یک سال کسی از مردم مریوان بود و نبود اقای جمال شریفی را حس کرده است؟؟ چرا هیچ کس پیگیر کم کاری شهردار نیست، چرا شوراهای ******* ما شهردار ******* رو استیضاح نمیکنند؟؟ چرا شهر اینقد بی صاحب شده؟؟ چرا مریوان شده شهر ***؟؟ کی میخواد جواب هارو بده؟؟

پاسـخ

هوشمندسه شنبه 12 تیر 1397 | 21:42

24
7

سلام بر زريوار خبر از شفاف سازيشون سپاس گذاريم جناب شهردار متاسفانه در اين درگيري كه رخ داد توهين به پرسنل اداري از جمله خانم در سيستم واقعا" جاي تاسف هيت كه شهردار همچين پيمانكاري رو به شهرداري مياره پيمانكار از عوامل خود آقاي ***** است ولي متاسفانه شهردار توان حمايت كامل از پرسنل هاي خودشو نداره و كاملا واصح است كه پشتيبان پيمانكار و اين نهايت توهين به سيستم و عوامل شهرداري است كه متاسفانه كارمندان شهرداري توان هيچ كاري رو ندارن انشالله اعضاي محترم شوراي با تدبير همفكري نسبت به آرام كردن اوضاع شهر شهرداري اقدام كنن جاي تاسف است كه اعضاي محترم شوراي تا الان توان مديريت خوبي و كارنامه درخشاني نداشتن و با آبروريزي در شهرداري بدبيني همشهريان مريواني نسبت به سيستم و اعضاي شوراي
اميداوريم اعضاي محترم شوراي با دقت بيشتر نسبت به تغيير كامل و رويه بهتري و چرخش كامل مديريتي اقدام كنن
با تشكر از سايت زريبار خبر مريوان

پاسـخ

ارشياسه شنبه 12 تیر 1397 | 21:46

27
3

اين آقاي ***** مثل يه دونه مترسك نشسته و فقط نگاه ميكنه واقعا چيزي از مديريت و توانمندي تو وجودش نميشه پيدا كرد كسي كه طرفداري آقاي ***** رو ميكنه همين جناب ***** تاحالا با دخالت هايي كه داشته هجرت فاقد مديريت وشهردار هستش ديگه چرا خودشان ميدانند

پاسـخ

حارسسه شنبه 12 تیر 1397 | 21:46

20
2

ٱنهایی که خطاهای گذشته رو به یاد نمی‌آورند محکوم به تجربه دوباره آن هستند...

پاسـخ

آزادیسه شنبه 12 تیر 1397 | 22:32

25
2

خدا لعنت کند این ****** را که اینجوزی کردند با شهر نابودش کردن. شما رو به خدا قسم میدهم حداقل جانماز آب نکشید

پاسـخ

امیر ۷۷سه شنبه 12 تیر 1397 | 23:47

14
0

باعرض سلام
لازم است چند نکته را به عرض دوستان بسپاریم
قبل از هر چیز **** **** کاملا بی سواد وغیر کاردان هستند اصلا لیاقت **** بودن را ندارند
دوما با احترام برای آقای شریفی ولی آقای شریفی لایق سکانداری شهرداری مریوان را ندارد بنظرم هر چه زودتر شورا برای حفظ آبرو وبدست اوردن اعتماد شهردار را برکنار کنند و بنظرم رایزنی خود را برای گرفتن پست شهرداری کانی دینار انجام دهد
در این شرایط آوردن شهرداری باتجربه بهترین راه حل معضلات شهری مریوان است

پاسـخ

همشهریچهارشنبه 13 تیر 1397 | 00:19

12
0

باسلام خدمت تمام همشهری های عزیزم از این بابت کە درگیری رخ دادە مهم نیست این چیزا امروز طبیعیە چون شهرداریها کلا از نظر مالی کسادن و نمیتونن فعالیت کنن اما از این بابت کە نوشتن درگیری در زمان شهردار توان... باید عرض کرد کە تا امروز شهردار نیومدە کە بگە توانم واقعا بهترین شهرداری بود کە مریوان رو 180درجە تغییر داد ودر مقابل زمین خوارو رانت بازی مقابلە میکرد بە همین دلیل درگیری هم رخ میداد اما امروز باید بگیم متاسفیم.........

پاسـخ

درخشانیچهارشنبه 13 تیر 1397 | 00:47

14
0

شهرداری نیاز به یک خانه تکانی اساسی دارد
ارگانی که هیچوقت نتوانسته رضایت مردم را کسب کند و فاقد شفافیت مالی در بودجه و درآمدها بوده ؛
و همچنین بر ****** کارمندانش سرپوش گذاشته شده.

پاسـخ

شهروندچهارشنبه 13 تیر 1397 | 01:16

13
0

اصلا زریبار خبر هم فاقد ارزش هست این چ طرز کامنت گذاشتن نیمه حرفا سانسور شده باید مردم بدونند که چه کسی چه کاره است

پاسـخ

هورامانچهارشنبه 13 تیر 1397 | 02:09

15
0

برای خودم متاسفم که درشهری زندگی می کنم باآنکه جای خانه سازی کرده ام که هیچ گونه مشکل قانونی ندارد هنوزم که هنوزه کوچه مون دم درب خونه مون خاکیه، فقط می تونن دست انداز درست کنندوبه نفع همدیگه پارچه راقیچی کنندچه دردوران توان وهرکسی که شهردارشده به نوعی درفکرمنافع اولیه خودبوده اند، چند نمونه خیابان میدان بار ، پارچه فروشی های جنب شهرداری و... وضعیت شبرنگ راببینی گریه ات می گیره وهرجا که بری

پاسـخ

nrچهارشنبه 13 تیر 1397 | 03:25

18
0

ولا همه شورها و خود شهردار را هم ***** انتخاب کرده .وگرنه یه نگاه به مدرک و پستی که دارن بندازین هیچ ربطی به شهرداری ندارن.فقط اومدن *** **** .من که خودم قبل از انتخاب شدن ***** برای شهردار تو پارک اشتی بهاران دیدمشون با دارودسته ***** داشتن بستنی و اب میوه می خوردن

پاسـخ

2358چهارشنبه 13 تیر 1397 | 08:44

30
0

از ماست که بر ماست . خود کرده را تدبیر نیست و واقعا هم نیست !!!!!!
خواهش میکنم چندین بار این دو جمله بالا رو بخونید.
تو ایام انتخابات اونجوری که باید فکر میکردیم ، نکردیم !! اونجوری که باید انتخاب می کردیم نکردیم !!
انتخابی از روی احساس ، با سفارش اطرافیان و .... ، فری وعده های تکراری و کذایی ، دلخوش کردن به تصویر بنری شیک و بزک شده و هزاران دلیل بدون منطق دیگر ، نتیجه و سوغتی جز مشکلات بیشمار امروز برای ما و شهرمان در پی نداشت !!!
از تاریخ بیزارم چون تکرار اشتباه های دیروز ماست !!!!
راستی تا کی باید چوب انتخابی اشتباه را بخوریم؟؟؟
تا کی باید از روی احساس انتخاب کنیم ، اشتباه کنیم و چند ماه بعد همه از این انتخاب و اشتباهمون گله و ناله کنیم ؟؟؟
گله نکنیم !! ناله نکنیم !!!
درست انتخاب کنیم !!!
و به راستی از ماست که بر ماست !!!!!

پاسـخ

ریباز 23چهارشنبه 13 تیر 1397 | 09:00

28
0

شهر من ! مریوان
متاسفم برای وضعیت امروز تو
برای زخم های بیشماری که بر تن نحیف و رنجور توست !!!!
برای زریوار تو
برای خیابانها و کوچه های تو که انگار همه حاشیه شهرند، پر از سگهای ولگرد
برای سیمای خاک گرفته ات که فقط دلخوش به بارش های بهاری اند!!
متاسفم برای کودکان تو که در آرزوی یک شهر بازی اند !!!
مریوانم !!
متاسفم که قربانی ندانمکاری و بی مسولیتی ها شده ای !!1
افسرده ای میدانم !! متعجبی میدانم !! خشمگینی میدانم !!
ما هم افسرده و متعجب و خشمیگینیم بدان بدان بدان !!!!!!!!!
فقط میگویم شهر من !! شهر خوبی ها ، شهر مظلوم ، شهر حماسه ، شهر مقاومت ، شهر ایثار ، شهر مردمان با شرف و با وفا ، شهر زریوارم !! متاسفم و من هم با تو اشک میریزم !!!
(با تشکر از سایت مردمی زریوار خبر )

پاسـخ

ریبوار2چهارشنبه 13 تیر 1397 | 15:20

10
3

شهرداری در همه جای ایران یک اختیاراتی دارد و مشخص است. بحث مالی شهر فقط مربوط به شهرداری نیست. من خودم از نزدیک شاهد این موارد بودم و هستم. بعضی از مسائل مالی و اختیارات در فرمانداری و معاونت های تودرتو و پیچیده اش وجود دارد که گلمه مندی هایی از آنها هست.

پاسـخ

فرامرزچهارشنبه 13 تیر 1397 | 19:20

19
1

اغای امانی عضو شورا یکماه پیش با معاون کا فواد درگیر شد . اعضای شورا فکر کردن کی هستن. مگر شهرداری و شورا جای این کارها است؟؟؟؟!!!

راستی*** **** حاج کریم یا شیخ عطاری؟؟؟؟

پاسـخ

ماردینپنجشنبه 14 تیر 1397 | 13:02

11
0

خانه از پای بست ویرانه است خواجه در بند نقش ایوان است.
تمام این گرفتاریها به خود ما بر می گرددتا زمانی که ما عشیره بازی وتعصبات طایفه ای وخانوادگی در بین ما باشد به انتخاب اصلح نمی رسیم.تورا به حض رت عباسی قسم می دم کدامیک از این آقایان **** تخصص ومهارت وفنون شهریوشهرداری دارند تا بتوانند رفتار اجتماعی داشته باشند .قای که دردادگاه کار می کنه ویادر آموزش وپرورش وسایر جاها ازاداره شهر چه می داند.

پاسـخ

شیخ نادر هنگه ژالهپنجشنبه 14 تیر 1397 | 20:03

16
0

من فقط یه بار باجناب شهردار برخورد کرده ام چیزی که ازش حالی شده ام فقط با دستور حاجی **** ***** عمل میکنه جناب شهردار نقش یه ماکت که میتونه هرچی حاجی **** بگه اون امضا بزنه بعدشم خدا شاهد و ناظر است یه گارگر اومده بود تو دفتر شهردار از حق وحقوق خودش دفاع کنه جناب شهردار بهش گفت هر کارگری از حق خود دفاع کنه نشانه ی ضعفشه دیگه مردم شریف مریوان از این بنده خدا چه انتظاری داری

پاسـخ

حمیدپنجشنبه 11 مرداد 1397 | 20:28

0
0

نه افرین

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی