سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
فرماندار شهرستان مریوان :
دوشنبه 4 تیر 1397 / 16:33|کد خبر : 5974|گروه : اجتماعی

800 میلیون تومان اعتبار برای توسعه مدرسه تازه آباد مریوان اختصاص یافت

فرماندار شهرستان مریوان گفت : در راستای توسعه مدرسه تازه آباد شهرستان مریوان میزان 800 میلیون تومان اعتبارات دولتی اختصاص یافت.

فرماندار شهرستان مریوان گفت : در راستای توسعه مدرسه تازه آباد شهرستان مریوان میزان 800 میلیون تومان اعتبارات دولتی اختصاص یافت.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، محمد شفیعی در جلسه هم اندیشی و بررسی مشکلات مدرسه تازه آباد شهرستان مریوان که با حضور امام جمعه مریوان و مدیر آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد اظهار کرد : به زودی پروژه ایجاد دو کلاس درسی و همچنین نمازخانه مدرسه واقع در روستای تازه آباد آغاز خواهد شد.

شفیعی تصریح کرد : از سوی خیرین مدرسه ساز شهرستان مریوان در راستای توسعه مدرسه محله تازه آباد شهرستان مریوان ایجاد دو کلاس درسی و یک نمازخانه این مدرسه در روزهای اتی آغاز خواهد شد.

وی عنوان کرد : مدرسه تازه آباد به صورت دو شیفت فعالیت می کند که جوابگوی نیازهای مردم این منطقه نیست لذا در راستای توسعه این مدرسه از سوی خیرین مدرسه ساز در روزهای آتی پروژه ایجاد دو کلاس درسی در محوطه این مدرسه و همچنین ایجاد یک نمازخانه آغاز می شود.

فرماندار شهرستان مریوان افزود : میزان اعتبارات شهرستان مریوان در سالجاری نسبت به سال پیش افزایش یافته است و همین امر باعث شده است که بتوان در برخی از پروژه های موجود که در اولویت کاری هستند بتوان میزان اعتبار مورد نیاز را افزایش داد.

محمد شفیعی خاطرنشان کرد : در راستای توسعه مدرسه محله تازه آباد شهرستان مریوان که در وضعیت مناسبی قرار ندارد از سوی دولت میزان 800 میلیون تومان اعتبار تخصیص داده خواهد شد و همین امر نیز می تواند باعث رونق این مدرسه گردد.

شفیعی تصریح کرد : ابتدا از سوی خیرین مدرسه ساز امر ساخت دو کلاس درسی و نمازخانه این مدرسه آغاز شده و سپس در راستای توسعه این مدرسه از سوی دولت نیز میزان 800 میلیون تومان اعتبار برای توسعه عمرانی نیز اختصاص داده خواهد شد.

انتهای پیام/
ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

کیهاندوشنبه 4 تیر 1397 | 16:52

0
0

احمدی

پاسـخ

کیهان احمدیدوشنبه 4 تیر 1397 | 16:53

0
0

پاسـخ

درخشدوشنبه 4 تیر 1397 | 17:08

0
0

لطفاازلحاظ املایی متن روچک کنید باتشکر

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی