سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
چهارشنبه 23 خرداد 1397 / 11:22|کد خبر : 5951|گروه : اقتصادی

طرح آسفالت 7 روستای بخش مرکزی مریوان در حال انجام است

با اتمام این پروژه 7 روستای بخش مرکزی شهرستان مریوان با جمعیتی بالغ بر 3 هزار نفر از نعمت آسفالت راه‌های روستایی برخوردار خواهند شد.

با اتمام این پروژه 7 روستای بخش مرکزی شهرستان مریوان با جمعیتی بالغ بر 3 هزار نفر از نعمت آسفالت راه‌های روستایی برخوردار خواهند شد.

به گزارش خبرنگار زریوارخبر، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان مریوان گفت : پروژه آسفالت 11 کیلومتر جاده مسیر 7 روستای این شهرستان آغاز شده است.

 

زانا کهنه پوشی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما اظهار کرد: آسفالت راه 7 روستای بخش مرکزی مریوان در راستای افزایش میزان بهره‌مندی شهرستان مریوان از آسفالت راه‌های روستایی در حال انجام است.

 

کهنه پوشی افزود: هم اکنون بیش از 4 کیلومتر از این میزان با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 400 میلیون تومان در حال اتمام است که در صورت اختصاص مابقی بودجه و اعتبارات لازمه این پروژه به‌زودی به اتمام خواهد رسید.

 

وی با اشاره به شاخصه‌های برخورداری شهرستان مریوان در حوزه آسفالت راه روستایی عنوان کرد: با اتمام این پروژه 7 روستای بخش مرکزی شهرستان مریوان با جمعیتی بالغ بر 3 هزار نفر از نعمت آسفالت راه‌های روستایی برخوردار خواهند شد.

 

رئیس اداره راه و شهرسازی مریوان افزود : پروژه آسفالت راه‌های روستایی یکی از اولویت‌های کاری اداره راه و شهرسازی شهرستان مریوان است که در صورت اختصاص یافتن اعتبارات لازمه این امر مهم انجام خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

امیدچهارشنبه 23 خرداد 1397 | 12:16

5
0

بی زه حمه ت نه رده ی او جاده ی اطراف سد گارانه بکیشن با کم خه لک که ویته خوارو

پاسـخ

احمدراوندمریوانچهارشنبه 23 خرداد 1397 | 12:31

6
0

این کارخدمات به راه روستایی یک کارمفیدوارزشمنداست چون مریوان یک منطقه خوش آب هواست ودرچهارفصل سال میشودباطبیعت زیبایش لذت بردواگرراههاخوبی داشته باشیم گردشگربیشتری جدب میشودوباعث پیشرفت آبادانی بیشری برای منطقه میشود.آمابایدمسئولین به فکرشهرمریوان باشندمریوان واقآازلحاظ شهرسازی خیلی عقبه وبایدکسانی دلسوزیک کارگروه ویژه ای تشکیل بدهند تامشکلات شهرطبقه بندی شودوبرایش کارکنندوجلوساخت وسازبی رویه شوندبافتهای فرسوده راازمالکان خریداری کنندوبانقشه مدرن کوچه وخیابانهایاستاندارددرست کننداین کارشوراهاوشهرداراست اگرکاربلدنیستندازکسان متخصص این کارکمک بگیرندوهمت به خرج بدهندچهره شهرراعوض کنند.میگویندضررهروقت جلوش گرفته شودمنفعت است

پاسـخ

جبارچهارشنبه 23 خرداد 1397 | 14:00

0
4

سلام.خدمت تمامی دوستان
از اقای فرماندار و همه مسئولین کمال تشکر داریم البته تشکر ویژه تر رو از بخشدار مرکزی اقای عزت درستان داریم ممنون از زریبار خبر به خاطر اطلاع رسانی خوب و فوری

پاسـخ

کوماسیچهارشنبه 23 خرداد 1397 | 15:20

3
0

یکی از مناطق بکر و جالب که انصافا خیلی خیلی قشنگ و زیبا است و روستاهای زیادی در منطقه کوماسی است، ولی از کمترین امکانات برخوردار است. تنها قطعه های کوتاهی از آن آسفالت شده است. در هفته دولت و 22 بهمن همین فرماندار مریوان و نماینده مجلس قول شروع آسفالت را دادن ولی عملی نشد. متاسفانه مسئولین در بخش کوماسی فقط شعار زدن و عملی صورت نگرفته
اصلی ترین مشکل این منطقه و عدم پیشرفت آن نبود آسفالت جاده های روستایی هست. خواهشن به گوش مسئولین برسانین

پاسـخ

شادابچهارشنبه 23 خرداد 1397 | 16:47

5
4

مهندس کهنه پوشی از مدیران لایق و زحمت کش مریوان هستند که در زمان تصدی ایشان بر ریاست اداره راه و شهرسازی شاهد کارهای زیادی بودیم. امیدوارم موفق و سلامت باشند!

پاسـخ

مریوان نگین غربچهارشنبه 23 خرداد 1397 | 21:55

4
3

تشکراززحمات دکتردلسوز وزحمت کش

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی