سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
به مناسبت گرامی‌داشت هفته جهاد کشاورزی
چهارشنبه 23 خرداد 1397 / 10:41|کد خبر : 5950|گروه : اقتصادی

8 طرح کشاورزی با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 320 میلیون تومان در مریوان افتتاح شد

در هفته جهادکشاورزی که از 21 خردادماه آغاز شده است 8 طرح با ایجاد 46 شغل و تثبیت شغل برای 121 نفر افتتاح شد.

در هفته جهادکشاورزی که از 21 خردادماه آغاز شده است 8 طرح با ایجاد 46 شغل و تثبیت شغل برای 121 نفر افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار زریوارخبر، مدیر جهادکشاورزی مریوان گفت: در راستای گرامی داشت هفته جهادکشاورزی 8 طرح کشاورزی و دامپروری با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 320 میلیون تومان در شهرستان مریوان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

مهندس سید عزیز هاشمی در گفت و گو با خبرنگار زریوارخبر اظهار کرد: در هفته جهادکشاورزی که از 21 خردادماه آغاز شده است 8 طرح با ایجاد 46 شغل و تثبیت شغل برای 121 نفر افتتاح شد. هاشمی افزود: در راستای افزایش میزان بهره‌وری و مصرف بهینه از منابع موجود 8 طرح کشاورزی و دامپروری در شهرستان مریوان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

 

وی تصریح کرد: احداث یک باب گلخانه هیدروپونیک توت فرنگی با ایجاد 3 فرصت شغلی و تثبیت یک شغل با اعتباری بالغ بر 550 میلیون ریال که 50 میلیون ریال کمک های دولتی 150 میلیون ریال تسهیلات بانکی و مابقی آن نیز آورده متقضای است، صورت گرفت.

 

مدیرجهادکشاورزی مریوان ادامه داد: طرح توسعه 170 هکتار از اراضی باغات دیم شهرستان با اعتباری بالغ بر 550 میلیون و 700 هزار ریال که برای 35 نفر به صورت مستقیم ایجاد اشتغال و همچنین برای 68 نفر دیگر نیز تثبیت شغل به همراه خواهد داشت یکی دیگر از پروژه‌هایی است که افتتاح و بهره‌برداری شد.

 

 

سیدعزیز هاشمی عنوان کرد: مجتمع آبیاری تحت فشار 55 هکتار از اراضی مریوان که برای 52 نفر تثبیت شغل به همراه خواهد داشت با اعتبار 667 میلیون و 700 هزار ریال نیز از دیگر پروژه‌های موجود است.

 

هاشمی خاطرنشان کرد: پروژه پرواربندی گوساله، گوسفند داشتی و گاوداری شیری و همچنین احداث آبشخور از دیگر پروژه‌هایی هستند که در این ایام افتتاح شدند و این پروژه‌ها نیز برای 8 نفر به صورت مستقیم ایجاد اشتغال خواهند کرد.

 

 

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

برچسب ها

جهاد کشاورزیافتتاح پروژهاشتغال

بازدید ها : 2112

نظرات بینندگان :

مریوانچهارشنبه 23 خرداد 1397 | 13:19

20
2

ما اهالی و کشاورزان مریوان عاجزانه از آقای مهندس هاشمی و همکارانشان خواهشمندیم دست از سر ما بردارند و به مرخصی بروند تا ببینند کشاورزی مریوان چه پیشرفت چشمگیری خواهد داشت. با تشکر

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی