سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
ماموستا شيرزادي:
جمعه 18 خرداد 1397 / 13:06|کد خبر : 5934|گروه : سیاسی

روز قدس روز فریاد مظلومین است

همزمان با سراسر کشور راهپیمایی روز قدس در شهرستان مریوان با حضور اقشار مختلف  مردم برگزار شد.

همزمان با سراسر کشور راهپیمایی روز قدس در شهرستان مریوان با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار زريوار خبر، مردم متدین شهرستان مریوان در آیین راهپیمایی روز قدس ابتدا در چهار راه بیمارستان تجمع کردند و پس از آن ضمن سردادن شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل به سمت میدان شهید فهمیده حرکت کرده و سپس با طی نمودن مسیر خیابان جمهوری در میدان اصلی شهر تجمع کردند.

امام جمعه مریوان در اين راهپیمایی ضمن محکوم کردن جنایات اسرائیل اظهار کرد: حضور مسلمین در راهپیمایی روز قدس مشتی است بر دهان یاوه گویان و استکبار جهانی.

حاج ماموستامصطفی شیرزادی افزود : فریادهای مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل امروز مسلمین صدای همدردی با مظلومین فلسطین است و فریادی برای همدردی با آنها و همچنین تلنگری برای ظالمین است که شاید به خود امده و دست از جنایت بردارند.

ماموستا شیرزادی بیان کرد : قدس اولین قبله مسلمین است و این همان قبله تمام پیامبرانی است که قبل از پیامبر مکرم اسلام (ص) مشغول به هدایت جامعه بشری بوده اند که متاسفانه امروزه در چنگال ظالمین اسیر است.

شیرزادی تصریح کرد : قدس در زیر بار ظلم و ستم رژیم اسرائیل دست و پا می زند و منتظر دستان یاری دهنده مسلمین جهان برای آزادی است.

وی عنوان کرد : خداوند متعال در قرآن کریم می فرماید که هیچگاه مسلمین دشمنی بدتر از یهودیان و مشرکین را نخواهند داشت لذا مسلمین باید نیرنگ هایآانان را بدانند و هیچگاه فریب آنها را نخورند.

امام جمعه مریوان افزود : دشمن اسلام و مسلمین یهودیان اند و باید آنها را بیش از پیش بشناسیم و با خواندن قرآن کریم و پیروی از دستورات الهی از فریب و مکر یهودیان دوری جوئیم.

حاج ماموستامصطفی شیرزادی خاطرنشان کرد: مسلمین باید بدانند که خداوند متعال همواره با آنها خواهد بود تا زمانی که تقوا پیشه کرده و دستورات خداوند را اطاعت کند لذا نباید هیچگونه ترسی به دل خود راه دهند و بدون داشتن ترس باید در مقابل ظالمین ایستادگی کرده و از حقوق خود دفاع کنند.

ماموستا شیرزادی بیان کرد : برگزاری راهپیمایی روز قدس دو پیام با خود به همراه دارد اول این که دشمنان دین مبین اسلام و ظالمین باید بدانند که به یاری خداوند متعال بر ظلم آنها چیره خواهیم شد و آنها را به جزای اعمالشان خواهیم رساند و ما ظلم را قبول نخواهیم کرد و دم این که ای فلسطین و ای ملت مظلوم خوب بدانید که ما با شما هستیم و همواره در یادتان خو.اهیم بود تا زمانی که خداوند یاری داده و ما بتوانیم همراهتا شویم برای احقاق حقوقتان.

وی تصریح کرد : انتقال سفارت استکبار جهانی به قدس یکی از بدترین جنایت هائی تاریخ عالم یهودیت است. امام جمعه مریوان در پایان سخنان خود خواستار ایجاد وحدت بیش از پیش بین مسلمین شده و اظهار کرد : دشمنان همواره برای نابودی دین مبین اسلام در پی نابودی ارزش های اسلامی و فرهنگ والای مسلمین در بین جوانان است لذا امروزه بیش از هر زمانی وحدت بین مسلمین و آگاهی جوانان امرری ضروری است.

تصاوير كامل راهپيمايي روز قدس در مريوان كليك كنيد

انتهاي پيام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

خالدیجمعه 18 خرداد 1397 | 14:20

10
14

بحمد خدا کمتر از ۲۵سال دیگر جهان دیگرغده سرطانی اسرائیل را بخود نخواهد دید

پاسـخ

میلاد امینیشنبه 19 خرداد 1397 | 22:53

1
1

دشمنان دین مبین اسلام و ظالمین باید بدانند که به یاری خداوند متعال بر ظلم آنها چیره خواهیم شد و آنها را به جزای اعمالشان خواهیم رساند

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی