سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
پنجشنبه 3 خرداد 1397 / 08:56|کد خبر : 5898|گروه : سیاسی

واکنش فرماندار مریوان به خبر نارضایتی کارکنان فرمانداری در خصوص یک انتصاب

فرماندار مریوان  از انتشار خبر نارضایتی و اعتراض کارکنان فرمانداری به انتصاب یکی از معاونتها توسط احدی خارج از وزارت کشور عکس العمل نشان و از همکاران خود گله مند شد.

فرماندار مریوان از انتشار خبر نارضایتی و اعتراض کارکنان فرمانداری به انتصاب یکی از معاونتها توسط احدی خارج از وزارت کشور عکس العمل نشان و از همکاران خود گله مند شد.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، واکنش فرماندار مریوان به خبر منتشر شده در یکی از سایت های خبری به (اعتراض کارکنان فرمانداری به یک انتصاب)
 
شفیعی فرماندار مریوان طی تماس با خبرنگار زریوار خبر از انتشار خبر نارضایتی و اعتراض کارکنان فرمانداری به انتصاب یکی از معاونتها توسط احدی خارج از وزارت کشور عکس العمل نشان و از همکاران خود گله مند شد و اعلام کرد علیرغم اینکه این جانب به بخشداریها اعتماد واطمینان دارم و به شانیت آنان احترام گذاشته و از زحمات آنان سپاسگزارم اما اصرار بر درج همچین مطالبی در رسانه ها،اقدام و رفتار و در شان آنان نیست.

همکاران محترم اگر به تصمیم و موضوعی گله مند هستند ضمن احترام به نظراتشان می بایست از طریق سلسله مراتب اداری انتقاد و نظراتشان را اعلام نمایند.

فرماندار مریوان با اشاره به شرح وظایف و اختیارات فرمانداران در عزل و نصب کارکنان و مدیران ادارات تاکید نمود در خصوص انتصاب و معرفی فرد برای تصدی و مسولیت یکی از معاونتها هیچکدام از مسولین استان اصرار به معرفی ننموده و اگر زمانی نیاز به معرفی فردی توسط فرماندار باشد قطعا از کانال فرماندار ، فردی توانمند و دارای ویژگی های سمت مورد نظر با اخذ نظرات زیربط انجام و معرفی خواهد شد.

شفیعی در ادامه از دکتر فیروزی معاون امور اقتصادی و توسعه مدیرت و منابع انسانی استانداری بخاطر همکاری و زحماتی که برای توسعه شهرستان متحمل شده تشکر نموده و اظهار داشت که ایشان فردی خوش فکر و دلسوز واز معاونین فعال و یاور استاندار محترم می باشد. و نقش اثر گذاری در توسعه استان داشته باشد و جایگاه ایشان همواره مورد احترام بوده و هست.

فرماندار مریوان در خاتمه از اصحاب رسانه خواست در انعکاس اخبار مرتبط با حریم اشخاص دقت و جدیت لازم را داشته باشد و از ذکر عناوین و مواردی که موجب تشویش اذهان عمومی و سواستفاده دشمنان شود خودداری نمایند.

گفتنی است تعدادی از کارکنان و بخشدارهای شهرستان مریوان در نامه ای امضا شده که نسخه از آن در اختیار زریوار خبر گذاشته شده بود به انتصاب رئیس ستاد روحانی در یکی از پست های فرمانداری این شهرستان اعتراض شده بود و سایت زریوار خبر صرفا نامه و خبر کارکنان فرمانداری را منعکس کرده است.

انتهای پیام/
ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

کاوانپنجشنبه 3 خرداد 1397 | 10:14

14
0

من بعنوان شخصی تحصیل کرده و بیکار معتقدم کارمندان فرمانداری حق دارند بایستی سازو کاری فراهم شود تا کارمندان خلاقیت داشته و با نوآوری سبب رشد دستگاهاه شوند و باید مطمئن باشند در صورت خلاقیت و انجام امورات با درایت و بنحو احسن پاداشش پیشرفت در اداره و سیستم باشد ولی اگر این کارمند به نتیجه ای برسد که هرچقدرهم تلاش کند و ایده دهد تاثیری در پیشرفت کاری ندارد دلسرد شده و باعث رکود کاری و روزمرگی میشود .این است که سیستم اداری در ایران بازدهی مطلوب ندارد .حال باید هرکس در سیستم واداره خود پیشرفت نمایید و تخصص ولیاقت مبنا قرار گیرد نه سیاسی کاری و حضور د ستادهای انتخاباتی.در خاتمه اگر این اغای محترم خوب و خوشفکرو کاربلد هست در آموزش و پرورش زمینه ارتقایش فراهم گردد تا تجربیاتی که در دوران مدیریتی میاموزد هدر نرود و سرمایه سیستم شود

پاسـخ

آزادپنجشنبه 3 خرداد 1397 | 11:40

14
1

فرماندار محترم با بکارگیری واژه های اخلاقی و خردگرایانه بسیار شیک و مجلسی رسانه ها را از انعکاس اخبار و واقعیات نهی کردند و بلکه امر به هر آنچه من میخواهم پخش کنید فرمودند. آقای فرماندار محترم بخشداران اگر از طریق سلسله مراتب اداری میتوانستند به نتیجه برسند حتما اقدام میکردند از شما به عنوان فرماندار مریوان انتظار میرود به دور از شعار و گفتار و بلکه عملا دغدغه بخشداران را که صراحتا حکایت از نارضایتی آنان از انتصاب معاون جدید در فرمانداری دارد با تکیه بر اعتمادی که به بخشداران دارید با عدم بکارگیری شخص مذکور برطرف و به هر گونه شایعه در مورد تحمیل این فرد به معاونت بالاترین مقام اجرایی شهرستان پایان داده و ثابت نمایید شخصا سکان فرمانداری را بعهده دارید.

پاسـخ

کارینپنجشنبه 3 خرداد 1397 | 13:52

4
22

افرین بر جناب آقای شفیعی این طوری مدیر بودن خوش را اثبات کرد آقای شفیعی مثل یک سرمربی تیم خودش را هدایت به آرامش کرد درود

6
0
آزاد جمعه 4 خرداد 1397 | 00:52

ببخشید منظور از عبارت ،تیم خود را هدایت به آرامش کرد، را متوجه نمیشوم. لطفا توضیح بفرمائید ؟

پاسـخ

سنهپنجشنبه 3 خرداد 1397 | 13:55

18
0

واقعا ننگ برهرچی منفعت طلبه. چه لزومی داره رئیس ستاد حتما باید پست ومقام بگیره.پس آقای فیروزی فقط هدفش گرفتن پست ومقامه.. مگه معلمی چشه آقای فیروزی از حقوقش راضی نیستی...

5
0
سنه پنجشنبه 3 خرداد 1397 | 20:25

اصلاح میکنم منظورم عارفی بود نه فیروزی

پاسـخ

بهمنپنجشنبه 3 خرداد 1397 | 17:43

24
1

آغای فرماندار من خبر دارم به زریبارخبر هم فشار اوردی خبر را پاک کنه ایا این درسته چرا باید اینکارو بکنید من به عنوان کارمند جزئ وزارت کشور از شما گلایه دارم چرا نامه ما را به استانداری منتقل نکردید اگر شما منتقل می کردید ما آن را رسانه ای نمی کردیم اغای فرماندار ما از شما انتقاد داریم خواهشا نظر ما به عنوان یک دلسوز وزارت کشوری به استاندار محترم و معاون ایشان آغای خوش اقبال برسانید چرا با چنین اقداماتی ما را از ادامه خدمت مایوس می کنید. بنظر شما یکی از معاونان فرمانداری از فردا بگه من دوست دارم مدیر آموزش و پرروش شوم اجازه می دهند . خواهشا درک کنید **************!!!

پاسـخ

مریوانیپنجشنبه 3 خرداد 1397 | 19:17

22
0

شکی نیست که دکتر فیروزی دردوران نشستن برکرسی معاونت استانداری کارمثبتی انجام نداده
اماجناب فرماندار شما بجای واکنش نشان دادن به حرکت کارکنان شربف فرمانداری که میتوان باجرات گفت از کارکنان پاک ودلسوز وکارکشته هستن بشین باآنان صحبت کن که دلیل این اعتراضشون چی بوده
جهت ازاطلاع معاونین فرماندار وبخشداران از جانب فرماندار بایستی معرفی شوند قطعا"فرماندار باعث وبانی چنین حرکت اعتراض آمیز بوده ایشون هم از تربیت بدنی وارد بدنه وزارت کشور شده

پاسـخ

همشهریدوشنبه 14 خرداد 1397 | 00:15

2
1

محضر مبارک جناب آقای شفیعی فرماندار محترم ودلسوز مریوان . با سلام وقبولی طاعات وعبادات جناب فرماندار تقا ضامندم نسبت به بکار گیری افراد دلسوز وکار آمدتری در بخشداریها (بخشداران) شهرستان تجدید نظر فرمایید . سپاس

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی