سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
رئیس هیئت مدیره مؤسسه حفاظتی و مراقبتی نظم و آسایش میثاق مریوان:
دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 / 18:16|کد خبر : 5831|گروه : اجتماعی

استخدام 150 نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم در موسسه حفاظتی میثاق مریوان/ رفع معضل بیکاری و کاهش ناهنجاری های جامعه از مهمترین اهداف مؤسسه است

مدیر عامل مؤسسه حفاظتی و مراقبتی نظم و آسایش میثاق،  گفت : هرگاه سخن از تحول به میان می آید به یقین مشارکت مردمی از مهمترین عوامل آن بوده است.

مدیر عامل مؤسسه حفاظتی و مراقبتی نظم و آسایش میثاق، گفت : هرگاه سخن از تحول به میان می آید به یقین مشارکت مردمی از مهمترین عوامل آن بوده است.

کاوه قربانی در گفت و گو با خبرنگار زریوار خبر، اظهار کرد : نیروی انتظامی به عنوان متولی نظم و امنیت می تواند از نیروی بالقوه مردمی استفاده کند و با بهره گیری از ظرفیت های موجود رویکرد امنیت پایدار و افزایش نقش مشارکت مردمی در تقویت امنیت عمومی را بیش از پیش مورد توجه قرار داد.

قربانی تصریح کرد : وجود امنیت در بستر اصلی و در راستای توسعه جامعه در کلیه ابعاد لازم و ضروری است و این امر می تواند در راستای رسیدن به توسعه همه جانبه و همچنین رفع بسیاری از مشکلات و معضلات موجود مؤثر باشد.

مدیر عامل مؤسسه حفاظتی و مراقبتی نظم و آسایش میثاق با اشاره به استناد ماده 122 برنامه چهارم توسعه اقتصادی، سیاسی و اجتماعی کشور از  اجازه واگذاری بخشی از خدمات انتظامی و حفاظتی را به مؤسسات غیر دولتی با حفظ کنترل و نظارت دقیق نیروی انتظامی و مدیریت بر نحوه فعالیت های بخش غیر خصوصی خبر داد و گفت: ساماندهی حضور نگهبانان در محلات و مجتمع مسکونی تجاری و صنعتی از جمله وظایف این مؤسسه بوده و این فعالیت را بعنوان یکی از اقدمات اساسی پلیس در پیشگیری از جرم در دستور کار قرار گرفته است.

قربانی ادامه داد: همه ما مؤظف به پیروی از منویات مقام معظم رهبری هستیم ایشان بارها اعلام فرموده اند "اگر اشتغال را مسئولین ما توانستند در داخل کشور به شکل مناسب تامین بکنند آسیب های اجتماعی هم کم خواهد شد افتهای  فراوانی که وجود دارد ناشی از بیکاری و بیکارگی است" لذا این مؤسسه نیز در راستای ایجاد اشتغال جوانان اقداماتی ارزنده را انجام داده است و امید است در آینده نیز با همکاری مسئولان بتوان فعالیت های بهتری را انجام داد.

کاوه قربانی بیان کرد : این مؤسسه سال 94 در شهرستان مریوان شروع به فعالیت های کرده است که در این زمان به صورت مستقیم و غیر مستقیم  150 نفر نیرو به صورت پیمانی و نظارتی و همچنین به صورت قراردادی در این مؤسسه استخدام کرده است و هم اکنون در بسیاری از پارکینگ ها، جایگاه های توزیع سوختن و همچنین بیمارستان های موجود در سطح شهرستان مریوان مشغول به فعالیت هستند.
 
وی عنوان کرد : با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و همچنین با در نظر گرفتن شعار سال فعالیت های این مؤسسه در طول سالجاری در راستای جذب جوانان به مؤسسه به منظور کاهش بیکاری و کاهش دادن میزان ناهنجاری های جامعه تلاش خواهد کرد.

مدیر عامل مؤسسه حفاظتی و مراقبتی نظم و آسایش میثاق اظهار کرد : بومی سازی امنیت از مهمترین اهداف این مؤسسه است چرا که نیروهای جوانان که به این مؤسسه جذب می شوند می توانند خود امنیت شهر را حفظ نموده و با ترغیب مردم می توان شاهد پایدار بودن امنیت کنونی بود.

کاوه قربانی تصریح کرد: با اشاره به این نکته که بیکاری مهمترین معضل کنونی شهرستان مریوان است عنوان کرد : اگر مسئولان از تمامی ظرفیت های موجود در این شهرستان استفاده بهینه داشته باشند بسیاری از مشکلات این شهرستان رفع خواهد شد.

وی افزود : امروزه بزرگترین مشکلات اجتماعی و بزهکاری های موجود بدلیل عدم اشتغال جوانان و بیکاری های موجود است لذا اگر معضل بیکاری رفع گردد بسیاری از ناهنجاری های موجود نیز از بین خواهد رفت. در همین راستا موسسه در صورت همکاری مسئولین تلاش می کند برای ایجاد اشتغال جوانان در سالجاری در استان کردستان بیش از 50 الی 60 نفر بکارگیر کند .

کاوه قربانی ضمن تشکر از همکاری بدریغ نیروی انتظامی استان کردستان از راهنمایی ها، رهنمودها و حمایتهای سردار خرم نیا فرماندهی نیروی انتظامی استان کردستان، جناب سرهنگ کمالوند فرماندهی پلیس پیشگیری استان و حمایتهای بی دریغ و دلسوزانه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مریوان جناب سرهنگ حیدری قدردانی کرد.

انتهای پیام/
ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

Asoدوشنبه 3 اردیبهشت 1397 | 18:52

15
6

سلام،خدا شاهده خیلی منت گذاشتین،واقعا کار آفرینی کردین،شهرو صنعتی کردین،اصلا یک کلام شهرو ازین رو به اونرو کردین

پاسـخ

محمدیدوشنبه 3 اردیبهشت 1397 | 19:03

10
14

چطور بودجه استخدام آموزش وپرورش برای مریوان درحد ۳یا۴ نفر است درحالیکه نیروی انتظامی مریوان ۱۵۰ نفر به تنهایی استخدام میکند؟؟؟

12
3
مرادی سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 | 00:33

اقای محمدی مؤسسه میثاق بخش خصوصی وتمامی کارکنان ان از جوانان مومن ومتعهد وبومی میباشند

4
7
احمد سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 | 18:21

همون دید امنیتی به کردستان برای جلوگیری از سرمایه گزاری و فرار سرمایه از این منطقه

پاسـخ

مرادیدوشنبه 3 اردیبهشت 1397 | 20:54

14
8

انشالله موفق و پایدار باشید وطول عمر وعذت برای اقای قربانی از خداوند ارزومندم

پاسـخ

احمدیدوشنبه 3 اردیبهشت 1397 | 21:58

15
8

موفق و سربلند باشید

پاسـخ

فرشادسه شنبه 4 اردیبهشت 1397 | 00:15

11
2

شاهی طلبی بروگدای همه باش بیگانه زخویش وآشنای همه باش
خواهی که ترا چوتاج برسردارند. دست همه گیروخاک پای همه باش
شخصا"ازعملکرد جناب آقای کاوه قربانی مدیرعامل محترم وسخت کوش به واسطه ایجاد اشتغال وتأمین امنیت وآسایش عمومی سپاسگزارم توفیق ایشان راازخداوندمنان خواستارم

پاسـخ

امینسه شنبه 4 اردیبهشت 1397 | 01:26

10
3

بنده به نوبه خودم از زحمات ایشان که واقعا نمونه یک انسان خاکی و دوستدار مردم میباشد کمال تشکر و قدردانی را دارم .

پاسـخ

سورانسه شنبه 4 اردیبهشت 1397 | 07:28

7
11

کوره بروو برا...تویش اضافه بویت بو فشه و دروو و دله سه!!آی قربانی تو فقط شرکتت هه یه و ته واو!!!ئه ینا تو کی قدرت استخدام و بکارگیریت هه یه؟؟بو نمونه واحد نگهبانی بیمارستان فجر هاویانه به بخش خصوص وله مناقصه شرکتی تو برنده بووه و نیروه کانیش هی شبکه بهداشت خویه تی قورباااان!!!خاس ئه تناسین کییت وچیت!!وه لا له ژیانتا یک تیکه نان نفعت نه بووه بو خه لکی بجز منفعتی خوت!!زریبار خبر واقعأ بو ئیوه یش زووور عیبه هه موشتیک دائه نین؟؟خو خه لکی برا نفهم ونه زان نین.....به لام شرافتأ ئه م کامنته دابین با بزانین نظراتی خه لک چونه؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسـخ

احمد یاوریسه شنبه 4 اردیبهشت 1397 | 12:41

11
5

ازاقدام مثبت وخیرخواهانه آقای قربانی که باعث ایجاد اشتغال برای جوانان گردیده ودرکنار آن هم امنیت وآسایش زابه ارمغان آورده سپاسگزاریم امید واریم مورد توجه خاص مسؤولین واقع شود

پاسـخ

مردوخیسه شنبه 4 اردیبهشت 1397 | 14:00

2
7

ده ستان خوش ده ی که ی بینه سه ر کار ,باور اکه ی هه ر له دوورو ایژن استخدام 150نفر که چی ییته ناو کاوه قربانی چی وت چی نوت هه زار دانه سخنرانی وا هه ر منال کلاس یه کیش ازانی بیکا

5
10
احمد چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397 | 01:28

شاید ایشون هم یکی از کاندید های احتمالی مجلس باشن دیگه خدا رحم کنه.............؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسـخ

.عبدی پورشنبه 8 اردیبهشت 1397 | 20:06

10
0

تلاش و اقدام بکارگیری جمعی از جوانان این دیار توسط جناب آقای قربانی واقعا جایی تقدیر وقدردانی داردباشد که افرادی مثل آقای قربانی در جذب نیرو کار شهرمان موثر عمل نمایید موفقیت شما را آرزمندیم

پاسـخ

مسلم قربانیدوشنبه 12 آذر 1397 | 04:12

1
6

سلام خداشاهده ۴ ماه کار کردم اصلا پول نگرفتم ماهم زن و بچه داریم اینا رشته چرت و پرت سر هم کنند که نیرو میخواهیم اگه پولتون سر برج داده میشد الان همه نیروها رو داشتین

3
1
شبرندی پنجشنبه 11 بهمن 1397 | 14:35

آقای محترم هرکسی که هستی چرا به اسم یکی دیگه نظر می زاری

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی