سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
سرپرست تامین اجتماعی در گفتگو با زریوار خبر:
یکشنبه 2 اردیبهشت 1397 / 22:59|کد خبر : 5828|گروه : اجتماعی

تعداد ۵۲ هزار و۳۸۲ نفر در دو شهرستان مریوان و سروآباد بیمه شده سازمان تامین اجتماعی هستند/ 171 نفر در مریوان بیمه بیکاری دریافت می کنند

سرپرست شعبه تامین اجتماعی مریوان با اشاره به بیمه شدگان اصلی مریوان و سروآباد به تعداد  ۱۹ هزار ۵۸۳ نفر و بیمه‌شدگان تبعی( وابسته) تحت تکفل ۳۲ هزار و 799 نفر ، گفت: جمعا ۵۲ هزار و۳۸۲ نفر در دو شهرستان مریوان و سروآباد بیمه شده سازمان تامین اجتماعی هستند.

سرپرست شعبه تامین اجتماعی مریوان با اشاره به بیمه شدگان اصلی مریوان و سروآباد به تعداد ۱۹ هزار ۵۸۳ نفر و بیمه‌شدگان تبعی( وابسته) تحت تکفل ۳۲ هزار و 799 نفر ، گفت: جمعا ۵۲ هزار و۳۸۲ نفر در دو شهرستان مریوان و سروآباد بیمه شده سازمان تامین اجتماعی هستند.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، سرپرست شعبه تامین اجتماعی شهرستان مریوان با اشاره به اولویت های این سازمان، گفت: اولویت کاری تامین اجتماعی با بیمه شدگان، کارفرمایان و مستمری بگیران سازمان است .

وی افزود: در راستای کمک به جامعه هدف خود سازمان جهت تسریع در ارائه خدمات رویکرد و بحث الکترونیکی کردن برنامه ها و خدمات را در دستور کار خود قرار داده است.  در همین راستا سایت و اپلیکیشن (   http://www.tamin.ir/News/Item/48775/2/48775.html  ) سازمان راه اندازی شده است.

ناصر کریمی همچنین با اشاره به فعالیت های سازمان تامین اجتماعی به دو بخش بیمه و درمان، اظهار داشت: حوزه درمان در دو بخش مستقیم و غیر مستقیم ارائه خدمات در بیمارستان ها و مراکز درمانی وابسته به سازمان و عمومی را شامل می شود . و حوزه بیمه نیز ارائه خدمات بیمه ای تحت پوشش سازمان را انجام می دهد.

وی از بیمه شدگان اصلی مریوان و سروآباد به تعداد  ۱۹ هزار ۵۸۳ نفر و بیمه‌شدگان تبعی( وابسته) تحت تکفل ۳۲ هزار و 799 نفر خبر داد و افزود: جمعا ۵۲ هزار و۳۸۲ نفر در دو شهرستان مریوان و سروآباد بیمه شده سازمان تامین اجتماعی هستند.

کریمی تعداد مستمری بگیران دو شهرستان را  ۱۷۶۹ نفر اعلام کرد که ماهیانه ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان مستمری دریافت می کنند.

وی بیان کرد: تعداد افراد بیمه بیکاری در دو شهرستان مریوان و سروآباد ۱۷۱ نفر است که ماهیانه مبلغ ۱۹۰ میلیون تومان توسط سازمان تامین اجتماعی به آنان پرداخت می شود.

سرپرست تامین اجتماعی مریوان در گفتگو با خبرنگار زریوار خبر، گفت: در راستای اصلاح ماده ۵ قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی تعداد ۲۶۷۹ نفر بیمه شده کارگر ساختمانی در مریوان و سروآباد وجود دارند که میزان پرداخت حق بیمه آنان تنها  ۷ درصد است .

وی همچنین از تعداد ۵۷۵ نفر بیمه باربران در این دو شهرستان خبر داد و با اشاره به اعلام دستمزد کارگران روزانه سال ۹۷ ، گفت: حداقل دستمزد مبلغ ۳۷ هزار تومان و حداکثر ۲۵۹ هزار تومان می باشد.

کریمی خاطر نشان کرد: تامین اجتماعی مریوان برای رضایت مندی مراجعه کنندگان و تسریع در امورات آنان  بزودی POS با خود پرداز بانکی در اداره تامین اجتماهی مریوان راه اندازی می شود.

انتهای پیام/
ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

شهرونددوشنبه 3 اردیبهشت 1397 | 02:25

0
4

جناب کریمی از مدیران لایق و خوش برخورد واقعا یک مریوانی اصیل هستین. ان شالله یگر مدیران هم از شما ادب رو یاد بگیرن.

پاسـخ

امیددوشنبه 3 اردیبهشت 1397 | 08:32

1
0

این همه اعضا .خدمات تامین اجتماعی درمریوان خیلی ضعیفه - یک بیمارستان تامین اجتماعی هنوز درست نشده . بعداز چند سال یک درمانگاه درست شده که تا مریض برسه به دکتر و مداوا خودش خوب شده .....

پاسـخ

مریوانچهارشنبه 5 اردیبهشت 1397 | 11:29

1
0

خب جناب نکنه میخوای منت بزاری مردم این همه پول پرداخت میکنن نصفش رو دریافت نمیکنن مگه شمابعدا بر اساس رکود و این جور مسائل بهشون حقوق پرداخت میکنید . آدم حالش بهم میخوره مجع کن بابا

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی