سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
امام جمعه مریوان:
جمعه 31 فروردین 1397 / 15:11|کد خبر : 5824|گروه : سیاسی

دولت هر چه زودتر مرزها را بازگشایی کند/منتظر تصمیم مقامات کشوری و شورای عالی امنیت ملی هستیم / دولت به فکر معیشت مرزنشینان باشد

امام جمعه مریوان با اشاره به بسته شدن بازارچه های مرزی اظهار کرد : دولتمردان برای بازگشایی مرزهای موجود سریعا اقدام نموده و تدابیر لازمه را اتخاذ کنند.

امام جمعه مریوان با اشاره به بسته شدن بازارچه های مرزی اظهار کرد : دولتمردان برای بازگشایی مرزهای موجود سریعا اقدام نموده و تدابیر لازمه را اتخاذ کنند.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، حاج ماموستا مصطفی شیرزادی در خطبه های نماز جمعه این هفته خود در جمع نمازگزاران مریوانی عنوان کرد : دولت و مسئولان ذیربط باید به گونه ای اقدام نمایند که بین مردم نارضایتی و اعتصاب به وجود نیاید چرا که وضعیت معیشتی مردم مرزنشین وابسته به مرزهای موجود است.

ماموستاشیرزادی تصریح کرد : افراد مسلمان تنها از چیزهائی باید منع شوند که خداوند متعال از آنها نهی کرده است و لذا دولتمردان باید در انجام فعالیت های خود مردم را در نظر گرفته و وضعیت انها را درک کنند.

شیرزادی افزود : حق این است که تدبیری چنان اندیشیده شود که همه ما از آن استفاده کنیم به ویژه درباره مرز تا نارضایتی آنان را درپی نداشته و باعث ایجاد اعتصاب نشوند تا امنیت کنونی به خطر نیفتد و برقرار باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود : ضمن تبریک روز جانباز خدمت تمامی خانواده های جانبازان و افرادی که عضوی از خود را از دست داده اند باید عنوان کرد که جزا و پاداش انها را خداوند متعال خواهد داد و بر همه مسلمانان واجب است که احترام آنها را نگه دارند.

امام جمعه مریوان با اشاره به پیگیری های لازمه از سوی وی  برای بازگشایی مرزهای موجود اظهار کرد : بازگشایی مرزها امروزه بدست مسئولان استانی نیست و تنها در سطح ملی می توان آن را پیگیری نمود که ما هم منتظر جواب مسئولان کشوری به ویژه شورای عالی امنیت ملی در این باره هستیم.

حاج ماموستامصطفی شیرزادی در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه این هفته خود افزود : آخرت را حتما آن لحظه به وجود خواهد آمد که همه ما با چشمان خود آن را مشاهده می کنیم و هم باید به روز رستاخیز ایمان داشت و آن را باور داشته باشیم.

ماموستاشیرزادی خاطرنشان کرد : ما همه باید بترسیم از روز پشیمانی و ندامتی که در آخرت برایمان پیش خواهد امد لذا از همین روز مؤمنان باید خود را برای آخرت آماده کنند و از این دنیا دل کنده و رفتارهای حسنه را پیشه خود کنند.

شیرزادی افزود : از امروز تمامی مؤمنان باید برای استقبال از ماه مبارک رمضان خود را آماده کنند تا ضمن انجام فریضه های دینی و گرفتن روزه خود را برای ماه میهمانی خداوند متعال اماده کنند.

انتهای پیام/
ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

حکمتجمعه 31 فروردین 1397 | 15:37

8
1

ممنون ازماموستاشیرزادی اماای کاش قبل ازاینکه کاربه این جاهاکشیده میشد،اقدام میشد.نماینده واستانداراگرمردم دست به اعتصاب نمیزدندآیاازخواب غفلت بیدارمیشدید؟ حالاباحرف ووعده های واهی سعی درسکوت کردن مردم داریدوفورابیانیه میدهیدوازقول مسولان سخن می گویید. فرماندارمریوان کجاست؟چراسکوت کرده چرامیان مردم نیامد؟آمدن سعیدجلیلی به مریوان باچه هدفی بود؟ دستاوردآمدن ایشان چی بود وچی خواهدبود؟ برای این مملکت بایدتأسف خوردکه مسولانش درکمال خوشگذرانی ونازونعمت زندگی میکنندوبه خواسته ملت هیچ پاسخی نمیدهنداگرتوجه داشتندرسانه ملی چرادرباره اعتصابات این چندروزه مردم شهرهای کوردنشین هیچ چیزنمی گوید؟ چون کوردهستند،******** اینااصلاانسان نیستند. اما انسانیت نزداونایی که باعث وبانی سخت شدن زندگی مردم هستندهرگزوجودنداشته ونخواهدداشت.نماینده های****** بجای اینکه درکنارمردم باشندوصدای مردم باشند فقط به فکرخودوپولهایی هستندکه ******.

پاسـخ

مغازه دار مجتمع خورشید زریبارجمعه 31 فروردین 1397 | 16:24

25
2

زریوار خبر ضمن تشکر از اطلاع رسانیتون خواهشا این پیام را منتشر نمایید.
درود بر شرف امام جمعه که در این لحظات حساس مثل همیشه در کنار مردم هستند
اقای نماینده کجا هستند؟؟؟ چرا سکوت اختیار کرده اند؟
چرا برای حمایت از ریس بی کفایت******** زمین وزمان را به هم میدوزید ولی در این لحظات حساس مریوان و بیکاری مرزداران ساکت هستند ؟؟
عزل و نصب روسای ادارات به نمایمده چه ارتباطی دارد ؟؟
وقت آن نشده به جای پیگیری کارهای که به شما مربوط نیست پیگیر مشکلات مردم حوزه انتخابی خود باشید؟؟

پاسـخ

بیکارجمعه 31 فروردین 1397 | 19:23

8
1

باتشکر از امام جمعه مریوان که انعکاس دهنده صدای مردم مریوان است نه منافع درود به شرفت.
تا وضعیت بازارچه به حالت قبل برنگردد مردم دست از عتصاب برنمیدارند حتی اگر جان خود را در قبال این وضعیت گرو بزارند.

پاسـخ

مغازه دار مجتمع خورشید زریبارشنبه 1 اردیبهشت 1397 | 00:07

20
1

زریوار خبر سلام
اگه نمیخواید نظرات رو منتشر کنید چرا پیج نظرات بینندگان رو گذاشتید؟
لطفانظری رو براتون فرستادم منتشر کنید

پاسخ مدیریت :
سلام/
قسمت نظرات یکی دو روز مشکل داشت. تا دقایقی دیگر همه را منتشر می کنیم

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی