سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
در نهار کاری شورای آموزش و پرورش:
دوشنبه 27 فروردین 1397 / 18:15|کد خبر : 5811|گروه : فرهنگی

اختصاص 13 میلیارد تومان به آموزش و پرورش مریوان/ بزودی کلنگ زنی 5 مدرسه روستایی در مریوان

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان مریوان از اختصاص 13 میلیارد توامان اعتبار به حوزه های مختلف این اداره خبر داد و اظهار داشت: با توجه به فعالیت های صورت گرفته و همچنین حمایت های فرمانداری این شهرستان سال جدید آموزش و پرورش این شهرستان وضعیت مطلوبی خواهد داشت.

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان مریوان از اختصاص 13 میلیارد توامان اعتبار به حوزه های مختلف این اداره خبر داد و اظهار داشت: با توجه به فعالیت های صورت گرفته و همچنین حمایت های فرمانداری این شهرستان سال جدید آموزش و پرورش این شهرستان وضعیت مطلوبی خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، بهمن عرفانی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مریوان که در محل دفتر فرماندار این شهرستان برگزار شد ضمن عنوان این خبر افزود: 13 میلیارد تومان اعتبار به آموزش و پرورش شهرستان مریوان اختصاص یافته که این مبلغ در راستای تکمیل پروژه های نیمه کاره و عمرانی توزیع شده است.

عرفانی تصریح کرد : با همکاری و پیگیری های صورت گرفته از سوی فرماندار شهرستان مریوان اعتبارات تملک دارائی این شهرستان از محل نفت و گاز تامین شده است که به جای اسناد و اوراق به صورت نقدی اختصاص داده شده و این میزان نیز 52 درصد تحقق یافته است.

وی افزود: با مشارکت خیرین و اعتبارات دولتی و همچنین تعهدی که معاون وزیرآموزش و پرورش در راستای محقق شدن اعتبارات معادل شهرستان هم اکنون فعالیت های مربوط به ایجاد 5 مدرسه روستایی این شهرستان از جمله تعیین زمین، تعین پیمانکار و  اختصاص اعتبارات انجام شده و به زودی کلنگ زنی خواهد شد.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان مریوان افزود : به زودی کلنگ زنی احداث 5 مدرسه شهری نیز با حضور برخی از مسئولان کشوری انجام خواهد شد.

بهمن عرفانی تصریح کرد : از میزان یک میلیارد و 200 میلیون تومان اعتبارات لازمه برای استخر ویژه آموزش و پرورش شهرستان مریوان میزان 200 میلیون تومان تخصیص یافته که به زودی فعالیت های عمرانی این استخر آغاز خواهد شد.

عرفانی خاطرنشان کرد : بر اساس آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مریوان 5 مصوبه وجود داشت که مهمترین آنها همکاری و ایجاد تفاهم نامه ای بین آموزش و پرورش شهرستان مریوان در راستای بیمه طلائی این اداره با مراکز درمانی و آزمایشگاهی این شهرستان بوده که هنوز منجر به عقد قرارداد نشده است اما پیگیری می شود.

وی تصریح کرد : از محل 5 درصد درآمدهای حاصله از ساخت و ساز سطح شهر در طول سال 96، 45 میلیون تومان به اداره آموزش و پرورش شهرستان مریوان درآمد داشته است.

بهمن عرفانی در پایان سخنان خود با اشاره به کمک های ائمه جمعه و جماعت شهرستان مریوان در راستای ترغیب والدین برای ادامه تحصیل دانش اموزان خاطرنشان کرد : با توجه به فعالیت های صورت گرفته از سوی مسئولان این شهرستان انتظار می رود که در طول سالجاری اداره آموزش و پرورش شهرستان مریوان سال مطلوبی را داشته باشد.

اختصاص 13 میلیارد تومان به آموزش و پرورش مریوان/ بزودی کلنگ زنی 5 مدرسه روستایی   در مریوان
انتهای پیام/
ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی