سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
جمعه 10 فروردین 1397 / 17:18|کد خبر : 5770|گروه : اجتماعی

خواندن نماز یکی از مهمترین راه های رسیدن به رستگاری است

امام جمعه مریوان با اشاره به اهمیت خواندن نماز گفت : بر هر فرد مؤمنی واجب است که پس از گفتن اذان نماز خود را به موقع بخواند.

امام جمعه مریوان با اشاره به اهمیت خواندن نماز گفت : بر هر فرد مؤمنی واجب است که پس از گفتن اذان نماز خود را به موقع بخواند.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، حاج ماموستامصطفی شیرزادی در خطبه های نماز جمعه این هفته خود در جمع نمازگزاران مریوانی اظهار داشت: اذان از چندین جهت دارای اهمیت زیادی برخوردار است به ویژه زمان ادای فریضه الهی یعنی نماز را برای ما آشکار می کند.

ماموستا شیرزادی افزود : وجود جمله شهادتین در اذان و این امر که اذعان به یگانگی خداوند است و تنها خداوند را معبود  خود می خوانیم نیز یکی دیگر از اهمیت والای اذان برای هر فرد مسلمانی است.

شیرزادی تصریح کرد : مؤذن یا فردی که اذان می خواند و مردم را برای ادای فریضه الهی دعوت می کند مشمول رحمت خداوند متعال خواهد شد.

وی بیان کرد : هر فردی که بداند برای خواندن نماز به صورت جماعت چه میزانی خیر وجود دارد بدون شک برای قرار گرفتن در صف اول جماعت برای خواندن نماز تلاش می کرد.

امام جمعه مریوان عنوان کرد : قران مایه تذکر برای هر فرد مسلمانی است و اذان برای جمع شدن افراد مؤمن به دور یکدیگر و خواندن نماز است تا وحدت بین مسلمانان بیش از هر زمانی نمود یابد.

حاج ماموستامصطفی شیرزادی اظهار کرد : کارفرمایان باید به کارگران اجازه حضور در صفوف نماز را داده و از ادای نماز کارگرانی که زیردست انها فعالیت می کنند جلوگیری نکنند تا مشمول رحمت خداوند متعال قرار گیرند.

شیرزادی بیان کرد : هر فردی بتواند به عنوان مؤذن در مساجد حاضر شود می تواند رحمت خداوند متعال را شامل حال خود کرده و در آخرت نیز رستگار خواهد شد و از عذاب الهی به دور خواهد ماند.

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی