سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
پنجشنبه 9 فروردین 1397 / 21:00|کد خبر : 5768|گروه : ورزشی

منصور مرادی: تاکنون در دوره نمایندگی حتی یک نفر را استخدام نکرده ام/ یکی از دلایل افزایش مسافران نوروزی در مریوان پیگیری ساخت جاده سروآباد-کامیاران از سوی نماینده بود

نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی گفت : استخدام نیروهای انسانی یکی از مهمترین مشکلات و معضلات پیش روی نمایندگان مجلس است.

نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی گفت : استخدام نیروهای انسانی یکی از مهمترین مشکلات و معضلات پیش روی نمایندگان مجلس است.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، منصور مرادی در جلسه هم اندیشی با رؤسای هیئت های ورزش شهرستان مریوان که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان، فرماندار و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مریوان در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: تا این لحظه حتی یک نفر به صورت اداری و با دارای مجوز از طرف بنده استخدام نشده است.


مرادی افزود: چند نفر به صورت شرکتی مجوز به کارگیری دارند ولی تا این لحظه حتی یک نفر را در هیچ یک از ادارات سطح شهرستان به کارگیری و استخدام نشده است هرچند که گاها بیش از بیست نفر به دفتر بنده برای بحث استخدامی مراجعه می کنند.

وی بیان کرد : تا این لحظه تنها دو نفر نیرو از طریق بنده در بدنه بیمه تامین اجتماعی شهرستان مریوان- بجای خانم های باردار- جذب و بکارگیری شدند و اگر استخدامی های دیگر ارادات را که به بنده نسبت می دهند صحیح نیست و باید عنوان کرد یک نفر دیگر در تامین اجتماعی به عنوان پیمانی استخدام شده است.

وی تصریح کرد : متاسفانه بحث استخدامی نیروهای انسانی در ادارات به عنوان یک معضل بسیار بزرگی برای نمایندگان مجلس تبدیل شده است و با توجه به این امر که از ابتدای دولت آقای روحانی جذب و استخدام بطور کلی حذف شده است امکان جذب بیشر افراد در ادارات نیست.

وی در ادامه با اشاره به افزایش میزان ورود گردشگران به شهرستان مریوان اظهار کرد : باید فکر کرد و تفکر به خرج داد و دید چرا امروزه بیش از هر روزی مسافرین به این شهرستان آمده اند و در این مکان حضور می ییابند ؟ نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی دلیل افزایش روند گردشگران و میهمانان نوروزی به شهرستان مریوان اینگونه عنوان کرد که تسریح در ساخت جاده مریوان به کامیاران با گرفتن بودجه جهشی ده میلیارد تومانی این جاده که قبلا از وضعیت بسیار بدی برخوردار بود امروزه به شیوه ای اصولی مناسب سازی شده است و لذا میهمانان نوروزی تا آماده شدن جاده مسیر مریوان به سنندج از این جاده استفاده می کنند و امید است که در سالجاری افتتاح شود.

منصور مرادی افزود : جاده اورامانات به کرمانشاه به دلیل داشتن 25 کیلومتر راه غیر آسفالته که میهمانان را آزار می داد مورد بررسی قرار گرفته و امیدواریم  زمینه عملیات آسفالت آن فراهم شود.

مرادی افزود: هنگامی که زیرساخت های موجود آماده و مهیا باشد بدون شک شاهد افزایش روند ورود مسافرین و گردشگران به این شهرستان نیز روند روبه افزایش خواهد داشت و این امر نیز باعث افزایش تردد و توسعه شهرستان خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشکلات و معضلات ورزشکاران شهرستان مریوان بیان کرد: تا اکنون چند تن از نمایندگان دیگر توانسته اند برای ورزشکاران دستگاه مینی بوس بگیرند که امروزه با همت و تلاش مدیرکل اداره وزش و جوانان استان کردستان و فرماندار شهرستان مریوان و با رایزنی های بنده موفق به جذب دو دستگاه مینی بوس برای شهرستان های مریوان و سروآباد شده ایم ؟

منصور مرادی افزود : متاسفانه شهرستان مریوان دارای کارخانه نیست که بتوان از آنها به عنوان اسپانسر برای ورزشکاران مریوانی مورد استفاده قرار داد لذا با توجه به کمبود اعتبارات موجود نیز مشکلاتی در پیش روی ورزشکاران وجود دارد.

مرادی تصریح کرد: شهرستان مریوان یکی از شهرستان های کشور است که از کمبود اعتبارات و کمبود امکانات رنج می برد و با توجه به این امر که بیش از نیمی از نمایندگان استان کردستان در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس قرار دارند امید است که بتوان برای رفع معضلات موجود میزان اعتبارات این استان به ویژه شهرستان مریوان را افزایش داد.

وی بیان کرد: نماینده یک فرصت و ظرفیت است و لذا مسئولان باید ضمن تعامل های سازنده با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی راه را برای رسیدن به توسعه همه جانبه بیش از پیش فراهم نمایند.

وی عنوان کرد: اگر شهری بخواهد توسعه همه جانبه یابد باید در تمامی جهات و بحث های موجود اقدام نمود و باید از مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان نیز در راستای کمک های خود به ورزش مریوان قدردانی نمود.

نماینده مردم شهرستان مریوان و سروآباد با اشاره به کاهش میزان درآمد نفتی کشور اظهار کرد: متاسفانه با توجه به کاهش اعتبارات میزان توان کاری مسئولان نیز کاهش می یابد.

منصور مرادی خاطرنشان کرد : با کمک مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان تصویب شده است که برای هیئت های ورزشی در شهرستان مریوان 20 میلیون تومان اعتبارات در نظر گرفته شده است.

مرادی بیان کرد : نمی توان از ادارات دیگر همچون بهزیستی و کمیته امداد برای این هیئت های موجود کمک های مالی درخواست کرد و باید از اعتبارات اداره ورزش و جوانان برای کمک های مالی به این هیئت ها مورد استفاده قرار گیرد.

وی بیان کرد: از سوی بنده با معاونین وزارت ورزش و جوانان کشور جلسات متعددی در راستای رفع معضلات و مشکلات بخش ورزش شهرستان های مریوان و سروآباد برگزار شده است.

منصور مرادی تصریح کرد : ایجاد سالن های ورزشی بدلیل عدم تخصیص اعتبارات و با توجه به وعداه های دوره آقای احمدی نژاد بسیاری از طرح های موجود نیمه تمام مانده اند اما برای رفع این معضل نیز مصوب شده است که حدود 27 صدم درصد از میزان اعتبارات ارزش افزوده و دارائی های کشور به این امر در کل کشور تخصیص داده شود.

مرادی بیان کرد : زمانی که سازمان تامین اجتماعی ورزشکاران را بیمه می کنند به عنوان یارانه بسیاری از مبالغ بیمه را می پردازد اما باید عنوان کرد که متاسفانه سازمان تامین اجتماعی کشور دارای وضعیت مالی مطلوبی نیست و با توجه به میزان بدهی های دولت به این سازمان گاها قادر به پرداخت بسیاری از تعهدات درمانی نیست.

وی با اشاره به استخدامی های برخی از سازمان های دولتی افزود : بسیاری از ارگان ها و سازمان های دولتی در راستای تخصصی خود بوده است که ما انتظار داریم با توجه به استخدام های صورت گرفته از سوی برخی از ارگان ها از افراد ورزشکار این شهرستان نیز استخدام شوند.

نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی افزود : اگر دولت لایحه ای به مجلس بفرست و بیمه ورزشکاران را به عنوان لایحه به مجلس ارسال کنند راحت می توان آن را به تصویب رسانید تا این که به عنوان یک طرح از سوی نمایندگان برای رای گیری به صحن علنی مجلس وارد شود.

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

پینو کیوپنجشنبه 9 فروردین 1397 | 21:12

95
19

کامنصور مطمئنی؟کسی رواستخدام نکردی؟شما که با وعده وعید استخدام رأی اوردی وگرنه .....

17
3
امیده سور جمعه 10 فروردین 1397 | 20:39

کا منصور خیلی فعاله ولی واسه امید حیدری،کیوان،خلیل میرزایی

پاسـخ

آرامپنجشنبه 9 فروردین 1397 | 21:15

88
18

جناب مرادي داري با رياست جمهوري مسابقه دروغ سال رو مي دهيد

1
1
mz جمعه 10 فروردین 1397 | 23:25

سڵاوو لێ بێت

پاسـخ

تاقانەپنجشنبه 9 فروردین 1397 | 21:16

87
18

ای سە نفرە کە ی بهزیستی چیە..**** روژ روشن درو ئە کە ن....بە داخە وو..ولاە سە نفری هاوردوتە اورژانس اجتماعی ،،

پاسـخ

مریوانیپنجشنبه 9 فروردین 1397 | 21:19

80
18

مردم در فقر هستند و شما به خودتون افتخار میکنید که کسی رو استخدام نکردید؟ بخدا خنده داره
استخدامتونم پیشکش
ما مردم مریوان و سروآباد هیچی از جنابعالی ندیدیم .ان شاء الله این چند مدت مابقی سمت نمایندگیتون تمام میشه . به امید آن روز

پاسـخ

واتیکانپنجشنبه 9 فروردین 1397 | 21:19

79
17

دروغ هرچه بزرگتر مردم فریب تر!!!؟؟

پاسـخ

کوچه استخدامیپنجشنبه 9 فروردین 1397 | 21:20

77
16

عیبه عیب،تازه استخدامی کی بانک کوثر چی،بسی که بویته باعث شاری مریوان،له خوا بترسه ،مال دنیا هیچ نیه ،دی ایتر دای بنه زریوار خبر،اشه همو نوع انتقاد دابنی

پاسـخ

عوام فریبپنجشنبه 9 فروردین 1397 | 21:25

71
16

استخدامی های ایشان در تامین اجتماعی پنج نفره نه دو نفر امار دروغ چرا تحویل مردم میدن؟

9
0
سامان جمعه 10 فروردین 1397 | 21:25

بله درسته. یکیشون هم اقای سالار مرادیه

پاسـخ

احمدپنجشنبه 9 فروردین 1397 | 21:33

76
16

پیگیری ساخت جاده کامیاران-سروآباد دلیل افزایش مسافرین نوروزی شده است؟؟؟؟؟ یعنی ساخت جاده نه، پیگیری ساخت جاده. جاده هنوز آسفالت هم نشده

پاسـخ

مریوانپنجشنبه 9 فروردین 1397 | 21:33

75
15

افرین صد افرین خوب کاری کردی دوره بعد استخدام کن باشه اگه رفتی مجلس خوابش دیدی

پاسـخ

ک -جپنجشنبه 9 فروردین 1397 | 21:37

66
12

باسلام خدمت مدیر مسول محترم سایت زریوار خبر
ما از جناب نماینده تشکر خواهیم کرد اگه بتونه چند نفر از این قشر محروم و تحصیلکرده رو استخدام کنه آفرین اقای مرادی این لیاقت و افتخار نیست افتخار اینه که به چند نفر نون بدی نه بیرونشون کنی تا جایی که ما اطلاع داریم یه نفرو تو پایانه به اسم ا-ک و یکنفرو تو گمرک که تو قسمت پلمپ کار میکنه استخدام کردی

پاسـخ

بزرگواربیاتیانپنجشنبه 9 فروردین 1397 | 21:41

77
32

استخدام نکردی کسگکم ولی اینا رو اخراج کردی
١) هيمن آزادوار : اداره صنعت ، معدن و تجارت مريوان
٢) امير وزيري : اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي سروآباد
٣) كاوه عبدي : بيمارستان بوعلي
٤) صلاح خوانچه زر : بيمارستان بوعلي
٥) پوريا صحرايي : بيمارستان بوعلي
٦) روپاك رحمان نژاد : اداره آب و فاضلاب روستايي سروآباد
٧) مختار راوشي : اداره بهزيستي مريوان
٨) قمري خسروزاده : اداره بهزيستي مريوان
٩) حفصه عليرمايي : اداره بهزيستي مريوان
١٠) عيسي رستگار : اداره گمرك باشماق
١١) ادريس بابايي : اداره گمرك باشماق
١٢) برزان كريميان : اداره گمرك باشماق
١٣) مختار حيدري : اداره گمرك باشماق
١٤) سيوان بهرامي : اداره بهزيستي سروآباد
١٥) عمر تنهايي : اداره بهزيستي سروآباد
١٦) خالد وزيري : اداره بهزيستي سروآباد
١٧) آمانج برزويي : اداره شركت نفت مريوان
١٨) نورالدين خاوري : اداره شركت نفت مريوان
١٩) علي فتاحي : اداره شركت نفت مريوان
٢٠) ريبوار خاوري : اداره شركت نفت مريوان
٢١) محمد مينويي : اداره شركت نفت مريوان
٢٢) تيمور رامين : اداره شركت نفت مريوان
٢٣) يادگار شيرزادي : اداره شركت نفت مريوان
٢٤) سامان درسيد : اداره شركت نفت مريوان
٢٥) وريا محمودي : اداره شركت نفت مريوان
٢٦) ادريس صالحي : شهرداري كاني دينار
٢٧) دلسوز عجمي : اداره آموزش و پرورش مريوان
٢٨) مجيد شيرزاد : فروشنده نفت بخش خاوميرآباد
٢٩) مهدي باسامي : دانشگاه آزاد مريوان
٣٠) جمال عزيزياني فر : دانشگاه آزاد مريوان
۳۱عدنان ناری زاده کارمند شهرداری مریوان

44
22
صد درصد دروغ میگی دوست عزیزی که پیام گذاشتی پنجشنبه 9 فروردین 1397 | 22:36

اونهایی که اسم برای و آمارشان تو شهر سروآباد اومده اصلا صحت نداره . اونا یا امریه بودند بجای سربازی اونجا خدمت کردن یا از طرف پیمانکار و بخش خصوصی بکار گیری شده بودند که قراردادشون تموم شده . در ضم امیر وزیری الان سرکار هستند آخه چرا دارید نسبت دروغ به نماینده محترم میزنید . اگه آمار اخراجی های شهرستان مریوان هم مثل آمار سروآباد باشه که کاملا دروغ . خدایی بالا سرمون هست . از خدا بترسید

19
13
ف ر پنجشنبه 9 فروردین 1397 | 22:57

برارو نه کم وادیاره جنابتان هان به شوین کاک منصورو

32
9
نماینده گان خخخ پنجشنبه 9 فروردین 1397 | 23:15

برزان کریمیان برادر امیدکریمیان اونم امید دردوره نمایندگی آورد دوره بعد هرکی نماینده بشه فامیل خودشو میاره دیگه طبیعی ٪ دوره منصورم تموم بشه اونارو اخراج میکنن بیخیال******

43
12
مه ریوان جمعه 10 فروردین 1397 | 03:40

اینا حقسون بوده اخراج بشن چراکه از طرف کریمیان نماینده سابق استخدام شدن

ولی جناب منصور مرادی شما هنوز در ثبت های حسابداری اصول ۱مشکل دارید شدید نماینده مردم شهرهای مریوان و سروآباد!!! شدید عضو کمسیون اقتصادی مجلس!!
نا کارآمدترین کمسیون حال حاضر مجلس با حضور شما

در مورد استخدامی های که میفرمایید که کسی رو استخدام نکردید باید عرض کنم دروغ میگید

27
5
ماسی جمعه 10 فروردین 1397 | 08:45

سلام به زریبار خبر
خانم ع. و م. ر در بهزیستی مشغول به کارند فردا می توان تحقیق کرد
حقیقی چیز خوبی است

6
0
بی طرف واقعی شنبه 11 فروردین 1397 | 13:48

سلام بزرگوار
شما شاید طرفدار اقای کریمیان هستیدکه این موضوع رامطرح کرده اید . اگردردوران نمایندگی اقای کریمیان مخاطبی این پیام را درمورد ایشان مطرح می کرد ، شما نظرتون چی بود ؟بسیاری از افرادذکر شده درپیام شما با بررسی و پیگیری من ، این ادعای جنابعالی درمورد شان صحت نداشت!! من درتهران سکونت دارم وبسیار بیشتر از شما وسایر دوستان از چندوچون کارها وامورات وحتی پشت پرده ها مطلع هستم.هرکدام از نمایندگان ایراداتی دارند و اما تخریب وانتقاد باهم متفاوتند.نوع دیدگاه مطرح کردن نقد وتخریب هم مهم است . اگربخواهیم نقطه ضعف ها وایرادات نمایندگان دوره های 8و9رابازگوکنیم شاید ازتوان درک همگی بیرون باشد . استخدام کردن افرا ددردوره ی قبل بدون طی روال اداری بوده است واینک امنیت شغلی این عزیزان به شدت در خطراست وباتوجه به مسائلی که برای تبدیل وضعیت افراد وجود دارد،نباید این موضوع رابه پای نماینده فعلی نوشت !! توان نماینده تاحدی تعریف شده است ونبایدبیشتراز عرف ومعمول انتظار داشت. دوران اقای کریمیان مثلا بعداز چندین سال مدیریت اموزش وپرورش به فردی بومی سپرده شد که این موضوع واقعا جای دست خوش دارد و دراین دوران هم پیگیری جاده مریوان وسنندج شتاب قابل ملموسی را داشته است. این موضوعات را قابل اهمیت بدانیم . من باهرسه نماینده ی دوران 8-9-10 دوستی نزدیک داشته ام واز نزدیک شاهدامورات وفعالیت هایشان بوده ام وسپاسگذار زحماتشان هستم صرفا به عنوان فردی مریوانی که درتهران سکونت دارد. اما نرسیدن به منافع شخصی نباید دلیل تخریب افراد قرارگیرد.از مدیدیت زریوار خبرهم متشکرم که این موضوعات رابدون جانب داری خاصی بازتاب می دهد و یه عنوان رسانه ای بی طرف نقش ایفا می کند نه رسانه ای زرد !!

آرزومند آرزو های تان هستم

پاسـخ

شهروند مریوانیپنجشنبه 9 فروردین 1397 | 21:42

52
18

دروغگویی هم راحت شده ها!!!\\\\\\\\r\\\\\\\\nاما جالب اینکه باور کردن به این دروغها مثل قبل راحت نیست. \\\\\\\\r\\\\\\\\nاگر نیاز باشه اسم تک تک افراد و سازمانهای محل استخدام دورو بری ها و فامیل آقای به ظاهر نماینده را اعلام خواهم کرد. \\\\\\\\r\\\\\\\\nکسی که بلد نیست یک جمله سازی ساده را انجام دهد، نمیشود نامش را نماینده گذاشت، باید منصور کیمیایی! بخوانیمش :)))

پاسـخ

هه والپنجشنبه 9 فروردین 1397 | 21:46

63
21

فكر نكنم آقاي مرادي،من تو مسير سروآباد كامياران كار ميكنم خيلي كم مسافر از اون مسير بياد البته تمام بشه قطعا تاثير دارد،مريوان را شهروندان عزيز با رفتار خوبشان به ايران شناختند و البته زحماتي كه فرماندار مريوان هم كشيده قابل توجه هستش،انشاالله كه سروآباد هم همچنين پيشرفتي به خودش ببينه

18
8
سرشیو پنجشنبه 9 فروردین 1397 | 21:55

حک رحمت له بابت ای دست خوش بت واقعا ولامکی باشت داوو

پاسـخ

کوردستانپنجشنبه 9 فروردین 1397 | 21:55

31
6

اره جون خودت پس شرکت نفت چی جناب آقای: ن.د. یا اموزش و پرورش . ب . ح. چقدر راحت میگی بنده خدا سرتو بالا بگیر و رو راست باش با مردم گردشگر هم از طرف جاده سقز بیشتر میان اول میرن بانه خرید میکنن بعد میان تفریح مریوان جاده کامیاران هم ۵ کیلومتر خاکی داشت اگه واقعا راست میگی و پیگیر هستی برو بودجه برای جاده مریوان بانه و سقز بگیر میدونی اونجا اعتبار زیاد میخواد و دردسر داره نمیپرسی ازش تو مریوان و سروآباد اگه دست اندازم درست کنن تو کانال تلگرامیت میزارن با پیگیری منصور مرادی انجام شد کجاست پیگیریت

پاسـخ

شاهوپنجشنبه 9 فروردین 1397 | 21:58

31
6

نماينده محترم شما هر كاري كنيد نميتونيد انكار اين را بكنيد كه نيروهاي كه دوروبرتون بودن را استغدام يا پروبال نداديد چون اينو مردم ميبينند،اگه شما كسي را اسم نميبريد ميخواي من تك تكشون را اينجا بنويسم!!!

پاسـخ

په پولهپنجشنبه 9 فروردین 1397 | 22:06

32
8

زریوارخبر باسلام
اقای مرادی شما داری مرز باشماقو به گند میکشی یه بار تو مجلس بحثشو مکنی یه بار تو اخبار همه به فکر رونق مرزن تو به دنبال بستن مرزی دست مریزاد شهرو آباد کردی بااین تذکراتت مریوان یعنی مرز مرزهم یعنی تانکر سوخت حالا میگی ظرفیت نداره به جای استخدامی مردمو بیکار نکن تازه امروز هم شنیدیم که هیات ورزشی خیلی خوب بهت****** نکنه این هم تقصیره پایانست
از ماست که بر ماست

پاسـخ

Khپنجشنبه 9 فروردین 1397 | 22:06

34
6

سلام، این رو باید ب عنوان دروغ سیزده بدر ثبت کرد.

پاسـخ

مریوان مظلومپنجشنبه 9 فروردین 1397 | 22:24

35
6

جناب مرادی ****بسه؛ تو که زبون حرف زدن نداری ؛ اگه مریوان مسافر زیاد داره؛همه ش نتیجه ی تلاشهای جدی فرماندار محترم و دلسوزمانه نه نماینده ی *****...***********

پاسـخ

استخدام نکردم !!!!!پنجشنبه 9 فروردین 1397 | 22:27

28
5

ولا دروغ میگی اگه میخوای اسم و اداره که استخدام کردی بگم ؟؟؟؟؟
جهت اطلاع یکیشون کاندیدای شورا بودن بازم بگم ***********

پاسـخ

فعالين مرز باشماقپنجشنبه 9 فروردین 1397 | 22:38

26
5

در جوابيه اي مرادي كه گفتن همه مشكلات و تصادف ها مربوط به پايانه ميشه:
جناب جوانمردي باسلام به خدمتتون عارضم با توجه به اينكه جناب اقاي مرادي نماينده مريوان تمامي تصادفات جاده اي در محور مريوان سرواباد را به پايانه ختم نموده اند. حول موضوع فوق ذكر مينماييم بنده كه خود در شركت در مرز باشماق كار مينماييم در تواريخ مذكور بر اساس مصوبات اعلام شده به پايانه هيچ نوع تن كيلومتر يا پروانه تردد براي خروج ماشينهاي حاملهاي سوخت صادر نگرديده است كاملا اضهارات اقاي مرادي. نماينده مريوان را حول مسايل فوق را كينه اي در گذشته قلمداد نموده و اين اظهارات را محكوم مينماييم

پاسـخ

كارمند راه و شهرسازيپنجشنبه 9 فروردین 1397 | 22:42

36
4

برخود لازم ميدانم باتوجه به اينكه بنده كاملا جريان جاده كامياران سرواباد را ميدانم مختصرا چند مورد را يادآور بشم،اول اينكه جاده كامياران سرواباد ربطى به نماينده فعلى ندارد و شروع پروژه از دوره هاى قبل بوده(در دوره على كريمى)،ودر دوران مجلس هشتم اقبال محمدى اين جاده را دربودجه كشور رديف دار كرد،و چون در بودجه رديف دارد پس بدون نماينده هم بودجه بصورت سالانه به جاده مذكور احتصاص پيدا ميكند،حتي سال ٨٨ در سه راه رزاب قطعه زمينى براي احداث زيرگذر تملك گرديد كه عملا عمليات اجرايى متوقف شد،مسئولين عزيز مردم به امورات واقف هستند،عوام فريبى و******* را خوب تشخيص ميدهند

23
3
شهروند مریوانی جمعه 10 فروردین 1397 | 16:30

احسنت به شما کارمند صادق
جاده مریوان کامیاران بخشی از یک پروژوه ملی بنام کریدور شمال به جنوب در غرب کشور است و اصلا ربطی به نماینده ندارد. توصیه میکنیم بجای عوام فریبی استعفا دهید که شاید خدا از شما بگذرد جناب منصور مرادی، چون میدانم مردم از شما نخواهند گذشت.

6
8
محمد جمعه 10 فروردین 1397 | 23:33

باعرض سلام خواهش می کنم نظرات طرفداران نماینده هم پخش کنید فقط نظرات طرفداران امید کریمیان پخش نشه دررابطه باافراد اخراج شده اون کسی که گفته دلسوزعجمی اخراج شده اشتباه می کند می تواندبرد اموزش وپرورش بپرسد اون وقت واقعیت برایش روشن میشه ولی اینوبدانید خداوند افراددروغگو رارسوا خاهد کرد خواهشاپخش کنید .تاکاملا چیزی برایمان کاملا واضح وروشن نباشد چیزهای کذب نشرندهیم طبیعی هستش افرادشکست خورده همیشه واقعیت قبول ندارن .دررابطه باجاده کامیاران .وسرواباد فقط سه کیلومترش مونده اسفالت بشه اونم زیرسازی شده من خودم چندی پیش خودم اونجارفتم کرمانشاه چرااین همه دروغ واقعیتها برای مردم روشن هستش دیگربالاوه گویی ودروغ نمی توان مردم رافریب دادچرادوره قبل این حرفها بە نماینده وقت نگفتی چهارسال هیچی نکرد ولی حالااقای مرادی بادلسوزی کارمی کند بروباباخدا جای دیگرروزیت دهد مردم میدونند نماینده چه کارهایی کرده

3
9
محمد جمعه 10 فروردین 1397 | 23:41

باعرض سلام خواهش می کنم نظرات طرفداران نماینده هم پخش کنید فقط نظرات طرفداران امید کریمیان پخش نشه دررابطه باافراد اخراج شده اون کسی که گفته دلسوزعجمی اخراج شده اشتباه می کند می تواندبرد اموزش وپرورش بپرسد اون وقت واقعیت برایش روشن میشه ولی اینوبدانید خداوند افراددروغگو رارسوا خاهد کرد خواهشاپخش کنید .تاکاملا چیزی برایمان کاملا واضح وروشن نباشد چیزهای کذب نشرندهیم طبیعی هستش افرادشکست خورده همیشه واقعیت قبول ندارن .دررابطه باجاده کامیاران .وسرواباد فقط سه کیلومترش مونده اسفالت بشه اونم زیرسازی شده من خودم چندی پیش خودم اونجارفتم کرمانشاه چرااین همه دروغ واقعیتها برای مردم روشن هستش دیگربالاوه گویی ودروغ نمی توان مردم رافریب دادچرادوره قبل این حرفها بە نماینده وقت نگفتی چهارسال هیچی نکرد ولی حالااقای مرادی بادلسوزی کارمی کند بروباباخدا جای دیگرروزیت دهد مردم میدونند نماینده چه کارهایی کرده

پاسـخ

بیکارپنجشنبه 9 فروردین 1397 | 22:57

34
6

مسافر به نماینده مجلس هیچ گونه ربطی ندارد , دروغ گفتن برای مسولین شده آب خوردن , مملکتو فلج کردید فلج !!

پاسـخ

لیلاپنجشنبه 9 فروردین 1397 | 23:01

17
56

فکر نکنم تا حالا نماینده آمده باشه انداز آقای مرادی فعال و صادق باشه
زریبار خبر حسودی نکن کامنت من را بگذار

19
8
درو تا کە ی جمعه 10 فروردین 1397 | 16:38

بخوا تنها فعالیت منسور مرادی ئە ویە مانگیک رایە اچیت لە مزگە وتە کە ی دزلیا بازیک قسە اکا جاروباریش اچیت بو هە ورامان،،کام فعالیتیە بوە حتما منزورتان چند دانە لب تابە کە سە ندویە بو مدرسە کان...خخخخخ

پاسـخ

آرمینپنجشنبه 9 فروردین 1397 | 23:16

34
4

مطمئنی من 10نفر و میشناسم فقط استخدام کردی حالا این بماند که چنتا رو برداشتی دورو بری های خودتو گذاشتی ...بعدش اینا به کنار توی کشوری که مردم از بی کاری و فقر دارن میمییرند توو با افتخار داری سینه جلو میدی میگی استخدام نکردم ...تو که به وعده ی استخدام کردن جوانان اون سمتو گرفتی .. واقعا متاسفم برای این طرز فکرتان

پاسـخ

حیدر وطن خواهپنجشنبه 9 فروردین 1397 | 23:17

33
6

باشه قبول آقای مرادی شما درست میگی کسی رو استخدام نکردی. پس چرا موقع انتخابات میومدی و قول استخدامی رو میدادی ک رای جمع کنی؟

پاسـخ

شه وهپنجشنبه 9 فروردین 1397 | 23:27

20
5

مگرمجوزقایق رانی سدگاران را اقای *****نداده ؟کل موافقتهای اداری راازاستان گرفته وقتی به ادارات شهرستان مراجعه نکردند، وادارت شهرخودمان بی خبر از این ماجرا؟

پاسـخ

نقطه چينپنجشنبه 9 فروردین 1397 | 23:35

30
6

واقعاً كه پس اين بزرگواران تأمين اجتماعى حتماً پدر من استخدامشان كرد جناب مرادى

پاسـخ

شهروندجمعه 10 فروردین 1397 | 00:07

25
4

ولا زور عیبه تواو طرفدارکان خوی فراموش کردوه بلام خریکه مخالف جذب اکات

پاسـخ

شهروندجمعه 10 فروردین 1397 | 00:09

28
5

کسه که وفای نیه بو کسانه که زحمت یان بو کیشاوه هیچ انتظارکمان نیه ؛ ای****** خواهر خانمت تو پسماند چی کار میکنه؟؟

پاسـخ

حکمتجمعه 10 فروردین 1397 | 00:39

31
5

باباگلی به جمالت منصورخان،توکجاوحرفای قشنگت کجا،، بخداخنده داره که میگی دلیل افزایش مسافرنوروزی پیگیری جاده کامیاران است یعنی این همه مسافررامدیون جاده کامیاران مریوانیم ازفرداهمه بریم پابوس این جاده . شمااین حرفاروول کن یه فکری برای به حداقل رساندن بیکاری مردم کنید،فکری به حال بازگشایی دایمی مرز کولبری کنیدکه نمایشی بازمیشه وعلنی بسته میشه ، یه فکری بکن تابیشترازاین مردم به شغلهای کاذب روی نیاورند عملکردضعیف شماسال آینده باردیگرشمارابه مجلس خواهد فرستاداماخوابشوحتی نبین چون مردم اینبارآگاه تر ازقبل وعاقلانه ترانتخاب خواهندکرد. منصورخان ازهمین الان تبلیغات انتخاباتی راآغازکرده یعنی پخش ویدیوی عملکرد نمایشی ایشان دردوران نمایندگی جناب مرادی شتردیدی ندیدی هابروبه همان کارمندیت برس نمایندگی پیشکش.

پاسـخ

مریوان بهاریجمعه 10 فروردین 1397 | 00:50

15
4

با سلام خدمت مخاطبین زریبار خبر وجنال آقای مرادی
نمایندگان ادوار وآقای مرادی هم در همه سازمانها وادارات ردپایی از خود دارند از جمله تامین اجتماعی ،بهزیستی،شرکت نفت،گمرک و.. این روال متاسفانه به یک روال عادی تبدیل شده است وشایسته سالاری جایش را با ارتباط داده است وبحث مسافرین وگردشگران براستی می توان همه اش را نتیجه زحمات جناب آقای شفیعی فرماندار محترم وبرخورد شایسته مردم مهپاندوست مریوان دانست وبس

پاسـخ

نظافت چیجمعه 10 فروردین 1397 | 00:55

26
6

کاش نماینده ی کم اطلاعات خود را بالا میبرد اخه جلسه هیاتهای ورزشی چه ربطی به جاده کامیاران دارد .از رای دادن بهت عاجزانه پشیمانم

پاسـخ

عه لیجمعه 10 فروردین 1397 | 01:08

27
4

اقا مرادی، بخشدار هورامان چی؟ شما از اموزش و پرورش نیاوردید به بخشداری؟
بعدش نشان از بی ..... شما هستش، شما باید هر وزارت خانه ده نفر رو می فرستادید در سطح تهران
بعدش پیگیری جاده بهترین نوع تبلیغات و بازاریابی گردشگریه خخخخخخخخخخخخخ

پاسـخ

مریوانجمعه 10 فروردین 1397 | 02:15

26
4

ههههههههههههههه متاسفانه نماینده مریوان یعنی منصور مرادی به فکر وعده های که به خودش و دورو بری هاش رو داده هست مریوان تو خیابان کوچه هاش چاله و گودال داره که تریلر کاملا گیر میکنه توش تا برسه به سواری ولی اقای مرادی این حق شهر مریوان و ملت مریوان نبود تک تک کسانی که به شما رای دادند خیلی وقته که رای خود رو سوخته اعلام کردند....؟البته شما جاده مریوان کامیاران رو درست نکردید شما مریوان ککلیاباد رو درست کردید....افسوس

پاسـخ

محمدیجمعه 10 فروردین 1397 | 05:07

33
4

جالب اینجاست ادم های مخالف خودشو استخدام میکنه کس های که مخالف سرسختش بودن واسه دوره ی بعدی انتخابات کمکش کنن. تو همین تامین اجماعی س. م رو استخدام کرده. لاقل نامردی نکن نیروهای خودتو استخدام کن که واست زحمت کشیدن نه اونایی که واست شمشیر میکشیدن. زشته بخدا

پاسـخ

کوماسیجمعه 10 فروردین 1397 | 10:38

6
3

چند پیام گذاشتم نذاشتی

پاسـخ

صلاحجمعه 10 فروردین 1397 | 11:04

25
6

استخدام نکردی یک بلوف بسیار بزرگ که هیچ؛ انتصاباتی در سطح دو شهرستان انجام دادی که سبب شد بی لیاقت ترین ها مسئول باشند و باعث ویرانی و تعصب و تبعیض و کینه شوند. جناب مرادی یادش بخیر قسم هایی را که در خانه ا. ف. ف. قبل از انتخابات میخوردی و راستی را اساس کارت میگفتی. ای کاش شهامت استغفار و طلب عفو از پروردگار را هم داشتی و جرات عذرخواهی از مردم فهیم حوزه انتخابیه خودت بیان میکردی.

پاسـخ

رحمانیجمعه 10 فروردین 1397 | 12:06

25
7

با سلام
البته غیر از ادارات تامین اجتماعی، مرکز بهداشت، بیمارستان، مرز باشماق و چند جای دیگه.

پاسـخ

امیرجمعه 10 فروردین 1397 | 13:07

27
6

من کسایی رو میشناسم که در ادارات بدون مدرک و سواد کافی با پارتی در ادارات مشغول کارند

پاسـخ

صرفدار سر سخت. همه حمایت کنیمجمعه 10 فروردین 1397 | 15:50

16
48

خیلی از این نظرات مخالف نماینده از روی غرض است من شاهدم که کاک منصور چقدر فعاله و چقدر سخنرانی و نطق می کنه و خیلی هم فعاله و هیچ نماینده تا به حال به اندازه ایشون فعال نبوده
من از همه طرفداران کا منصور می خوام از ایشون دفاع کنند و سکوت نکنن . الان سکوت جایز نیست
من از همین جا حمایت خودمو از کا منصور اعلام می کنم دس خوش کا منصور
از زریبار خبر هم می خوام این نظر را پخش کنه ممنون

10
3
ه.ر جمعه 10 فروردین 1397 | 16:17

تو نانی لی ئە خۆیت، ئەگینا مشخص****************

10
3
روناکی شار جمعه 10 فروردین 1397 | 16:40

تو اولا دروس جملە کانو بکار بە..دوما اگر راس ئە کە ی دوسالتر بی لە سە ر شبرنگا حمایتی لیوە کە بزانم جرات ئە کە یت

4
1
ساوجی جمعه 10 فروردین 1397 | 17:22

عزیز , اسمتو بنوس تا کاک منصور ببینه

پاسـخ

لفطهجمعه 10 فروردین 1397 | 16:13

25
7

اقای مرادی جان خودت مردم رو چی می پنداری اره استخدام نکردی مگر گمرک مرز باشماق

پاسـخ

س .کجمعه 10 فروردین 1397 | 16:17

15
2

جاده رو فک کنم با کمک وزیر اداره ارشاد ساختی جناب مرادی چون پیرار سال از وزیر ارشاد خواهش کردی جاده مریوان سنندج هرمه سریع تر تکمیل و درست بشه فک کنم وزیر ارشاد گفتن جاده کامیارانو درست میکنن جاده سنندج مال وزیر راهه اینطور نیس جناب مرادی

پاسـخ

افراسیابجمعه 10 فروردین 1397 | 16:22

15
2

جناب مرادی تو تا دیروز بچه مریوان نبودی حالا که کارت گیر کرده شدی بچه اصیل مریوان کارت گیر کرده کسگم . ولی حالا که راستشو گفتی چند نفری رو استخدام کردی ؟

پاسـخ

علیجمعه 10 فروردین 1397 | 16:23

19
3

ای مرادی من از شما گله زیاد دارم من به عنوان یه دانشجوی دکترا استخدامی سنندج قبول شده بودم و چند هزار بار به شما پیام دادم و تلفن زدم بالاخره گوشی را برداشتید و گفتید پیگیر میشم و باز بعد ماهها من باز تماس های فراوان گرفتن ولی جواب ندادید و من مجبور شدم از طریق نماینده شهر دیگر پیگیر کارم بشم و با این که من را به خوبی میشناختید چرا پیگیر کار ما نشدید که به من ظلم نشه هر چند با توکل به خدا کار من درست شد

پاسـخ

علیجمعه 10 فروردین 1397 | 16:26

15
2

ای مرادی باید بگم مردم مریوان از جمله خود من خیلی اشتباه کردن که شما را انتخاب کردن شما باید همون صندوق دار بانک میبودید مجلس خیلی خیلی زیاده برا شما خدایدا یه اخه شما چه ویژگی داشتید که نماینده مجلس شدید از لحن حرف زدن تا سواد سیاسی اقتصادی گرفته و ....

پاسـخ

شهروندجمعه 10 فروردین 1397 | 16:26

12
2

همه اش تقصیر خودمان ،مردم هستیم که به کسانی رای میدهیم که هیچگونه تخصصی تومجلس وقانو نگذاری ندارن ،مدیریت قوی میخواهد نه تحلویلدار بانک,نمابندها ی دیگر شهرهای استان مثل اقای بیگلری ،علوی و،،،نماینده واقعی هستند،

پاسـخ

منجمعه 10 فروردین 1397 | 16:28

9
2

هيچ كسي به اندازه من ازاقاي مرادي ضربه نخوردامانيروهاي بهزيستي الان هم مشغول بكارندچون غيرمستقيم همكارمن هستند.اقايان عجمي،كريميان ووزيري الان هم مشغول به كارند،منصف باشيد.اميدوارمهرنماينده اي دردوره اش بيست تاسي نفررواستخدام كنه كه حداقل اما بيكاري كم بشه.امااقاي مرادي مطمئن باش بازهم به من نيازداري.مطمئن باش

2
1
زریوار شنبه 11 فروردین 1397 | 22:43

خدمت شما عارض شوم بخاطر عدم توانایی ایشان نست به نفوذ اقای کریمیان بوده

پاسـخ

منجمعه 10 فروردین 1397 | 16:29

0
0

باتشكرازمديريت محترم زريبارخبر

پاسـخ

آرزوجمعه 10 فروردین 1397 | 16:30

6
1

آقای مرادی

پاسـخ

شهروندجمعه 10 فروردین 1397 | 16:56

26
3

والا حرف زدن از وضعیت جاده های مریوان *********
کدوم جاده ؟؟؟اقای مرادی مثل اینکه سرشون رو کردن تو برف و چیزی نمیبینن!!!!
یه جوری میگن جاده کسی ندیده باشه انگار تو دوران ایشون جاده های مریوان ازاد راه شدن
************

پاسـخ

همشهریجمعه 10 فروردین 1397 | 16:59

11
29

با سلام .اتفاقان اقای مرادی نماینده فعل هستش .بیشترین تذکرات در مجلس داده.جاده سرواباد کامیاران همش تلاش اقای مرادی بوده .من خودم بچه اون مسیرها هستم .از هرکی بپرسید همه می دونن .یکم انصاف هم خوبه .اقای مرادی کم کاری نماینده قبل فعلان انجام می دهه .

6
3
کمپین نە بە دروو جمعه 10 فروردین 1397 | 19:01

شما چرا اینقد جادە ی کامیاران ،مریوان می کنید،عزیزم جادە ای کە شما می گی فقط پنج کیلومتر خاکی بود که یکی از کارمندان ادره راه توضیح دادن که هیچ ربطی به منصور مرادی نداره،چند پست برو بالا کامل توضیح داده،درظما اقای مرادی بیاد یکی ازکارای مثبتشو بگه حاضرم اسممو عوض کنم،درظما خود اقای مرادی خوب میدونن اگه خودشو کاندید کنه چه بلایی سرش میارن همونایی که روز سخنرانیش ازش حمایت کردن ،میدونید که کیو می گم،به عنوان مثال(جمال عزیزیانی فر،عثمان باقدم،کاکه عزته که ی خومان به خویو سمیله کانیو،لاله عبدالله سهرابی،کاکه اقبال،،)ای خوا چە خوشە ئە و روژانە سر شبرنگ،،************

12
13
شهروند 2 جمعه 10 فروردین 1397 | 20:54

هر چی باشه آقای مرادی از امید کریمیان بهتر و بالیاقت تره. دوران کریمیان رو هم دیدیم. چه قدر هزینه کرد دوباره بره مجلس از کجا آمد این همه پولی که خرج کرد. دوستان که دم از انصاف میزنن و انتقاد میکنن برید دوره کریمیان رو هم نقد کنید

پاسـخ

پرستارجمعه 10 فروردین 1397 | 17:00

34
2

اقای مرادی روز روشن *******!!!!!
پارسال مگه پسر عموت رو در بیمارستان به عنوان نگهبان استخدام نکردی ؟؟؟؟؟

پاسـخ

افشاگرجمعه 10 فروردین 1397 | 17:12

27
7

از منصور مرادی وامید کریمیان دروغگو تر تو زندگیم ندیدم جناب مرادی عملکردشما وباند محترمتان جلو چشم مردم مریوان محال دفعه بعد رای بیاری

5
1
پشیمان جمعه 10 فروردین 1397 | 20:25

تنها آدم درستکار اطرافت بختیار سعیدی بود که حذف کردی

10
1
دروغ شنبه 11 فروردین 1397 | 01:02

اره به خدا گل گفتی مگه امید کریمیان مثل منصور دروغگو باشن
بیخیال مجلس دیگه تموم شد برای شماها ******

پاسـخ

واقعیتجمعه 10 فروردین 1397 | 17:13

25
4

من از حامیان آقای مرادی بودم و ای کاش نبودم
دقیقا یادمه ایشان دم از شایسته سالاری از اساتید و.. دانشگاه پیام نور و آزاد گفتند ک متاسفانه خودتون شاهد هستید چ خبره بدون اسم هیچ شخصی،
در رابطه با استخدام کردن یا نکردن دقیق خبر ندارم اما شنیدم ک از جاهایی افرادی رو با بند پ فرستادید، البته همیشه این حرف بد نیس ک من کسی رو استخدام نکردم ب کار بگیرید اما افراد با لیاقت و ب قول خودتون شایسته!!
کاری ب عملکرد شما ندارم اما من ب عنوان ی حامی شما در دوره ی قبل هیچوقت ب شما رای نخواهم داد بنا ب خیلی دلایل..اینجا نمیشه همه حرفارو گفت چون مخالف تخریبم.ما میشنویم ساکت میمانیم چون دستهایمان ب جایی بند نیست.#نه_به_باندبازی

پاسـخ

آرانجمعه 10 فروردین 1397 | 17:23

3
0

سلام جناب مرادی شما می فرمودی کار اصلی نماینده نظارت بر قانون است،شما که افراد زیادی را استخدام نمودید پیشکش ؛شما فقط یکی از کارهای که برای مردم بی ریا مریوان ،که در سخت ترین شرایط به شما رای دادن را بفرمایید ،کدام یک از نماینده های سابق الان در مریوان مشغول به فعالیت هستند تا شما در دوران تصدی نمایندگی و پایان آن فعالیت کنید ،متاسفام برای نوشت چنین خبری

پاسـخ

سروابادیجمعه 10 فروردین 1397 | 17:26

2
1

باعرض سلام.بە نظرم نمایندە اگرنخبەهای لایق وکارامد و جوانهای بیکارتحصیل کنندە را با اولویت بندی خانوادەهای فقیروبومی استخدام کند...کاراو مثبت وقابل تحسین است.ولی اگرشاغلان راچندشغلە نماید..؟؟؟چرا از پارتی؟بازاریهای نمایندگان قبلی این دوشهرستان صحبت نمیکنید...؟

پاسـخ

شهروند مریوانیجمعه 10 فروردین 1397 | 17:40

1
7

با سلام به تمامی اعضا زریبار خبر چرا همه دنبال منفعت خودتو ن هستی چرا تا حالا هشت بار تذکر داده به ریس جمهور کسی نیومده گوش به این هابده وزریبار خبر انهارواطلاع رسانی نکرده کدوم نماینده اومد این کارو بکنه و جاده سنندج مریوان هیچ رشدی نکرده بود حالا به طور بیست و چهارساعته دارن کار میکنن و خودتون میتونی برید ببینید تو این دوره چقد پیشرفت کرده و خیلی کار هارو برای این دو شهرستان انجام داده این همه پیگری هارو میکنه مگه جلو چشم نیست چرا همه یک طرفه قضاوت میکنی بخدا زشته

پاسـخ

Goswimmجمعه 10 فروردین 1397 | 17:59

2
0

به نظرم منظور از استخدام نکردن هیچ کس ، فامیل و اقوام خودشان بودن که در اصل متن بیان نشده..وگر نه ایشان برای چنین قول هایی رای آوردن ..

پاسـخ

هەورامان ڕوستەمیجمعه 10 فروردین 1397 | 18:12

8
4

بسیار متاسفم برای همشهریانم که جرات ندارند با اسم و فامیل واقعی خود کامنت بنویسند.این از ویژگیهای کرد بودن نیست!!
بنده طرفدار آقای مرادی نبوده و خوشبختانه نیستم.اما ایشان هنوز زمان زیادی دارند.صبر کنید زمان نمایندگی ایشان پایان یابد بعد قضاوتشان کنیم.هرچند با توجه به شناختی که از ایشان دارم و متاسفانه از تیم مشاوران ایشان،هیچ اتفاق خوش یمنی رخ نخواهد داد.
تنها دلیل راه یافتن آقای مرادی به مجلس حمایت آقایان اقبال محمدی و عبدالله سهرابی و عزت درستان بود به دو دلیل.
یکی اینکه اجازه ندهند که کریمیان برای دومین بار متوالی راهی مجلس شوند و دوم خود نیز بر راس کار قرار گیرند و امورات را آنگونه که خود مایلند بچرخانند.
من کاری به این ندارم که فرزند کدام یک از این سه نفر مسئول دفتر ایشان است؟یا برادرزاده کدامیک بخشدار فلان جاست و یا کدامیک از این سه نفر بخشدار فلان منطقه میباشد.
باید صبر کرد تا پایان دوره ایشان.مسئول برد و باخت با این سه عزیز است.....

پاسـخ

رای دهنده پشیمانجمعه 10 فروردین 1397 | 18:39

14
2

بله اقای مرادی شما درست درست میفرمائید ؟؟؟
تمامی ۹۱۰۰۰ مسافر که امسال اومدن مریوان از جاده کامیاران اومدن!
وای ببخشید اشتباه کردم از اتوبان کامیاران مریوان خخخخخ

پاسـخ

طرفدار مرادیجمعه 10 فروردین 1397 | 19:22

14
1

واقعا به عنوان فردی که یه زمانی برات زحمت کشیدم متاسفم،. به حرفات فکر کردی چقدر مبتدیانه هستش؟؟ گیرم که راست میگی و استخدام نکردی، این کار افتخاره؟؟؟ جناب نماینده ی بی سیاست افتخار اینه که سرتو بالا بگیری و بگی ۲۰نفر شایسته و تحصیل کرده به ادارات اضافه کردم که تاثیر گذار باشن، افتخار این نیست که هم و غمت استخدام معلمی ۳۰سال خدمت و عضو شورای سابق شهر به عنوان هیات علمی فرهنگیان باشه، افتخار این نیست که دنبال حذف فواد حسینی ها از آ پ مریوان باشه، افتخار این نیست که دنبال تغییر رئیس پایانه بودن یا تغییر در فرمانداری فعال شهرستان بودن باشی،افتخار این نیست که دنبال شهردار سابق شهرستانت باشی تا پست در یک شهر دیگه براش بگیری، عزیز بی سیاست افتخار اینه که بتونی باتجربه های خوب، نخبگان شهرستان و سایر افراد شایسته رو به ادارات و سطوح بالایی شهرستان تزریق کنی .عزیز من کمی باسیاست باش سر تو بالابگیر دوروز دیگه و با افتخار بگو فلان رئیس کار بلد و فلان نخبه ی شهرستان رو تزریق کردم و از کار فلان فرد بی لیاقت جلوگیری کردم. درسته نماینده شدی و خودتم باور نداری که دیگه بتونی نصف آرای قبلی رو کسب کنی و لی جناب مرادی دنیا تو دوره ی حضرت عالی تموم نمیشه و یک عمر خودت و خانوادت باید پاسخگوی مردم و وجدانت باشی
لطفا بی سیاست نباش

پاسـخ

مریوانجمعه 10 فروردین 1397 | 19:27

8
1

بیایید در انتخاب نماینده تجدیدنظر کنیم..... **********

پاسـخ

سلامجمعه 10 فروردین 1397 | 19:37

2
1

باسلام متاسفانە هر کسی کە کاندید میشە یک سری ********رو برای جایگاە مجلس تحویل مردم میدن از جملە دریاچە زریبار...درامد مرز باشماق..جادە سنندج مریوان...مااین کارومیکنیم فلان کارو میکنیم ما قانون گذاریم ما نمیزاریم وزیران هر غلطی بکنن اما متاسفانە تا موفق شدن ******** رای مردم رو جذب کردن پشت سرشون رو هم نگاە نمیکنن بخدا این کارهایی کە تو این مدت انجام شدە کار نمایندە نیست در حد یک شهردار هم کار نکردە ایا درامد مرزباشماق برگشت.. ایا زریباردرست شدلایەروبی شد جادە مریوان سنندج درست شد ایا جایگاە نمایندە جوریە کە بیاد استخدام یا حذف بکنە پدر مریوانو در اوردید همە دارن از گرسنگی میمیرن ولا زبون تو دهنشون نیست ************

پاسـخ

شهروندجمعه 10 فروردین 1397 | 19:46

16
1

باتشکر از کلیه دوستان که زحمت کشیدن و از نماینده محترم انتقاد کردن وهمچنین از زریوار خبر که نظرات وپیشنهادات مردم رو به گوش همه میرساند لازم به ذکر است قبل از هر چیز بدانیم در هر اداره یا سازمانی اگر نقد نباشد آن اداره موفق نخواهد شد با خودمان صادق باشیم و از روی غرض و کینه حرف نزنیم.. دوستان گرامی هر نماینده ای که رفته مجلس مشخصه که اولویت اصلی خود و اطرافیان خودش هستش.. دوره های قبل رو هم دیدیم همه مثل هم هستند پس لطفاً یکطرفه و مغرضانه نقد نکنیم دوره های گذشته چه اقدامی برای شهر و مردم مریوان وسروآباد اتفاق افتاد مگه نماینده دوره قبل از اطرافیان خودش کم استخدام نمودن؟؟ آمار استخدامی دوره قبل هم دست مردم هستش همون تأمین اجتماعی و گمرک و شرکت نفت و...

پاسـخ

واقع گراجمعه 10 فروردین 1397 | 20:03

17
6

جناب استخدامی دربحث استخدامی جنابعالی همان راهی رارفتید که آقای کریمیان رفته بود حتی فراتر ودرسطح وسیع وگسترده تر تاجایی که مردم میگویند صدرحمت به پدر آقای کریمیان .
تمامی انتقادهایی که درزمان تبلیغات انتخاباتی برآقای کریمیان میگرفتی وبه تعبیری دیگرخودوستادانتخاباتی برروی آن موج سواری میکردی همین بحث های استخدامی ومجوزهای تاسیس شرکت های صادرات وواردات درمرز وشرکت نفت بود که درست جنابعالی واتاق فکرتان ودرراس آنها 《 ک.ا مشهور به ک ___*** __ع **** که برای ایشان مجوزپارکینگ درمرزراگرفتید 》( و****ایشان مشهورج . س) و[م.ش] و ....همان راه آقای کریمیان راباسرعت ودرسطح بسیاروسیعی رفتید ودرکل جنابعالی به واقعیات راکتمان میفرمائید

پاسـخ

احمدجمعه 10 فروردین 1397 | 20:06

8
1

ای کاش افتخارت این بودکه ده نفر را مشغول بکار کرده ام!؛ .برای مردم که دراثرزلزله خانه هایشان تخریب شده چکارکردی؟حتماجاده سنندج مریوان جزافتخارات توهم هست مانندبقیه نمایندگان قبل ازتو

پاسـخ

مسعود رازينجمعه 10 فروردین 1397 | 21:32

3
6

سلام
در جواب اون آقايي كه آمار ٣١ نفر اخراجي رو نوشته من بي طرف هستم و در مرز باشماق مشغول به كار هستم اونايي كه اسمشون رو نوشتي كارمند شركت نفت بودن من همشون رو ميشناسم خودم حضور داشتم بازرسين اداره اونارو با ******و اخراجشون كردن آقاي برزان كريميان هم مشغول به كار هستن تو گمرك من هر روز سر كار ميبينمشون ؛ آقاي امير وزيري هم كارمند نبودن شوراي سروآباد بودن
تقريباً اكثر ليستتون رو ميشناسم و دروغ هم هست خواهشاً دروغ سر هم نكنيد حاضرم ثابت هم بكنم چون ديدم و ميبينم هر روز

پاسـخ

به ش خوراوجمعه 10 فروردین 1397 | 21:35

6
2

ای دوشاو ....

پاسـخ

هاژهجمعه 10 فروردین 1397 | 22:27

7
2

چرا فکر مردمو به بیراهه می برید مشخصه هنوز اقای مرادی ازاون جاداه کامیاران که میگه رد نشده بعدش به این حرفها چرا جاده اصلی را ول کرده وبه فرعی می پیچی مگر قرار نبود با حضورت در کمیسیون بودجه جاده اصلی مریوان وتمام بکنید دریغ از یک ذره پیشرفت مردم منطقه را خوب******************..

پاسـخ

زارعیجمعه 10 فروردین 1397 | 23:30

8
3

مشکل برات پیشامدە کسگم کە دروغ به این بزرگیو تحویل مردم میدی

پاسـخ

بازروشنجمعه 10 فروردین 1397 | 23:34

7
2

سلام بهش بگید ********** دانشگاه پیام نور واحد سروآباد آیا جناب منصور مرادی استخدامش کرده یا اسکندر مرادی فقط وجدانا" دروغ نگه که بگه موقتی خداوکیل استخدام قطع یه ولله سرتون نره

پاسـخ

احسانشنبه 11 فروردین 1397 | 00:23

8
5

جمال عزیزیانی فرودلسوزعجمی کارمندرسمی هستندکسی نمی تواند انهارااخراج کند دروغگو دشمن خداست انشاالله خداوندهمه دروغگویان راپیش مردم رسواخواهد همان طوری که دوسال قبل دروغگیان رسواشدند خواهشاپخش کنید تاافراد**********اطلاعات غلط ندهند من دوست دارم ازهمه افرادنه تنهانماینده انتقادسازنده ومنصافانه بشه اماواقعیت داشته باشد نه انتقادمغرضانه و&********

2
1
زريوار شنبه 11 فروردین 1397 | 11:55

جمال عزيزياني فر كارمند قراردادي دانشگاه آزاده با فشار نماينده ************ كرده بوده بابت همكاري أيام انتخابات، اخراج شد پس از ماهها بيكاري با وساطت دكتر كياني رييس منطقه الان تو سنندج مشغول كار هستن، دلسوز أعجمي هم نيروي پيماني آ پ هستن جناب نماينده در مساله گزينش ايشان سنگ اندازي كردن و گر خوا يار بيت مشكلش حل و فصل شد

پاسـخ

احسانشنبه 11 فروردین 1397 | 00:42

14
4

خواهشاپخش کنید اقای کریمیان دربهزیستی هشت نفراستخدام بی قید وشرط کردن هرماه پانصدهزارتومان اونم بعدازشش ماه بهشون میدن بعدحالا همه استخدام ادارات وزارتی شده یاباید ازطریق ازمون سازمان سنجش ویاباید مجلس استخدام بشن حالااین چندنفردرواقع کلاه سرشون گذاشتن چندسن استخدامون تمام شده به هیچ عنوان استخدام نمیشن وارگان مربوطه وقتی نروی جدید ازطریق ازمون استخدام شد میاد جای اینهارامی گیرد وارگان مربوطه مجبوره اینهارااخراج کند چون غیرقانونی وارداین ارگان شده درواقع نماینده چهاسال قبل به نوعی کلاه سراین بیچاره هاگذاشته دیگردراین موارد اقای مرادی هیچ دخالتی نداره ماباید واقع بین باشیم

پاسـخ

فرخشنبه 11 فروردین 1397 | 00:56

5
15

سلام استخدام و جابجایی و پست دادن دو مبحث کاملا جدا هستن،خدایی رو ناظر ببینیم ،عملکرد آقای مرادی خوب بوده و در بحث استخدام بی خبرم.ولی در بحث جابجایی نیروها خداییش بد عمل کرد،نمونه بارز جابجایی باید ع. ا در آموزش و پرورش را نام برد که به خاطر اینکه آقای حسینی رییس وقت آموزش و پرورش با معاونت ****** موافقت نکرد از کار برکنارش کرد

پاسـخ

سرشیوشنبه 11 فروردین 1397 | 02:12

5
1

در پاسخ به دوتا دوست که گفتند جاده مریوان سنندج، اتفاقا در دوره اقبال محمدی که از مرادی حمایت کرد اصلا کاری برای جاده مریوان سنندج نکرد ولی دوره کریمیان جاده پیشرفت چشمگیری داشت ،خودم اهل یکی از روستاهای نزدیک روستای جانوره هستم. شاهد هستم دوران کریمیان چقدر پیشرفت داشت ،شرکت جهاد نصر کردستان باتوجه به گرفتن پیمانهای زیاد و نبود ماشین آلات و کمبود بودجه در دوران کریمیان از طرف روستای تیژتیژ تا مسیر روستای جلیله بیشترین پیشرفت داشت حداقل واقعیت رو بیان کنیم ،تونل همرو تونل گزردره فقط اسفالت و روشنایش مونده ،گازرسانی ،پروژه های اسفالت جاده های روستای دهستان گلچیدر ووووووه، چراهای که آقای سهرابی و محمدی و بقیه باید پاسخ بدهند ،******که داره بلا رو سر بخش سرشیو میاره با عوض کردن بخشدار چه اهدافی دارد ،باامدن بخشدار جدیدی که از دنیای عمران و آبادانی و کارهای فرهنگی و ...... دور هست باید این بخش دوباره به حالت سکوت ویرانی برگردد، اینهم استخدامیه جدیدش

پاسـخ

سيدشنبه 11 فروردین 1397 | 11:20

2
0

در زمان ناتواني ياد ياران فخر نيست\
وقت قدرت از رفيقان ياد كردن همت است

پاسـخ

امینیشنبه 11 فروردین 1397 | 15:12

8
0

جناب مرادی هم یه نمونه از اون نماینده که موزه لور رو نمیدونستن کم نداره ... زیاد از این بنده خدا نباید انتظار داشت .... هر وقت با تعقل گرایی رای دادیم و قبیله گری رو ول کردیم بیاییم انتقاد منصفانه هم بکنیم ... چهار سال دیگه میگم صد شکر به مرادی

پاسـخ

سروابادشنبه 11 فروردین 1397 | 23:25

3
1

یعنی ما اونقد خنگیم این حرفو باور کنیم؟؟

پاسـخ

شهروندیکشنبه 12 فروردین 1397 | 02:06

5
1

شنیدیم باجناقشم قراره ب تازگی در یکی از ادارات استخدام شه
پیشاپیش تبریک☺️

پاسـخ

بی کاریکشنبه 12 فروردین 1397 | 10:43

1
0

یه کار پردرامد سراغ ندارید

پاسـخ

کارگریکشنبه 12 فروردین 1397 | 21:27

8
0

سلام جناب مرادی مگه عموزاده ات تو بیمه چی؟اقای مرادی شما وجدانن اصلان جواب گوشی مردم میدی؟جوابش قطعا ن ن ن فکر کنم ماهی پنج میلیون تومان ب اقای سهرابی میدی فقط گوشیه از دسترس خارج کنه این دو سال هم تمام میشه مردم هم ازت هیچ انتظاری ندارند اون وقت شما هم میایی چهارراه شبرنگ دیگه وعده شما ومردم اون روز جناب مرادی

پاسـخ

کوماسییکشنبه 12 فروردین 1397 | 22:05

6
0

سلام ************* 1:ریئس هلال احمر رو کی انتخاب کرد.
2:س.م.تواداره ی تامین اجتماعی رو کی گذاشت سر کار.(چون واست کار کرد وبعد باهات دعوا کرد *******)
3:ح.ک.توپایانه نفتی تیفور ناصری رو کی گذاشت سر کار
4:توبیمارستان جدید یه پسره بچه روستای سرو مالی رو کی گذاشت سرکار.
5:تو شهرداری مریوان اون پسره *********کی گذاشت سر کار.
ووووووووووووووو وهای دیگه
حالا به قسم شما باور کنیم یا*********

2
0
کارگر چهارشنبه 22 فروردین 1397 | 09:39

کوماس جان چه معامله ای با تامین اجتماعی شده که حاضر شدن دو نفر آنجا بدون آزمون استخدام بشود چونکه اداره ای هست که هیچکس را قبول نمی کنه

پاسـخ

مریوانسه شنبه 14 فروردین 1397 | 08:09

15
0

باجناق محترمتون تو شهرداری مریوان چی آقای نماینده محترم؟

پاسـخ

حامدسه شنبه 14 فروردین 1397 | 08:22

1
3

سلام
بعضی ها از نماینده بیش از حد انتظار دارن
اصلا نمیدونیم وظیفه و اختیارات نماینده چییه
حالا چن نفر بیکار هم ببره سرکار
از رزق و روزی ما کم میشه
اندکی تعقل

پاسـخ

منتقدسه شنبه 14 فروردین 1397 | 09:22

7
0

جناب آقای مرادی همه حرفای شما درست هیچ کس از شما هیچ خواسته نامعقولی نداره ولی بدون مردم شما را آوردن سر کار پس به احترام مردم هم که شده حد اقل روی خوش نشون بده بهشون جواب تلفنهاشونو بده اگه نمیتونی کاری کنی براشون صادقانه بگو مطمان باش این بهترین کاره.امید کریمیان یه اخلاق خوبی که داشت همین بود.

پاسـخ

سه و لاواپنجشنبه 16 فروردین 1397 | 16:17

4
0

دو نیروی جدید راهداری سروآباد چی ؟ مگه مردم کبک هستن .

پاسـخ

کارمند رسمییکشنبه 23 اردیبهشت 1397 | 09:31

1
0

آقای مرادی من کارمند رسمی دولتم و با لیاقت و شایستگی خودم اومدم سرکار نه تنها تو بلکه ریس دولتتم نمیتونه منو تکون بده از جام پس خواهشا تهدیداتو تو جیبت نگه دار لازمت میشه خودت خوب میدووونی کیم! خواهشا سانسور نکنید

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی