سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
صداوسیما نباید بازیچه منفعت شخصی افراد شود
سه شنبه 29 اسفند 1396 / 13:06|کد خبر : 5745|گروه : اجتماعی

فرماندار و مدیر کل صداوسیما در مقابل نشان دادن ضعف مردم مریوان سکوت نخواهند کرد/ شهردار مریوان: خبرنگار صداوسیما خواستار تمدید قرارداد در شهرداری است

فرماندار و شهردار مریوان از صدا و سیمای مرکز استان به دلیل انتشار اخبار کذب و تخریبی از این شهرستان انتقاد کردند.

فرماندار و شهردار مریوان از صدا و سیمای مرکز استان به دلیل انتشار اخبار کذب و تخریبی از این شهرستان انتقاد کردند.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، محمد شفیعی با انتقاد از عملکرد خبرنگار صداو سیمای مرکز کردستان در نحوه پوشش اخبار این شهرستان، گفت: چند روزی برخی اخبار به سمت و سوی بدی حرکت می کند و ما این موضوع را پیگیری خواهیم کرد و نباید عملکرد دستگاهها را بد نشان دهیم. اگر این رویه ادامه داشته باشد با همکاری آقای مدیر کل در سطح کشوری باید این موضوع پیگیری شود. موضوع و رویه خوبی نیست که اتفاق می افتد. از عملکرد دستگاه ها معقولانه دفاع می کنیم اما قرار نیست سیاه نمایی شود. در جایی دیگر با نشان دادن عکس و فیلمی می گویند این بانه است و ضعف مردم مریوان را نشان میدهند. این کار درستی نیست. و با این وضعیت که مردم را زیر سوال می برند به خود اجازه سکوت نخواهم داد.

شفیعی ادامه داد: صداوسیما از بالا تا پایین چون زیر نظر مقام معظم رهبری است قابل احترام است و خود ما نیز اجازه نمی دهیم به این نهاد بزرگ لطمه ای وارد شود. این رویه اشتباه ممکن است در آینده منجر به تجمع و یا شعار دادن شود که اجازه این کار را نخواهیم داد که خدای ناکرده به جایگاه صدا سیما لطمه ای وارد شود.

شفیعی در جلسه روز دوشنبه شورای اداری شهرستان مریوان که با حضور نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری، نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان این شهرستان در محل فرمانداری مریوان برگزار شد، افزود: همه باید کمک کنند شهرستان مرزی مریوان به مردم ایران شناسانده شود. در این ایام که بازاریان و مردم شهرستان مریوان خود را برای استقبال از میهمانان نوروزی آماده می کنند تمامی ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان باید در رستای جذب گردشگر و نشان دادن خوبی ها و زیبایی ها باشد.

شهردار مریوان نیز در این جلسه ضمن انتقاد شدید از عملکرد خبرنگار صداوسیمای مقیم مریوان اظهار کرد: متاسفانه خبرنگار صداوسیمای مرکز استان که در این شهرستان مستقر است عمدا و در راستای تخریب ظرفیت های گردشگری این شهر اخبار را وارونه به سمع و نظر مردم می رساند.

جمال شریفی با اشاره به این نکته که خبرنگار صداوسیمای مرکز استان پیش از این از شهرداری حقوق ماهیانه و ... دریافت می کرده است خواستار تمدید مجدد قرارداد با شهرداری را داشته است که با توجه به وضعیت مالی شهرداری و تعدیل بسیاری از کارگران مازاد شهرداری امکان جذب وی نیز وجود ندارد. شهرداری مریوان بیش از ۴۰ میلیارد تومان بدهکار است و توان پرداخت تمام بدهی های معوقه خود را ندارد و در این وضعیت بد مالی امکان بکارگیری مجدد ایشان معقول نمی باشد.

شریفی افزود: انتشار اخبار از وظایف خبرنگار بوده و باید بدون در نظر گرفتن منفعت شخصی به انتشار اخبار و حقایق شهرستان بپردازد. نباید بر خلاف رسالت و سیاست های صداوسیما در راستای اهداف شخصی نهادی به بزرگی صداوسیما را زیر سوال ببریم. متاسفانه مدتی است که با انتشار اخبار کذب سعی در بد جلوه دادن زیبائی های شهرستان دارند.

شریفی تأکید کرد: صداوسیما همواره به عنوان یک دانشگاه و مدرسه تربیتی برای خانواده بوده است و از مدیران موفق استانی صداوسیما نیز بخاطر تحول بزرگ در صداوسیما مرکز استان تقدیر و تشکر می کنیم اما رویه اشتباه و منفعت طلبان برخی افراد ممکن است نگاه مردم نسبت به این نهاد ارزشمند خدشه دار شود.


انتهای پیام/
ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

مرادیسه شنبه 29 اسفند 1396 | 13:16

23
3

ای دورد به شرفت زریوار خبر
خیلی جالبه که این آقای ناصری خبرنگار صدا و سیما در شهرداری مریوان قرارداد دارد!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟
آخه به چه دلیل با چه توجیه و با چه ارتباطی این آقا رفته در شهرداری قرارداد بسته خیلی جای سوال و تعجب داره ؟؟؟!!

پاسـخ

مریوان ❤✌ مهد دلیرانسه شنبه 29 اسفند 1396 | 14:11

10
1

مریوان خیلی وقته صدا و سیمای کردستان رو تحریم کرده .نتیجه اش هم دید تعداد بینندگان هفتاد درصد کم شده .

پاسـخ

ابراهیمسه شنبه 29 اسفند 1396 | 14:44

21
1

شهرداری مگر خودش کانال خبری روابط عمومی ندارد؟
استفاده از خبرنگار غیر مریوانی صدا سیما که حقوق و امکانات جداگانه از شهرداری که پول مردم مریوان است برای انعکاس اخبار شهرداری با هیچ چیزی توجیه نمی شود .

پاسـخ

کاسبسه شنبه 29 اسفند 1396 | 15:24

20
1

کاملا مشخص و روشن است که خبرنگار به خاطر اینکه مردم به شهر مریوان سفر نکنن اینکارو میکنه که ما بازاریان مریوان نه به خبرنگار بلکه به هیچ احدی اجازه همچین کاری نمیدهیم و در صورت تکرار و تداووم توماری را به صداو سیما مینویسیم و اگر اقدام نشودما بازاریان شخصا اقدام میکنیم

پاسـخ

aramچهارشنبه 1 فروردین 1397 | 00:06

7
0

اقای ناصری ...خبرنگار
گزینه اصلی اقای امیدی است واسه روابط عمومی شهرداری کانی دینار
توراخدابس کنیداقای ناصری

پاسـخ

شهروندچهارشنبه 1 فروردین 1397 | 00:45

9
0

متاسفانه در کل صدا و سیمای مرکز کردستان در اخبار ومباحث مریوان وبانه به نوعی بانه را ارجحیت می دهد وعملا سیاستی در جذب گردشگر و فعالین اقتصادی برای مریوان دنبال نمی کند وما کمتر شاهد نشان دادن جاذبه های گردشگری و توریستی شهرستان در شبکه استانی هستیم در صورتیکه نشان دادن جاذبه ها وتهیه گزارشهای جذاب از این جاذبه ها ضمن جذابیت برای بینندگان تلویزیون کردستان می تواند سهم زیادی در جذب گردشگر وسرمایه گذاران این عرصه داشته باشد که متاسفانه ما کمتر شاهد گزارشهاومستند های جذآب از جاذبه های مانند ورزش های آبی ،هوایی،صنایع دستی مریوان ،زندگی روستا نشینی و فعالیتهای روستایی وکلا بوم گردی وبحث تجاری و ...که هر کدام می تواند در نوع خود بسیار دیدنی و جذاب باشد امیدوارم مسئولین وصدا وسیما بدور از تبعیض ضمن انجام کارهای فرهنگی در صدا و سیما سیاستی را در زمینه بهبود معیشت مردم از طریق معرفی جاذبه های توریستی شهرستان مریوان که به حقیقت با این همه پتانسیل در زمینه گردشگری این وضعیت کنونی شایسته مردم نجیب وفهمیده شهرستان مریوان نیست که متاسفانه به خاطر بی تدبیری ونبود سیاستی در زمینه بهبود وضعیت معیشتی مردم از طریق جذب گردشگر وبه تبع آن رونق اقتصادی ،مریوان روز به روز به جای پیشرفت پسرفت کرده ودر مقایسه با ده تا بیست سال گذشته می توان گفت که گردشگری مریوان ورشکست شده هرچند در زمینه گردشگری در یک سال گذشته شاهد زحمات زیادی از طریق فرماندار شهرستان بوده ایم ولی ایشان به تنهایی نمی توانند کار چندانی بکند در صورتیکه استاندارونماینده ودیگر مدیران کل در استان وصداو سیما چنین سیاست ودیدی نداشته باشند انشالا سال نو سالی باشد که مردم و مسئولین دست در دست هم دهند تا شاهد رونق دوباره واحیای گردشگری شهرستان مریوان وبه تبع آن ایجاد اشتغال و بهبود معیشت مردم باشیم

پاسـخ

تانجی ابو خلیلچهارشنبه 1 فروردین 1397 | 10:54

9
0

خوب آقای ناصری حق داره که به شهرداری گیر بده چون سفره شو جم کردن قرار دادش را لغو کردن دفتر کار ویلاییش را در ساختمان بخشداری مرکزی ازش گرفتن الان آواره شده واقعا حق داره ******* فقط در عرض چند روز قرار داد حقوق ماهیانه و اون همه پول های مفتی که به شیوه های مختلف در زمان کا فواد از شهرداری میگرفت مبالغ چند میلیونی و.... هزار جور ***دیگر مانند هزینه تلفن واینترنت و.... چون ایشان غیر بومی هستند و لطف کردن دعوت آقای فلاحی فرماندار قبلی را با هزار جور رابطه وواسطه پذیرفتن واومدن مریوان تا شورا وشهردار قبلی مریوان را کمک کنند تا هزینه یک میلیاردو اندی غذا و حقوق کارگران زحمتکش وپرسنل خدوم معوق ومسکوت بماند و....ناصری خبر نگار خوبی نیست بلکه ***** رسانه ای خوبی است که فقط در یک قلم ******* برای تهیه یک گزارش********* دریافت کرد آنهم با وسایل وامکانات بیت المال دوربین وتجهیزات شهرداری های برده رشه وچناره و... اینها را من به خوبی خبر دارم چون مدتی با ایشان کار کردم و .....

2
1
نه‌وروز پیروز، پنجشنبه 2 فروردین 1397 | 09:25

در فرهنگ ذاتی من مسأله غیر بومی برای یک کورد در کردستان وجود ندارد کردستان سرای کرد است از تفرقه بپرهیزیم من یک مریوانی هستم من یک سنندجی هستم من یک مهابادی یک کرکوکی هستم چون من فرزند کردستانم.

پاسـخ

امینیچهارشنبه 1 فروردین 1397 | 12:19

8
0

واقعا ظلم و ستم در حق کارگران بدبخت شهرداری و سایر جوانان بیکاری مریوان است آخه خبرنگار صدا و سیما که خودش از صدا و سیما حقوق و مزایا و ... دریافت می کند چرا باید از شهرداری هم حقوق دریافت کنه چرا باید با او قرارداد ببندن مگر جوان بیکاری کم داریم مگه حقوق کارگران بدبخت که اگر روزی نباشند زباله همه شهر رو میگیره سروقت خودش پرداخت میشه یا 6 ماه به 6 ماه
این کار را از شهردار قبلی باید پرسید که چرا این کار رو کرده و درود به شهردار جدید مریوان که زیر بار این کار نرفت امیدواریم مسئولان کاری کنند.

پاسـخ

محمدی پورجمعه 3 فروردین 1397 | 13:55

0
0

جناب زریوار خبر خیلی ممنون برای انتشار این خبر ولی زمانی این خبر رو گذاشتی که بسیاری از مردم در تعطیلات بودند و زیاد وقت نمی کردند این خبر رو بخونند خواهشمون این است که این خبر رو در صفحه اصلی یکبار دیگر منتشر کنید لطف می کنید با تشکر فراوان از شما مدیریت محترم و پرتلاش و دلسوز مریوان
هر بژی

پاسخ مدیریت :
سلام. وقت بخیر خبر بعد از اظهارات فرماندار و شهردار منتشر شده است و امکان بازنشر آن وجود ندارد.

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی