سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
ماموستا شیرزادی در خطبه نماز جمعه:
جمعه 18 اسفند 1396 / 14:26|کد خبر : 5715|گروه : اجتماعی

حضرت فاطمه زهرا (س) یکی از مهمترین الگوهای رفتاری برای زنان مسلمان است/اهمیت حفظ محیط زیست و ترویج درختکاری در اسلام

امام جمعه مریوان ضمن درخواست از مردم برای روی آوری به درخت کاری عنوان کرد : رسیدگی به محیط زیست هم باعث زیباسازی شهر و رونق گردشگری می شود و هم شور و نشاط در جامعه را افزایش می دهد.

امام جمعه مریوان ضمن درخواست از مردم برای روی آوری به درخت کاری عنوان کرد : رسیدگی به محیط زیست هم باعث زیباسازی شهر و رونق گردشگری می شود و هم شور و نشاط در جامعه را افزایش می دهد.

شهر را با درخت کاری زیبا سازید/ هیچ اتفاق یا رخدادی بدون اجازه خداوند نخواهد افتاد
به گزارش خبرنگار زریوار خبر، حاج ماموستامصطفی شیرزادی در خطبه های نماز جمعه این هفته خود در جمع نمازگزاران مریوانی اظهار کرد : در دین مبین اسلام بارها به موضوع درخت کاری و رسیدگی به محیط زیست تاکید شده است و باید عنوان کرد که درخت کاری یکی از بهترین راه های موجود در راستای حفظ محیط زیست است .

ماموستا شیرزادی افزود: امید است که مردم شهرستان مریوان همانند سایر مردم در شهرستان های دیگر ایران اسلامی برای این عمل خیر که در دین مبین اسلام نیز مورد تاکید قرار گرفته است اقدام نمایند.

وی بیان کرد : یکی از نعمت های الهی برای بندگان، درخت کاری و رسیدگی به فضاهای سبز است که در روایات ضمن اشاره به آرامبخشی آب و درخت برای انسان ها به افراد مؤمن تاکید شده است که نباید گل و گیاهان را له کنند.

شیرزادی ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه(س) خاطرنشان کرد : دخت نبی اکرم یکی از مهمترین الگوهای رفتاری برای زنان مسلمان است و این زنان باید ضمن پرهیز از ترویج و روی آوری به مدهای غربی که ضدیت با دین مبین اسلام طراحی شده اند از صحابه های پیامبر مکرم اسلام (ص) پیروی نمایند.

امام جمعه مریوان در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به قدرت خداوند متعال اظهار کرد : تمامی رخدادهای موجود و تمامی حوادثی که در زندگی روزمره برای هر جاندار و غیرجانداری که رخ می دهد با اراده پروردگار بوده و حتی هرگونه موفقیت و غیره نیز از سوی وی برایمان رقم می خورد.

حاج ماموستامصطفی شیرزادی افزود : تمام رخدادهای عالم با اراده و اجازه خداوند متعال اتفاق می افتد و هیچ بالادستی در مالکیت ندارد و هرگاه بخواهد فردی را به پایه های بلندمرتبه برساند پس خواهد رساند.

ماموستاشیرزادی در پایان سخنان خود اظهار کرد : بر هر فرد مسلمانی واجب است که ضمن پیروی از دستورات الهی همواره رفتار و کردار نیک را پیشه خود کرده و بداند که تمام رخدادهای روزمره زندگیش با اجازه و اراده خداوند است.

انتهای پیام/
ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

یک فرهنگیجمعه 18 اسفند 1396 | 14:41

1
0

متاسفانه در حین نماز جمعه بلند گوها قطع شد وصفهای نماز گزاران به موج مکزیکیها شبیه بود .متاسفم در طی این سه ماه سه بار قطع شده

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی