سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
شهبازی پیش از خطبه های نماز جمعه:
جمعه 11 اسفند 1396 / 23:25|کد خبر : 5695|گروه : فرهنگی

پرداخت 31 میلیارد تومان برای خدمات مددجویان کمیته امداد مریوان در 11 ماهه سالجاری

مدیر کمیته امداد شهرستان مریوان در پیش از خطبه های نماز جمعه در سخنرانی گزارش عملکرد 11 ماهه این نهاد را در سال 96 ارائه داد.

مدیر کمیته امداد شهرستان مریوان در پیش از خطبه های نماز جمعه در سخنرانی گزارش عملکرد 11 ماهه این نهاد را در سال 96 ارائه داد.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، مسعود شهبازی مدیر کمیته امداد شهرستان مریوان در پیش از خطبه های نماز جمعه در سخنرانی با ارائه گزارش عملکردی از این نهاد، گفت: نهاد کمیته امداد 22 روز پس از پیروزی انقلاب تاسیس شد و فلسفه بوجود آمدن آن کمک به نیازمندان و از کارافتادگان جامعه بود. 

شهبازی با اشاره به اینکه  کمیته امداد در سال 96 خدمات قابل توجهی را به مددجویان این نهاد ارائه داده است، بیان کرد: این نهاد در سال 96 در جهت رفع بیکاری و سوق دادن کار و تلاش در مسیر صحیح به ویژه رساندن زنان و دختران بی سرپرست به جایگاه اصلی یعنی حضور در مشاغل مرتبط و همچنین توجه زیر بنایی به توضیه ها و راهکارهای اقتصادی اسلامی مانند انفاق، ایثار، بخشش مال و ترویج الحسنه در بین خانواده های تحت حمایت اقدام جدی کرده است.

وی افزود: در 11 ماهه سالجاری برای مددجویان مورد حمایت، زنان سرپرست خانوار، پرداخت کمک معیشت و یارانه توسط دولت، فعالیت بیمه خدمات درمانی، فعالیت های ارتقا شاخص بهداشت، رفع سوء تغذیه مددجویان، فعالیت بیمه اجتماعی مددجویان، پرداخت وام های قرض الحسنه،فعالیت تأمین شهریه دانشجویان، خدمات سربازی و خدمات انشعابات و .... اراده شده که در این خدمات ارائه شده بیش از 26 میلیارد تومان هزینه وپرداخت شده است.

مدیر کمیته امداد مریوان در ادامه افزود: کمک های که با مشارکت خیرین و مردم  در حوزه های زکات، کمک به زلزله زدگان، کمک حامیان به ایتام و محسنین و ... انجام شده که جمع کل پرداختی ها بیش از 4 میلیارد تومان بوده است.

شهبازی در جمع نمازگزاران، اظهار داشت: کمیته امداد هر سال در روزهای پایانی سال برای کمک به نیازمندان تمام تلاش خود را رفع نیازهای این افراد بکار می گیرد. هر ساله از 14 الی 21 اسفند با برپایی پایگاه در سطح شهر و مدارس کمک های مردمی را در بین مردم و دانش آموزان توزیع می کند.

وی از همه مردم و خیرین خواست با نظارت خود کمک های مردمی را در بین نیازمندان واقعی توزیع نمایند.

پرداخت 30 میلیارد تومان تسهیلات در 11 ماهه سالجاری  به مددجویان کمیته امداد مریوان
انتهای پیام/
ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

مددجوجمعه 11 اسفند 1396 | 23:44

1
0

تسكر فراوان از جناب شهبازي و تمام كاركنان كميته امداد خدا ازتون راضي باشه كه مشكا منو حل با پرداخت وام حل نموديد

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی