سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
سه شنبه 8 اسفند 1396 / 15:01|کد خبر : 5683|گروه : اجتماعی

139 نفر در مریوان برای دریافت تسهیلات اشتغالزایی ثبت نام کردند

مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مریوان گفت : از زمان آغاز ثبت نام تسهیلات اشتغالزایی تا اکنون 139 نفر متقاضی در شهرستان مریوان برای دریافت این تسهیلات در سامانه کارا ثبت نام کرده اند.

مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مریوان گفت : از زمان آغاز ثبت نام تسهیلات اشتغالزایی تا اکنون 139 نفر متقاضی در شهرستان مریوان برای دریافت این تسهیلات در سامانه کارا ثبت نام کرده اند.

مهدی ادمن در گفت و گو با خبرنگار زریوار خبر، اظهار کرد : کار پرداخت تسهیلات به طرح های اشتغالزایی روستائیان و عشایر آغاز شده است و این تسهیلات با تنفس 3 ساله به متقاضیان پرداخت می گردد.

ادمن افزود : در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغالزایی روستائیان و عشایر تا اکنون 139 نفر ثبت نام کرده اند که فرایند بررسی طرح های این متقاضیان در حال انجام و برخی از این طرح ها نیز برای دریافت تسهیلات به بانک های عامل ارجاع شده اند.

وی تصریح کرد : در شهرستان مریوان 139 نفر در سامانه کارا ثبت نام کرده اند که از این میزان تعداد 83 نفر برای اشتغال پایدار و نیز 56 نفر برای اشتغال فراگیر ثبت نام کرده اند.

مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مریوان خاطرنشان کرد : 34 طرح از مجموع طرح های ثبت نام شده در سامانه کارا و از محل اعتبارات اشتغال فراگیر با اعتباری بالغ بر 149 میلیارد و 700 میلیون ریال به بانک های عامل ارجاع و منتظر پرداخت تسهیلات هستند.

مهدی ادمن با اشاره به اهمیت اجرای طرح های اشتغالزایی در روستاه های اطراف شهرستان مریوان تصریح کرد : جذب اعتبارات موجود از سوی مدیران و مسئولان ذیربط می تواند باعث توسعه هرچه بهتر و بیشتر مناطق روستایی این شهرستان گشته و همچنین مهاجرت معکوس را به دنبال خواهد داشت.

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

فارغ التحصیل بیکارسه شنبه 8 اسفند 1396 | 18:11

13
0

اقای ادمن این امار ها که با نام اداره کار گزارش میدهید مربوط به عملکرد سایر ادارات شهرستان است
خود شما به عنوان ریس اداره کار در جذب این تسهیلات چکار کرده اید ؟؟؟
اداره کار در مدت 10 ساله ریاست شما چند نفر ایجاد اشتغال نموده است؟؟
لطفا با این اطلاعات و امار غلط اینقد مردم رو بیشعور فرض نکنید

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی