سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
جمعه 4 اسفند 1396 / 22:30|کد خبر : 5674|گروه : اجتماعی

شورای شهر کانی دینار مصوبه انتخاب شهردار جدید را لغو کردند/ شورای شهر: ایومن رد صلاحیت شده است

اضعای شورای شهر کانی دینار اعلام کردند محمد صالح ایومن گزینه معرفی شده به عنوان شهردار جدید این شهر رد صلاحیت و به دلیل ناتوانی در اخذ حکم نهایی در جلسه آتی شورای شهر شهردار جدید این شهر را انتخاب می کنند.

اضعای شورای شهر کانی دینار اعلام کردند محمد صالح ایومن گزینه معرفی شده به عنوان شهردار جدید این شهر رد صلاحیت و به دلیل ناتوانی در اخذ حکم نهایی در جلسه آتی شورای شهر شهردار جدید این شهر را انتخاب می کنند.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، اعضای شورای شهر کانی دینار در جلسه روز یکشنبه 29 بهمن ماه، مصوبه ای که منجر به معرفی محمد صالح ایومن به عنوان گزینه شهرداری این شهر - بدلیل رد صلاحیت و نگرفتن حکم نهایی انتصاب - لغو کردند و اعلام کردند که در جلسه آتی شورای شهر، شهردار جدید این شهر را انتخاب و معرفی خواهند کرد.

این جلسه که با حضور بهنام حیدری، ستارامیدی، جمیل زیرک، سعدی مرادی و عطا هوشمند پنج عضو شورای شهر کانی دینار و خانم ویسی سرپرست شهرداری و آقای فایقی مسئول امور مالی برگزار شده بود، دو مصوبه داشت که در مصوبه دوم آمده است: با توجه به شرایط فعلی شهرداری شهر کانی دینار و اعتراض های شهروندان محترم و عدم توانایی کافی در اداره کردن سیستم شهرداری در برابر مشکلات پیشرو و اخذ بودجه سال 97 شهرداری و اظهار نارضایتی اعضای محترم از گزینه معرفی شده شهرداری آقای محمد صالح ایومن در اخذ حکم نهایی و وعده های که نتوانسته به آنها جامعه عمل بپوشاند و مراجعه حضوری اعضای شورای به هسته گزینش استانداری مبنی بر رد ایشان در مرحله اول که آقای ایومن و امور شهری آنرا به شورای اسلامی شهر کانی دینار اطلاع نداده بودند، در نتیجه زمان متعارف لازم به آقای ایومن داده شده است که متاسفانه نتوانستند حکم نهایی را اخذ نمایند، اعضای شورا به اتفاق به این نتیجه رسیدند که مصوبه شماره 2 صورتجلسه 20ع/96/5 مورخ 96/9/30 مبنی بر انتخاب شهردار، آقای محمد صالح ایومن را کأن لم یکن اعلام بدارند و در جلسه آتی انتخاب شهردار جدید را انجام بدهند.

آنچه در مصوبه شورای شهر کانی دینار آمده است به اتفاق با 3 رآی موافق و دو رأی مخالف تصویب شده است و این مصوبه طی نامه رسمی به فرمانداری شهرستان مریوان اطلاع داده شده است.

شهرداری شهر کانی دینار از شهریورماه امسال بدون شهرداری اداره می شود و بسیاری از شهروندان این شهر از وضعیت موجود رضایت ندارند.


مصوبه شورای شهر کانی دینار

شورای شهر کانی دینار مصوبه انتخاب شهردار جدید را لغو کردند/ شورای شهر: ایومن رد صلاحیت شده است

شورای شهر کانی دینار مصوبه انتخاب شهردار جدید را لغو کردند/ شورای شهر: ایومن رد صلاحیت شده است

شورای شهر کانی دینار مصوبه انتخاب شهردار جدید را لغو کردند/ شورای شهر: ایومن رد صلاحیت شده است

شورای شهر کانی دینار مصوبه انتخاب شهردار جدید را لغو کردند/ شورای شهر: ایومن رد صلاحیت شده است

انتهای پیام/
ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

شهروندجمعه 4 اسفند 1396 | 22:40

19
12

متاسفانه وقتی برخی از اعضای شورای شهرکانی دینار سابقه یک روز کار اجرایی را در دستگاههای اجرایی ندارند، معرفی آقای ایومن کا فقط دوسال سابقه کار در روابط عمومی شهرداری دارد با تحصیلات کاملا غیرمرتبط با پست شهرداری... تخصصص، تعهد، تجارب و پیشینه شغلی... درانتخاب شورا محلی از اعراب ندارد

پاسـخ

محمد امینیجمعه 4 اسفند 1396 | 22:45

13
25

با توجه به شناختی که از آقای ایومن دارم ایشون لیاقت و تواناییش بیشتر از این پست و مقامهاست ولی متاسفانه در شهر مریوان پستهایی به بعضی افراد سپرده میشود که توانایی داشتن آن پستها را ندارند.

پاسـخ

لاله حه مهجمعه 4 اسفند 1396 | 22:51

25
10

واقعاجای تاسف است .....یاروخودش گزینه رامعرفی کرده والان هم کان لم یکن......یااقای قاسمی پور.،،،،که هنوزم مراهل گزینش تمام نشده وکلی دردسردرست کرده واسه شهرویله که ۳۵خانوارداره حتمااین گزینه می ارزد به ایومن
***********

15
2
آبرا لایق شنبه 5 اسفند 1396 | 12:58

کوره برا کجا کاری.... لایق اکرمی رو یکشنبه معرفی میکنند. اینا الان دارن خود زنی میکنند. زیر آب همو میزنند.

3
0
شوان یکشنبه 6 اسفند 1396 | 01:00

لاله حمه میخوان یه راننده لودرو شهردار کنن!!! ولله جالبه اونکه در دانشگاه برقلا سه چهار ترم مشروط بود!جالبه

پاسـخ

هجرتجمعه 4 اسفند 1396 | 22:57

19
3

خوب جناب امینی هروقت شوراشدین انتصابش کنین

پاسـخ

عدنانجمعه 4 اسفند 1396 | 23:01

28
2

۵نفرادم هنوز نتونستن یه شهردار انتخاب کنن چجوری میخوام کار مردم راه بندازن عجب شوراهای داریم واقعا متاسفم

پاسـخ

ع سشنبه 5 اسفند 1396 | 09:26

7
1

سه نفري كه ميخوان به صورت محلي شهردار انتخاب كنن اين عاقبتشه بخدا مردم گناه دارن بس كنيد بنظر شخص بنده مهندسين بهترين گزينه ها هستن

پاسـخ

شهروندشنبه 5 اسفند 1396 | 09:45

5
2

دوستان ظاهرا از كميته انطباق خبر ندارن
كميته انطباق رد ميكنه چون حيفه گزينه ي خوبيه

پاسـخ

خالو باوانشنبه 5 اسفند 1396 | 09:47

5
0

بخوا ايوه يش خوشن برا
آقاي مرادويسي گيان دروسي كات و كمه پي اكه نين

پاسـخ

اي هاوارشنبه 5 اسفند 1396 | 09:51

7
0

چه خبره
يه روز ميارن يه روز برميدارن
بابا تمومش كنيد
شهر بدون شهردار نميشه ،هر كي بياد همينه
سيروان نشد ايومن اين نشد ...
بالاخره يكي از همين سيستم مياد

0
3
شهروند شنبه 5 اسفند 1396 | 20:10

بە نظر بنده اقای ویسی بهترین گزینه بود ولی چون دست
های زیر پرده رولومی داد با هاش مخالفت کردند دو تن ازشورا
ها ایشون هم کنار کشیدند . فردی توانمند و فعال وموفق بودند.

پاسـخ

امپراطورشنبه 5 اسفند 1396 | 11:35

15
1

انتخاب شهردار بر عهده شورا می باشد، اما متاسفانه دخالتهای نماینده شهرمون برای تعیین شهردارها اون کارایی که شوراها باید داشته باشند را صلب میکنه؛ ضمن احترام به آقای ایومن، ولی ایشون نیز مورد حمایت نماینده بودن چه بسا آقای ایومن فردی با لیاقت و توانایی باشند اما مجبور می شدند که در مسیرآقای مرادی گام بردارند، و همه می دانیم که این مسیر ، مسیری است که منفعت عام لحاظ نمیشه، ضمن آرزوی موفقیت برای آقای ایومن، امیدواریم فردی انتخاب شود که بتواند به مردم شهر کانی دینار خدمت کند.

پاسـخ

جوجه سازیشنبه 5 اسفند 1396 | 12:16

2
1

سلام به زریبار خبر
پیامی در رابطه موضوع شورا و شهرداری فرستادم به اسم جوجه سازی لطفا منتشر کنید .
ممنون

پاسـخ

جوجه سازیشنبه 5 اسفند 1396 | 14:37

5
2

سلام به زریبار خبر
با توجه به اینکه در سال 96 تاکنون شهورای شهر کانی دینار اختلافات خود را حل و فصل نکرده مطمئنا" تا قیامت نمی توانند شهر دار را انتخاب کنند مگر به یک شرط ائتلاف برن شهرداری مریوان پیش آقای شهردارو به عنوان فردی مدیر دلسوز و کاردان مسئولیت انتخاب شهردار را به ایشان واگذار کنند تا ایشان اگر به صلاح دانست در ظرف چند روزی انتخاب کن چون شهر واقعا نیاز به شهردار دارد و داره اعنراضات مردم زیاد میشه.
ممنون آقای جوانمردی مردانه بخش کن

پاسـخ

مریوانشنبه 5 اسفند 1396 | 14:41

6
3

زریبار خبر اصلا این کارتون حرفه ایی نبود این بنده خدا لازم نیست تمام دنیا خبردار باشن از رد شدنشون تو گزینش.متاسفم الکی بدون هیچ تجربه ایی امتیاز رسانه رو دادن دستتون.

پاسخ مدیریت :
سلام بزرگوار . ما کار اشتباهی نکردیم . مدارکی به دست ما رسیده و آن را منتشر کردیم. از خودمان چیزی نگفتیم و ننوشتیم. تنها مصوبه شورای شهر را منتشر کردیم. اگر گلایه ای هم دارید به ما بر نمی گردد.

پاسـخ

کسگمشنبه 5 اسفند 1396 | 21:31

5
0

برای شهرداری کانی دینار گزینه های زیادی مطرح هستن که دکترین شورای شهر دوره چهارم آن را انتخاب می کنند **********همین الان در جلسه شبانه در حال رایزنی ست

پاسـخ

شهروند مریوانییکشنبه 6 اسفند 1396 | 00:47

2
0

با سلام
دوستان عزیز خبر ندارید قراره جلسه چهارشنبه لایق اکرمی رو معرفی کنند..
با تشکر از زریوار خبر

2
0
رامان دوشنبه 7 اسفند 1396 | 22:52

از شوراهای کانی دینار خواهشمندم فردی توانا وبا تجربه را شهردار کنند،چون کانیی دینار وجوجه سازی دروازه شهر مریوانند،آقای **** سواد این کار را ندارد و در دانشگاه آزاد چندین ترم مشروط بوده وبه زور توانسته مدرک بگیره،لطفا کار رابه کاردان بسپارید ،دلسوز مردم باشید به خدا قسم ضرر نمی کنید

پاسـخ

شهروندیکشنبه 6 اسفند 1396 | 12:21

1
1

راستي يك سوال؟
جلسه شوراي شهر است و رأي گيري و امضاي صورتجلسه بايستي با حضور همان اعضاي حاضر شوراي شهر باشد به عبارتي هيچ وقت از مهمانان اعم از شهردار و سايرين در جلسه رسم نيست امضا بگيرند چرا تو كاني دينار اين اتفاق مي افتد؟

پاسـخ

وریایکشنبه 6 اسفند 1396 | 18:36

2
1

متاسفم براتون که نطرات را گلچین و نظرات بقیه رو انعکاس نمیدهید. متاسفم

پاسخ مدیریت :
سلام. وقت بخیر بزرگوار . باور بفرمایید نظراتی که مشکل نداشته باشند حتما منتشر می کنیم . باور بفرمایید تعداد نظرات به حدی زیاده که خواندن و تایید کردن آنها زمانبر است.

مطمئن باشید اگر مشکلی نداشته باشد منتشر خواهیم کرد

پاسـخ

جوجه سازیپنجشنبه 10 اسفند 1396 | 15:18

2
0

سلام خدمت همه درسته شورا های شهر کانی دینار سابقه مدیریت رو ندارن اما مشکل از اونا نیست عده ای هستن که ظاهرا نمی خواهند شهردار کانی دینار انتخاب بشه وهرکسی که گزینه باشه یا معرفی بشه رو با پشت به زمین می کوبند نمی دونم این قضه تا کی ادامه خواهد داشت فقط می دونم وضعیت شهرداری کانی دینار روز به روز روبه خرابی میره مدیران قبلی میگفتن شهرداری نه تنها بدهی نداره بلکه یک میلیارد تومان هم تو حسابش هستن ولی متاسفانه الان که مسئول مالی شهرداری عوض شده و همه چیز روشن شده نه تنها یک میلیارد پول نداره بلکه بیشتر از دو میلیارد هم بدهی داره

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی