سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
ادمن به زریوار خبر:
دوشنبه 30 بهمن 1396 / 21:14|کد خبر : 5664|گروه : اقتصادی

اختصاص 17 میلیارد و 800 میلیون تومان اعتبار برای ایجاد اشتغال پایدار در مریوان

رئیس اداره تعاون، کار و رفا اجتماعی مریوان، گفت: از محل اعتبارات توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی مبلغ 17 میلیاردو 800 میلیون تومان به شهرستان مریوان اختصاص یافت.

رئیس اداره تعاون، کار و رفا اجتماعی مریوان، گفت: از محل اعتبارات توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی مبلغ 17 میلیاردو 800 میلیون تومان به شهرستان مریوان اختصاص یافت.

مهدی ادمن رئیس اداره تعاون، کار و رفا اجتماعی مریوان در گفتگو با خبرنگار زریوار خبر، گفت: از محل 50درصد اعتبارات توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی مبلغ 17 میلیاردو 800 میلیون تومان به شهرستان مریوان اختصاص یافت.

وی افزود: 46 درصد این اعتبارات به بخش کشاورزی و 54 درصد به بخشهای صنعت و خدمات اختصاص یافته است.

ادمن نرخ تسهیلات برای مناطق روستایی مرزی 4 درصد و برای مناطق غیر روستایی غیر مرزی 6 درصد تعیین شده است. وی تصریح کرد: متقاضیان این تسهیلات می توانند طرحهای خود را به دستگاههای اجرایی مربوطه ارائه نمایند.

رئیس اداره کار اظهار کرد: از محل اعتبارات مشاغل خانگی مبلغ دو میلیارد تومان به شهرستان مریوان اختصاص یافته که تاکنون 300 میلیون تومان آن پرداخت شده است.

وی با اشاره به طرح کاروزی  به خبرنگار ما، گفت: از محل طرح کاروزی دانش آموختگان دانشگاهی تاکنون 181 نفر در سال 96 مشغول به کار شده اند.

انتهای پیام/
ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

شهرونددوشنبه 30 بهمن 1396 | 22:30

0
0

خسته نباشید جناب آقای آمدن
اگر میزان پرداختی به هر شغلی را اعلام می نمودید مردم مجبور نبودند برای پرسش به اداره مراجعه کنند و ضمنا در مورد شرایط پرداخت و ضامن ها یا همکاری بانکها برای مردم شفاف سازی فرمایید

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی