سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
پنجشنبه 19 بهمن 1396 / 23:15|کد خبر : 5623|گروه : اجتماعی

وحدت و همبستگی ملت ایران عامل اصلی خشم استکبار جهانی است

نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری وحدت و همبستگی ملت ایران را عامل خشم استکبار جهانی عنوان کرده و اظهار کرد : ذره ای از اراده مردم نسبت به این نظام کاسته نشده است.

نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری وحدت و همبستگی ملت ایران را عامل خشم استکبار جهانی عنوان کرده و اظهار کرد : ذره ای از اراده مردم نسبت به این نظام کاسته نشده است.

ماموستا فایق رستمی در گفت و گو با خبرنگار زریوار خبر عنوان کرد : شهداء با خون خود درخت بیداری اسلامی را آبیاری نمودند و باعث از بین رفتن ظلمی شدند که سالیان دراز بر آنان می شده است.

ماموستا رستمی افزود : وحدتی که امروز بین مردم ایران و نظام اسلامی حاکم بر آن است باعث پایدار شدن امنیت در کشور شده است که شهداء با اهداء خون خود ان را برایمان به ارمغان اورده اند.

رستمی با اشاره به توطئه های دشمنان دین مبین اسلام برای ملت ایران اسلامی تصریح کرد : تا زمانیکه این وحدت کنونی بین مردم و نظام وجود داشته باشد دشمنان با شکست مواجه خواهند شد.

وی افزود : وحدت و همبستگی امت اسلامی ایران باعث رونق و آبادانی بیش از پیش ایران اسلامی خواهد شد لذا امید است که مردم متدین استان کردستان همانند دیگر استان های کشور برای توسعه این میهن اسلامی بیش از پیش با مسئولان و مدیران در امر توسعه همه جانبه این استان همراه باشند.

نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد : امنیت کنونی را مدیون خون شهداء هستیم چرا که آنها با اهداء خون خود درخت بیداری اسلامی را آبیاری نموده و امنیتی را برایمان به ارمغان اوردند که بتوانیم در سایه آن به راحتی زندگی کنیم.

ماموستا فایق رستمی ادامه داد : امروزه پس از گذشت 39 سال از عمر پربرکت انقلاب اسلامی هنوز ذره ای از اراده مردم نسبت به نظام  کاهش نیافته و حتی تغییری نکرده است و هیچگاه به هیچ یک از دشمنان خود اجازاه دخالت در امورات مربوط به این میهن را نخواهند داد.

ماموستا رستمی بیان کرد : مردم غیور ایران اسلامی به ویژه استان کردستان همواره با آرمان های این انقلاب بیعت دوباره نموده اند و هیچگاه هم حق تجاوز به این خاک و آب همانند تجاوز رژیم بعثی به این میهن را نخواهند داد.

وی تصریح کرد : مردم متدین ایران هیچگاه رشادت ها و ایثارگری شهداء ، جانبازان و ایثارگران در زمان هشت سال جنگ تحمیلی را فراموش نخواهند نمود لذا بر تمام آحاد مردم واجب است که در ایام و زمان های مختلف با حضور در گلزار شهداء آنان را یاد نمایند.

نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد : شهداء جانانه از شرافت، آبرو، ناموس و کیان این میهن اسلامی دفاع نمودند و با فداکاری های خود توانستند ایران را از دست تمام بیگانگان آزاد نموده و درس آزادگی را به تمام دنیا آموزش دهند.

نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد : دشمنان دین مبین اسلام با تمام قدرت برای نابودی ایران به میادین جنگ امدند و به خیال خود می خواستند این ملت را از بین ببرند اما ملت غیور ایران جانانه در مقابل تهاجم انان ایستادگی نمودند.

ماموستافایق رستمی با اشاره به این نکته که مرردم ایران در زمان جنگ تحمیلی ابهت دو قطب شرق و غرب را شکستند تصریح کرد : مردم غیور ایران اسلامی در زمان هشت سال دفاع مقدس نه تنها با ضورگوئی های دشمنان دین مبین اسلام قاطعانه ایستادگی نمودند بلکه انها را با شکست مواجه نمودند.

انتهای پیام/
ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی