سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
برای اولین بار در مریوان صورت گرفت
سه شنبه 17 بهمن 1396 / 10:57|کد خبر : 5613|گروه : اجتماعی

نشست بصیرتی فرمانده سپاه مریوان با جمعي از دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد وپیام نور

به مناسبت دهه فجر فرمانده سپاه مریوان نشست هم اندیشی و بصیرتی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی و پیام نور این شهرستان در دانشگاه آزاد برگزار شد.

به مناسبت دهه فجر فرمانده سپاه مریوان نشست هم اندیشی و بصیرتی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی و پیام نور این شهرستان در دانشگاه آزاد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، فرمانده سپاه پاسداران شهرستان مریوان اظهار کرد :  ظلم ستیزی وشعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی سرلوحه انقلاب اسلامی می باشد.

انقلاب اسلامی یک انقلابی کاملا مردمی بود  که با رهبری حضرت امام (ره) هدایت و رهبری گردیدو باید عنوان کرد که بصیرت مردم و حضور مردم باعث تداوم آن خواهد بود.

سلیمی تصریح کرد : آثار انقلاب اسلامی امروزه باید از سوی نسل جدید انقلاب گرامی داشته شود چراکه پاسداشت این امر حفاظت از خون شهدائی است که برای به ثمر نشستن نهال  انقلاب اسلامی  فدا کاری نمودند.

وی بیان کرد :  بدخواهان این نظام همواره موانع زیادی را در طول مسیر انقلاب اسلامی ایجاد کرده اند اما مردم متدین ایران اسلامی همواره ضمن حفظ اتحاد و همبستگی خود تمامی توطئه های دشمنان را به فضل خداوند متعال نقش بر آب خواهندکرد.

سرهنگ شکیبا سلیمی تصریح کرد : سیاستهای  دوران پهلوی که  بر میهن عزیزمان حاکم بود کاملا وارداتی و در راستای اهداف استکباری و استبدادی و در تضاد با مبانی اعتقادی مردم مسلمان ایران بود و همین امر یکی از دلایل اصلی نارضایتی مردم بود.

سلیمی افزود :  انقلاب اسلامی برگرفته از نهضت عاشورا بود و هم چنان که در آن زمان بسیار تلاش شد که پیام عاشورا به دیگران نرسد و راه به جایی نبردند، هم اکنون نیز در تلاش هستند که اجازه ندهند پیام انقلاب اسلامی به دنیا برسد اما هیچگاه به آرزوی پلید خود نخواهند رسید. چون که وعده الهی حق است.

فرمانده سپاه پاسداران مریوان با اشاره به این که امروزه از انقلاب اسلامی در  بسیاری از کشورهای دنیا به عنوان یک الگوی استکبار ستیزی  یاد می شود.  عنوان کرد : استکبار جهانی در دوران رژیم پهلوی از ایران به عنوان ژاندارم منطقه جهت تحقق اهداف پلید خود استفاده می نمود .

سلیمی خاطرنشان کرد : در زمانی که مردم متدین ایران نظام اسلامی را جایگزین رژیم استبداد شاهنشاهی کردند دشمنان این مردم ابتدا شیوه های مختلف اعم از:  ترور،تهدید تحمیل هشت سال جنگ  و...خواستند این انقلاب را ساقط کنند اما به فضل خداوند و حضور پرشور مردم نتوانستند به خواسته های خود دست بیابند و این نکته قابل توجه است که در طول تاریخ جنگهای متعددی بر کشور عزیزمان ایران تحمیل شده است و در تمامی جنگها قسمتی از خاک وطن ما از ایران جدا شده است اما خوشبختانه پس از هشت سال جنگ نابرابر دشمنان نتوانستند حتی یک وجب از خاک ایران را جدا کنند و این از افتخارات انقلاب اسلامی است.

ظلم ستیزی  بر اساس موازین اسلامی مبنای واقعی انقلاب اسلامی مردم ایران است
 
سرهنگ شکیبا سلیمی با عنوان این که کلمه استکبار همان خودبزرگ بینی است ادامه داد :  شعار مرگ بر آمریکا از مبانی اساسی انقلاب اسلامی است و تا زمانی که آمریکا از دشمنی با مردم ایران دست برندارد و جایگاه جمهوری اسلامی را به رسمیت نشناسد این شعار کلیدی توسط مردم عزیز ایران کوبنده تر از گذشته سر داده خواهد شد.و این برگرفته از مکتب قرآن است.

وی افزود:دشمنان و بدخواهان ایران اسلامی پس از این که از جنگ سخت برعلیه ایران نا امید شدند جنگ نرم را از سرگرفتند  و با استفاده از شیوه های مختلف در صدد کمرنگ کردن اعتقادات مردم و تغییر در ارزشها و فرهنگ این مرز و بوم بر آمده اند و هر روز دسیسه و خدعه تازه ای را به کار میبرند تا بتوانند به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ضربه بزنند و با اعمال فشارها و تحریمها سعی در پیشبرد اهداف خود دارند و با راه انداختن جنگهای نیابتی در سطح منطقه اسلام ستیزی و ایران هراسی را به شدت دنبال میکند  تا بتوانند نقش ایران را در سطح منطقه کاهش دهند اما غافل از این ایران اسلامی در سطح جهانی به یک ابرقدرتی تبدیل شده است که دیگر از تهدید و ارعاب آنان هراسی ندارد و از تمامی فراز و نشیبها  به فضل الهی و حضور مردم در صحنه های مختلف با سر بلندی عبور خواهد کرد.

در این نشست صمیمی فرمانده سپاه مریوان با سعه صدر به سوالات دانشجویان پاسخ داد. تعدادی از دانشجویان با بیان اینکه این برای اولین بار است که بدون دغدغه سوالات خود را از یک فرمانده سپاه پرسیده اند، خواستار حضور دیگر مسئولین و پاسخگوی آنها به سوالات خود هستند.


نشست بصیرتی فرمانده سپاه مریوان با جمعي از دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد وپیام نور

انتهای پیام/
ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

یاسرسه شنبه 17 بهمن 1396 | 16:09

4
3

احسنت مطالب تون رو خوندم جالب بود احسنت
کوری چشم دشمنان و سلامتی رهبر عزیز

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی