سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
ماموستا فایق رستمی:
یکشنبه 15 بهمن 1396 / 21:58|کد خبر : 5610|گروه : فرهنگی

شهداء پیام آور عرصه ایستادگی و ایثار هستند

نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری شهداء را پیام آوران ایستادگی مقاومت و شجاعت عنوان کرده و اظهار کرد : شهداء مظهر رشادت های مردم غیور ایران هستند.

نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری شهداء را پیام آوران ایستادگی مقاومت و شجاعت عنوان کرده و اظهار کرد : شهداء مظهر رشادت های مردم غیور ایران هستند.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، ماموستا فایق رستمی در مراسم بزرگداشت یاد و خاطره 5400 شهید استان کردستان بیان کرد : بسیاری از مردم متدین ایران زمانی با اهدای جان خود امنیت کنونی را برای ما فراهم نموده و انان با این عمل درس ایستادگی و مقاومت را برای نسل های آینده یاد دادند.

رستمی تصریح کرد : ایستادگی و رشادت های شهداء درسی است برای آیندگان تا بدانند هیچگاه یک فرد مؤمن ظلمی را قبول نکرده و زیربار گناه نمی رود و باید عنوان کرد که هر شهید یک پیام برای تمامی جهانیان و در راس آنها استکبار جهانی داشته و دارد و ان هم پیام نابودی دشمنان دین مبین اسلام است.

رستمی افزود : فداکاری و جانفشانی های مردان و زنان غیور ایران در زمان جنگ تحمیلی در برابر تهاجم گسترده رژیم بعثی در جبهه های جنگ ستودنی و قابل ستایش است چرا که این امر نشان از عمق باورهای دینی آنهاست.

وی تصریح کرد : در زمان جنگ تحمیلی عراق علیه ایران اسلامی شهرستان مریوان بارهای عدیدی مورد تهاجم خصمانه دشمن بعثی قرار گرفت که این امر نیز باعث به شهادت رسیدن بسیاری از هم وطنان ما شد.

نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد : مردم شهرستان مریوان شاهد بمباران های زیادی در زمان جنگ بودند و با چشمان خود نظاره گر تهاجمی بودند که دشمنان اسلام برای نابودی این ملت تلاش می کردند که خوشبختانه با استقامت مردم غیور دشمنان ما شکست زیادی را تجربه کردند.

ماموستا فایق رستمی بیان کرد : در 22 بهمن سال 1357 ایران دچار تغییراتی اساسی شده و این تغییرات توانست دنیا را به حیرت دراورد و آن هم از بین بردن نظام شاهنشاهی به یک نظام الهی بود.

رستمی خاطرنشان کرد : قیام مردم ایران و تبدیل یک نظام دین ستیز به نظامی اسلامی باعث شد تا دشمنان دین مبین اسلام بفهمند که این ملت و این مردمان هیچگاه سرافکنده و شرمسار نزد خداوند متعال نخواهند شد.

وی در پایان سخنان خود بیان کرد :  دشمنان دین مبین اسلام زمانی برای نابودی نظام اسلامی ایران تلاش می کردند و با تهاجم به خاک این میهن می خواستند که زمینه نابودی دین را فراهم نمایند اتحاد و همبستگی ملت ایران دشمنان را با شکست داد.

انتهای پیام/
ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی