سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
یکشنبه 15 بهمن 1396 / 09:35|کد خبر : 5607|گروه : سیاسی

نشست بصیرتی فرمانده سپاه با فرهنگیان مریوان/ فریب وعده های توخالی دشمنان انقلاب اسلامی را نخوریم

فرمانده سپاه  مریوان نشست صمیمانه با تعدادی از فرهنگیان شهرستان مریوان، گفت: اگر امروز مشکلاتی در کشور وجود دارد از نبود تفکر و مدیریت  جهادی است . امروز ایران اسلامی به عنوان یک کشور بین المللی تاثیر گذار به عنوان یک ابرقدرت شناخته شده است.

فرمانده سپاه مریوان نشست صمیمانه با تعدادی از فرهنگیان شهرستان مریوان، گفت: اگر امروز مشکلاتی در کشور وجود دارد از نبود تفکر و مدیریت جهادی است . امروز ایران اسلامی به عنوان یک کشور بین المللی تاثیر گذار به عنوان یک ابرقدرت شناخته شده است.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، نشست بصیرتی فرمانده سپاه مریوان با حضور مدیران و کارکنان و فرهنگیان آموزش و پرورش این شهرستان در سالن خانه معلم برگزار شد.

در این نشست شکیبا سلیمی فرمانده سپاه شهرستان مریوان با اشاره به نقش کلیدی فرهگیان و مدیران اموزش و پرورش در بصیرت افزایی جامعه، اظهار داشت: در سی نهمین سالگرد پیروزی انقلاب نباید فراموش کنیم که امام (ره) به ما استقلال بخشید، هویت بخشید، آزادی بخشید. ما موظف هستیم راه استقلالی را که امام(ره) آغاز کرده است  ادامه دهیم.


سرهنگ سلیمی افزود: در چهار دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی انقلاب اسلامی با فراز و نشیب های مختلف و دشمنی های فراوان از جانب استکبار جهانی و عاملان حلقه بگوشش روبه رو بوده است هم چنان به یک الگوی جهانی برای آزادی طلبان درسطح دنیا مبدل گشته است .

انقلاب کردن سخت بود اما حفاظت از انقلاب اسلامی بااین همه توطئه و نیرنگ سخت تر می باشد و همه مردم ایران به خاطر این که صاحبان اصلی انقلاب بودند در این مسیر هزینه های زیادی پرداخت کردند و در تمام برهه های زمانی دشمنان را مایوس کردند.

وی ادامه داد: سال 57 رژیمی که دست نشانده استکبار و ابر قدرت ها بود توسط مردم سرنگون شد. بعد از انقلاب، استکبار از انقلاب اسلامی سیلی خورده و به همین دلیل با اجیر کردن یک قاتل و دیکتاتور مثل صدام ، هشت سال جنگ را به ملت ایران تحمیل کرد و هزینه های زیادی را بر انقلاب اسلامی وارد کرد.به خیال این که بتواند انقلاب نوپای ما را ساقط کند .

سلیمی در ادامه نشست صمیمی با فرهنگیان مریوان، گفت: جنگ سخت دشمن پس از 8 سال بدون رسیدن به مقاصد شوم استکبار به پایان رسید اما بلافاصله جنگ نرم خود را که به مراتب پیچیده تر و سخت تر بود بر علیه مردم ایران آغاز شد و یکی از محورهای اصلی تلاش دشمنان انقلاب اسلامی حذف اسلام از انقلاب مردم ایران بود و این بخاطر عنادی است که از همان ابتدای انقلاب اسلامی بوجود آمد. اما حضرت امام (ره) از همان ابتدای پیروزی انقلاب در مقابل کسانی که قصد حذف اسلامیت را از انقلاب داشتند محکم ایستاد و امروز نیز مکتب آن پیر فرزانه در این مسیر به راه خود ادامه میدهد.

وی بیان کرد: تفکر انقلاب اسلامی قرآنی است. و اگر امروز مشکلاتی در کشور وجود دارد از نبود تفکر و مدیریت  جهادی است . امروز ایران اسلامی به عنوان یک کشور بین المللی تاثیر گذار به عنوان یک ابرقدرت شناخته شده است.

فرمانده سپاه مریوان همچنین افزود: مدیریت باید مدیریت جهادی باشد. مدیریت جهاد مبنی بر دین اسلام، خارج از بروکراسی اداری است. بدعهدی آمریکایی ها و هم دستانش برای جهانیان ثابت شده است و مسئولین و مردم بایستی با پیروی از منویات مقام معظم رهبری هیچ گاه فریب لبخندهای دشمنان ایران اسلامی را نخورند وبا تکیه بر ظرفیتهای داخلی همواره دشمنان را مایوس نمایند.

مردم و مسئولین ما باید بدانند بدعهدی آمریکا به تعهداتش مسبوق به سابقه است و  در زیر دستکش مخملی دستی چدنی پنهان است .

در پایان این نشست صمیمانه که با پرسش و پاسخ همراه بود، فرمانده سپاه  مریوان به تعدادی از سئوالات فرهنگیان عزیز پاسخ داد و خاطر نشان کرد که بایستی حواسمان به توطئه ها و خدعه های دشمنان و بدخواهان ایران اسلامی باشد و همواره با بصیرت و آگاهی و حضور به موقع در صحنه، آنان را ناکام بگذاریم و فریب وعده های توخالی کسانی را که تا امروز با مردم و انقلاب اسلامی همواره دشمنی نموده اند را نخوریم.

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

محمودپور _ دانشجویکشنبه 15 بهمن 1396 | 12:10

4
3

سلام بر فرمانده دلاور سپاه مریوان که واقعا مثل مدرس دانشگاه بر مباحث مختلف اشراف دارند

پاسـخ

ذوالفقار بابایی خادم اتلشهدا جانباز اعصاب وروان وشیمیایییکشنبه 15 بهمن 1396 | 15:30

4
2

هزاران درود برتو ای دلیرمرد شجادوخستگی ناپذیر

پاسـخ

فرهادیکشنبه 15 بهمن 1396 | 22:02

4
1

سلام ودرودبر فرمانده دلاور سپاه پاسداران شهرستان مریوان مرگ بر ضد ولایت فقیه

پاسـخ

فرهادیکشنبه 15 بهمن 1396 | 22:03

4
1

سلام ودرودبر فرمانده دلاور سپاه پاسداران شهرستان مریوان مرگ بر ضد ولایت فقیه

پاسـخ

ابراهیمدوشنبه 16 بهمن 1396 | 09:02

1
1

واقعا سپاه برای جوانان بیشترین اشتغالزای وکمک به مردم فقیر ومناطق محروم بیشتر از هرچی اداره تو ایران است انجام داده ممنون وتشکر فقط ای کاش باز سهمیه برای ثبت نام تو سپاه بیشتر میشد تا ماهم به خدمت سپاه در بیایم

پاسـخ

ابراهیمدوشنبه 16 بهمن 1396 | 10:28

4
0

واقعا سپاه برای جوانان بیشترین اشتغالزای وکمک به مردم فقیر ومناطق محروم بیشتر از هرچی اداره تو ایران است انجام داده ممنون وتشکر فقط ای کاش باز سهمیه برای ثبت نام تو سپاه بیشتر میشد تا ماهم به خدمت سپاه در بیایم

پاسـخ

خالدیدوشنبه 16 بهمن 1396 | 18:58

2
1

هزاران بار گفتیم و بازهم از گفته خود خرسندیم خدا را به خاطر داشتن همچنین فرمانده دلسوز وپرکار شاکریم الحق مالک اشتر روزگار ماست

پاسـخ

خالدیسه شنبه 17 بهمن 1396 | 13:14

2
1

سلام بر فرمانده خستگی ناپذیر سپاه مریوان که الحق لقب مالک اشتر برازنده اوست

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی