سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
در جلسه بهداشت کارگری شهرداری مریوان مطرح شد
یکشنبه 1 بهمن 1396 / 22:44|کد خبر : 5565|گروه : اقتصادی

سلامت جسم و روح کارگران شهرداری در گرو پرداخت حقوق هاست/ حل مشکل کارگران و پرسنل شهرداری در راس کاری مدیریت جدید شهرداری است

معاون جدید اداری مالی شهرداری مریوان گفت : رسیدگی به امورات و پرداخت حقوقات معوقه و همچنین رسیدگی به میزان امنیت کاری آنها از سوی مسئولان قسمنت های مختلف شهرداری و معاونین شهردار است.

معاون جدید اداری مالی شهرداری مریوان گفت : رسیدگی به امورات و پرداخت حقوقات معوقه و همچنین رسیدگی به میزان امنیت کاری آنها از سوی مسئولان قسمنت های مختلف شهرداری و معاونین شهردار است.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، محمدعلی باغانی در جلسه بهداشت کارگری شهرداری مریوان که با حضور برخی از مسئولان واحدهای مختلف شهرداری در محل سالن جلسات این اداره مریوان برگزار شد اظهار کرد : امورات مربوط به شبکه بهداشتی و درمانی مختص به کارکنان شهرداری مریوان باید فعال گردد.

باغانی افزود : بنا بر اعلام برخی از مسئولان واحدهای مختلف شهرداری مریوان معاینات ادواری کارمندان و پرسنل شهرداری این شهر متاسفانه بیش از دو سال است که انجام نشده است و این امر نیز سلامت پرسنل به ویژه کارگرانی که در بخش های حساس این ارگان مردم نهاد فعالیت می کنند را به مخاطره می اندازد.

وی تصریح کرد : حفظ سلامتی جسمی و روحی روانی کارگران و پرسنل این ارگان مردم نهاد در اولویت کاری قرار داشته و باید از سوی مسئولان واحدهای مختلف این امر نیز بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد لذا از هم اکنون باید برای بررسی امکان ایجاد مرکز بهداشت مربوط به پرسنل شهرداری انجام گیرد.

معاون جدید اداری مالی شهرداری مریوان تصریح کرد : بسیاری از پرسنل شهرداری این شهر با توجه به فعالیت هائیکه دارند از جمله رفته گران و تمامی افرادی که در زمینه جمع اوری و دفع و دپوی زباله های فعالیت می کنند در معرض خطر جدید هستند لذا بررسی سلامت جسمانی انها نباید مورد بی توجهی قرار گیرد.

محمدعلی باغانی با اشاره به عدم توجه به سلامت جسمانی و روحی روانی پرسنل و کارکنان شهرداری مریوان در گذشته اظهار کرد : عدم فعالیت مسئولان بهداشتی برای انجام معاینات ادواری در دو سال  گذشته نشان از بی توجهی به سلامت کاری پرسنل است و این امر نباید بیش از این ادامه یافته لذا سلامت جسمی این افراد باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

باغانی با اشاره به این امر که معاینات ادواری کارکنان و پرسنل اداری شهرداری مریوان بدلایل مختلفی که بدهی این ارگان مردم نهاد از مهمترین دلایل آن بوده است صورت نگرفته است افزود : متاسفانه امروزه شهرداری مریوان از بدهی های زیادی رنج می برد که با در نظر گرفتن این امر نمی توان قبول کرد که سلامت پرسنل و کارکنان شهرداری مورد بی توجهی قرار گیرد.

معاون اداری مالی شهرداری مریوان افزود : بسیاری از کارکنان و کارگران شهرداری مریوان در واحدهای مخاطره آمیزی همانند جمع آوری زباله و دپوی آن و همچنین رفته گران مشغول به فعالیت هستند که با در نظر گرفتن میزان خطرات کاری بر لزوم توجه به امورات مربوط به سلامت آنها پی خواهیم برد.

محمدعلی باغانی ادامه داد : بهترین راه درمان هر نوع بیماری پیشگیری از وقوع آن است لذا باید از سوی مسئولان امر برای رعایت نکات ایمنی کار باید کارگران و پرسنل در فعالیتی که توانائی ان را دارند به کار گماشته شوند.

باغانی خاطرنشان کرد : برخی از کارگران برای راحتی کاری خود از وسایل ایمنی در حین کار خود استفاده نمی کنند و این امر از سوی ناظرین شهرداری باید مورد توجه قرار گرفته و در راستای حفظ سلامتی کارگران و پرسنل در امر سلامتی انها هیچ گونه تعارفی نگردد و آنها را مجبور به استفاده از وسایل ایمنی بکنند.

وی تصریح کرد : تمام شغل هائیکه نیازمند داشتن وسایل ایمنی هستند شناسایی شده و برای خرید تمام وسایل های مورد نیاز و مایحتاج در راستای حفظ سلامت کارگران نیاز است اقدام شود.

انتهای پیام/
ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

کارگر شهردارییکشنبه 1 بهمن 1396 | 23:41

3
40

با سلام خدمت زریوار خبر و مهندس باغانی انشاالله مشکلات شهرداری با کمک خدا و همت شما رفع خواهد شد سابقه کاری شما بر کسی پوشیده نیست و کارگران شهرداری نسبت به مدیریت جدید خوشبین هستند.

پاسـخ

بزرگدوشنبه 2 بهمن 1396 | 08:23

2
39

ضمن عرض سلام و خسته نباشید به مدیریت جدید شهرداری و همچنین از زحمات بی نظیر آقای باغانی کمال تشکر دارم موفقبیت چاوه کم

پاسـخ

بزرگدوشنبه 2 بهمن 1396 | 08:24

7
62

ضمن عرض سلام و خسته نباشید به مدیریت جدید شهرداری و همچنین از زحمات بی نظیر آقای باغانی کمال تشکر دارم موفقبیت چاوه کم

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی