سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
پنجشنبه 28 دی 1396 / 15:40|کد خبر : 5552|گروه : پزشکی

سایه روشن مدیریت عامل موفقیت در مجموعه بهداشت و درمان مریوان

ثبات در مدیریت که واژه ای غریب و نا آشنا در عرصه سیاست گذاری ها در شهرستان مریوان بود امروز نشان داد با استمرار مدیران موفق فقط انتظار خبرهای خوش و مطلوب تر شدن شرایط از آن می تواند به گوش برسد.

ثبات در مدیریت که واژه ای غریب و نا آشنا در عرصه سیاست گذاری ها در شهرستان مریوان بود امروز نشان داد با استمرار مدیران موفق فقط انتظار خبرهای خوش و مطلوب تر شدن شرایط از آن می تواند به گوش برسد.

به گزاشر خبرنگار زریوار خبر،  آیا تا کنون از خود پرسیده اید کدام سازمانها موفق تر هستند؟ یا به عبارت دیگر، کدام سازمانها بهتر اداره می شوند؟ کدامیک می توانند برتر باشند؟

چه زیبا گفته شد مادامی که تلخی زندگی دیگران را شیرین می کنی بدان که زندگی میکنی. دکتر هوشیار سایه میری پزشک و مدیر موفق مرکز بهداشت و درمان شهرستان مریوان از زمان نشستن بر مسند مدیریت این مرکز با تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که فرمودند ((ما میخواهیم اگر کسی در خانواده ای مریض شد آن خانواده بیش از رنج مریض داری رنج دیگری نداشته باشد))  همچون حرفه پزشکی با معاینه درست نقایص و ضعف های بهداشت و درمان مریوان با اطلاعاتی کامل و درست تصمیم گیری ها و نسخه هایی با جهت گیری صحیح انجام دادند که در روزهایی که خبرهای خوشی از اوضاع اقتصادی نداریم در بخش بهداشت ودرمان با خبرهای خوش وضعیت مریوان را در این عرصه تا رسانیدن به وضعیت مطلوب گام به گام پیش می برد و این نشان می دهد تصمیم گیری با اطلاعات درست و مبنی بر معاینه ی صحیح ،جهت گیری مثبت و صحیحی  در پی خواهد داشت.

ثبات در مدیریت که واژه ای غریب و نا آشنا در عرصه سیاست گذاری ها در شهرستان مریوان بود امروز نشان داد با استمرار مدیران موفق فقط انتظار خبرهای خوش و مطلوب تر شدن شرایط از آن می تواند به گوش برسد.بعد از رسانیدن بیمارستان های مریوان از آن وضع اسفناک بهداشتی و تجهیزاتی به دریافت کننده رتبه نخست در هتلینگ و تجهیز بیمارستانها به دستگاه ام ار آی و ماموگرافی و صورت گرفتن انواع عمل های جراحی و حتی گامی همچون اخذ مجوز پذیرش بیماران بین المللی(ipd) در راستای تحقق توریسم درمانی امروز خبر خوشی دیگر را شنیدیم که مرکز غربالگری سرطان در مریوان به زودی افتتاح می گردد که در راستای تشخیص زود رس سرطان و درمان آن مریوان را پیشتاز از سایر شهرها کرده است و این نشان از مدیریتی بزرگ و وجود یک همدلی در بین کارمندان این مرکز است که از شخصیت چنین مدیری الهام گرفته و در آنها انگیزه ایجاد می کند که همه با هم در کنار هم هستند که برای خدمتگزاری به مردم کار می کنند که این یک ویژگی بارز مدیریت موفق و نشان از فهم بالای مدیریتیست .

هرچند هنوز ضعف هایی در بخش های مختلف بهداشت و درمان  دیده می شود  اما طبیعی است که هیچ مدیریتی نمی تواند بدون ضعف باشد اما رویکرد رو به جلو و پوشش و اصلاح ضعف ها به صورت تدریجی، تصمیم درست ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان ،نماینده و مسئولین شهرستانی را در استمرار و ثبات مدیران موفق تا رسیدن به وضعیت مطلوب را به اثبات رسانید. انتظار می رود در بخش های مهم دیگر همچون بخش های معیشتی که یکی از دغدغه های مهم و مطالبه برجسته شهروندان است نیز با هم دلی مسئولان و ارائه راهبرد ها و برنامه های بلند مدت  خبرهای خوشی همچون خبرهای عرصه سلامت به گوش برسد.       


  امید محمدی-خبرنگار افتخاری زریوار خبر

انتهای پیام/
ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

...پنجشنبه 28 دی 1396 | 16:41

21
4

با سلام و عرض ادب.به حکم لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق بر خود وظیفه میدانم به عنوان شهروند مریوانی مراتب سپاس و قدر دانی خویش را از جناب آقای دکتر سایه میری مدیر لایق و دلسوز و با سواد شهرمون داشته باشم.و از این اینکه با سعه صدر حس نوع دوستی و با همت و حمیت و تلاش جدی و شبانه روزی مشغول خدمت در جهت پیشرفت اهداف عالیه بهداشت و درمان گام برمیدارند نهایت سپاس و تشکر را داشته باشم.و میدانم که این حرف دل همه ما مریوانی هاست.و خلاصه با جرات میتوانم بگویم که آقای دکتر واقعا بی نظرین .موفق و موید باشید آقای دکتر و هم چنان پاینده .

پاسـخ

همکار دکترپنجشنبه 28 دی 1396 | 17:34

7
10

عجب خبرنگار زبلی هستی...!با این قلمت

19
4
... جمعه 29 دی 1396 | 16:00

یاخوا دسو خوش بیت آقای خبرنگار،با هر چه ایژن بیژن.کارت دروسه

3
9
همکار چهارشنبه 4 بهمن 1396 | 22:48

عجب خبرنگاری واقعا متآسفم **********

پاسـخ

قادریپنجشنبه 28 دی 1396 | 17:35

12
7

دکتر سایه میری به راستی نعمه تیکه که خوای گه وره عه تای کرده به مه ریوان

هیوام سه ر به رزیه

پاسـخ

پرستارپنجشنبه 28 دی 1396 | 19:05

12
4

عرض سلام و خسته نباشید
دکتر سایه میری رو با جرات میشه گفت موفق ترین مدیر شبکه مریوان
ان شالله که سلامت و پایدار باشن

پاسـخ

دانا شکیباپنجشنبه 28 دی 1396 | 21:26

7
10

سلام و شاد باش
یادتون باشه در انتشار خبر اگر بعضی واقعبت ها گفته نشه اگه عملکرد سیستمی به اسم یک نفر تمام شه کار جالبی نیست. اگه قرار باشه یک وزنه 300تا 400 کیلو گرمی از یک محل به محل دیگه جابجا بشه (بدون کمک از ابزار و ماشین آلات )، اگه تک تک افراد شهرستان مریوان بخواهند این وزنه را به تنهایی جابجا کنند، قطعا امکان پذیر نخواهد بود. ودر این صورت می توان گفت: کل مردم شهرستان مریوان نتوانستند این وزنه را جابجا کنند ولی کمتر از 10 نفر اگه متحد شوند؛ در یک جهت، همزمان و همسو به وزنه نیرو وارد کنند اوزنه به راحتی جابجا خواهد شد
بار اول کل مردم شهرستان مریوان به تنهایی نتوانستند وزنه 300 تا 400 را جابجا کنند ولی در بار دوم، از مردم همین شهرستان کمتر از 10 نفر این ماموریت را به راحتی انجام دادند.
سوال؟
چی باعث شد جزئی از جمعیت کار جمعیت یک شهرستان را انجام دهد ؟
شکی نیست کار تیمی .
اگه سیستمی موفقیتی را را کسب کند، فقط کار میر نیست و کار تیمی باعث میشه فضای کار کردن مساعد شود و موفقیت کسب گردد
پس نباید کارتیمی فراموش گردد و زحمات آنها نادیده گرفته شود.
لطفا جامع تر واقعیت هارا ببینید تا در جهت شکوفایی گامی موثر تری بردارید.

19
2
... جمعه 29 دی 1396 | 15:55

ئا دانا میگم شما تو کار وزنه و اینا هستین؟ همه حرفت شد وزنه وزنه.در ضمن هیچ تیم و گروهی بدون مدیر و رهبر ی صحیح موفق نخوااااااهد بود و این مدیر است که باعث میشه افرادش هم کارشون رو خوب و درست انجام بدن.

پاسـخ

مهدیپنجشنبه 28 دی 1396 | 22:26

6
7

با سلام و تشکر از زحمات دلسوزانه آقای دکتر سایه میری
با توجه به اینکه بودجه طرح نظام سلامت باید در همین راستای مواردی که ذکر شده ، صرف شود بنظرم دیگر نیاز به بزرگنمایی کردن نیست چون در تمام شهرستانها و استانها باید اجرا شود

پاسـخ

هاوارپنجشنبه 28 دی 1396 | 22:30

9
8

دکتر سایه میری انسانی به تمام معنا از نظر شخصیتی میباشد همین باعث شده که بتواند موفق باشد .انشاالله خداوند پشت و پناه تمام خدمتگزاران به مردم و نظام اسلامی باشد.

پاسـخ

یوسفپنجشنبه 28 دی 1396 | 22:37

7
7

با ارزوی سلامتی و تندرستی برای دکتر عزیز و تشکر ویژه از خدمات صادقانه شما در این مدت .امیدوارم سایه شما و امثال شما بر این مردم مظلوم شهر پایه دار باشه.

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی