سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
دکتر هوشیار سایه میری:
شنبه 23 دی 1396 / 10:57|کد خبر : 5539|گروه : پزشکی

اتمام عملیات ساخت مرکز غربالگری سرطان مریوان با اعتبار 1 میلیارد تومان

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مریوان، گفت:  برای نخستین بار مرکز غربالگری سرطان در شهرستان مریوان در زیربنای 540 متر مربع و در مدت ۲ سال با اعتبار یک میلیارد تومان ساخته شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مریوان، گفت: برای نخستین بار مرکز غربالگری سرطان در شهرستان مریوان در زیربنای 540 متر مربع و در مدت ۲ سال با اعتبار یک میلیارد تومان ساخته شد.

دکتر هوشیار سایه میری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مریوان در گفتگو با خبرنگار زریوار خبر، گفت: عملیات ساخت ساختمان مرکز غربالگری سرطان شهرستان مریوان با تلاش شبانه روزی همکاران مجموعه شبکه بهداشت و درمان و حمایت همه جانبه دانشگاه علوم پزشکی کردستان به پایان رسید. وی افزود: برای نخستین بار مرکز غربالگری سرطان در شهرستان مریوان ساخته شده  است. این مرکز در زیربنای 540 متر مربع و در مدت ۲ سال با اعتبار یک میلیارد تومان ساخته شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مریوان با اشاره به اینکه این مرکز بزودی توسط مسئولین افتتاح خواهد شد، افزود: مصرف زیاد گوشت قرمز و رژیم غذایی پرنمک، افزایش استعمال دخانیات ، چاقی، نبود تحرک، افزایش استرس های روزمره و ... عوامل مهمی در بروز بیماری سرطان هستند که این عوامل خطر در شهرستان مریوان  متاسفانه در حال افزایش هستند و لذا آغاز به فعالیت این مرکز غربالگری سرطان در این شهرستان بسیار ضروری بود.

سایه میری با اشاره به اینکه تشخیص زودرس سرطان نقش بسیار به سزایی در میزان موفقیت درمان دارد، گفت: انشاالله با آغاز به کار این مرکز گام بزرگی در راستای تشخیص زودرس، درمان به موقع و افزایش کیفیت زندگی بیماران سرطانی در شهرستان مریوان برداشته خواهد شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مریوان به خبرنگار زریوارخبر، گفت: در روزهای آتی خبرهای خوبی در حوزه بهداشت و درمان برای مردم عزیز شهرستان مریوان داریم که انشاالله به اطلاع مردم شریف و قدردان شهرستان خواهیم رساند.

اتمام  عملیات ساخت مرکز غربالگری سرطان مریوان با اعتبار 1 میلیارد تومان
انتهای پیام/

 

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

کاکمپنجشنبه 26 بهمن 1396 | 10:22

10
1

سلام لطفآ درمورد افتتاح پایگاه انتقا خون درمریوان با دکتر سایه میری پیگیری نماید

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی