سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
ماموستا شیرزادی:
جمعه 8 دی 1396 / 12:34|کد خبر : 5498|گروه : سیاسی

حرکت فتنه گران سال 88 گناه نابخشودنی و فراموش نشدنی است

امام جمعه مریوان گفت : پیامبر مکرم اسلام (ص) فرموده اند که فتنه خواب است و لعنت خداوند متعال بر فرد یا افرادی باشد که آن را بیدار می کنند.

امام جمعه مریوان گفت : پیامبر مکرم اسلام (ص) فرموده اند که فتنه خواب است و لعنت خداوند متعال بر فرد یا افرادی باشد که آن را بیدار می کنند.

به گزارش زریوار خبر، حاج ماموستا مصطفی شیرزادی در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد : در هر زمان و مکانی که باشد تفرقه و آشوب و ایجاد فتنه در جامعه گناهی است نابخشودنی و بر مسلمانان واجب است که از ان بپرهیزند.

ماموستا شیرزادی بیان کرد : هر فتنه ای در جامعه از سوی هر فردی که رخ دهد و موجبات ایجاد نا آرامی را فراهم نماید مذموم بوده و خداوند متعال از ان نهی کرده است لذا بر افراد مسلمان واجب است که خود را از فتنه بپرهیزند.

شیرزادی تصریح کرد : خداوند در قرآن کریم به تمامی امت مسلمانان دستور اکید داده است که با بصیرت حرکت نمایند و ضمن پیروی از فرمایشات پیامبر مکرم اسلام (ص) از عومل فتنه در جامعه دوری گیرند تا خدای ناکرده باعث ایجاد رعب و وحشت برای مردم نگردند.

وی با اشاره سران فتنه و رفتاری که در سال 88 از خود نشان دادند بیان کرد : بسیاری از فتنه ها باعث ایجاد کشتار و ناهنجاری می شود لذا تمامی فتنه هائیکه از سوی افرادی برای ایجاد نا آرامی در جامعه گردد محکوم است.

امام جمعه مریوان ضمن اشاره به این نکته که هر حرکت و یا رفتار و گفتاری که بخواهد آرامش کنونی مردم را برهم بریزد حرام است اظهار داشت : خداوند متعال در قرآن کریم می فرماید که هر فردی در جامعه مشغول به فتنه گری باشد در روز قیامت با وی به مانند یک کافر با وی اعمال رفتار خواهد شد.

حاج ماموستا مصطفی شیرزادی بیان کرد : متاسفانه در سال 88 افرادی مشغول به فتنه گری و فعالیت برای استکبار جهانی بودند که این امر باعث شد تا بسیاری از اماکن عمومی و وسایل مردم مورد تخریب قرار گیرد و این امر از سوی دین مبین اسلام  گناه محسوب می گردد.

ماموستا شیرزادی تصریح کرد : در دین مبین سالام هر فردی که با گفتن شهادتین وارد دین مبین اسلام شد جان، مال و ناموس وی بر برادران و خواهران مسلمانش حرام است و مردم متدین باید با آنها به خوبی رفتار کنند.

انتهای پیام/
ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی