سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان مریوان :
پنجشنبه 30 آذر 1396 / 14:55|کد خبر : 5478|گروه : اجتماعی

رفع تصرف 3 هزار و 530 متر مربع از اراضی ملی در سالجاری در مریوان

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان مریوان ، گفت: زمینی با مساحت ۸۰ متر مربع از اراضی ملی واقع در تپه موسک در محدوده قانونی شهر با کاربری مسکونی رفع تصرف گردید.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان مریوان ، گفت: زمینی با مساحت ۸۰ متر مربع از اراضی ملی واقع در تپه موسک در محدوده قانونی شهر با کاربری مسکونی رفع تصرف گردید.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، زانا کهنه پوشی اظهار کرد : افراد سودجو اقدام به تصرف غیر قانونی یک قطعه زمین به مساحت ۸۰ متر مربع با ارزش ریالی زمین یک میلیارد ریال واقع در تپه موسک نمودند که بلافاصله  یگان حفاظت از اراضی اداره راه وشهرسازی وارد عمل شده و با هماهنگی دستگاه قضایی و نیروی انتظامی اقدام به رفع تصرف و توقیف عملیات نمودند.

در سالجاری 3 هزار و 530 متر مربع از اراضی ملی مریوان رفع تصرف شده اند

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان مریوان گفت : در طول سالجاری و با پیشگیری های انجام شده میزان 3 هزار و 530 متر مربع از اراضی ملی این شهرستان رفع تصرف شده است.

زانا کهنه پوشی در گفت و گو با خبرنگار ما ضمن ابراز این خبر اظهار کرد : امسال در حوزه حفاظت از اراضی 3 هزار و 450 متر تصرف اراضی ملی داخل در محدوده شهر را که با کاربری‌های مختلف توسط افرادی سودجو مورد تصرف قرار گرفته بود رفع تصرف و به بیت‌المال باز گردانده شد.

کهنه پوشی بیان کرد : در راستای جلوگیری از تصرف اراضی ملی و تملکی 14 هزار و 560 متر مربع از اراضی دارای سند تک برگ مالکیت به نام دولت ثبت شد.

صبح روز پنج شنبه مورخ 30 اذرماه سالجاری از سوی اداره راه و شهرسازی شهرستان مریوان زمینی با مساحت ۸۰ متر مربع از اراضی ملی واقع در تپه موسک در محدوده قانونی شهر با کاربری مسکونی رفع تصرف گردید.

کهنه پوشی خاطرنشان کرد : افراد سودجو اقدام تصرف غیر قانونی یک قطعه زمین به مساحت ۸۰ متر مربع با ارزش ریالی زمین یک میلیارد ریال واقع در تپه موسک نمودند که بلافاصله  یگان حفاظت از اراضی اداره راه وشهرسازی وارد عمل شده و با هماهنگی دستگاه قضایی و نیروی انتظامی اقدام به رفع تصرف و توقیف عملیات نمودند.

انتهای پیام/
ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

امیدشنبه 2 دی 1396 | 13:01

4
0

خوزگا کوچه تراشیشیان بدایه به دس کاک زاناو محله وا هه یه 20 بن بستی هاتیا باورناکن بچنه نوبهار کوچه نیم متری برونه کمربندی

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی