سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
بخشدار مرکزی در اولین روز کاری:
پنجشنبه 23 آذر 1396 / 16:07|کد خبر : 5460|گروه : اجتماعی

توسعه و توانمند کردن روستاهای بخش مرکزی از مهمترین برنامه های بخشداری است

بخشدار بخش مرکزی مریوان در جلسه شورای اداری در روستای سیاناو، گفت: یکی از ابزارهای رسیدن به توسعه هر شهر و روستایی داشتن جاده ها و راه های مواصلاتی استاندارد است.

بخشدار بخش مرکزی مریوان در جلسه شورای اداری در روستای سیاناو، گفت: یکی از ابزارهای رسیدن به توسعه هر شهر و روستایی داشتن جاده ها و راه های مواصلاتی استاندارد است.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، عزت درستان در جلسه شورای اداری این شهرستان که با حضور فرماندار مریوان و جمعی از مسئولان شهرستان در مسجد روستای سیاناو برگزار شد اظهار داشت: متاسفانه بسیاری از روستاهای اطراف شهرستان مریوان دارای جاده های مواصلاتی و راه های استانداردنیستند.

درستان افزود: عدم وجود راه های ارتباطی آسفالته و استاندارد از مهمترین دغدغه های مردم روستانشین به ویژه در بخش مرکزی این شهرستان است که لزوم رسیدگی هرچه بهتر و بیشتر مسئولان به این امر را می طلبد.

وی خاطرنشان کرد : اجرای به موقع و صحیح طرح هادی روستایی در زمینه توسعه این روستاها نقش بسزایی داشته و امید است که مسئولان بتوانند در این امر با یاری مردم طرح ها و پروژه های نیمه تمام را نیز به اتمام برسانند.

بخشدار بخش مرکزی مریوان بیان کرد : عدم آنتن دهی موبایل از دیگر مشکلاتی است که بخش عمده روستاهای اطراف مریوان از آن رنج می برند لذا از مسئولان ذیربط انتظار می رود نسبت به ایجاد دکل های جدید برای بهبود شبکه های خط همراه اقدام نمایند.

عزت درستان بیان کرد: بسیاری از پروژه های بخش مرکزی مریوان همچنان به حالت خود رها شده و نیمه کاره مانده اند که امید است مسئولان به همراه یاری مردم بتوانند این پروژه ها را به اتمام رسانیده و آنها را مورد بهره برداری قرار دهند.

درستان تصریح کرد: مردم روستاه های بخش مرکزی بیشتر به دامداری مشغول هستند و از جمله افرادی هستند که وضعیت معیشتی خوبی ندارند لذا با توجه به این امر که در این مکان یک مرز کوله بری با نام پیران وجود دارد از مسئولان ذیربط تقاضا می شود نسبت به ساماندهی این مرز برای بهره مندی مردم اقدامات لازمه صورت گیرد.

انتهای پیام/

 

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

سياناوپنجشنبه 23 آذر 1396 | 17:12

14
8

هر دم از اين باغ بري مي رسد...!!! عوامفريبي و ... جلسات فرمايشي چون حضور پنجاه درصدي كميسيون بودجه و بار هفت ميليوني سفر بر دوش شهرداري ... و خالي از هرگونه مصوبه ... انتخابات زود كليد خورد

پاسـخ

طرفدار نماینده خیلی قبلیپنجشنبه 23 آذر 1396 | 23:51

16
13

تبریک به بخشدار عزیز و توانا جناب عزت درستان.
ایشان لیاقتشون بسیار بالاتر از اینهاست.
به امید روزی که در دور بعد ایشان را در کرسی نمایندگی مجلس ببینیم. ولی از همین جا کاک عزت شما را به خداوند قسم می دهم، مثل نماینده فعلی به دوستانتان پشت نکنید. زریبار خبر لوتفا حزف نکن.

پاسـخ

یک حمالچهارشنبه 29 آذر 1396 | 12:55

12
0

انگار روز به روز داری بدتر میشی جناب خبرنگار
چرا کامنتهای من را سانسور کردی؟
مگه من جز نقد و پیشنهاد کدوم چهره دولتی را خدشه دار کردم این رسمش نیست
به دور از روحیه خبر نگاری است

6
0
ئاوایی نی... پنجشنبه 14 دی 1396 | 08:14

به زبان عامیانه: ئه ی ره حمه ت له باوکو...

پاسـخ

هه نسکشنبه 26 اسفند 1396 | 23:49

0
0

متآسفانه در دیار ما آقایان وامثال آنها : مردم با غیرت وباشرف از********)* کاملاآ آگاه شده اند که با گرفتن پست که به مردم نزدیک شوند" ودست به سینه افتادن وخود را خم کردن پیش مردم " ودر تعزیه ها نفر اول بودن در محل محراب مسجد "وصمیمی بودن با ماموستایان آیینی" نه بخاطر خداست ونه به احترام بندگان او ست "فقط دنبال گرفتن وجمع کردن رای مجلسی وپارلمانی شدن در برنامه های آتی خود هستند .وقطعآ خدا از نیتشان صمیع وبصیر است !

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی