سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
چهارشنبه 15 آذر 1396 / 20:41|کد خبر : 5443|گروه : اجتماعی

برگزاری جلسه اصلاح طلبان و ستاد روحانی در مریوان/تشکیل کمیته 17 گانه پیگیری مطالبات ستاد روحانی در مریوان

بعدازظهر روز سه شنبه تعدادی از اعضای شورای هماهنگی اصلاح طلبان و ستاد روحانی در خانه معلم این شهرستان جلسه ای برگزار کردند.

بعدازظهر روز سه شنبه تعدادی از اعضای شورای هماهنگی اصلاح طلبان و ستاد روحانی در خانه معلم این شهرستان جلسه ای برگزار کردند.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، به گفته یکی از حاضران این جلسه ساعت 15 روز سه شنبه تعدادی از اعضای فعال اصلاح طلبان و همچنین اعضای ستاد روحانی(اعتدالیون) در  در  سالن اجتماعات خانه معلم وابسته به آموزش و پرورش رأس ساعت 15:30 جلسه با ریاست فیروز عارفی رئیس ستاد روحانی برگزار شد.

به گفته این فرد جلسه تا ساعت 17:30 ادامه داشت و مصوباتی نیز داشت، پیگیری مطالبات مردم شهرستان مریوان، انسجام نیروهای ستاد روحانی در شهرستان، تصویب تشکیل کمیته مطالبات مردم در حوزه های مختلف، برگزاری جلسات متناوب با مسولین فرماندار و استاندار مصوب شد.

این عضو ستاد روحانی به خبرنگار زریوار خبر، گفت: در این جلسه مقرر گردید اعضای که به دنبال پیگیری مطالبات مردم هستند هیچ گونه درخواست شخصی برای تصدی پستی نداشته باشند. در این جلسه همچنین تعدادی از عدم تغییر برخی مدیران کل در سطح استان کردستان گلایه داشتند. 

یکی دیگر از اعضای حاضر در این جلسه به زریوار خبر، گفت: یکی از موارد پیگیری و مصوب شده این جلسه بررسی علت یاس اصلاح طلبان و عتدالیون نسبت به وضع موجود بوده است.

در این جلسه تعدادی از جمله فیروز عارفی، مسعود کریمی، حاج محمد درخشانی، هوشمند وهابی، صاحب محمدی، سرکاو غفاری، عدنان دستوار، ظاهر نادر زاده، آزاد محمودیان، شعیب نوری، بهزاد قوامی، امید وزیری، مسعود ایزدی، سعدی بالیده، سوران رحیمی، اکبر محمدی، مکائیل صدیقی، جهانبخش خلوتی، عیسی حسینی، اقبال درخشانی، زانا کهنه پوشی و تعدادی دیگر در این جلسه حضور داشتند.

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

رحمت محمدیچهارشنبه 15 آذر 1396 | 21:36

7
1

با سلام خدمت مدیریت محترم زریوار خبر
بزرگوار کاش از این بزرگواران سوال میکردی بعد این همه اتفاقات کجا بودید نمیدان مطالبات مردم غیر از دریافت نکردن هشت ماه حقوق کارگران زحمت کش شهرداری ،مطالبات مردم غیر از نیروهای شما که در مرز باشماق مشغول هستند ایا تا بحال رفته اید که از کاسبکاران ،چرخیها ،تاکسی داران از برخورد نیروهایتان پرسو جو کنید ،کاش به جای کلمه مطالبات مردم از مطالبات شخصی صحبت میکردید امید بخش تر بود چون حداقل هر یک از شما عزیزان چندین درخواست برای پست و مقام خود به مسولان شهرستان ،استان و کشوری داده اید ،پس مطالبات مردمی در کار نیست ،کدام یک از شما بزرگواران پیگیری مشکلات بخشها و روستاهای شهرستان شده اید کدام یک از شما عزیزان پیگیر مشکلات تانکر های حادثه ساز جاده مریوان سنندج شده اید کدام یک ازشما ...........
کاش همه شما به اندازه یک درصد سایت زریوار خبر پیگیر مشکلات شهرستان بودید

پاسـخ

نقاد سياسيچهارشنبه 15 آذر 1396 | 22:18

9
1

آخر جلسه اي كه رياستش فيروز عارفي باشد ارزش رسانه اي شدن دارد ايشان در هشت سال خاتمي كجا تشريف داشتند؟! از سايه ي دولت مهرورزي اصولگرايان رييس دبيرستان ايثارگران و معاونت متوسطه به ايشان رسيد و با چرخش ١٨٠ درجه به حرگه ي اصلاح طلبان پيوسته و اين ب******* و رنگ عوض كردن زيبنده هيچ كنشگر سياسي يا فرهنگي نيست و الان**** مجلس رفتن با ليدري اصلاح طلبي هم دارد مگر اصلاح طلبان اين طيف قليل در مريوان هستند خير اينها همان انحصارطلبان منفعت طلب هستند

پاسـخ

شهروندی (اصلاح طلب)پنجشنبه 16 آذر 1396 | 04:43

7
1

با سپاس از این رسانه، بنده خود فردی اصلاح طلب علاقمندم چند نکته‌ای خدمت اول خود سپس این دوستان و بعد مردم شهرستان عرض کنم ممنونم اگر شما بدون دخل و تصرف آنرا منشتر کنید، این دوستان محترم خود غصه خدمت مردم را می خورند، برای مردم اشک می ریزند ای کاش خود همین جماعت یا اصلاح می شدند و یا مردم رها می کردند که بخود بخود جامعه روی آرامش می دید بنده به عنوان نمونه چند موردی باز می‌کنم تا خود قضاوت کنید، مگر از همین دوستان عزیز آقای کریمی مدیر مرز نیست جز قوم و فامیل را بازی، این جناح و آن جناح چه گلی به سر کارگران مرز زده، *********؟ ، مگر آقای نوری مدیر بهترین دبیرستان شبانه روزی وحدت نیست آیا این دبیرستان همان دبیرستان قدیم است؟ مگر آقای عارفی مدیر دبیرستان نمونه نیست؟ تا آن دانش آموزان نخبه؟ کدام کلاس کنکور؟ کدام فوق برنامه ها؟ سؤالی مطرح است؟ همین کاک فیروز ما مگر رهبر و کاندیدایی اصلاحات، فرهنگیان، هورامی ها نبودید که کمتر از ۴ هزار رای به شما دادند؟ مگر آقای محمدی رئیس دفتر رئیس آمرزش و پرورش نبود که دائم با مردم و فرهنگیان در دعوا و ستیز بودند؟ مگر آقای دستوار معلم ابتدایی نبودند که با از راه دوری مدرک جغرافیا گرفتند و تعهد دادند که آنرا تدریس کنند آیا یک روز هم به دانش آموزان این شهر خدمت کردند؟ و............ دوستان عزیز خواهشنمدم به جای نسخه پیچی برای مردم قدری با خود و خدای خود رو راست باشیم، قدری بخود بیایم دولت دارد کارش را مي کند، با فشار، هجمه پست درست نمیشود ما و شما همه که به نحوی دارای پست هستیم اگر از خود شروع کنیم خیلی کارها درست میشود، امیدوارم کسی این مطالب بخود نگیرد تک‌تک این افراد دارای موارد خاصی هستند که به جهت احترام از بردن نام آن خوداری می شود.

پاسـخ

اصلاح طلب مردمیپنجشنبه 16 آذر 1396 | 07:46

2
10

نمیدونم اینا چیکاره هستند.اصلاح طلب یعنی اقبال محمدی و عبدلله سهرابی. وقتی این دو بزرگوار نباشند جلسه شماها کلا باد هواست

11
1
مارتیا جمعه 17 آذر 1396 | 01:09

بدبختی مریوان همین سهرابی و اقبال محودی تهران نشین هستن وقت انتخابات سروکله شون پیدا میشه

پاسـخ

خبرنگارپنجشنبه 16 آذر 1396 | 18:11

6
2

هر روز فردی با سابقه حزب باد به این جمع اضافه میشود و افرادی با سابقه و هزینه داده و دلسوز از این جمع دوری میگیرند مگر میشود این افراد بدون توقع و منفعت شخصی دور هم جمع شوند نه سابقه انان و نه شخصیت انان این را میگوید که بدون در نظر گرفتن منافع شخصی ؛ قدمی در راه خدا بردارند ؛ اصلاحات به تاریخ پیوست چون اصلاح طلبان منفعت طلب بودند ؛ و شخصیت های جوان و جدیدی باید جایگزین این طیف ریا کار در جامعه شوند ؛ در جامعه ای که بیشتر مویریت مهم ان در دست اصلاح طلبان است و هیچ گره ای باز نمیشود این افراد این بار از چه کسی گلایه دارند و ناکار امدی را به گردن چه کسی میگذارند دولت قبلی هم در کار نیست که بگویند تقصیر دولت قبلی بود !!! بع نطر من تنها راه عذر خواهی از مردم است و ساکت ماندن این جمع پر ادعای همه کاره و هیچ کاره ؛ بخدا قسم در این وضعیت بیکاری و سومدیریتی خجالت دارد که افرادی با این نام دور هم جمع شوند و هر از گاهی سرشان را از زیر برف دراورند و مدعی یافتن راهکارهای حقیقت شوند حقیقتی که در زیر ناکارامدی و منفعت طلبی بزرگان سیاسی اشان در استان ؛ له و نابود شد ؛ اکثر این جمع حقوق بگیر دولت هستند و خبر ندارند که انانی که حقوق نمیگیرند در چه وضعیتی هستند و اگر چند شبانه روز جای انان با کارگران عوص میشد هیچ وقت چنین جلساتی برگزار نمیکردند ؛ و با این اعتماد به نفس شیرینی جلسه را نوش جان نمیکردند و از دور دهل نمیزدند ؛ برای یکبار هم که شده به درون جامعه برگردند و مسایلی را دنبال کنند که دغدغه واقعی مردم است ؛ سیاست دغدغه مردم نیست ما مشکل حزب و گروه و جناح نداریم و جامعه از این نوع اشباع شده است ؛ مشکل نداشتن ابتکار در اشتغال زایی است مشکل انباشت جمعیت بیکار در شش سال گذشته است مشکل سوئ مدیریت و منفعت طلبی پدر خوانده های اصلاحات است که نه تنها نتوانستند باری از دوش مردم بردارند با ندانم کاری بر مشکلات جامعه افزودند ؛ بنابر این بجای جمع شدن برای منفعت طلبی ! جمع شوید و از مردم عدر خواهی کنید ؛

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی