سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
سرهنگ سلیمی پیش از خطبه های نماز جمعه:
جمعه 3 آذر 1396 / 23:27|کد خبر : 5412|گروه : اجتماعی

شکست حکومت خودخوانده داعش، پیروزی بزرگ برای امت اسلام و نتیجه مقاومت بود

فرمانده سپاه مریوان، گفت:اگر امروز جبهه مقاومت پیروز شد و شجره خبیثه داعش و جبهه تکفیری زمینگیر شدند و حکومت خودخوانده داعش که قصد نآمن کردن کشورهای مسلمان نشین را داشت به نابودی کشانده شد به دلیل وجود جبهه  مقاومت مقاومت و بسیج مردمی بود.

فرمانده سپاه مریوان، گفت:اگر امروز جبهه مقاومت پیروز شد و شجره خبیثه داعش و جبهه تکفیری زمینگیر شدند و حکومت خودخوانده داعش که قصد نآمن کردن کشورهای مسلمان نشین را داشت به نابودی کشانده شد به دلیل وجود جبهه مقاومت مقاومت و بسیج مردمی بود.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، فرمانده سپاه پاسداران شهرستان مریوان پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهر مریوان طی سخنانی درباره هفته بسیج و نقش بسیج در جامعه، اظهار داشت: بسیج آیینه مجسم از هوشمندی و فداکاریهاست وظهوروتفکر بسیجی در شکست امواج طوفان های استکبار جهانی به خوبی ملموس است.

وی افزود: در تمام عمر گرانبهای انقلاب اسلامی بسیج در همه زمینه ها توانسته به طور ملموس ایفای نقش کند. امروز وقتی دشمن نمیتواند در جنگ سخت موفق عمل کند روی به جنگ نرم آورده با فتنه جنگ نیابتی اختلاف بین شیعه و سنی میخواهد امنیت منطقه را از بین ببرد غافل ازاینکه بسیجی قسم خورده برای دفاع از انقلاب و این نظام وآب وخاک درمقابل دشمن سینه سپر کرده و می ایستد. بسیج همیشه در وسط میدان بوده و هیچ گاه عقب ننشسته و از اهداف و آرمان انقلاب فاصله نگرفته است.

سرهنگ سلیمی از مردم نوع دوست مریوان در جهت کمک های خودجوش به مردم زلزله زده عرب کشور تقدیر و تشکر کرد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود، گفت:  کشورهای مظلوم و مسلمان امروز به این نتیجه رسیده اند که اگر می خوااهند در مقابل ظلم و تهدیدات دشمنان بایستند باید بسیج شوند.

وی با بیان اینکه جبهه ایثار و مقاونت شجره خبیثه داعش را ازبین برد گفت اگر امروز جبهه مقاومت پیروز شد و شجره خبیثه داعش و جبهه تکفیری زمینگیر شدند و حکومت خودخوانده داعش که قصد نآمن کردن کشورهای مسلمان نشین را داشت به نابودی کشانده شد به دلیل وجود جبهه  مقاومت مقاومت و بسیج مردمی بود.

فرمانده سپاه مریوان در پایان با ذکر محور فعالیت های بسیج در شهرستان مریوان، گفت: سپاه اقدامات مهمی در حوزه سازندگی و محرومیت زدایی برای رفع چهره محرومیت از  شهرستان انجام داده است.

گفتنی است روز جمعه بسیجیان با تجمع در مسجد جامع به عنوان میقات صالحین، تست فشارخون و قند خون و ایجاد ایستگاه صلواتی توسط بسیج ادارات و اصناف سپاه شهرستان را برپا کردند.

شکست حکومت خودخوانده داعش، پیروزی بزرگ برای امت اسلام و نتیجه مقاومت بود
انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

یاسرشنبه 4 آذر 1396 | 01:03

2
0

هزاران درود به سپاه و فرمانده سپاه . این آقا من یکبار از نزدیک دیدمش باور کنید از خیلی از مسئولین شهرمون باسواد تره. جناب سرهنگ لطفا به امنیت داخل شهر هم داخل بشید و جلوی برخی افراد ارازل را بگیرد نیروی انتظامی خیلی حضور نداره فقط با ماشین میان و میرن

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی