سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
به مناسبت هفته بسیج،
سه شنبه 30 آبان 1396 / 12:33|کد خبر : 5402|گروه : اقتصادی

واگذاری 13 دستگاه خودرو سایپا به مددجویان کمیته امداد مریوان

طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان شهرستان مریوان 13 دستگاه سایپا به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد شهرستان مریوان واگذار شد.

طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان شهرستان مریوان 13 دستگاه سایپا به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد شهرستان مریوان واگذار شد.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، مدیر کمیته اماداد امام خمینی (ره) شهرستان مریوان در ابتدای این مراسم که با حضور فرمانده سپاه مریوان در سالن تبلیغات اسلامی این شهر برگزار شد، اظهار کرد : با توجه به شعار سال و اهمیت و تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی به امر اقتصاد مقاومتی کمیته امداد امام خمینی (ره) فعالیت های کاری خود را بر ایجاد اشتغال معطوف نمود.

مسعود شهبازی اظهار داشت: دستگاه حمایتی کمیته امداد در کنار حمایت از خانواده های تحت پوشش خود و حمایت از بخش فرهنگی و سایر موارد دیگر بر اساس تاکید رهبری در طول این هشت ماهه سالجاری اقدامات ارزنده ای برای تحقق شعار سال صورت گرفته است.

شهبازی افزود : در طول این هشت ماهه سالجاری از طریق منابع معرفی شده از سوی دولت که شامل بانک های ابلاغ شده از سوی دولت، منبع صندوق کارآفرینی و امید و همچنین با استفاده از منابع داخلی کمیته امداد برای ایجاد اشتغال پایدار فعالیت های خوبی صورت گرفته است.

وی خاطرنشان کرد : از سوی منابع بانکی و صندوق کارآفرینی و امید در سالجاری 4 میلیارد و 460 میلیون تومان به شهرستان تا اکنون ابلاغ گردیده است که تا اکنون برای این مبلغ 253 طرح تالیف شده است و به بانک های عامل و صندوق کارآفرینی و امید تحویل داده شده است.

مدیر کمیته امداد شهرستان مریوان بیان کرد : از مبلغ مذکور تاکنون بیش از یک میلیارد و 841 میلیون تومان در قالب یکصد طرح اشتغال منابع دریافت نموده ایم از سوی بانک های ملی، تجارت، کشاورزی، صندوق کارآفرینی و امید، رفاه کارگران و ... ما را در این امر یاری رسانیده اند.

مسعود شهبازی خاطرنشان کرد: از منابع داخلی کمیته امداد نیز در طول سالجاری توانسته ایم مبلغ 984 میلیون تومان جذب نموده و به تعداد 50 طرح اشتغال در زمینه های مختلف برای خانواده های تحت پوشش خود ایجاد استغال نمائیم.

شهبازی بیان کرد: در کل این هشت ماهه سالجاری از تمامی منابع مالی دو میلیارد و 825 میلیون تومان از سوی این اداره جذب شده و در قالب 150 طرح در راستای خودکفا نمودن خانواده های تحت پوشش کمیته امداد ایجاد اشتغال شده است.

وی تصریح کرد : به منظور یاری خانواده های تحت پوشش کمیته امداد در زمینه ایجاد اشتغال برای جوانان و نوجوانان جویای کار در راستای خودکفایی خانواده ها با کمک فنی و حرفه ای و آموزش گاه های آزاد شهرستان مریوان برای تعداد 285 نفر در زمینه های مختلف کلاس های آموزشی برای کسب مهارت برگزار شده است.

در پایان این مراسم که به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی حوزه ادارات سپاه مریوان برگزار شد تعداد 13 دستگاه خودرو به مددجویان کمیته امداد با حضور فرمانده سپاه و مسئولین شهرستان واگذار شد.

واگذاری 13 دستگاه خودرو سایپا به مددجویان کمیته امداد مریوان

واگذاری 13 دستگاه خودرو سایپا به مددجویان کمیته امداد مریوان

واگذاری 13 دستگاه خودرو سایپا به مددجویان کمیته امداد مریوان

انتهای پیام/ر.ک

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

مریوانسه شنبه 30 آبان 1396 | 13:55

3
0

درود بر همه خدمتگزاران واقعی و زریوار خبر عزیز .اقای شهبازی نمونه یک انسان مدیر و مدبر هستن .همیشه درب اطاقشون به روی ارباب رجوع هاشون باز هستن .موفق باشن

پاسـخ

زریبارشنبه 4 آذر 1396 | 08:33

0
0

درود بر کارکنان خدوم صندوق کارآفرینی امید مهر امام رضا سابق که همیشه بیش از حدش کمک به جوانان کرده

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی