سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
یکشنبه 21 آبان 1396 / 15:12|کد خبر : 5368|گروه : اقتصادی

پروژه احداث استراحتگاه کارگری مرز باشماق مریوان کلنگ زنی شد/ آغاز پروژه شرکت انبارهای عمومی

با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان مریوان پروژه احداث استراحتگاه کارگری و نمازخانه و سرویس بهداشتی مرز بین المللی باشماق مریوان کلنگ زنی شد.

با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان مریوان پروژه احداث استراحتگاه کارگری و نمازخانه و سرویس بهداشتی مرز بین المللی باشماق مریوان کلنگ زنی شد.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، فرماندار مریوان در آئین کلنگ زنی این پروژه اظهار کرد : این پروژه شامل سالن نمازخانه، استراحتگاه، ده سرویس بهداشتی و 5 دستگاه حمام برای کارگرانی احداث می شود که در بخش ترانشیپمنت این مرز فعالیت می کنند.

محمد شفیعی افزود : زیربنای این مکان 300 متر مربع است که سالن استراحتگاه کارگری آن 220 مترمربع و 80 متر مابقی آن نیز شامل نمازخانه و سرویس های بهداشتی و حمام خواهد بود.

شفیعی بیان کرد : این پروژه در راستای ایجاد امکانات ارزنده و درخور به کارگران موجود و همچنین ساماندهی فعالیت های کارگرانی است که در این مکان فعالیت می کنند.

وی تصریح کرد : این پروژه امروز کلنگ زنی شده و عملیات اجرایی آن نیز از سوی شرکت الماس درخشان مریوان به ریاست ریبوار مردوخی بومی شهرستان مریوان و مجری شرکت انبارهای عمومی اجرا می گردد.

فرماندار مریوان بیان کرد : احداث این پروژه در 25 روز آینده اتمام خواهد یافت و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

شفیعی بیان کرد : یکی از مهمترین دغدغه کارگران بخش ترانشیپمنت مرز بین المللی باشماق عدم وجود سرویس های بهداشتی و استراحتگاه بوده که با افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفتن این پروژه این دغدغه از بین خواهد رفت.

شفیعی تصریح کرد : عدم امنیت شغلی و نبود بیمه یکی دیگر از مهمترین دغدغه های کارگرانی است که در این مرز فعالیت می کنند که با پیگیری های انجام شده این امر نیز مورد بررسی قرار گرفته و در آینده ای نه چندان دور شاهد بیمه شدن تمام کارگران در این مرز خواهیم بود.

گفتنی است این شرکت علاوه بر اینکه قول داده طبق زمانبدی اعلام شده این پروژه را به اتمام برساند نسبت به بیمه کردن کارگران تعهد داده است در اسرع وقت انجام دهد.

پروژه احداث استراحتگاه کارگری مرز باشماق مریوان کلنگ زنی شد/ آغاز اجرای تعهدات شرکت انبارهای عمومی

پروژه احداث استراحتگاه کارگری مرز باشماق مریوان کلنگ زنی شد/ آغاز اجرای تعهدات شرکت انبارهای عمومی
انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

کارویکشنبه 21 آبان 1396 | 16:04

4
1

ممنون از حمایت‌های استانداری و فرماندار و انبارها

پاسـخ

همشهرییکشنبه 21 آبان 1396 | 16:07

6
4

از حسن نیت، وحدت و هماهنگی موجود در بین مجموعه مدیریت مرز باشماق بسیار خرسند هستم. امیدوارم همانند بخش ترانشیپمنت و همت عالی مدیر محترم شرکت الماس درخشان، مابقی محدوده مرز برای کارگران عزیز، مجموعه تجار و مسافران فضایی مرتب، تمیز و در شان باشد. مجددا از هماهنگی موجود بسیار شادمان هستم.

پاسـخ

هیوای میمکه کتانسه شنبه 23 آبان 1396 | 07:49

1
0

باسلام خدمت سایت مردمی زریبارخبراین یعنی اراده پولادین دستان پینه بسته کارگران زحمتکش. اگر این داد و هوار نبود نه منصور مرادی نه فرماندار و نه ریبوار مردوخی به فکرتان نبودن ای کارگران عزیز

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی