سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
گزارش زریوار خبر/
پنجشنبه 27 مهر 1396 / 16:16|کد خبر : 5297|گروه : اقتصادی

عملکرد ضعیف گمرگ باشماق مریوان / برخورد نامناسب مدیر کل با ارباب رجوع

چندی پیش تعدادی از شهروندان با ارسال پیامی به زریوارخبر خواستار پیگیری، برخورد مدیر کل گمرک باشماق مریوان با ارباب رجوع و پرسنل اداری و غیر اداری باشماق مریوان شدند.

چندی پیش تعدادی از شهروندان با ارسال پیامی به زریوارخبر خواستار پیگیری، برخورد مدیر کل گمرک باشماق مریوان با ارباب رجوع و پرسنل اداری و غیر اداری باشماق مریوان شدند.

به گزارش خبرنگار زریوارخبر، مریوان همواره در رسانه های دیداری و نوشتاری با دو عنوان بهشت گمشده و بزرگترین مرز رسمی کشور شناخته شده است. بسیاری از مردم مریوان و شهرهای کردستان و ایران تاکنون مرز بین المللی باشماق را از نزدیک مشاهده و هیچ تصویر واضع از وضعیت آن ندیده اند. و کسانی که این مرز را دیده اند در این برخورد گفته اند که تصور نمی کردیم مر زباشماق اینگونه باشد؟! در سال 1373 اولین بازارچه مرزی استان کردستان به فاصله تقریبی17 کیلومتر از شهر مریوان و در جوار روستای مرزی باشماق احداث شد. بازارچه مذکور تا اولین شهر مرزی استان سلیمانیه (شهر پینجوین) حدود 6 کیلومتر و تا مرکز استان سلیمانیه (شهر سلیمانیه) حدود 130 کیلومتر فاصله دارد.

طرح توسعه بازارچه مرزی باشماق در قالب 32 هکتار در سالهای گذشته آغاز شد. از سال 1369 عملاً فعالیت اقتصادی از طریق مرز باشماق با کردستان عراق شروع شده بود و این مبادلات به دلایل قومی و ویژگیهای خاص منطقه روز به روز تقویت شده و توانسته به عنوان اولین بازارچه مرزی جمهوری اسلامی ایران با کشور عراق بستر مناسبی را جهت فعالیت اقتصادی فراهم نماید . 

ناامنی در مناطق مرکزی کشور عراق در سالهای گذشته سبب گردیده بسیاری از تجار و بازرگانان عراقی ترجیح دهند کالاهای مورد نیاز خود را از ایران و از طریق بازارچه مرزی باشماق تحویل گیرند و این وضعیت سبب بالا رفتن تراکم کار و ازدحام بازارچه شده و اگر قبلاً مناطق و روستاهای همجوار بازارچه در آن سوی مرز نیازمندی های خود را از این محل تأمین می کردند اکنون باشماق به عنوان یک مرکز حیاتی برای کشور عراق و یک محور اساسی در توسعه صادرات کشور ما تبدیل شده است. 

سهم گمرک رسمی باشماق مریوان از صادرات 85 درصد است و عمده محصولات صادراتی استان ما نیز شامل کالاهای کشاورزی، صنعتی و غذایی و آشامیدنی است که بیشترین حجم صادرات را به خود اختصاص می‌دهند.

زاهدی استاندار سابق کردستان چند ماه قبل در گفتگو با خبرگزاری ایسنا اعلام کرد: مرز رسمی باشماق مریوان سالانه 6 میلیارد دلار ترانزیت و 500 میلیون دلار صادرات غیرنفتی صورت می‌گیرد.

عملکرد ضعیف گمرگ باشماق مریوان / برخورد نامناسب مدیر کل با ارباب رجوع


اگر چه درگیری های کشور عراق در سالهای اخیر میزان صادرات و ترانزیت کاهش چشمگیری داشته است. اما آنچه وضعیت مرز باشماق مریوان را نابسامان کرده است، عدم مدیریت واحد در این مرز است. عدم تعریف درست از جایگاه رسمی اتحادیه در مرز باشماق، وجود شرکت های با انبارهای عمومی، وجود قلاده های سگ در محوطه و اطراف مرز، وجود قاچاق سوخت در مرز، بی توجهی مسئولین به اجرای مصوبات ستاد ساماندهی مرز باشماق که توسط استانداری تاکنون در این شهرستان اجرایی نشده است و برخورد های سلیقه ای در مرز باشماق که گاها منافع شخصی برخی افراد و مسئولین را تامین می کند منجر به بی فایده کردن مرز باشماق برای عامه مردم مریوان است. اگر چه مسولین از فعالیت بیش از 6 هزار نفر در این مرز خبر می دهند اما اغلب این افراد به مشاغل سخت با کمترین درآمد تن می دهند. 

ر
وشن شدن درآمد های واقعی مرز باشماق مریوان، بازگشت چند درصدی این درآمد به این شهرستان، هزینه کرد درآمدهای مرز باشماق و ... از جمله سوالات شهروندان مریوان است. مردم مریوان در این سالها تنها از سوی مسئولین با عناوین همچون بزرگترین مرز ایران، بزرگترین مرز ترانزیتی و عناوین دیگر دل خوش کرده اند اما کمترین توجه به مردم این شهرستان و حتی کمترین توجه به محوطه و مرز باشماق نشده است. بطوری که مسافرانی که از این مرز تردد  داشته اند از تفاوت محسوس نظم و نظافت و امکانات مدیریت مرز باشماق مریوان با اقلیم کردستان عراق سخن می گویند.

عدم مدیت مناسب گمرگ، بی نظمی فراوان در سیستم اداری و فضای کادر اداری و غیر اداری، محوطه زشت و نامناسب و بدون امکانات چهره بسیار زشتی به بزرگترین مرز بین المللی غرب کشور  داده است و با تغییر بسیاری از مدیران و مسئولین و قول پیگیری مشکلات تاکنون اقدام ملموس و عملی صورت نگرفته است.  اما آنچه قابل قبول و درک نیست برخورد برخی از مدیران با کادر اداری و غیر اداری و ارباب رجوع در مرز باشماق مریوان است که باعث نارضایتی بسیاری از سوی شهروندان شده است. یکی از کادر غیراداری گمرگ باشماق مریوان به خبرنگار زریوار خبر، گفت: جهانگیر بخشی مدیر کل گمرک باشماق با برخی از کادر اداری و غیر اداری و تجار برخورد مناسبی ندارد و با بکار برکردن الفاظی باعث ناراحتی پرسنل و تجار و شهروندان می شود .

وی با بیان اینکه بسیاری از پرسنل و ارباب رجوع از این وضعیت ناراحت و گلایه دارند خواستار تجدید نظر مدیر کل گمرک باشماق در برخورد با شهروندان و ارباب رجوع شد. آنها نحوه مدیریت مدیر کل را دور از شان و جایگاه وی می دانند.


یکی از تجار و فعال مرز باشماق مریوان به خبرنگار ما، گفت: اینگونه برخوردها اگر چه باعث ناراحتی مردم از مدیر کل خواهد شد اما در نهایت مدیر کل گمرگ به عنوان نماینده دولت در این منطقه مشغول به کار است و قطعا رفتار و کردار وی به پای دولت نوشته می شود. 

زریوار خبر ضمن احترام به مدیریت گمرگ باشماق مریوان خواستار پاسخگویی در خصوص عملکرد 9 ماه و رفتار خود با برخی از شهروندان مریوانی است.

بعد از انتشار خبر زریوار خبر برخی افراد در اقدام شتابزده با متوسل شدن به رسانه ها، به عملکرد گمرک باشماق مریوان نمره 20 دادند. این اقدام شتابزده به حدی ناشیانه است که اظهارات استاندار سابق که به زمان مدیریت مدیر کل گمرک فعلی باشماق بر نمی گردد و آمار ترانزیت به پیش از اتفاقات و بحران کشور عراق مربوط است به عنوان عملکرد مدیر کل آورده است.

در این خبر که در یک سایت به نام فرتاک نیوز منتشر شده است با انتخاب بخشی از متن زریوار خبر به نفع مدیر کل و اضافه کردن دو جمله که به تکریم ارباب رجوع توسط مدیر کل اشاره شده است آورده است: 
مدیت گمرک، در این اوضاع و احوال کار آسانی نیست انصافاً هم مدیریت آن توانسته موفق عمل نماید و ‌نظم فراوان در سیستم اداری و فضای کادر اداری و غیراداری، محوطه بزرگ‌ترین مرز بین‌المللی غرب کشور ایجاد نماید و تکریم ارباب رجوع  هم پیشتاز است. 

اقدام شتابزده رسانه ای برای نشان دادن خود به عنوان مدیر موفق در رسانه های خارج از استان و موجه نشان دادن خود به مدیران بالا دستی در حالی صورت می گیرد که مرز باشماق مریوان با ضعف اساسی مدیریت روبه رو است و زریوار خبر قصد دارد بخش های مختلف مدیریتی مرز باشماق را در آینده مورد بررسی و تجزیه و تحلیل کارشناسی قرار دهد. 


عملکرد ضعیف گمرگ باشماق مریوان / برخورد نامناسب مدیر کل با ارباب رجوع

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

مرز باشماقپنجشنبه 27 مهر 1396 | 16:55

34
42

مدير كل هيچ مشكلي ندارد شايد دست بعضيها را از رانت و باند بازي كوتاه كرده است امري كه ساليان گذشته در باشماق آفت بود

پاسـخ

ارژينپنجشنبه 27 مهر 1396 | 17:47

49
12

باسلام خدمت زريوار خبر محترم
چرا بايد فقط در مورد تكريم ارباب رجوع حرف بزنيم در مورد باندو باند بازيها حرف بزنيم كه جناب رييس گمرك و رييس پايانه بوجود اوردند در مورد انبارهاي عمومي حرف بزنيم ************************* از حمايت جناب بخشي از اقايون( ب-ا) و( ر-م) حرف بزنيم كه خون كارگران بد بختو مكيدن و هيچ كس جوابگو نيست و به داد مردم نميرسن از بيمه ها ببپرسيم كه جناب پايانه تحويل يه ثروتمند داده از چرخييهاي بدبخت بگيم كه بدونه هيچ بيمه اي كارگرانش دارن كار ميكنن اونم با حمايت جناب پايانه نه استاندار نه فرماندار كسي به فكر اين مردم نيست خدارو خوش نمياد اينها دارن مديريت ميكنن بازهم حمايتهاي ناجوانمردانه برخي از رياست اين ادارات به ضرر مردمه جارو به جونها بدي تا انها هم مثل شما تجربه كسب كنن اي كاش حضوري ميرفتي مرز زريوار خبر محترم تا بدبختي اين مردمو ببيني جناب نماينده قدرت نداره اينارو جابجا كنه به تهران و اورامانات چسپيده به حق اين روزهاي مبارك خداوند طبل رسوايي مديران نايالقو بكوبه تا چهره واقعي انها واسه مردم رو بشه نميدانم با چه زباني اين درد و هزاران درد ديگه رو بازگو كنم نهادهاي مردمي و عزيز و انقلابي همچون اداره اطلاعات و اطلاعات سپاه و قوه قضاييه از شما عاجزانه تقاضا داريم كه نسبت به تعيين مديران با همديگر هماهنگ باشيد تا به اين مردم عزيز و رنج كشيده از اين بيشتر ظلم نشود.ازان مديران محترم هم خواهشمنديم كه واسه خدا و وجدان خودتان كاري انجام بدي نه واسه ظاهر بيني عوامفريبي من كه *** باشم و از مردم پنهان كنم حداقل وجدانم كه ميداند چه كارهاي انجام ميدم.
با تشكر از مديريت زريوار خبر

8
33
شاهين پنجشنبه 27 مهر 1396 | 19:33

باسلام خدمت شما
من كاري به مديريت گمرك ندارم
ولي بايد خدمت شما عرض كنم كه فرموديد چرخي هاي پايانه رو به يك اقاي ثروتنند دادند كاملا نادرست است چون چرخي هاي مرز تحت نظر شركت زريوار نگين كردستان كه توسط يك جوان از قشر متوسط به پايين جامعه در يك مزايده قانوني و در مركز استان برنده شده اند ومن نميدونم اين حرفها رو ازكجا اورديد در ضمن شما از كارگرها بپرسيد كه هيچ كدام از انان از كار خود ناراضي نيستند و در اين مورد مديريت پايانه مرز باشماق دخيل نبوده و نيستند
پس لطف كنيد ندونسته يا تعمدي كسي رو متهم نكرده يا زير سوال نبريد

26
5
چرخي بيچاره پنجشنبه 27 مهر 1396 | 22:25

راست گفتي آزاد خان صاحب شركت نگين زريوار با اسم مستعار شاهين!!!!!

3
14
شاهين پنجشنبه 27 مهر 1396 | 23:51

اب رو بريز همونجا كه ميسوزه
برات متاسفم
من اون شخصي كه روش زوم كردي نيستم
ارژين جوون

8
0
ارژين جمعه 28 مهر 1396 | 00:47

اگه مال شما سوخته بگو كه خودتي بحالت ناجوره

پاسـخ

جان جانانپنجشنبه 27 مهر 1396 | 18:18

36
10

درود زریوار خبر عزیز .اولا سگ های موجود در عکس مربوط به خدمات پایانه باشماق هستن که توسط شرکت خدماتی باید جمع اوری شوند .در مورد جناب بخشی کاملا صحیح میفرمایند خیلی بد برخورد هستند .بارها شده که برای چند دقیقه دیدن این شخص باید ساعتها پشت درش منتظر بمونی .****** هم زیاد میزنن

پاسـخ

kamranپنجشنبه 27 مهر 1396 | 18:31

30
6

با عرض سلام
بايد خدمتتون عرض كنم بحث اسفالت و تميزي محوطه مرز و جمع اوري سگهاي ولگرد جز شرح وظايف مديريت گمرك نيست ارزيابي مديريت گمرك را بايد با كاهش يا افزايش رويه هاي صادرات ترانزيت و واردات بسنجيد
كه ظاهرا ما افزايش حجم تجارت را در مرز داشتيم

پاسـخ

اهوراپنجشنبه 27 مهر 1396 | 18:34

27
23

من عملكرد مديريت گمرك را قبول دارم چون از نورچشمي هاي اقاي......حتي يك نفر رو استخدام نكرده

پاسـخ

هورامپنجشنبه 27 مهر 1396 | 18:48

28
13

متاسفانه مدریت درستب ندارد...بیشتر پرسنل ها.گارد گمرک و مامورین انتظامی از ادبیات زور استفاده میکنند

پاسـخ

زریوارخبر عزیزپنجشنبه 27 مهر 1396 | 18:49

30
2

لطفا در خصوص ویژگی های فردی افراد و فعالیت های مالی مرز و در خصوص خیلی چیزهای دیگه. خواهشن درد کارگران زحمت کش مرز را به گوش مسئولین جدید استان برسانید

پاسـخ

باشماخپنجشنبه 27 مهر 1396 | 18:56

28
0

زریبارخبر مرز باشماخ مشکلات زیاد داره. باند و باند بازی زیاد داره. خیلی از کارها که خیلی از مردم هم مالی هم...نمی دونن و فقط تعداد اندکی نفع می برن. من از خیلی از خبرها اطلاع دارم لطفن شماره تماس خود را اعلام کنید تا بهتون بگم.

پاسخ مدیریت :
با سلام خدمت کاربران و مخاطبان گرامی.

شماره همراه مدیر سایت 09184498529

پاسـخ

همشریپنجشنبه 27 مهر 1396 | 19:03

25
16

سلام اززمانی که دکتربخشی امده شبانه روز درخدمت مرز است وکارمندان که همیشه جیم بودن الان سرکارمیان این بی انصافی است مدیرقبلی که سه روز مریوان بود وسه روز سنندج بود وباگذشت 9ماه هنوز خانه سازمانی دولت درسندج تخلیه نکرده است .ماکارمندان اززمان امدن دکتر بخشی اضافه کار میگیریم قبلا نمی گرفتیم ایشان باکارمندانی که کارمردم را انجام ندن چکار باید بکند

16
10
حرف حساب پنجشنبه 27 مهر 1396 | 20:23

كاملا درسته

پاسـخ

کارگرپنجشنبه 27 مهر 1396 | 20:06

22
0

واقعا از ما دفاع کن کارگرهستیم اتحادیه بول میگیره بیمه شرکت مانیفست وشرکت نفت نماینده 9ماه میخوادمدیربایانه جابجا کنه نتونسته محوطه سگها مال بایانه ست اخه بیمه ماراکی بده حق ما .....ر مرکی حمایت میکنه گوش به حرف کسی نمیده ......تا الان کجا بودی زریوار....گمرک الان بیدات شده ....5نفردرمرز مسول عوص شد هنوزخبرنداری

پاسـخ

کاکاپنجشنبه 27 مهر 1396 | 20:10

22
12

باسلام
تاجایی که من شنیدم عملکرد ایشان خیلی هم خوب بوده است هم صادارات افزایش داشته هم دست رانت را کوتاه کرده است و هم با کارمند متخلف برخورد کرده است کاملا مدیریت موفق بوده است

پاسخ مدیریت :
با سلام. کاربر گرامی شما چندین کامنت با نام های Ali، محمد، عدالت و ... ارسال کرده بودید که ما یکی از آنها را منتشر می کنیم.

موفق باشید

9
1
عادل جمعه 28 مهر 1396 | 00:57

همدست اقای بخشی هست که طرف داری میکند

پاسـخ

روستای باشماقپنجشنبه 27 مهر 1396 | 21:35

23
3

درود
جناب مدیر کل هم محاسن دارن و هم معایب ولی ایشون شاید شناخت درست وحسابی ندارن از این منطقه تفهیم نشدن که این مرزی که تحویل ایشون دادن همه شهرک صنعتی و کارخانجات مریوان هستش و مردم محروم این منطقه چشم به این مرز دوختن برای امرار معاش شون
دست ایشون باشه همه رو بجز باند خودشون از نون خوردن میندازن از این که همیشه در مرز حاضر هستند شکی نیست ولی ایشون عاشق اینن بهشون بگن دکتر ولی کاش بجای درسی که خوندن و اقای دکتر شدن چند واحد هم طرز برخورد و **** اجتماعی با حداقل نمره قبولی ۱۰پاس میکردن که طبق امار بالای نود درصد از اربابان رجوع و کارمندانشون ازشون ناراضی هستن و هیچ پیشرفتی هم در امور گمرکی باشماق نداشتن اگر امار واقعی رو ارائه بدهند ایشون در واقع ********************* هستند جناب دکتر مرز باشماق ازمایشگاه نیست و بلا نصبت ارباب رجوعان هم موش ازمایشگاهی
اگر طوماری که امضا کردن همون موقع به ادارات ذیربط فرستاده میشد شاید امروز به این مرحله بحرانی نمیرسیدیم افسوس از مدیرانمون که به فکر مردم نیستند و هر کسی رو تو این منطقه محروم مدیر کل میکنن و این هم اخر و عاقبتش
جناب دکتر چشمها رو باید شست جور دیگر باید دید

پاسـخ

مریوانکمپنجشنبه 27 مهر 1396 | 22:29

25
5

مسئولین وظیفه دارند برای مردم بی منت خدمت کنند حق ندارد به آنها بی احترامی کنند. آقای مدیر کل در برخوردهای خودت تجدید نظر کن

مگر مرز بازرس نداره

پاسـخ

شهرمریوانپنجشنبه 27 مهر 1396 | 22:38

16
9

فقط فرماندارمیتونه کاری کنه ما درمریوان فرماندار خوبی داریم خداشکر جناب فرماندار محترم لطف برای مرز باشماق پیگری کنی مردم از دست مرز باشماق ناراضی هست ما امیدمان به شماست تشکر از سایت زریوار خبر

14
6
محمد پنجشنبه 27 مهر 1396 | 23:13

ببخشيد اين دسته گلي بود كه فرماندار با خودش آورد

پاسـخ

رحیمپنجشنبه 27 مهر 1396 | 22:46

19
3

سلام من می تونم به یقین بگم از روزی که این مدیر گمرک وارد بازارچه شد با سخت گیرهایی که انجام داد و رفتار ****** که با ارباب رجوع وصادرکنندگان داشت مرز از لحاظ صادرات افت شدیدی کرد و شاید صادرات با دو سوم کاهش وبه رو شد حتی من خودم گفتم این ****** برای نابودی گمرک باشماق

پاسـخ

حرف حسابپنجشنبه 27 مهر 1396 | 22:47

20
1

با سلام و خسته نباشید در این بهبوهه که فکر و ذکر همه باز شدن مرز است صحبت و داوری دراین مقطع زمانی بسیار بی وقت است متاسفانه کسی در گذرنامه معطل میشود میگوید گمرک مرا معطل کرد سگ ولگرد وظیفه بهداشت و پایانه است ساخت و ساز مگر کار گمرک میباشد اجرای رویه صحیح و جلوگیری از تخلفات گمرکی و ضرر و زیان دولت وظیفه گمرک میباشد کاش صحبت رویه ها و فنی بود نه صحبت سگ ولگرد که متولی ان ارگان دیگری است اطلاع دارید که رویه واردات داشت برچیده میشد و توسط همین گمرک این امتیاز در باشماق ماند بعد از چندین سال بلا تکلیف بودن سوله و انبارها به نتیجه میرسد متاسفانه در کشور ما وقت کافی به یک مدیر داده نمیشود همه کار زود بازده و توی چشم را میخاهند نه کار اصولی زیر بنایی با این شرایط نیرو های نخبه را فراری میدهید الان هیچ حق العمل کار حتی قدیمی از سایر گمرکات نمیتواند در اینجا کار کند چون رویه های من دراوردی بسیاری وجود دارد بخاطر یک دستمال قیصریه به اتش نکشید بخاطر 2نفر که منفعت شان بریده شده کارهای اصولی را زیر سوال نبرید اگر منفعت شهرستان را میخاهید لطفا وقت کافی بدهید تا کارها در آرامش پیش برود

19
0
حرف حساب اصلی پنجشنبه 27 مهر 1396 | 23:01

حرف حساب اصلی متن بالا برخورد مدیر کل است. مدیر کل بهتر است با مردم درست برخورد کند از مسئولین درخواست پیگیری موضوع را داریم آقای فرماندار پیگیری کنید تا پاسخگو باشند

پاسـخ

سردارپنجشنبه 27 مهر 1396 | 22:51

23
4

متاسفانه برخورد دكتر بخشي با ارباب رجوع و حرف زدنشون در حد سيكل هم نيست،خيلي متاسفم براي خودم براي شهرم براي مرز رسميم كه هركي مياد به ميل خودش اين مردم بدبختو به بازي در مياره،ولي با پيگيري دوستان همه ي نا مسؤلان عواقب كارهايشون را ميبينند

پاسـخ

چرخ دستیپنجشنبه 27 مهر 1396 | 23:12

23
0

بابادوسال این شرکت شاهین کارگررابیمه نمی کند

0
18
شاهين پنجشنبه 27 مهر 1396 | 23:55

عزيز بيشتر از پول بيمه به كارگرها داده ميشه

8
0
ارژين جمعه 28 مهر 1396 | 01:13

بدبخت داري از خودت تعريف ميكني

پاسـخ

سرکوت. نپنجشنبه 27 مهر 1396 | 23:31

10
5

با سلام خدمت شهروندان گرامی
اولا لازم است یک نکته را متذکر شوم که بخشی که در حد و لایق کلمه ی آقا نیست اگر در راستای منفعت کسانی گام بردارد از او ستایش می کنند در حالی که در بحث توسعه که یکی از عناصر آن رفع فقر و ارتقا فرهنگ است باید با دید منفعت جمعی به آن نگاه کرد . متاسفانه روزهای متوالی و زیادی خیلی از کسانی که روزانه به مرز می روند از برخورد ************* به اسم بخشی حرف می زنند که در سمت مدیر کل هم می باشد . باشماق و درآمدهای ان لازم است قبل از همه به شهروندان مریوانی و کردستان منفعت برساند و در راستای تکمیل فضا و بهبود امکانات و تجهیزات آن برای مسافران ، تجار ، کارگران و ... از درامدهای خود استفاده کند در حالی که کاملا عکس این قضیه است و لازم است هر چه زودتر مقامات گمرک بخشی را عزل و کسی با شخصیت و متعامل با مردم مریوان را منصوب کنند.

پاسـخ

اتوبوسپنجشنبه 27 مهر 1396 | 23:42

14
4

باسلام خدمت زريوار خبر.بنده به عنوان يك مسافر كش اتوبوس كه چندين سال است در مرز مشغول به كارم واقعا براى اقاى دكتتتتتر بخشى رييس گمرك متاسفم چون من هر روز باهاش روبرو ميشم ايشان هميشه از الفاظ ***** مث دسته ******و غيره ..و حتى الفاظى كه ادم روش نميشه بگه حتى بارها شده بنده با مسافر برگشتم اقاى دكتر به داخل اتوبوس امده و چمدان مسافران مانند ********* را به هم ريخته كه در شان ايسان نيست **********روى اسفالت و خيلى چيزهاى ديگه لطفا پيگيرى كنيد

پاسـخ

مرزپنجشنبه 27 مهر 1396 | 23:57

12
5

باسلام خدمت شما عرض شود که جناب بخشی غیر از الفاظ **** و برخورد****چیز دیگری ندارند و همیشه ارباب رجوع ها رو به یک نگاه***** نگاه میکنند اصلا در شان یک مدیرکل نیستن واقعا متاسفا براشون خواهشا مسولین پیگیری کنند.

پاسـخ

فریدونجمعه 28 مهر 1396 | 00:23

21
3

ای ول به زریبار خبر . خوب مچ شونو باز کردی.

سریع رفتن با رسانه ها صبحت کردن و به خودشون هم 20 دادن. واقعا که. لابد همین نمره 20 را هم فرستادید برای مسئولین خودتان در استان و تهران

واقعا متاسفم براتون

پاسـخ

زریبارکمجمعه 28 مهر 1396 | 00:49

11
3

با سلام خدمت همه دوستان
برخورد اقای بخشی با ارباب رجوع خیلی خیلی ضعیف است .. و کلمات نامناسب و بد رفتاری ایشان با مردم کار اصلیش هست نه مدیر کل ی باشماق

پاسـخ

عادلجمعه 28 مهر 1396 | 01:11

7
3

متاسفانه بد ترین برخورد با ارباب رجوع داره
نمونه کوچکی یه سالن پایانه خوب هست که هم به دستشویی و نمازخانه وسرویس ارزیابی و استاندارد دیماند و قرنطینه وبخش های دیگه گمرک که ارباب رجوع در طول روز برای پیش بردن کار گمرکی لازم دسترسی داره
ولی اقای بخشی
در محوطه یه ساختمان قدیمی هست که خودتونم در پیام عکسشو گذاشتی که اگر ارباب رجوع به رویه های گمرکی کاری داشته باشه باید یک کیلومتر بره وبرگردد
حتی اجاز ورود به ساختمان نداری باید پشته پنجر بایستی تا کارت تمام شه
ا

پاسـخ

فریدجمعه 28 مهر 1396 | 05:17

8
2

مرزی که بیشتر سودش فقط به جیب یک عده ای خاص میره همینه دیگه. فقط هم بحث یک مدیر و چهارتا نوچه اش نیست چند نفر دیگه هم هستن که شاید هیچ وقت اسمشون برده نشه. مردم که فقط باید ماشین های ترانزیتی رو نگاه کنن که هر روز از کنارشون رد میشن . یک عده سرمایه دار سودهای عجیب و غریب میکنن ولی لااقل یک مقدار جزیی و یک خرده از اون پولها هم به مردم نمیرسه فقط خسارت و ضرر این وسایل نقبلیه سنگین و خطرات اونها و نابودی محیط شهری و خیابانها و بلوارها و مبلمان شهری نصیب ما میشه. کاش یکی بود به فکر مردم بود آرزو بر جوانان عیب نیست

پاسـخ

حیدرجمعه 28 مهر 1396 | 07:57

11
3

باسلام من تقریبا دو سه ساله از مرز باشماق رفت وامد دارم بارها وبارها ماموران محترم بنده را مورد تمسخر و بازجوی های بی موردی قرار داده اند حتی موبایل که وسیله شخصی هم هست بارها وبارها مورد بازدید قرار میگیرد واقعا ایا این کارا قانونی است وایا ما مردم کورد ایرانی لایق این برخوردهای زشت هستیم .واز کانال شما تقاضا دارم اگر جای میتونم این حرف ها را بزنم بنده را راهنمایی فرمایید که حق وحقوقم را پیگیری کنم

پاسـخ

مریوانجمعه 28 مهر 1396 | 10:40

7
3

چرا وقتی دکتر بخشی اومدن گمرکات استان کردستان اومدن تابلوی مدیر کل گمرک باشماق درب ورود برداشتن کسی اعتراض نکرد اونوقت کجا بودی مدیر کانال زریبار خبر هنوزم تابلو نداره

پاسـخ

دیدار گستر مریوانجمعه 28 مهر 1396 | 11:49

10
1

سلام خدمت دوستان
دقیقا درست فرمودید ولی هرچند بعضی از این مشکلاتی که گفتید وظیفه پایانه هست .
اما نسبت به لحن حرف زدن و الفاظ و ادبیات این بنده خدا مشکلات زیادی داره که نسبت به طرف های مقابل مانند ارباب و رجوع و کارمندهای گمرک و حتی دیگر ارگانهای مستقر در مرز که متاسفانه باعث ناراحتی اکثرا همکاران شده . نحوه برخورد ایشان به هیچوجه در شان یک مدیر کل نیست مردم انتظار بیشتری از ایشان دارند . هر انسانی در هر حالت و شرایطی دارای شخصیت است و باید حیا و حرمت ها رعایت شود .حتی به دفعات متعدد که با ایشان جلسه گذاشته شده به ایشان بابت نوع برخورد و الفاظش تذکر داده اند اما هیچوقت در رفتار خودش تغیری نداده است با نهایت احترامی که برای ایشان قائل هستم بنده این طرز حرف زدن هارو در کرمانشاه بیشتر جلو گارژها شنیده ام امیدوارم جناب بخشی در مورد برخوردهاشون تجدید نظر کنند

پاسـخ

سجمعه 28 مهر 1396 | 12:57

4
6

آقایان محترم به خدا دکتر بخشی مدیر خوبی همه حرفهاش جنبه شوخی هیچی تو دلش نیست خواهشا به خاطر منفعت شخصی بهش اتهام نزنید ممنون میشم

پاسـخ

کارگزار بیکار مرزجمعه 28 مهر 1396 | 13:29

11
0

متاسفانه از لحاظ برخورد ایشان کرنش عجیب در برابر افراد قوی یا به اصطلاح دستشان بجایی بند است انجام میدهند و کسانی را که بدانند کسی را ندارن بشدت برخوردشان متفاوت میباشد البته همه ما میدانیم تا همین چند وقت پیش تمام مسولین در مرز فقط فکر خودشان بودند خوشبختانه با انتخاب اتحادیه جدید و انتصابات هفته بعد در پایانه این تعداد کم شده اند و خواهند شد (کاش کل مرز دست ریس اتحادیه و معاون اداری گمرک بود که واقعا شخیص ترین افرادند) ولی ماببقی به ما به چشم زیر دست نگاه میکنن در مورد دکتر و مهندس بودن همه ما میدانیم شعور به سطح تحصیلات ربطی ندارد پس خودمان را خسته میکنیم در مورد اتوبوس که اقا گازوییل***** بردن باید تحمل برخی صحبت ها را داشته باشد و افت صادرات به امدن ایشان و باند بازی ربطی ندارد همه ما هم میدانیم که از اینجا دیمی تر جایی نیست و پیاده کردن کوچکترین قانون اسمش میشود سختگیری اتفاقا گذاشتن افراد ثروتمند در بعضی از قسمت ها خوب است چون باعث سرمایه گذاری میشود مگر فرد متوسط به پایین خوب است کاش همه متوسط به بالا باشند ولی حداقل سرمایه گذاری کنن نه مثل صاحب چرخی ها یا انبارهای عمومی فقط فکر جیب خودشان اصلا این انبارهای عمومی چرا با امتحان پس داده ها شریک شده اصلا چه خبر از منطقه ازاد حداقل نمایندگان و مسوولان شهرستان میتوانند با صحبت و نفوذ اینجا را منطقه ویژه بکنند تا مناطق آزاد تصویب بشود کلا اگر زرنگ باشیم از این دکتر یا اقایان میتوانیم استفاده کنیم حتی میتوانیم سگهای ولگرد مرز را درست آموزش دهیم و استفاده مفید بکنیم

پاسـخ

بازرگانیشنبه 29 مهر 1396 | 20:14

2
0

سلام به زریوار خبر واقعا دستتون درد نکنه چون این اقای دکتر ***** زیاد میکنه و حتی با کارمندا برخوردش اینجوریه اصلا براش مهم نیست که روبه روش کیه حرف خودشو با *****میزنه اصلا در شان مدیرکل نیست

پاسـخ

دنیادیدهدوشنبه 15 آبان 1396 | 17:46

0
0

سلام به زریوار خبر
اگه واقعا هر مدیری که برای مدیریت انتخاب میشه توسط استانداری درست گزینش بشه، شاهد مواردی اینچنینی نخواهیم بود
مدیر هر ارگان باید درپی تسهیل و تسریع درنهایت دقت و درچهارچوب قوانین عمل کنه.
رفتارش با همه ،حتی شخص خلافکار درکمال احترام باشه
نه اینکه همه ی هدفش آزار و اذیت دیگران باشه و اهداف اصلی بطور کل کنار بذاره
به امید روزی که اشخاص لایق و باکفایت بعنوان مدیر سازمانها انتخاب بشن.

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی